Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. máj 2010

Kafko to neuveris,ja som na neho taka pysna,nasla som ho na mimibazare za 10 eur a to mam pocit ze nebol ani noseny,i ked kocka pisala ze asi 1 alebo 2krat obleceny...no ja som ho dlho hladala,chcela som aby tie papucky na nohy mal spojene s overalom nech to furt nestracam a aby mal obliekanie na dva zipsy..som sa z neho vytesovala,Gabo sa mi smial ze kupis overal za desat euri a tesis sa jak keby si nasla diamantovy prsten 😀

zrzulka
5. máj 2010

stani normalne som smutna z toho ze je to tak :O(((( Potom aky ma vyznam si zaplatit partnera pri porode? kiez by to vyslo opat tak ako pri malej ze do nemocky pridem len odrodit....

mirka285
5. máj 2010

a je to 68 ale taka vacsia ked to porovnam s inou 68 a znacka Ladybirt

agika1982
5. máj 2010

baby zajtra mi zacina osmy mesiac.....

any23
5. máj 2010

ery tak potom teda daj vedieť čo z nich zostalo 😝 a to je inak sila že o 85eur drahší 😕 ktorý kočiarik si si vybrala? ja kočík plánujem objednať tak začiatkom alebo v polke júna, teraz ho aj tak nemám kde uskladniť, sťahovali sme sa a ešte nemáme všetko naporiadku tak ako by som chcela, na chodbičke máme skriňu ktorú musíme najskôr odpratať a na jej mieste budeme parkovať kočiarik 😅 doteraz som bola presvedčená o tomto kočiariku http://www.babybazar.sk/V-cross-3-id2091493.html buď v tej oranžovej farbe - new08 alebo potom ten červený - new02 no ale dnes som zostala zmätená bo som kuk na www.predeti.sk a tam sa mi zapáčil tento http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3648 v tej ružovo zelenej farbe tak teraz vážne neviem 😕 😝

k tomu hovienku na plienke no comment 😝 😀

môj drahý tiež chce ísť k pôrodu, aj pri malom bol a nemyslím že to na nom zanechalo nejaké následky 😝 teda sa to aspoň zatial neprejavilo 😀 😝 u nás v nr to funguje tak, že manžela k pôrodu pustia, ale ak je na vzdychárni nejaká iná maminka tak tam ho nepustia, až keď sa dostanem na sálu, vtedy volajú, my ked sme rodili pred piatimi rokmi tak som rodila iba ja v to popoludnie, a ešte k tomu na vzdycháren som sa ani nedostala - z príjmu som putovala rovno na sál bo to rýchlo postupovalo a do pôrodnice som prišla otvorená na 9cm a malý sa narodil hodinu na to čo sme tam prišli 🙂dúúúfam že aj tento druhý pôrod bude taký pohodový 😅

kafoditka
5. máj 2010

mirka 😲 😲 😀 tak to je fakt supa!

zrzulka
5. máj 2010

Miri aj ja sa vzdy tak tesim ked najdem nieco pre drobcov.... Aj tie perinky su krasne....

zrzulka
5. máj 2010

ladybird ma obrovske velkosti to ti vydrzi aj celu zimu uvidis :o))))
A kupovala si aj na leto nieco "teplejsie"??? neviem ci je to potrebne lebo teplejsie veci som kupovala az na 3 - 6 mesiacov....

mirka285
5. máj 2010

na leto mam teplejsie len take tie frote dupacky ,tie mam troje...a potom mam len taky bavlneny svetrik,inak nic,tak snad to bude stacit...

zrzulka
5. máj 2010

katty aj ja dufam 18.5 mam poradni tak snad sa krcok udrzi na tych 2 cm a branka na spici prsta, snazim sa oddychovat ale pri malej to nejde... Nic neslubujem ale rada by som si to isla zopakovat...
Aj prednasky by bodli ale kedze mam malu tak zial nie je to mozne... budem si musiet co to nastudovat na nete lebo uz som zabudla dychanie aj tlacenie....

zrzulka
5. máj 2010

Miri ja len ci aj bundicky si kupovala. ja akurat take co mam k sportovym supravkam.... Tiez sa spolieham na to ze bude teplo, tak snad pocasie nesklame

any23
5. máj 2010

zrzka neboj, krčok pekne vydrží 😉 ja som pri malom mala od 22tt skrátený na 1,5cm a tiež bránku na špičku prsta, aj som si v nemocke poležala, doktori strašili predčasným pôrodom a nakoniec som týždeň prenášala dokonca 😅 tak neboj, bude to dobré 😉

mirka285
5. máj 2010

Zrzi veru take najmensie cislo som nekupovala bundicky,mam jeden taky prechodny overalik ale to je 62...prinajhorsom dokupime ked bude treba,ved v tom pocasi sa ani panbozko nevyzna...

drievko
5. máj 2010

any aj si lezala?

zrzulka
5. máj 2010

Any dakujem.... ja by som sa tej nemocke rada vyhla :o(((( Aj si sa setrila vtedy?A ako dlho ta nechali v nemocke?Toto mi vcera aj kamoska pisala ked som jej pisala nase "novinky". Ze neboj este prenasat budes.... Ona mala tiez nariadeny kludovy rezim od zaciatku tehu lebo to ze jej syncek prezil je fakt zazrak co ani lekari nechapu a nakoniec prenasala 5 dni....

zrzulka
5. máj 2010

Miri a mas pravdu.. A 62 je v pohodicke... Ved rukavy vyhrnies ... ja mam najmensi overal 68

mirka285
5. máj 2010

Zrzi prinajhorsom vytiahneme deky 😀

stanka33
5. máj 2010

ja mam taku super supravicku kabatik a nohavky zateplene po malom bielo zelenkave je z ameriky a velkost je 0 az 6 mesiacov pri malom som kabatik ani nemala lebo bolo teplo a gatusky az na jesen tak mala bude mat a overalik mam sice modry taky tenucky menzestrakovy na 3 az 6 t.j. vsetko z teplych veci co mam ved sa dokupi... alebo si necham dooniest z vonku...

stanka33
5. máj 2010

baby nestraste ved hadam bude nejake leto nie???ale do takej polky juna radsej nech je takto alebo tak ako cez vikend ziadne horucavy okolo 30 a potom to uz nejako dotiahneme a nech je teplo az dakedy v polke jula ked odrodime nie???

mirka285
5. máj 2010

baby jasne ve dokupime,mne aj sestra chcela nabalit len som povedala ze mam uz dost tych veci,tak som nezobrala,ona sice ma tie vecicky v modrom ale ved aj dievca moze mat nieco modre...inak ja si dnes asi budem musiet zazit hubu,ja od rana stale nieco jem...piate cez deviate,vsak ja som dnes urcite kilo pribrala....

any23
5. máj 2010

v nemocke som bola vtedy niečo vyše týždňa, dávali mi tam infuzky a brala som magnezium, to som brala až do nejakého 36tt, mne aj velmi bruško tvrdlo, tvrdne aj teraz ale našťastie krčok je v poriadku teraz 🙂 doma som sa potom snažila čo najviac ležať a oddychovať, vtedy sa mi dalo keďže som nemala drobca doma, teraz mi tiež doki kázal čo najviac oddychovať ale veru teraz sa to až tak veľmi nedá pri tom živom striebre našom 😒

mirka285
5. máj 2010

Stani tak som si to aj ja predstavoala ale Kafko pocula ze najteplejsi mesiac leta ma byt jun,a jul,august bude uprsany ☹

mojalili
5. máj 2010

Ahojte kočky, no ale som sa nacitala 😀

Moj muz chce byt pri porode, tak som mu na internete pustila video porodu, nech vidi, co to je a nech sa rozhodne....a vraj ide do toho, tak som zvedava🙂 Vystrihala som ho 🙂 🙂 🙂 Ale zo skusenosti chcem,aby tam bol....prve som rodila 12 hodin a bolo mi nanic samej....

Kocky, mne tak strasne padlo dole brusko.....ale to je skoroooo. Dnes sa citim cely den mizerne, boli ma brucho dole, tlaky....tak cakam v praci na skolku, kedy vstanu a kamaratka ma vezie domov.

stanka33
5. máj 2010

miri 😉 aj ja si zasijem......

no ked sa to tak vezme tento rok ste ani poriadne teplo nebolo...a Ilko tvrdi ze takto uprsano bude aj bud.tyzden s malymi vynimkami sak to uz bude polka maja...no uvidime

stanka33
5. máj 2010

aj tak to nevedia presne predpovedat dopredu....

mojalili mna boli dole stale aj tlaky mam ...a zevraj aj dole brusko tak ja neviem...radsej na to nemyslim, pockam v piatok do poradne a podla toho uvidim ci zacnem stresovat ☹

sunnygirl
5. máj 2010

ja budem tú 62-68 nakupovať keď sa malé narodí, lebo ešet to stále nie je na 100% dievčatko 😉, tak aby nebolo všetko len v neutrále. Tu na MK sa super nakupuje

mirka285
5. máj 2010

Mojalili povedz Danielkovi nech vydrzi este aspon dva tyzdne...ja brucho mam take normal,ja mam obvod cez pupok len 93,zato mam lodny kufor namiesto zadku 😀

sunnygirl
5. máj 2010

Inak, je vám jasné, že keď Mojalili porodí, tak sa to už u nás v júlovkách 2010 začne 😀 😀 😀

stanka33
5. máj 2010

ja iba 87 ale citim sa ako slon....ja furt jem a tento mesiac mi islo hore iba kilo....

erytrea
5. máj 2010

tak a konecne som si objednala supravu z pampyshopu 😵 😵 😵 😵 😵 tak sa vytesujem a uvidim kedy mi pride 😉

any - potom dam vediet ci mi z tych plienok nezostali podbradniky 😀 😀 😀 😀 inak tie velke osusky vyzeraju ze su z hrubsieho materialu

kocik mam vybraty casualplay S4 limetkovu vanicku,sportak + vajicko, konecne som ho v tej farbe videla pred tyzdnom nazivo tak som sa uz konecne rozhodla, inak ma od neho v kazdom obchode odhovaraju a ponukaju vsetky ine kociky, lebo sa na nom neda az tak dobre zarobit ako na inych, ale ja za to nemozem, je to proste moja srdcovka a som uz na beton presvedcena ze ziadny iny nechcem a to som si najskor myslela najivne ze mi chcu predavaci dobre 😝 😝 😝 😝 😝 to isto!!!!!
az potom sa jeden prekecol!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre