Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sisull
1. dec 2010

okrem toho ho vcera prehanalo, takze mame davat ryzovy odvar.. lenze nechce mi pit ani cajik, ani vodu, nie to este ryzovy odvar.. neviem ako to donho nacpem..

ericica
1. dec 2010

@sisull striekackou aj ja som to robila tak v nemocke ale nemozem povedat ze by nam ten odvar dako zabral.....nasla som jedno tricko take zlte len s tym malym znakom hilfiger tak ho asi pojdem objednat 🙂

denisse
1. dec 2010

baby, sledujete na FB zlavu dna? obcs tam su super veci za malo penazi ....

pre bratislavu: http://www.facebook.com/#!/ZlavaDna.sk
pre kosice: http://www.facebook.com/#!/ZlavaDnaKosice

sisull
1. dec 2010

@ericica skusam to uz aj striekackou.. aj z poharika.. vysledok bol ze skoro vsetko bolo na tricku.. 😅
a vy ste uz v poriadku?

denisse
1. dec 2010

@ericica
ja som mm kupila funkcne pradlo ... tielko a boxerky, nech ma na tie svoje sporty ... hlavne na golf, kde sa spoti a potom v mokrom dalsie hodiny chodi ... tak snad toto pradlo funguje ...

sisull
1. dec 2010

@denisse noo, taka masaz by sa mi zisla..

tatianka.g
1. dec 2010

tak aj u nas uz nadherne sneziiiiiiiii 😵

meruska
1. dec 2010

ja som ho konecne uspalaaaaa 😝 hadam na dlhsie ako 25 min.... dobre to potiahol od rana

tinaki1275
1. dec 2010

@merikac tak tak nocne sovy sa vytratili😉ja by som aj konickovala ale stale mam vela roboty s vybalovanim a net stale este cez mobil 😢takze nic moc..hadam do vianoc sa to spravi..
zeby dalsie zubky?,Emma bude zubac ako sa patri ...😉len nech to ide rychlo a bezbolestne... my furt nervacime ale zubky este nevidno ..Leia ma zachvaty placu uz skoro tyzden aj zo spanku a aj zle zaspava a furt si sucha dasna ..ja neviem kolko to bude trvat kym tie blbe zubale vylezu ale dufam ze uz nie dlho .. 😒

meruska
1. dec 2010

preslo 25 min a sme hore...dnes to bude asi rekord...za cely den 2krat 25 min ☹

tinaki1275
1. dec 2010

@meruska jaj to ti nezavidim ja radsej nechcem zakriknut ,ale mne leia kazdy den spi od po stvrtej do pol siedmej..😉vzdy ale len v hojdacej siet ,takze nemozem nikam ist v tom case ani na prechadzku ..to by nervacila..😢 desim sa momentu ked ten trojhodinovy slofik uz nebude potrebovat😢

denisse
1. dec 2010

@meruska
my mame zatial 3x35 min ... tiez nic moc ,... a to sme zle spali aj v noci ...

meruska
1. dec 2010

@denisse aj my spime zle v noci..sme 4-5 krat hore

mojalili
1. dec 2010

Ahojte kočky, tak hlasim dnesnu poradnu ..
6.mesiacov - 8500g, 70 cm........ 🙂

tinaki1275
1. dec 2010

@denisse @meruska joj prajem vam baby aby sa vam to zlepsilo ,ja by som umrela a to sa stazujem☹ ze mi leia v noci spi od desiatej do piatej rana a potom sa mrvi az do siedmej .. az sa hanbim ..

tinaki1275
1. dec 2010

@mojalili waw krasa!no my budeme tolko mat na 1 rok 😀

mojalili
1. dec 2010

@tinaki1275 NECUDUJEM SA, moja LILI mala v pol roku 7200g, no chlap je chlap... 🙂

@meruska @denisse Danko sa mi tiez budi kazde 2 hodiny, niekedy to niej e ani dvojhodina 😒 neviem, dokedy takto budem fungovat, pritom cez den je LILI doma.

denisse
1. dec 2010

@mojalili
tiez som mal nelu cely minuly tyzden doma, co bola chora ... ktovie dokedy vydrzi v skolke ..
a dnes mame aj hrozny den, okrem tych troch kratkych spankov vkuse place, len na rukach je trosku lepsie .. odpadne mi chrbat a uz sa mi hlasia aj karpalne tunely ☹
a to nehovorim o tom, ze v noci spi len ked lezim vedla nej, takze nehrozi, ze by som ju napriklad ulozila a este si daco porobila alebo kukala telku 😝

kafoditka
1. dec 2010

Caute babule 🙂 Tak ja som bola v praci a v tej banke, po ceste naspat som vystupila o par zastavok skor, ze sa idem s malym prejst, ked mi zaspal. Hodinu sme boli vonku, chodili po neodhrnutych chodnikoch a poviem vam, ze mam posilku na mesiac dopredu vybratu.. 🙂 teutonka nesklamala, so zaeretovanymi kolieskami sa slo dobre, len mam svalovku asi na celom tele 😒 Idem si spravit dobry cajik a precitat, co ste za ten cas napisali..

robika
1. dec 2010

@denisse
@mojalili baby obdivujem vas, ja si neviem predstavit mat 2 male deticky, to je naozaj velka fuska, ved ja mam dost z jedneho maleho chlapceka 🙂 Inak Danielko ma krasne miery 🙂
Co sa tyka toho spanku v noci spinkame celkom dobre, budi sa kazde 3 hodinky a obcas aj skor, ale to sa da 🙂
cez den som rada ked buva raz vonku okolo obeda 2 hodinky, obcas potiahne aj 2,5. A popoludni mi zaspi na pol hodinku alebo hodinku, ale to musim lezat pri nom...
Je pravda, ze ked babo cez den dobre spi, bude spat dobre aj v noci, to mam u Filipka otestovane... cez den mi zaspi na ten dlhy cas iba tak, ze je brutalne unaveny, place a ja ho uspim pri hudbe na rukach, obleciem a sup do kocika a bud sa ide na prechadzku, alebo je vonku na terase a ja mozem daco porobit...
keby som sa ho snazila uspat, este vo faze ze mi velmi neplace, iba mrnci tak mi zaspi na pol hodinku...

bambola
1. dec 2010

tak ja uz som doma. hodinu sme cestovali busom 😠 mal snad letne gumy, moc mu to neslo 😕
trhy boli fajn az na to snezenie 🙄 nemam rada ked mi snezi do ksichtu, no a osnezilo mi malu v manduce 😀

mirka285
1. dec 2010

@bambola som na tebe myslela,tak som rada,ze ste doma,no dnes sa to pocasie fakt zblaznilo,vsak v noci nech snezi a cez den svieti slnko neee???ale aspon sme troska vymrzli...

bambola
1. dec 2010

@mirka285 mirka ona ani hladna nebola lebo sme prisli domov, polozila som ju na postel, zobudila sa usmev na celu spalnu 😀 len mala asi blbu polhodku alebo jej uz vadil ten sneh 🙄

mirka285
1. dec 2010

@bambola tak sa aspon zoznamila so snehom...a deti treba trosku otuzovat....

bambola
1. dec 2010

@mirka285 ale mala vonku aj ten cerveny nostek teply a ked som ju doma vyzliekla tak cela bola teplucka, aj rucicky aj nozicky. niekedy proste chce von a nosit sa ako kralovna 😠

noemarta
1. dec 2010

sevas holky,
aj my sme pred chvilou dosli, akoze hodinu a pol sme cestovali, take zaaapchy, ale mala bola super, dokonca mi v aute este zaspala, ona sa zas asi bala toho plastu na kociari, ze nic nevidela....
😉
teraz ma taaak ogrcalaaaaa 😒 😒 😒

noemarta
1. dec 2010

@kafoditka a pre infoooo, nase stretko si predstav 😕 😕 😕 , nebolo vooooobec zdokumentovaneeee, takze ziadne foto sa nekonaaaaa 😀 😀 😀 takze naaaas nemozete okomentovat, aleeee poviem vam, boli sme kraaasne, zeee holky???? Mirka mala kraasnu bundu, Max kraaasnu ciapku, atd......... hi hi 😉 😉 😉 no prosto kraaasa a este k tomu zasnezenaaaa, hi hi

mirka285
1. dec 2010

@bambola jasne,ja si nemyslim ze jej bolo zima,to len niektore mudre tety 😀
@noemarta tak super,aj ty uz si doma,este Maxi sa neohlasila,tak dufam,ze aj oni su uz doma...

mirka285
1. dec 2010

@noemarta vsak ked to zbadal tolkou krasu ten typek,hned si nas fotil 😀 😀 😀

kafoditka
1. dec 2010

@noemarta
@mirka285 a kde mame nejaku fotos, haaa? 🙂

Baby Filip zacina lozit. Len nevie, na co su ruky a pomylil si smer. On totiz cuva.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre