Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara zabudla som na to najdolezitejsie dnes..teda uz odvcera hovori Leia oficialne mama,teda to krici ked nie som pri nej a zobudi sa..ako vcera kazdu polhodinku 😒 mm ziarli.. 😀

strasska
14. mar 2011

@meruska
@denisse
@katka55
aj my sme 30 minutovy, ale ked si k nej lahnem a doma je ticho, tak potiahne aj 90minut 😝 ja uz mam take druhe dieta, neviem, ci mame nejaky gen v rodine, abo co? ☹
@luludi a ja este nemam kramy 😉

bambola
14. mar 2011

@katka55 uz som zavolala, ze zajtra isto nepojdeme plavat, vo stvrtok este uvidim. skoda ☹

bambola
14. mar 2011

@kafoditka to niesu gurmanske speciality, to su proste jedla , ktore zbuchas za pol hodku a netreba sa s tym babrat, take cez tyzden 😉 inac ja maslo len obycajne, margarin neznesiem

luludi
14. mar 2011

@bambola aaaale david, kto iny.. a srdiecka, pecienky a plucka mozem aj ja 😉

@strasska: no, pri 2 detoch by to uz take jednoduche nebolo :(

mirka285
14. mar 2011

no koceny,tak ja mam poupratovane,vyvesiam pracku a hajde von....u nas napodobne Rama a podobne veci nekupujeme,ale zato kuracie pecienky mame radi 🙂 ja som dnes nevarila,kedze Tomas sa isiel najest k babke,dedo robil svieckovu,a ja som si vystacila po prezieracom vikende so salatom a tuniacikom.... @noemarta krasne ste na fotkach...

bambola
14. mar 2011

@luludi nejaky mudry na onkologa nie? 😠 😉

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara @bambola ja som hadam ani cisto mliecnu polievku nejedla.. 😕 nieco sa mi mari zo skolky ale odvtedy urcite nie.. 🙂
inac moja uzasna dcera ktora kazy den popoludni spi bez problemov 2-2,5 hod. mi uz 45 minut odmieta zaspat 😠 ak sa mi pokazi este v tomto uz si to mozem ozaj len hodit.. ☹

strasska
14. mar 2011

@luludi mi hovor daco, ona potiahne aj v kociku dlhsie, ale musi byt ticho, alebo len nejaky monotonny zvuk a zial moj syn take nevydava ☹ 😉

strasska
14. mar 2011

@tinaki1275 nie je to aj vekom, podla mna sa im teraz meni rytmus fungovania, Julka bola vyslovene spachtoska, sak ona mi do 6 mesiacov spala v kociku 3-4 hodky a teraz...hroza, vsetko ju budi, pes, pila, Misko, atd.
a zaspavanie, nie je to sice brutal, ale tak natrapime sa. predtym som jej dala mlieko a odkvacla, alebo som ju polozila do kocika a uz spala, a teraz s nou musim natriasat ☹ abo ju doma uspavam na fit lopte
a v noci sa mi budi kazde dve hodky, niekedy aj kazdu hodinu 😠 normalne so zavistou spominam na stare dobre casy 😅 😵

maxara
14. mar 2011

@cigaretka5 pokial viem ja, tak sa nechysta, ale mozme nieco spiskat ked chces, u nas, okrem stvrtka hocikedy.. 😀 PRIDA SA NIEKTO?

maxara
14. mar 2011

a inak ja tiez Rama a spol ee.. a toboz nie light.. to uz je uplna ropa

mojalili
14. mar 2011

@denisse Deniska, neuveris, ale ruky uz necitim nic zle, vsetko mi preslo. Takze naozaj to bolo kojenim.Som rada, ze ma operacia minula... 😉 Danko papa UM velmi rad, zvykol si.

katka55
14. mar 2011

@bambola tak to je skoda, ze zajtra nejdete ☹ ale radsej nech sa da matka do poriadku 😉 a este ma teplotu?
@luludi ja som dostala menzes minuly piatok a mohol este pockat 😉 😀

bola som vonku asi 2,5 hod a tak je tam paradne 😵 😵 len sa mi skoro uvarilo dieta 😀 😀 riadny hic 😎 😎

denisse
14. mar 2011

@mojalili
tak to je super, ze tie ruky presli ... to kvoli tomu si prestala kojit? alebo uz danko nechcel? ako si ho naucila pit z flase? barunka nechce dudlik ani flasu s dudlikom aj caj pijeme zo sosacika ...

luludi
14. mar 2011

@bambola najmudrejsi na svete.. vsak muz 😠 😉

@strasska u nas je teraz uspavanie nastastie viac menej okk, len musim trafit jeho cas, ked to presvihnem tak amen tma

@tinaki1275 bubovi sa tiez prednedavnom zmenil rezim, nastastie k lepsiemu, ale teraz ako sa mu intenzivne zacali prerezavat vrchne zuby tak cakam, zase horsie spanie, do roka sa to asi bude striedat 😅 musime vydrzat 😔

@maxara: ze ropa, ja umrem 😀 😀 😀 ale pravdu mas

@katka55 veru, dnes bolo vonku krasne teplucko

sa musim priznat, ze som sa dnes potkla, ked som bola s bubom vonku a hnusne si to odniesli moje kolena, bubo si to ani nevsimol, ale moje oblubene rifle su znicene, som volala mm a ten sa mi vyhrazal, ze mi da na koleno nasit zaplatu scooby doo, ked neviem chodit 😠 😠 😠

bambola
14. mar 2011

@maxara @cigaretka5 my by sme sa pridali ale zalezi ako sa bude krpana citit
@katka55 stale ma teplotu, pod 38,4 mi dnes nesla ☹ a to jej stale davam cipok. ranajkovala jablcko, obed odmietla tak stale cicikujeme

denisse
14. mar 2011

tak sme doma z vonku, nemusela som dnes pre nelu, bol mm s dedom, tak celkom fajn prechadzka ... 🙂
mm bol dnes na nejaku injekciu do krizovej chrbtice, co by mu mala ulavit od bolesti vyskocenej platnicky, tak sme zvedavi ... on tomu teda velmi neveri ...

co sa tyka jedla, tak plucka som nikdy nejedla a asi po tom an netuzim, ale pecen, srdcia a zaludky mozem 🙂
kravske maslo mam ovela radsej ako ramu, ale ocas na striedacku mi ani rama neva ...
ja neznasam dukatove buchticky, ryzovy nakyp a zemlovku ... bleeee 😝

tinaki1275
14. mar 2011

@bambola hadam to budu zubky ..nech vam to rychlo prejde..
@strasska @luludi mne sa s prepacenim vsetko tak serie..pokial ide o program malej ze fakt ak mi zrusi tot ospanie v zavesnej sieti co ma poobede tak to uz nebudem stihat vobec nic..sice zaspala ale o hodinu neskor ako zvycajne..a o nociach radsej ani nehovorim ..mne sa budi po hodine,od chvile ked ja zalahnem do splane,akoby mala specialny detektor..ze mama dosla spat ,nechajme ju zadriemat a ked zaspi sup -zobudme ju ..ak idem spat o jedenastej tak je o dvanastej hore prvykrat,ak o jednej -tak o druhej..a potom ale kazdu hodinu az do siestej .. 😠 a to uz druhy tyzden..ja neviem dokedy to takto bude,ale bojim sa ze sa to bude este zhorsovat ... 😒

tinaki1275
14. mar 2011

inac baby my dnes mame teplotny rekord-22 stupnov 🙂 ..boli sme von cez obed s malou v manduce a normalne som jej natrela tavr opalovacim kremom .. 😀

kafoditka
14. mar 2011

@denisse to co ty neznasas z jedla ja milujeeeem 😀 😀

mojalili
14. mar 2011

@denisse Danko sa rychlo naucil pit z flasky. Prestala som kojit kvoli zdravotnym problemom, aj gynekolog sa k tomu pridal, ORL lekarka aj neurolog, tak vsetko sa to nakopilo. Prestali sme zo dna na den a Danko si ani nezmyslel, uplne v pohode. Kupila som mu vsak flasky s kaucuk.cumlami a gulate, tie najviac pripominaju mu prso a nie je problem. Babynova ma take.. 😉

mirka285
14. mar 2011

no baby tak dazd nas vyhnal domov a musim vam povedat,ze som sa musela dnes z vonku vratit a dat dole z kociku fusak aby som si dieta neuvarila...to akoze co bolo dnes vonku,nechapacky normalne 😕 a dufam,ze uz tak ostane,lebo fusak som dala oprat a uz ho nemienim naspat davat na kocik,budeme si musiet vystacit s nanoznikom...

kafoditka
14. mar 2011

@mirka285 my sme boli tiez dnes bez fusaku a maly bol v pohode, stacila deka a nanoznik 😉 prala si ho na 40tke?

mirka285
14. mar 2011

@kafoditka este sa mi perie,ale dala som ho na 30 tku,pre istotu....no tak my sme nemali ani deku,tu v Devinskej pieklo slnko,a moje dieta ma novu uchylku,stale si strhava z hlavy capicu a hadze na zem 😠

maxara
14. mar 2011

baby, tak ja som to prekvapko dnes dokoncila.. celkom sa mi paci.. prikladam foto a odchadzam s Ninusou hore, dobruuu

karinnka
14. mar 2011

@maxara Nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵

meruska
14. mar 2011

@karinnka dnes tu bola i strasska ale akosi sa nevyjadrila :(

mirka285
14. mar 2011

@maxara jeeej,to je taky vankusik na valanie?bohovy je 🙂

mirka285
14. mar 2011

baby neviem co robite,ale ja mam odcvicene,takze som spoko a odchadzam kukat telku 🙂 pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre