Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
28. apr 2010

Maxi no a čo, tak nie si modelka? Ale si baba do voza aj do koca, jesť tu chuti , vieš sa na sebe zasmiat a hlavne si zdravá..... Ktorého porodnika ideš omrknur?

cigaretka5
28. apr 2010

Tinka je to Urad práce sociálnych veci a rodiny, takze oddelenie rodiny tá bude mat pod palcom ... neznamená to že sa ako Mamina budeš hlásiť ako nezamestnaná

maxara
28. apr 2010

cigi - no aspon to.. 😀 idem na Valenta kuk.. uvidim, mam nejake poziadavky, myslim ze triezve a neprehnane, dokonca myslim, ze az priam zakladne, tak uvidim aka bude reakcia a ked dobra, tak ho beriem.. a ked mi bude sympaticky

maxara
28. apr 2010

babulky ja idemspinkat.. zachvilku vstavam.. ale uz len 5 dni a zbohom hnusna robota..

tinka349
28. apr 2010

maxi - ja si tak odratavam skolu ☹ ale este trosku viac ako ty mam , nie len 5 dni....potom si to vynahradim 🙂

aj ja idem do hajan, tak pekne snicky vsetkym

dugyna
29. apr 2010

Dobre ranko kocky,uz idem v buse do skoly otras:( a idem si vas docitat aspo mi zlesuje naladu

dugyna
29. apr 2010

Sunny neni zac🙂 a s tou stolicou som rada. A pekne porodis s nami v juli🙂

katarina7777
29. apr 2010

Dobre ranko vsetkym, dufam ze budete mat pekny slnecny den ... ci uz ste s bruskami doma, v skole ci v praci... tu je dneska krasne 😀

maxara
29. apr 2010

Dobre ranko.. uz som v robote, idem si umyt salku od kavy a napustit flasu vodou na pitie.. som uplne grogy, tak trosku kofeinu mi hadam zdvihne tlak..a dufam, ze dnes mi ho zdvihne fakt len kava.. 😅

mojalili
29. apr 2010

Dobré ránko,
MAxi - tak nech je tomu naozaj tak, nech ten tlak zdviha len kava....aj ja mam nizky tlak, prave som prisla z EKG - namerali mi miernu sinusovu tachykardiu, tak som zvedava, co mi povie doktor, ale sak asi nic to nie je.

Do skoly som neisla, kaslem na nich, az na 10tu pojdem, ajtak nemam teraz koho ucit, moje deti su na plavarni. 🙂
Aj som chcela ist nieco robit ale kaslem aj na to...dnes asi budem celkovo kaslat dost 😀 Som unavena, nespala som, mam nejako pricviknuty nerv pod lopatkou a boleli ma strasne ruky 😠

katarina7777
29. apr 2010

mojalili vsak obcas to mozu odflaknut aj ucitelky, nielen ziaci 😀 hlavne sa setri.

katarina7777
29. apr 2010

maxi neboj ved ti kolegyne pocas dna stihnu zdvihnut tlak 😝

mojalili
29. apr 2010

Nemala by som ajtak koho ucit, decka sli plavat, pridu az o 11hod, tak naco tam pojdem🙂)))

katarina7777
29. apr 2010

spravne mojalili pekne oddychuj ak mozes, ja som akurat zapala zehlicku...

katty17
29. apr 2010

dobre ranko babulky 🙂 . si predstavte ze ma opat chytili tie bolesti. :(. tak strasne sa mi neche ist opat k chirurgovi. jooooooj. ATB asi nezabrali ako mali. takze mam za sebou dalsie testy. vysledky v pondelok. dovtedy ma asi porazi od bolesti. je cosi co si mozu tehule davat na utlmenie bolesti. aspon keby na chvilocku zabrali. prosiiiiiim ☹ .
Mima, tusim ty si sa pytala na tie ordopedicke nohavicky, vsak? neviem ci si dostala odpoved ale je to toto: http://www.maderna.sk/katalog/product/2277/ .
inac baby, viete o tom ze uz sa neviaze nasiroko? cize asi ani tie ortopedicke nohavicky pre mimčo nebudeme potrebovat na zaciatok. vraj ked sa mimco narodi a po dvoch tyzdnoch sa ide na kontrolu k doki, tak az tam zhodnoti ci treba ortopedicke nohavicky alebo nie. po kontrole klbikov sa az davaju... ale pre istotu mam uz jedny doma ;)

katty17
29. apr 2010

zrzi, kedy presne je ta dalsia prednaska o kojeni? ja chcem ist urcite. kamosky co rodili mi vraveli ze je skvele cosi take zabsolvovat a mat info. a kedze mne trosku hrozi ze bude zo zaciatku problemik s kojenim, urcite chcem co najviac info. takze Zrzi, ja ideeeeeeeem s tebou 🙂 a Vicianova z kramarov je tam vraj najlepsia 🙂 aj moja sestricka u gyndosa mi ju odporucala. nechcete sa niektore pridat?

katarina7777
29. apr 2010

katty to mi je luto ze sa ti tie bolesti znova vratili, mne davali po operacii infuzie na baze tachipirinu co je myslim u nas paralen... mi hovorili ze to nijak neohrozuje plod a trochu mi to stlmilo bolesti.

jaruska8
29. apr 2010

Ahojte baby, mne sa teda snívala iná haluz, že sa mi narodili dvojičky-chalani a ja som sa celý sen čudovala, ako sa mohol doktor tak seknúť. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulienocka
29. apr 2010

ahojte, dobre ranko, Katty tak to je fajn ze tie postolky netreba hned od zaciatku, vcera som sa na ne pytala v dvoch lekarnach a nemali, takze ani netreba, supis
Inak dnes som ako mechom prastena, najradsej by som lahla a spala, ale aspon ma tak neboli brucho ako vcera, hura

jaruska8
29. apr 2010

Babenky, čože je to za krémik z tej DM????

katty17
29. apr 2010

janulienocka, ale radsej sa potom opytaj v porodnici, ked tam budes chodit posledny mesiac na prehliadky, ci treba postolky alebo nie.
Kati, pojdem sa opytat do lekarne na paralen. aspon trosku to utlmit :(
babule, mne sa tuto noc snivalo ze sa zarastena snad az po chrbat. hrozne to vyzeralo. normalne ze chumac chlpov na zadku 😀

liluu
29. apr 2010

Baby ja som včera niekde čítala, že to preto u nás treba postolky, lebo detičky balíme do zavinovačiek na pevno, vystierame im nožičky a postolkami sa to napráva. Že tam kde nevedia čo to je perinka tam nemajú ani problém s klbikmi.

meruska
29. apr 2010

ahojte, ja tie ortopedicke gatuse mam, dokonca 2 kusy z c.1 a 2 kusy z c.2...viem ze niektory lekari tvrdia ze uz sa to nemusi, ale ja ich radsej pouzivat budem...moj synovec ich pouzival pomenej a potom chuda musel nosit mesiac take cudo na nozickach a to este len bolo neprijemne...
inak ked si ich budete kupovat, dajte si pozor lebo niektore lekarne maju len ten stary typ so snurkami a kruzkami, ale dostat uz i take na suchy zips, a tie su ovela jednoduchsie na manipulaciu

jaruska8
29. apr 2010

Ja som tie nohavičky kúpila normálne v obchode, sú na suchý zips, mám dva kusy, č.1 a2, ešte asi dokúpim.

mirka285
29. apr 2010

ahojte...Katty zase mas boliesky?to neni dobre,ten paralen tusim mozes ☹ u nas dokina tiez povedala ze tie nohavicky sa uz nedavaju,vraj az po klbikoch ak odporuci lekar,takze ja to neriesim...baby mne sa dnes snival sen ale v nemcine..no staci vam?som normalne celu noc sprechovala 😀

drievko
29. apr 2010

ahojte: a keby som namiesto ortopedickych davala tie popolini plienky na jednorazove?

dugyna
29. apr 2010

Meruska gratulujem k OGTT. Mima to mas teda susedov,musi to byt neprijemne ked na teba civi,ja by som sa ho opytala ze co kuka mozno by potom prestal.hm?

katty17
29. apr 2010

ved to miri, keby to aspon nebolelo , sakriš. celu noc som sa prehadzovala. akonahle som sa sla pretocit z boku na bok, tak som sa spotila od bolesti. teraz to trosku ustupilo. ale az v pondelok mam vysledky, sakris. na rontgen nemozem ist, tak lekari su tiez trosku bezradni. ale idem ich poziadat ci mi nemozu urobit aspoon sono. mozno by videli aspon cosi... nie?

kafoditka
29. apr 2010

Ahojte kocky!
MIRKA tebe v prvom rade dakujem, ze si vcera spomunula pn-ku od dokiho, lebo keby ta nebolo, tak ja som buduci mesiac bez penazi 😀 Som uplne zabudla na listok na pn, by som cakala eurasky a tie by nedosli.. 😲

Katty17... joj mam mrzia tie bolesti, skoc do lekarne a popytaj sa, co si mozes na to dat.. A nevies mi povedat viac ohladom tej prednasky o kojeni? Ja by som sa rada pridala...

vierkaha
29. apr 2010

Ahojte,
KAfko si ma teraz totál zaskočila to si musím každý mesiac chodiť pre lístok na peniaze a nosiť do SP keď som pn?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre