Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
13. apr 2010

baby prajem pekny zvysok vecera a dobru noc, ziadne chodenie na wc a hlavne si oddychnite...
ja uz mam dnes take tvrde brusko, preto si uz musim lahnut ...

kafoditka
13. apr 2010

Caute baby, tak uz som s brusnych doma, ako inac - s babami Katy, Sissou a Maxou sme skoncili na pizzi a bola hnusna 😝 som sa zaprisahala, ze uz ziadna pizza a zacinam jest maximalne zdravo, ziadny cerstvy chlieb z pekarne, sladkosti na minimum a vela ryb a zeleniny... musim, sak sa budem za chvilu kotulat!

Mirka, Robika, nebudem vam fotot co som kupila ja, lebo su to len pancusky, sada bielach overalikov a jedna mikinka.
Ale Maxi by mohla, nakupila toho v celku dost - perinku, deky, osusky, vecicky, podprdu... 😉

mojalili
13. apr 2010

KAfoditka - to iste som i ja povedala, ked som sa vratila z poradne....asi budem musiet zacat inak jest....sak to babo ani neporodim, co bude velke..... 😒 ale keby som vedela ako na to vplyvat, aby nebolo take velke 😖
Jaj, tie brusne tance vam zavidim, keby aj tu bolo take nieco.... 🙂

mirka285
13. apr 2010

Mojalili no tak to bude pekny macek 🙂 jak sa na chlapa patri 😉 Kafko tak najprv si trnete a potom podhona pizzu?takze takto to mate vymyslene...inak ja kazdy den sa chystam zdravo stravovat a furt nic ☹

mojalili
13. apr 2010

To ano,bude to riadny macek 😉 🙂 Esteze mam taky velky kocik kupeny🙂
Tak som sa smiala na sone, ze doktorovi sa sonda natriasala a nemohol zmerat babo...ved ked sa chlapi zacnu bavit o pipiku, no nemohla som sa zastavit🙂))))

mirka285
13. apr 2010

tak aspon mozes povedat ze mas prijemny zazitok z navstevy lekara 😉

bellablonde
13. apr 2010

caute zeny
idem este na skok mrknut co mate,
mojalili, malicky ma velku vybavu? no pekne, chlapina jak hora to bude 😉

citam, ze maxi aj podprdu nakupila ... to je dost dobra info, lebo potrebujem doplnit arzenal

otazka do fora hlavne pre blavacky: v ktorych obchodoch ste este kupovali podprdy? take nejake krajsie, stredna cenova, najlepsie take, z ktorych netrcia bradavky... 😅

inak je mi dobre nagrc. som sa fakt ze prezrala cipsov a zaklincovala to mliecnou cokoladou 😝 😝
a to este dovaram hovadzie na zajtra

bellablonde
13. apr 2010

konecne dosiel mangel z roboty, tak sa rovno idem venovat
pap
dobru nocku

kafoditka
13. apr 2010

dobru nocku fesandy, sunny - tentokrat ti predavam stafetu ja 😉

strasska
13. apr 2010

Vidim, ze zrutske chutky mame asi vsetky, ja som to dnes tiez prehnala ☹
odsavacku mam rucnu medelu, pozicanu a bola som spokojna, aj ked ja som odsavala dokopy mozno 10x, kedze som prvych 5mes. kojila kazdu hodinu, tak som nemala ani kedy a ani co,. 😉

dugyna
14. apr 2010

dobre ranko dievcata 🙂 takze dnes to tu ukocim, pretoze ja idem akurat tera spat
dokoncila som akurat diplomovku jupi 😀
takze dobru noc
a aj vam to tu zacnem, tajze dobre ranko este raz a prajem vam pekny dnik 😉
sunny mozes pokracovat 😉

sunnygirl
14. apr 2010

Bré ránko 🙂

Dugyna: no teda, vôbec Ti nezávidím, takéto ponocovanie 😅 , tak Dobrú noc 😀

U nás prší a prší, len sa leje a dnes výnimočne na celom území Slovenska má 😒 .
Mima: som zvedavá, ako sa tebe dievčatá trafili, budem na teba v nedeľu myslieť 😵
No ale podľa toho, čo tu písali bábiky, tak ešte že som si nakúpila také neutrálne veci, veď ani Dr. to nevie niekomu na 100% povedať 😉

Tak len pekne píšte a tú odsávačku, súhlasím s Mirkou, snáď až po pôrode sa uvidí, či treba, alebo nie 😅

sunnygirl
14. apr 2010

Mojalili: tak držím palčeky, aby to maličké, Danielko, bol v norme do pôrodu, pekného chlapa pachohybského zbojníka budete mať 😵

dugyna
14. apr 2010

sunny u nas tiez prsi..som bola este s havom vonku..aby som mohla ist spat

dugyna
14. apr 2010

akurat citam na dobru noc co ste vcer popisali
maxi nabuduce mozes ukazat mna ako priklad ja som tusim registrovana az po tebe..alebo tak narovnako..a mam tych cmarancov viac 😀 ...

dugyna
14. apr 2010

no kocky ja mam 10kg navyse
maxi podla tych tabuliek s vahou..nasa malinka je vacsia-ci tazsia..

no baby s tymi skumavkami ach jajň
ja chodim tiez do sukromneho centra a skumavky som dostala

dugyna
14. apr 2010

liluu dobre robis pokial mas pestru stravu nemas preco uzivat maternu..z ytch doplnkov pre tehotne sa rodia akurat tak velke deticky...staci ak si kupis celaskon a cidofolan- ak by si nieco chcela

dugyna
14. apr 2010

ericica moze sa stat...napr ked ma dievcatko medzi nozkami pupocnik..a povedia ze je chpalec..niekedy nepozera pohlavie v mode 3D..ale v klasickom ultrazvukovom...

dugyna
14. apr 2010

no kocku drobru..uz ledva vidim..

drievko
14. apr 2010

ahojte ! tak ja som mala strasnu noc! asi som dostala prievan lebo ma bolí oko a strasne ma bolí kost pod okom! ☹ nemate nejaku dobru radu?

lenkaaninka
14. apr 2010

Ahojte 😉
u nás prší prší a prší ☹ 😠

drievko na oko ja som používala klasické švédske kvapky na gázu a prikladať na zavreté oko aby sa dnu nedostali alebo tekuté kamilky v lekárni kupiť a zarobiť s troškou vody a potierať tiež oko..

adka1311
14. apr 2010

pekny uprsany den, babule....
ja mam dnes poobede poradnu, uz sa neviem dockat - veeelmi sa tesim, ze uvidim drobca a tiez to, ze ma doktorka poriadne prezrie a povie, ci je to OK..Drzte mi palce nech nemusim ist do nemocky - radsej budem poctivo doma lezat ako ty - drievko- ale do nemocky nechceeeem.
Dugy - gratulujem k diplomovke - moja sestra tiez teraz finisuje, chuda stale nieco preraba, ma stresy, takze viem ake je to narocne a obdivujem ta, ze to zvladas aj s malou v brusku - drzkaj sa
Maxi - kde si? a kde su fotecky z nakupov? Kafko avizovala, ze si toho pokupila koopec, tak sup sem fotky, sme zvedave...
Prajem vam krasny den, vecer zasa nakuknem, tak pekne piste, nech mam co citat....
pa 😀

liluu
14. apr 2010

Bréé ráno, dievky! Aj keď u nás leje ja som veselá, lebo som si konečne vybavila predporodny kurz 🙂 jupíí
Dúfam, že tam troška zmúdriem 🙂 😀

drievko
14. apr 2010

lenkaaninika : vdaka za radu skusim!
adka : drzim palceky ja idem na poradnu v piatok tak sa tesim ale aj bojim! ja tu poradnu berem ako výlet po tolkom lezaní doma 🙂

mirka285
14. apr 2010

dobre ranko 😉 tak ja som expert na vsetky ocne choroby si prikladam tu lampu s tym cervenym svetlom...neviem ako sa vola ale to jedine mi pomaha na zapal...Dugy tak uz si dopisala,no super,ked prsi aspon sa ti bude dobre spat aj cez den..Sunny dobre sprava,v piatok ma prist objednany tovar,takze dufam ze aj nasa postel s komodou 😉 inak ja som zvedava kam mi tu postel chceme napratat,lebo ma vyse 2 metre a panelakove spalne su male ☹ no bude to ste sranda....inak boli ma hlava jak po opici,neviem co to ma znamenat,hodim sprchu a zbehnem sestre zase mi nabalila veci pre malu ktore uz Simonko vyrastol....

jaruska8
14. apr 2010

Ahojte baby, to je deň. 😒 Ráno na WC po sto rokoch zase šoky, ja neviem, ja som si na toaleťáku našla niečo ako malilinký kúsoček niečoho, farba taká hnedastá, ja už stresy, že krv, ale ani špinenie ani nič. No ešte toto mi treba, človek sa teší, že trochu na prechádzky môže chodiť, ešte aj kvôli tej debilnej cukrovke a teraz zase len stresy. Dnes mám poradňu, poviem mu, nech ma skontroluje, nech som si na istom. Nič som včera ťažké nedvíhala, nič som nerobila, len som bola v meste. ☹ ☹ ☹ Prepáčte za opis nálezu na toaleťáku, ale musela som sa vykecať. ☹

lenkaaninka
14. apr 2010

drievko aj ja idem piatok na poradnu a tiež mám stresy a nervozitu či je všetko ok nakolko ma boli všetko a o tvrdnutí brucha ani nevravím snažím sa odpočívať kedy sa len dá...tak ti budem držať palce ..

jaruska povieš mu a budeš vedieť čo dalej..neboj 😉

lenkaaninka
14. apr 2010

ozaj a baby nejaké vitamíny na posilnenie organizmu alebo tak niečo mi neviete poradiť?? lebo zasa mi je šoufl a to už ani nerátam kolkáty krát...a zeleniny a ovocia pojem na kilá...

silvia.vesela
14. apr 2010

Ahojte kocky

Ako sa dnes mate? Ja celkom ok, len to pocasie by sa uz mohlo umudrit....

lenkaaninka ja si davam cele tehotenstvo colostrum,ale len z bio produkcie.... je to vhodne aj pre tehotne zeny.
Nechcem to zakriknut, ale este som nebola ani raz chora.... takze si kludne kukni stranku, ja si to odtial objednavam...www.biocolostrum.sk

jaruska8 neboj sa, ides k lekarovi dnes, tak to bude ok...drzim palce! 😉

aalexis007
14. apr 2010

Ahojte,
ja idem na kontrolu až 20.4. a neviem sa dočkať. Konečne budem vidieť malinkého. Naposledy som ho videla - tušim to bol február.
Aj ja sa pridávam, že by sa mohlo to počasie umúdriť. Ale ako som pozerala počasie v telke, asi to tak nebude. ☹
A už kupujete kozmetiku pre malinké? Ja som včera kúpila mydielko Klorane, telové mliečko na suchú pokožku, Sudocrem. A ten lieh na čistenie pupčeka je nejaký špeciálny? Koľko % to musí byť? Lebo som sa zabudla pýtať v lekárni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre