Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
23. dec 2010

tu sa dnes vazne nic nedeje?vsetky pilno pracujete?ja som uz bola u nasich,ozdobila som u nich stromcek,odniesla kolace,co som upiekla,otec ocistil kaprov,mama ich vecer namoci do mlieka a Vianoce mozu zacat...som zistila,ze my sme strasne zohrana rodinka,vsetko mame pekne vklude nachystane 🙂 zajtra doobeda prileti sesternica z Ameriky,takze nas bude pri Stedrovecernom stole 13 😕

mojalili
23. dec 2010

Pokojné a krásne Vianoce Vám prajeme...

oacka
23. dec 2010

naša oslávenkyňa a naša zubaňa 😀

bambola
23. dec 2010

ahojte,
tak do avionu som sla az na obed lebo sa moja nadhera rozhodla ze bude do 11 spat 😕 ale musim povedat, ze vobec nebolo vela ludi, dokonca tam kde som ja parkovala bolo kopu prazdnych miest 🙂 bola som tam asi 3 hodiny 🙄 lebo mm si spomenul, ze aj jeho ocovi by sme nieco mohli.....no ale hlavny bod programu....svietidla som nekupila. nemali take ako som chcela tak som povedala si ze kaslem na to bude bez svetiel 😔 teraz sa musim s malou zabavat lebo ma nechce pustit, vysvala som len na rychlo, este musim zotriet. suhajdy robim uz den 🙄 co vzdy spravim len jednu cast. vobec nemam upecene kysnute pagle na bobalky 🙄 to je jedine naprd ze mi nema kto malu chvilku postrazit a ona nevydrzi ani v lehatku s hrackami pri mne ani v autosedacke....no co uz, vsak nejako stihnem 😉

oacka
23. dec 2010

joooj, jej zúbky nie je vidno... iba moje zubále. 😀

bambola
23. dec 2010

@oacka kike vsetko najlepsie 😵 si to napisala tak ako keby jedna z vas bola oslavenkyna a jedna zubana 😀 😀

mirka285
23. dec 2010

@oacka fiha ake kocice dve,tusim si na sviatky aj novy look nahodila 🙂

oacka
23. dec 2010

@mirka285 ja? ale kde! len som narýchlo trochu vyrovnala vlasy a nahodila otrasný červený rúž! už som si prisahala,že si kúpim taký jemnejší,a zas som v DM vybrala hentakú silnú červenú. 😠 neviem si vybrať rúž...

kafoditka
23. dec 2010

Ahojte 🙂 Tak ja mam napecene, hriechy odpustene a podlahy neriesim 😀 Drahy bol s malym vonku na prechadzke a ja som si v klude robila svoje..
@oacka jakeeee fesandy ste 😉
@mirka285 to znie az neuveritelne, aka pohoda a ako hovoris ty-.zohratost ide s teba aj vasej rodiny, to sa tak dobre cita.. 😉
@bambola neva, budes mat proste originalny stromcek bez svetiel 🙂

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka veru veru ...vsak ale ja blizenec,mama blizenec,svagor blizenec,krstna blizenec no v taketo blizencovej kominacii ide vsetko od ruky 🙂 Linda mala na obed hippku Bolonske spagety,vam poviem ze tak jej smakovalo ako este ziadne ine jedlo 🙂 bude po mne cestovinova a salatova 😀

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 Miri, si spominala, ze mas pre malu nakupene lososove hippky. Davas jej to uz? Ja som rozmyslala, ci dat malemu uvareneho lososa, lebo mam doma krasne steaky ale nemam odvahu. Ked v jednom casopise pre deti uvadzaju, ze ryby az od roka a v druhom, ze od 6 mesiacov... ja viem, ze v takej hippke je male mnozstvo lososa a neda sa to porovnat s normalnym uvarenym steakom, ale predsa.. chcela som mu trochu spestrit jedalnicek..

ericica
23. dec 2010

ahojte kocky vidim ze sa chystate na vianoce ostosest 😉
ja vyzdobim stromcek ked deti zaspia uz mam vsetko nachystane 😉 zajtra rano spravim kapustnicu a na vecer salat a vysmazim rybu....
malinkej som pred chvilou skusala dat od hami prve jablcko a nechutile jej...akoze ani masko zo zeleninou jej moc nesmakuje ale trolilinku spapa...tu mlau konzervu od hami zjeme na trikrat 😝 noo a ked som jej po tom jablcku dala prsnik ten schmatla hned a chutil jej ....mne sa zdaaaa ze bude cickovat do 18tky 😀 😝 nechuti jej nic 😝 😕
ozaj dajte nejaky tip ako robite vianocnu kapustnicu lebo ja som robila doteraz na vianoce stale sosovicovu polievku ale teraz si mm rozkazal kapustnicu 🙂

miki060707
23. dec 2010

@oacka jeeeej, peknučkááá fotečka, gratulujeme, kráásna tortička
@ericica eri, ja som dala tu malu vyživu zele., maso malemu a on kriiik, že je hladný, a jablčko zje cele, xi, no papkáč, ale musim mu to dať vtedy, keď neni moc hladný, lebo ked je tak mu musim dať hned mlieko, aj dnes, som kukla, že už mal dávno obedovať, ani mi nechcem zeleninku s maskom, ale mlieko vypil, ...

@mirka285 jeeej, toooľko ľudi za stolom, to musi byť supeeeer, mi budeme len mi 4ria a našim, potom pôjdeme narýchlo k svokrovcom dať darčeky...

Aj mi prajeme kráásne a pokojné Vianoce......

A BABY z celého srdca každej z Vás veeľmi pekne ĎAKUJEME za všetko, hlavne za povzbudivé slová.....

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka ta lososova hippka co mam je od ukonceneho 6.mesiaca,takze ja jej ju zajtra urcite dam...ale normalneho lososa by som asi nedala 😒 ale poviem ti,ze bolonske spagety mali asi taky isty uspech ako to rizoto...v Rakusku maju ovela lepsi vyber,maju tam take Hippky ake u nas vobec nemaju...

maxara
23. dec 2010

Baby tak ja som ani nevedela, ze mame originalny stromcek.. my totiz @bambola tiez nemame svetielka a ani som ich nezhanala.. inak taketo drobnosti by si urcite zohnala v ejakom mensom elektre.. tam maju naskladnene rovnako vela ako vo velkych centrach ale maju o dost menej zakaznikov 😉

@ericica Eri, my co robime kapustnicu bez masa by ti uuuurcite nechutila, ale normalnu u nas silvestrovsku robim takto:
na cibulku maso na kocky oprazit, okorenit, osolit.. nechat dusit chvilku, pridat klobasku na kolieska nakrajanu a a ja davam este dve cele, este pridam v celku nejake udene, alebo udene rebra, udene predne koleno.. take cosi.. niekto tie kolena vari den vopred.. potom tam prilejem hovadzi vyvar (alebo tam rovno od zaciatku k tomu dam hovadziu kost a cele to skratka spolu varim) az skoro do makka.. potom pridam preplachnutu pokrajanu kyslu kapustu a varim spolu s tym a ked uz je vsetko makke a pekne voni, pridam vriacou vodou zaliate susene huby a par susenych sliviek.. no a najnovsie, uuuplne uz tesne pred vypnutim si v malej salke do mlieka pretlacim jeden maly strucik cesnaku a supnem to tam.. ked zovrie, vypinam

mirka285
23. dec 2010

@ericica my robime az na Sivestra,na stedry den mame sosovicovu aby sme boli bohati 😕

maxara
23. dec 2010

@kafoditka @mirka285 mne vcera dr vravela, ako prikrmovat, kedze oficialne sme len na mliecku a vravela mi, ze klasicku rybu az od roka, ale napr co som citala ze bravcove tiez az od roka, tak povedala, ze chude jej mozem dat.. 😒 no kazdopadne, podla mojej dr by bolo prikrmovanie pekne zhurta, takto ako som zacala ja, som zacala veeelmi pozvolna a podla mna je to lepsie tak.. vlastne tak ako vy to riesite..

maxara
23. dec 2010

A este som vam vsetkych chcela spolu s Ninkou a jej ockom zazelat stastne a vesele sviatky a pod stromcek nam vsetkym zelam, aby nas hlavne choroby obchadzali a nech su vsetky julovky, julovciatka a julovciaci (nasi zakoniti aj nezakoniti) zdravi.. pripajam sobika stastia, co nam prave kladie pod stromcek bohatu nadielku 😵 😀

mirka285
23. dec 2010

@maxara mne sa tiez tak zdalo,ze normalnu doma pripravenu rybu od roka,lebo si pamatam,ze Tomasko dostal prveho kapra na Vianoce a to mal 11 mesiacov.....ale ja dam malej lososovu hipphu,tu moze...vsak nech si da baba,jej velmi chuti tuha strava a zo zaciatku sa taaaak okunala 😀

maxara
23. dec 2010

@mirka285 ja si tiez myslim, ze ked je to hippka od 6mesiaca, tak ju urcite moze.. a dufam, ze aj ninka zacne poriadne papat, lebo okuna sa hroooozne 😒

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 Miri tak ja to riskovat nebudem a radsej ked tak kupim tie hippky. ja som sa aj chystala do bipi(dobre to pisem?) ale svokra nakupila v tescu, tak nic z toho, pojdem az v novom roku a urcite si nakupim do zasoby..

gabika41
23. dec 2010

pekny predvianocny vecer sa praje..... 🙂
tak uz aj ja konecne sviatkujem..... 🙂 dnes som zacala hned skoro rano,zajtra uvarim iba hubovu omacku,lebo ja nelubim kapustnicu.... 🙂

@maxara pokial ide o tie nakupy,tak bud rada,ze vobec ide....... 🙂 ako si uz sama pisala,ze sa blizenci nevedia rozhodnut,tak ja to v ovchode riesim tak,ze aj dvakrat to vytiahnem z regala a vlozim do kosika,ale za par minut si to niekedy rozmyslim.....a moj mm je na to alergicky,takze pokial mi niekedy ideme nakupovat,tak mame dva voziky a mame v obchode rozchod... 😀

Tak isto chcem vsetkym zazelat pokojne a pozehnane sviatky.Pekne si to uzite 😀

mirka285
23. dec 2010

@maxara neboj,aj Linda jedla zo zaciatku po trosku,vsak niekedy mala jednu tu malinku hippku na tri krat a teraz zje velku na supu 😝

maxara
23. dec 2010

baby prave ma poraza, mam totalne zimomriavky.. fuuuuj.. pozeram na primacool faktor strachu a poviem vam, ze som nasla naozaj tu najnechutnejsiu disciplinu, ktoru by som rozhodne , ale rozhodne nezvladla.. ani sa vlastne uz nepozeram.. proste zena v kadi s vodou a na nu vysypali mrte zdochnutych mysi a ona ma za urcity, pomerny dlhy casovy limit ustami vytiahnut co najviac ciernych mysi.. su tam aj biele.. tie zeny to komentuju samozrejme a vraj aj priiiserne smrdia 😝 😝 😝 asi budem vracat

mirka285
23. dec 2010

baby a este som vam nepovedala,ze u nas na Vianoce bude s nami aj jedna Polka...ona niekam leti ani neviem kam a ma medzipristatie v Bratislave,tak bude s nami ba Stedry vecer 🙂 no nie je to mile?ona sa zoznamila s mojou sesternicou v Amerike,vtedy jej pomohla,tak teraz jej pomozeme my 🙂

maxara
23. dec 2010

@gabika41 😀 😀 no my sme blizenci obaja, cize my mame zakonite dva voziky a obaja robime niekolko krat to co ty.. 😀 ak teda ho do obchodu vytiahnem

@mirka285 no dufam 😒

maxara
23. dec 2010

@mirka285 😵 tak to je naozaj mile

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 u velku 250 ti spapa naraz?? 😕 Fu, mne maly spapa tu malu hippku ledva ledva celu..

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka 190 ml,zas tu xxl este nezje 😀

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka mala hippka je 125 ml....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre