Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
22. apr 2010

MIrka, inak co to bol za lekar/ku, ktora ti to nepotvrdila ale len vyjadrila nejaku vetu.....len co ta nastrasila....Neboj, ucrite je vsetko ok 😉
Mirka, veru treba spevnit svalstvo po porode, zazila som to a zistila, co mi chybalo....takze toto je NO.1, viac ako poporodne nohavicky 😉 (tie som dostala CHICCO z vekoskladu, kde sme vsetko pre maleho pokupili zdarma)

mirka285
22. apr 2010

mima nebud smutna,ja ked som cakala prve tiez sme nemohli vyskakovat,boli sme mladi a nemali sme skoro nic a vidis,maly bol spokojny aj ked mal menej veci,nevykazuje ziadnu traumu 🙂 takze nestresuj,moja mala je KP a ci veris ci nie,ja zase moc netuzim potom aby sa otocila dolu hlavickou,ja ovela radsej pojdem rodit cisarakom....

mirka285
22. apr 2010

Mojalili neuveris,ale tie nohavicky boli prva vec ktoru som kupila s dupackami pre babo 😉 a maja doktorka je trochu oplasena,dokonca mi musi opakovat odbery,vraj sa niekam stratila alebo rozbila ampulka s mojou krvou ☹ ale urcite si to dam poriadne pozriet ale asi az na Kramaroch

kafoditka
22. apr 2010

mojalili... tych 10% z ceny urcite potesi 😉 mirka, tak ma napadlo, keby sme sli cisarskym, neviem, ako to bude s tou ranou. Ono by sa to malo macat v repiku a vetrat. Nedajboze, ze by ta rana zacala hnisat. Mojej kamoske hnisala, a ta musela 3x do tyzdna chodit do nemocky na cistenie.. 😒 A o nejakom stahovacom pase nemohla byt ani rec.. Ale pevne dufam, ze to nebude nas pripad 😉 A neboj, mala je urcite v poriadku 😵

mima89
22. apr 2010

mojalili to si ako zvladla sama? ja ta taak velmi obdivujem....si silna zena... 😒

mojalili
22. apr 2010

To je kazda z nas, len to sebe nevieme 😉 😉 😉
Takze MIMA, hlavu hore a uzivaj si tehulkovania....potom to bude zase o niecom inom. Skus rano zacat inak, jednu malickost denne, na ktoru sa budes tesit....to staci🙂

mima89
22. apr 2010

myslis? 🙂 no vyskusam..... 🙂

mirka285
22. apr 2010

Kafko ved volajako uz porodime,ale som pripravena na vsetko 😝 mam aj nohavicky,aj pas tak som spokojna...a som nasrata ze rozbili tu moju krv,lebo vobec sa mi nechce vstavat rano o siestej zase na odbery...esteze mam auto 😒 a inak mi dost narastlo brucho za tento tyzden,uz som taka ze fakt vysoko tehotna 😅

stanka33
22. apr 2010

ahojte... miri tak to je mi luto s tou oblickou ☹

inak nohavicky som aj ja nosila poctivo..a myslim ze pomohli...uz neviem akej znacky mam musim ich niekde vyhrabat.. mojalili vcera som si presla ten tvoj zoznam a vypisala veci co nemam..tak zacinam aj ja zhanat.....nech mam pokoj..

rybanka malemu vsetko najlepsie my mame presne o mesiac..... 🙂

dnes som z malym behala po vonku dokopy 4 hodky, bolia ma nohy...

kafoditka
22. apr 2010

ja som sa dnes stavila v praci na kavicku a vsetci, ze " jeej, ake mas obrovske brucho!" a moj kolega to zabil, ze " ty kokso, si pribrala!" akoze podla neho by mala mat baba v 9.mesiaci miery 90-60-90?!! No tupec jeden... 😠

mirka285
22. apr 2010

kafko ja by som sa ho spytala:a ty si uz videl tehotnu co schudla?inak asi teraz tieto dva mesiace pojdu najpomalsie ☹

mojalili
22. apr 2010

KAFKO - mne jedno dieta v skole - tretiacka - povedala "PANI UCITELKA, KEDY POJDETE RODIT, VED UZ MATE VELKE BRUCHO?" 🙂

alllexa
22. apr 2010

Monline - fiha, tak Murakamiho mas zmaknuteho🙂
A budem rada, ked mi nieco posles vo worde...

Kafko - tie stahovacie nohavicky z Anity som si uz kupila...

Mima - neboj sa, ved aj ten cisarsky rez nie je niekedy najhorsie riesenie - babatko je bez stresu vytiahnute z bruska. A peniazky asi trapia vacsinu mladych rodin - my sme si museli teraz navysit uver, lebo by sme nedokoncili zariadovanie bytu. Ale okolo seba vidim, ze aj skromne sa da zit - manzelov stryko byva v 2-izbovom byte s manzelkou a 4 detmi - a su to sikovne zdrave deti a to je hlavne...

kafoditka
22. apr 2010

mojalili 🙂
mirka, mna tak desne bolia nohy zo spodu akoby som presla 100km a to nosim fakt len take makke rychlochodky, o opatkoch nemoze byt rec 😒 v posteli sa otacam ako mala veleryba a obliect si silonky zacina byt umenim... a to nehovorim o tom, ze radsej sa ani nepozeram na prsty na nohach, lebo zufalo volaju o pedikuru a novu vrstvu laku - a to fakt uz asi nezvladam ☹
.... a podvozok si holim len za pomoci zrkadla..

mojalili
22. apr 2010

Kocky, ja sa tak strasne potim kadu noc, ze pravidelne menim za noc 2 pyzama. Pritom nekurime. Hlavne na hrudi nad prsami, krk a moje klasicke lytka, na ktorych sa potim aj ked som chora.... vazne so mno hormony kyvaju hrozne...tiez sa prevalujem ako velryba, chodim 3-4x na wc za noc, takze sa poriadne nevyspim a v skole som ako matoha....esteze zajtra je piatok...

kafoditka
22. apr 2010

mojalili, s tym potom som na tom podobne, hlavne na hrudi a v podpazusi, dost neprijemny pocit, ked sa rano zobudis 😒
a ja auz si ani nepamatam, kedy som sa naposledy dobre vyspala...

mirka285
22. apr 2010

no tak ja idem v noci na zachod asi sedem krat 😉 a to fakt nevymyslam a zaspim az okolo tretej ☹ v noci sa nastastie nepotim,ale mam otvorene okno a spim v tricku s kratkym rukavom.ja strasne funim zas,a to si hovorim ze mam navyse ,len, desat kil...ja nechapem ako som to zvladala pri Tomasovi ked som mala navyse 25 ☹ a kazdy na mna cumi v poslednej dobe jak pripeceny...si pripadam jak jedina tehotna na svete 😠

alllexa
22. apr 2010

No ja presne ja tiez - ako velryba... A nohy som mala tiez dnes brutal opuchnute. Fakt neviem ako tomu predist, aj cvicim. Asi preto, ze som mala vysoke opatky.
A potenie ma stve hlavne v robote... Nastastie uz koncim a pojdem na matersku, i ked sef mi zatial nepodpisal dovolenku...

stanka33
22. apr 2010

baby mne je zasa v noci zima, odvtedy ako som otehotnela je mi stale zima... a o spanku ani nehovorim ja som sa poriadne nevyspala uz 2 roky a minim. dalsie sa nevyspim...ja keby som si nedala kilo mejkapu tak sa ma ludia nalakaju..

alllexa
22. apr 2010

Stanka, neprehanaj!🙂 Ja som Ta videla na zivo a vyzeras dobre! A na to, ze uz mas jedno dieta, mas navyse super postavu!

mirka285
22. apr 2010

ja sa uz neviem dockat kedy sa budu nosit slapky 😉

kafoditka
22. apr 2010

jaaaj tielko, sukna, zabky... 😎 😎 😎

stanka33
22. apr 2010

alex som myslela ze na mne strasne vidiet ze poriadne nespim, ale dik 😉 ....baby ja mam tehu tristrvtove biele gate a uz sa neviem dockat kedy si ich dam....

jaruska8
22. apr 2010

Ahojte baby, takže, dnes som bohužiaľ nebola paranoidná, naozaj som trošku špinila. Doktor to pomenoval bielou kávou. Skočili sme za ním, pre istotu. Inak, placenta v poriadku, hematóm tam nebol, krčok sa neotvára, malá kopká a je už dole hlavičkou. Len tomu špineniu nechápem, mala som pred týždňom kvasinky, aj hojnejší výtok, tak to snáď s tým súvisí. Mám mať kľudový režim, čo ma zase neteší kvôli tej mojej blbej tehu cukrovke. 😒 Ale, musím myslieť pozitívne, len ja som taká, že chcem mať všetko zdôvodnené a teraz to jednoducho nejde, ani lekár nevedel, čo by to mohlo byť, jedine tie kvasinky, vraj tam ešte stále sú a šarapatia. Sa tu rozipisujem, čo??? 😉

mirka285
22. apr 2010

neviete kedy sa ma oteplit?ja sa najviac na tie zabky tesim,tie mam aj na plnych podrazkach aspon si nepripadam taky krpec,lebo dnes som mala stekle a ledva som dosla domov....

adelaine
22. apr 2010

ahojte, sukna a zabky budu aj mojou utechou, ale budem v tom asi vyzerat ako tulen...

vidim vsak, ze nie som v tom sama...mne brutalne opuchaju nohy, normalne mi nevidno clenky 😢
musim to dokimu povedat v poradni, dufam, ze ma zase neodbije slovami, ze to ma kazda :((

inak ja idem v utorok na velky USG, som zvedava, ako je moj drobec otoceny,
uz vyse troch tyzdnov je KP a zrejme sa mu tak paci....teraz je vsak najnovsie asi
priecne, stale citim kopance v pravom aj lavom boku 😒

kafoditka
22. apr 2010

Miri, od zajtra do pondelka 21stupnov a slniecko 😎 😀 dlhodobejsie neviem, ako to vypada..

mirka285
22. apr 2010

Kafko tak to neni zle,no neviem ci si aj kabrio nedovezieme 😉

kafoditka
22. apr 2010

baby bru nocku, idem na par prerusovanych hodiniek "pospat"

mirka285
22. apr 2010

dobru,ja sa zase stahujem ku telke do obyvacky aby Gabko mohol spat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre