Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
18. apr 2010

teraz mozes znova prat kafko..hm? ja som huba hubata takze ja by som asi aj pre dnou povedala keby fajcil a dimil mi na detske vecicky

miri..ale sak ty si taka stihllucka na tej foto co tu mas..a presne tak vsetky schudne po porode na povodnu vahu..

mirka285
18. apr 2010

ja si sama fotim do brusko,takze stale z tej jednej strany,na fotkach to vyzera fakt celkom ze som stihla,ale realita je ina...Kafko ma pravdu presne priberame rovnako,ja ked pozriem Kafkove foto akokeby som svoje telo videla 😉 mne Gabko hovori ze ja som taky macik 🙂

kafoditka
18. apr 2010

ja som taka stastna, ze mm je tak uzasny, mozno by som z tych proporcii aj depkovala, ale kazdy den od neho pocuvam ako sa mu pacim a ze chce, aby som bola stale tehotna 😀 😀 Je to velmi krasne obdobie, treba si ho uzit 😉

kafoditka
18. apr 2010

miri, ved nech ta Gabko alebo Tomas odfoti celu a zblizka, aby som aj ja porovnala 😉 najlepsie este dnes 😀

mirka285
18. apr 2010

kafko aj mne nastastie hovori ze som pekna,takze nedepkujem...poviem Tominkovi nech ma zajtra odfoti,teraz sa mi nechce nabijat fotak,ale zajtra urcite 😉

janulienocka
18. apr 2010

pozeram ze ste vsetky BA, je tu niektora aj od nas? Zilina, prip. Martin?

kafoditka
18. apr 2010

ok, ja budem cakat 🙂 🙂 rano mam poradnu, potom ideme kuknut komodu pre maleho..

kafoditka
18. apr 2010

janulienocka... ja som povodne z Cadce 😉

mirka285
18. apr 2010

cestne pionierske,rano dam nabit fotak a na obed je Tomas doma tak ma cvakne...

kafoditka
18. apr 2010

ooo miri, tie casy nepamatam, ja som nestihla ani iskricku 😀

alllexa
18. apr 2010

Kafko, co som si kukla Tvoje fotky, tak mam pocit, ze to mas len v brusku a zadok a stehna mas stihle. To je dobre, lebo tym porodom Ti brusko odide a nebudes mat tolko roboty zhadzovat ine...
A Mirka detto...

Dugy a na svihadlo mas miesto - myslim na to skakanie... A kolko na tom vydrzis skakat?
Inak na tych fotkach zo svadby ani nevyzeras tehotna🙂

kafoditka
18. apr 2010

alexa dakujem, snad mas pravdu 😉

alllexa
18. apr 2010

Pisalo sa tu o krcoch - ja mam v rukach krce, v dlaniach... Mate to niekto?

janulienocka
18. apr 2010

Kafoditka,vazne? Ja som povodne z Turzovky, ako si sa ocitla v Ba? Skola, alebo si sa tiez privydala 🙂

kafoditka
18. apr 2010

janulienocka... ja som odisla hned po mature, viacmenej za robotou, mala som tu vtedy priatela. Som tu uz vyse 6 rokov, minuly rok sa privydala 😉 Za blavaka, ktory prezil skoro cele detstvo a pubertu u babky v dedine za zilinou - nahodicka?? 🙂

mojalili
18. apr 2010

Ahojte kočky, nemam sancu vas docitat, povodne nepisete ako zerave cez vikend 😀

Som akosi velmi unavena v posledne dni, ani neprejdem dlhe vzdalenosti. MAly v brusku - uz to nie su kopanceky, ale akoby sa prehadzoval a uz to celkom aj boli....tlaci ma dost hlavickou dole....no proste ide to zo dna na den horsie a horsie....ale zaklad je vydrzat.... 🙂 Musim 🙂

NO idem opravit pisomky, pekny vecer kocky, paaaa 🙂

robika
18. apr 2010

Ahojte kocky, ako ste travili nedelu? dufam ze fajn.... 🙂
ja som sa vysantila dnes dost v kuchyni, varila som a piekla a robila ovocne pohare, dostala som velku pochvalu od kazdeho z domu, ze vraj som veeelmi sikovnaaa 🙂
takze teraz som unavena a sedim pre pc a snazim sa pripravit este veci do prace...
Bella: hej poznam tu hudobnu skolu, nasi byvaju este o dost vyssie - na hornom konci 🙂 .
Kafko: ja by som ho asi zastrelila za to fajcenie... viem ake to je, ked sa niektori ludia spravaju, ako keby bud nerozmyslali alebo boli total blby a este horsie je, ked nemozes povedat tomu cloveku co by si mala na srdci... ja som sa dnes tiez niekolko krat nasrala, este som sa nenaucila brat niektore veci s rezervou a mavnut rukou...

inak priberanie vobec neriesim, nemam na to ani velmi cas, kazdu nedelu peciem, hlavne kvoli sebe, lebo potrebujem sladke, takze si viete predstavit ako idu kila hore, ale ja bez sladkeho uz existovat neviem 🙂

toto na fotkach sa mi dnes podarilo...

kafoditka
18. apr 2010

robika akaaa si ty sikulka 😀 ten pohar by som veruze zjedla hned 😉

robika
18. apr 2010

kafko: je velmi dobry a velmi zdravy... takze takych by si mohla vela... 🙂

robika
18. apr 2010

kafko: zabudla som povedat ze dakujem 🙂 . Nasla som doma v mrazaku este z leta cerstve maliny a spolu s bielym jogurtom to bola dobra maskrta... este nam 2 zostali, takze Ti mozem poslat 🙂

kafoditka
18. apr 2010

robika si zlata... ale ja mam pikosku : manzelik bude mat nejake pracovne vecere po Michelinovych restikach v okoli Slovenska a vcera si koli tomu skusal svadobny oblek ( brali sme sa v auguste min. rok) a zistil, ze nejake tie kilecka ma navyse, tak sa zatal a drzi dietu... Svokra vcera robila tvarohove buchty a ani neochutnal, tak sa zatal 🙂 Ja som aj rada, mne tiez nezaskodi, ked nekupim keksiky, ozeliem pizzu a budeme papat viec zeleninky.. 🙂

robika
18. apr 2010

no tusim sa viaceri chlapi zbadali takto na jar, lebo ten moj zase prestal vecerat, lebo tiez zhadzuje kilecka dole... 😀
akurat s tym mohli pockat uz tu chvilu na nas...
len skoda, ze tie keksiky su take dobre a ked si dam jeden, hned sa citim lepsie 😀

alllexa
18. apr 2010

Mnam, ake dobroty🙂 Ja som robila babovecku🙂
A moj manzel chodi rad na bicykel, takze on bude v super forme a ja taka buchticka. I ked dnes mi to nedalo a zmerala som mu obvod pasa a mame rovnako🙂

sunnygirl
18. apr 2010

no vy ste toho poísali

sunnygirl
18. apr 2010

tak aj mne kufrík pekne narástol a ja som pribrala do pása, do bokov a tak.
To kúpanie nás tento rok asi minie, a iež som počula, že má byť upršané leto 😒

tinka349
18. apr 2010

ahoj zenusky,

ja som bola posledne dva dni s muzom na chate u jeho kamosa.....ale taky vikend ze on vcera cely den kosil ich travnik, a dnes rubal drevo a sli sa pozriet s kamosom na rybacku....a ja sa slnila a slnila a az ma taaaaaaaaak spieklo....vystrih a ruky no masakeeeeeeeeer, som cervena ako paradajka 😠 a uz som zas sama doma a zajtra do skoly 😒 inak vooobec sa naucim, nic sa mi nechce, strasne som zlenivela...len nohy vylozit a relaz - toto je teraz moje 😎

zrzulka
18. apr 2010

vy ste toho popisali, normalne vas nestiham :o((((
ja som posledne dni sialene unavena.... malej robime izbu, je to radost ale aj unava... Hlavne ked manzel vyraba nabytok sam.... Ale tak buduci tyzden by sme mali finisovat. potom konecne zacnem aj ja prat vecicky pre maleho ... (uvolni sa mi miesto v roldorke ) Uz sa na to tesim ....

miki060707
18. apr 2010

ahojte, baby uplne som zabudla, čo mi hovorila sestrička, zajtra idem na glukozu a neviem v akom množstve vody si mam dať tu glukozu, či v 3 dc, či v 2 dc, ale sa mi mari, že v 3, neodpísete mi ako ste to brali vy?

tinka349
18. apr 2010

miki- mne to tam sestricka namiesala, mala som si doniest len glukozu....

kafoditka
18. apr 2010

miki, urcite vo 2 dc vody...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre