Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
1. jún 2011

Dobre ranko sa praje..... 🙂 u nas zatial pohoda,dufam ze nebude prsat....prajem prijemny den... 🙂

mojalili
1. jún 2011

@cigaretka5 videla si moje fotky deti? To robila jedna mlada 18rocna kocka z Myjavy, myslim, ze su krasne tiez, tu je link na jej web... http://www.mimifoto.eu http://www.michaelamockovciakova.webnode.sk.

VSETKÝM DETICKAM PRAJEM VELA ZDRAVIA A LASKY 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maxara
1. jún 2011

@mojalili krasne fotky robi, pacia sa mi.. nie su take dramaticky preexponovane ako podaktore

alica26
1. jún 2011

@maxara Velmi pekne Ti ďakujem za pozvanie, ak sa mi bude dať, určite prídem! 🙂

bambola
1. jún 2011

Dobre ranko,

niekto kto ma darovat nebolave krize? 😒 ale ked ona sa zobudi, hodi ten svoj usmev...no a hnevajte sa potom na nu 😅
Aj ja prajem vsetkym detickam vsetko najlepsie k dnesnemu dnu 🙂

alica26
1. jún 2011

Ahojte maminky, tak pre vačšinu z nás je dnes prvý deň detí pre našich drobcov, ako ho strávite? 😎

zuzik1983
1. jún 2011

dobre ranko 😉

maxara
1. jún 2011

☹ 😢 😔 prave mi pisal mm, ze mu zomrel byvaly kolega, mlady chalan.. rakovina 😢

maxara
1. jún 2011

@alica26 ja dnes beriem Ninku na vylet do Ikey a do Eurovey, potom po auto a teraz neviem ci na pohreb toho chalana ideme dnes, alebo az zajtra ☹

mirka285
1. jún 2011

dobre ranko...tak dnes to na slnieckovy den nevyzera ☹ my sa tiez chystame do Ikei kupit nejaku lacnu postielku,ktora bude u nasich a par drobnosti este...a inak posielam cmuk vsetkym detickam 😉

noemarta
1. jún 2011

dobre ranko, veru dnes to na slniecko nevyzera...
Baby to mate kryci manever tu ikeu haaaa.... to je teraz moja dedukcia @maxara, @mirka285. 🙂 😉
My dnes ideme skocit do obchodu predeti, lebo tam maju cely dnesny den 25% zlavu na vsetko, tak ideme kupit malej konecneee autosedacku. 😉
A tiez posielam vsetkym detickam cmuk 🙂 🙂

maxara
1. jún 2011

@noemarta si zly serlok 😉 keby to bolo tajne a naplanovane, tak to sem urcite nezavesim 😉 😀

kafoditka
1. jún 2011

Ahojte... baby ja neviem, co Filipovi preplo, ale uz druhu noc sa budi kazde dve hodiny s revom, vodu ani caj nechce ale mlieko by chlemtal 😠 ved nemoze byt hladny, inokedy prespi celu noc s jednym zobudenim, kedy vypije 150ml a spi dalej... tak ho klamem vodou s 1 lyzickou UM.. no takze som nevyspata a este mam aj vysoky tlak, asi zmena pocasia. Aj ja pridavam deturencom boztek 🙂
@noemarta Maci a aku autosedacku ste nakoniec vybrali?

mirka285
1. jún 2011

@kafoditka neboj,to je urcite len nejaky jeho chvilkovy rozmar,ktory ho prejde...
@noemarta dobre nakup,vidim,ze dnesny den sme si vybrali viacere na nakupy 😀

noemarta
1. jún 2011

@kafoditka domi, my mame presne rovnake posledne dve noci a tato, no hruuuuza... ona zas len mrnci a az ked na nu hlasnejsie zakricis, tak vtedy sa ukludni a spi dalej, ale za 15 min. znova... ako ja som total k.o. ☹
Mame vybratu bud maxi cosi Tobi, alebo romerku, uvidime v ktorej sa bude Nele pacit.

noemarta
1. jún 2011

@mirka285 koksoooo a u nas je to coooo?? ja mam pocit, ze jej idu asi zas zuby......

mirka285
1. jún 2011

@noemarta fu Maci uvar si poradnu kavu...ja neviem co sa vam tolko budia,moja Linda spi jak dudek,dnes od pol deviatej do rana do deviatej 😕 ale zato cez den vkuse ide a vacsinou uz ma len jeden spanok cez obed....iba v pripade ze spala menej tak hodi este polhodinku aj poobede...

noemarta
1. jún 2011

@mirka285 uz mam kafe za sebou... a niiiic.
ja netusiiim co mam dnes varit.... a dalsia vec ani sa mi nic nechce.

kafoditka
1. jún 2011

@noemarta Maci pri tej maxi cosi treba tusim este zvlast priputavat celu sedacku pasom z auta, tak sa na to popytaj, lebo mna osobne by to teda otravovalo a inak citala som diskusiu tu na konovi, ze deti v tej maxi cosi dost plakali, ze sa im nelubila 😕 ved uvidis sama, posadis malu a budes vidiet, ako sa jej paci 😉 no a ja dufam, ze ho to velice rychlo prejde, lebo som nervozna jak pes, ked som nevyspata a potom len stekam ☹

zuzik1983
1. jún 2011

baby u nas to iste,nikol stale len place od vcera,jenenormalne umrncana,po mlieku vydrzi dobra len chvilu,ale tiez myslim,ze to bude zubmi

kafoditka
1. jún 2011

@mirka285 Miri prosim ta pozri ceny postielok v ikey, my mame v Lehnicach taku 40rocnu, polepenu, ktora nema jeden bok a drzi ltt, tiez musim asi nejaku poriesit...

mirka285
1. jún 2011

@noemarta nevymyslaj s varenim,vsak idete do mesta tak sa niekde najete...ja tiez nevarim dnes,najeme sa bud v Ikei alebo v Avione a vybavene...inak ako vas citam,tak som vdacna,ze Linda tak dobre spava 😔 😔 aj kedteda cez den sa nezastavim

kafoditka
1. jún 2011

@maxara si rychla ako blesk ty kokso 🙂 Peti, dnes rano som si citala ako dopadla branova 18tka a vies co ma napadlo ako prve po precitani prispevku? myslim to v dobrom, ale prisla si mi ako MAMA KAMI 😀 vsetko mas pod palcom a vies ho raz dva uzemnit 😉 a je mi luto toho mladeho chalana, rakovina je hnusne zakerna a zial, nevybera si.. 😔

zuzik1983
1. jún 2011

@mirka285 to sa nezastavim ani ja ona mi spi 2x po pol hodinke a z toho 1x vonku 😕

bambola
1. jún 2011

tak dama mi odmietla banan na ranajky ale po zemle s maslom sa len tak zaprasilo 😠 🙂

@kafoditka my mame tu najlacnejsiu z ikey , co dala maxi link - sniglar a je dobra, uplne staci , teda ako bocnica postele aby mi mala nevypadla a ako perinak 😀 😀 ale dokym tam spavala tak pohodka 😉 akurat teda, ze bocnice sa stiahnut nedaju

bambola
1. jún 2011

@maxara

kafoditka
1. jún 2011

@bambola taka mi bohate staci, na tych par noci v mesiaci...

katka55
1. jún 2011

ahojte. tak nase deti sa asi dohodli. tuto noc som to odsledovala a od 12 do 5 bol hore kazdych 15 min a to som mu vzdy musela dat prso, lebo ine nechcel 😠 som sa vas chcela spytat, ci by nepomohlo, keby som mu pred spanim dala UM, ale ako citam, tak asi ani nie 😒 u nas to uz trva tyzden ☹

my sa dnes chystame poobede bud do eurovei alebo auparku a na 17 do river parku, lebo tam budu canaky s podhradskou a patrik na nich fici 😉

my mame postielku tusim tu gulliver. ja som chcela bielu 😉

kafoditka
1. jún 2011

@katka55 Kati ja som malemu kupila od nich CD-pesnicky pre deticky a ked mu to pustim tak reve jak tur 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre