Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
8. mar 2010

janatt23: a to cvicenie v Nukleone byva iba v stredu a o kolkej, tam je treba sa prihlásiť alebo staci len prist? Čo je potrebné si priniesť? Aj by som tam isla. A kolko sa platí, lebo v tom MC na okružnej sa platí 3,5 Eur za kazdé stretko.

oacka
8. mar 2010

asi od 8. do 14. 3. www.bvv.cz/prodite

oacka
8. mar 2010

teta v telefóne povedala, že aj pre otcov. Stonožka je asi na hviezdoslavovej. to je kde? ja som myslela,že to je Komenského... furt si to mýlim...

mojalili
8. mar 2010

Kafoditka - jaaaj, teraz si ma dostala...volam kamaratke, pretoze ona ho kupila v inom obchode nez tam, kde ja mam objednany kocik...a hovorila, ze je ovela lacnejsi...ale tusim do 100€ tam stal...92€...ale volam, dam vediet. 😉

janatt23
8. mar 2010

v stredu o 16.30 do 18.00. plati sa nieco cez 2eura. neviem presne. prihlasit sa nemusis, je to nezavazne. bud prides, alebo nie. zober si veci na prezlecenie, ale urcite aj nejaku mikinu, bo ked relaxujeme, tak je chladno trosku uz. aj uterak malinky, aby si na lopte nelezala na studenej. a nejaku vodu 🙂

aalexis007
8. mar 2010

Janatt23: Super, tak to by som prisla v stredu na to cvicenie? a ty ides v stredu?

stanka33
8. mar 2010

Ahojte... zrzi nie som jasnovidka ale ked je nieco dolezite tak mam na to tusaka asi zensky instink alebo co....
ericica ja som chodievala na tu vystavu v nitre ked sme kupovali veci najprv do jednoizbaku co sme byvali a aj min. rok teraz do noveho. dobre inspiracie aj vystavne zlavy ak potrebujes nieco..hlavne sedacky sa oplatia co by si chela kupit????

oacka ja som bola v brne pred dvomi rokmi...kociky, autosedacky, postielky, pradlo, lehatka ak sa vam chce urobte si vyletik...my sme skoncili aj tak vo Vankofke v nakupku a pri olympii je supis obchod s detskymi vecami tusim chicco sa vola alebo ma v nazve..a tam sme nakupili...

janatt23
8. mar 2010

alexis jasne idem 🙂

stanka33
8. mar 2010

katty jasne ak nebzde prsat ale to ma az vo stvrtok..tak ides do prace???aspon ti to ubehne ako voda... dufam ze dame potom nase baby dokopy a budu kamosky 😀

aalexis007
8. mar 2010

Janatt23: Tak sa asi uvidíme v stredu 😉

janatt23
8. mar 2010

ok dohodnute 🙂 🙂 🙂

zrzulka
8. mar 2010

Chicco je pri Avione...Ako je Ikea hned na zaciatku Brna, ja tam tiez vzdy rada idem. teraz mali dokonca aj vypredaj. Ako sme sli z ultrazvuku tak mama tam kupila malemu frajersky overal na zimu. dufam ze sme odhadli spravnu velkost....

stanka33
8. mar 2010

jaj no to je tusim tam nakope vsetky tie centra uz som tam davno nebola...hned by som sla ale maly by asi tolko v aute nevydrzal...

sisaa
8. mar 2010

oacka ... my sa tiez chystame do Brna na tu vystavu. Kamoska tam bola minuly rok a pacilo sa jej. Dufam, ze tam natrafime na nejake dobre veci a snad aj kocik vybereme. Ak nie, uz vieme kde je Vankovka 😉

sisaa
8. mar 2010

dnes som bola na aquaaerobiku pre tehotne, tak mi to dobre padlo, len teraz lezim ako kabela. Naivne som si myslela, ze to bude take plavanie ako pre stare babky. No ale aspon som sa poriadne ponatahovala po dlhej dobe.

stanka33
8. mar 2010

sisa a kde si bola v snope????

sisaa
8. mar 2010

jj

katarina7777
8. mar 2010

zrzulka aj ja zboznujem chicco obchod, hlavne ich oblecko...take makkucke a peknucke... tiez som malemu nakupila kopec veci na zimu vo vypredaji a mm len krutil hlavou ze som tri mesiace tehotna a nakupujem na 9 mesacne babo a ze som nakupila 20 bodyniek... no vysvetli mu ze to je v troch velkostiach 🙂

katarina7777
8. mar 2010

baby kedy je ta vystava nabytku v nitre? ja dojdem domov 16 teho tak neviem ci stiham 😒

stanka33
8. mar 2010

hned by som isla ale je to strasne skoro o 16 tej..mne to robilo dobre na chrbat a som sa potom citila taka odlahcena...

katarina7777
8. mar 2010

sisaa aky je ten aquaaerobik pre tehulky? aj ja by som chcela zacat ale az ked sa trosku otepli lebo sa bojim ze ochoriem.

stanka33
8. mar 2010

katka nestihnes 9 az 14 teho marca....

katarina7777
8. mar 2010

smola ☹ dajte vediet co bolo pekneho

strasska
8. mar 2010

Ahojte, ja len na skok, mame doma maroda, tak idem k nemu. Gratulujem k novym odhalenym babatkam a vitam nove tehulky.
Inak pripravu na porod v KE robi aj jedna dula, Janka Ivanecka, skuste pokukat po nete.

sisaa
8. mar 2010

stanka, vo vode bolo dobre, len co ma trochu sklamalo, mali len dve sprchy, takze bolo treba cakat a to uz mi bola aj zima, ale inak to bolo fajn.

stanka33
8. mar 2010

viem my sme sa s kamoskou vzdy nasackovali prve...baby este plavali v bazene a my sme sli von....

janatt23
8. mar 2010

baby a nemyslite ze ta vystava v Ba bude taka ista ako v Brne? ta expo rodina v inchebe???

stanka33
8. mar 2010

jaj a inac o tych mierach..Jurko sa narodil 16 dni skor a mal 3000g a 50 cm, schudol na 2800g a po mesiaci sme mali v poradni 4200 g a v troch mesiacoch 6900g a to len s materskeho mlieka...tak sa nebojte babo vsetko dobehne... 🙂
a ja som prveho polroka tiez len stresovala a stresovala...teraz nechcem....

stanka33
8. mar 2010

podla mna tam velke rozdiely nebudu...ale ako pekny vyletik by som to brala....ja mam brno rada... 🙂

mirka285
8. mar 2010

a kedy bude ta expo rodina v inchebe?ja som to nikde nenasla ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre