Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
7. máj 2010

Nika tasku mam tak na 50%, mne sa prvy narodil dva tyzdne skor, takze moze sa stat, asi tak mesiac pred terminom je dobre uz mat tasku nachystanu, myslim si

lulu1983
7. máj 2010

nam v 30 tt na ultrazvuku doky namerala 1660 g, ale vravela, ze je to na ten tyzden primerane, podla tehotenskej kalkulacky to malo byt okolo 1300 g, ale beriem to tak, ze tych 1600 g, je asi len odhad.

zrzulka
7. máj 2010

Dior mne povedal ze ma maly okolo 2kg ale mne sa to nezda . to by bol teda riadny valibuk oproti vasim drobcom. Moj gynekolog ma teraz nejaky novy ultrazvuk, nevie este s nim poriadne pracovat takze tuto info beriem s velkou rezervou....

mirka285
7. máj 2010

oacik sexi gatky 😉

oacka
7. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kto by také nechcel!

zrzulka
7. máj 2010

Aj mne sa vratili. normalne ma zacalo napinat ako na zaciatku 😝

lulu1983
7. máj 2010

Nika podobne ako janulienocka, taska prichystana na 50 %, ale do 3 tyzdnov ju chcem skompletizovat, nech mam vsetko prichystane cca mesiac pred porodom

oacka
7. máj 2010

len ja už začínam pochybovať,či sú vobec poporodné,lebo vy nejaké iné opisujete...

dior
7. máj 2010

coze 2kg 😅 ,ja sa tu vytesujem ze aki sme uz velikiiiiiiiiiiiii 😀

nika23t
7. máj 2010

No to aj ja tak dole citim take akoby tahanie alebo tlacenie, neviem to popisat, lebo ten pocit som nemala doteraz. A ked chodim, tak ma brucho pobolieva... A tiez mu vzdy tak posepnem, ze zatial mu je lepsie tam, nech este vydrzi, ze mama to zvladne 🙂

Inak teraz asi budem zdrbana, ale neviem sa dockat porodu. Ja totiz okrem pohybov babatka, ktore su uzasne, na tehotenstve nevidim nic carovne ani prekrasne a strasne sa uz tesim, ked budem moct skakat, spat na bruchu, behat, nosit podpatky... Samozrejme najviac na babo 😉

zrzulka
7. máj 2010

oacka taketo sexi ja nemam 😀 😀 😀 No neviem podla mna ti 3je budu malo. hlavne ked sa ti ta vlozka posunie a budes ich mat od krvi....

mirka285
7. máj 2010

oacik su dobre,ja mam podobne,je ich vela druhov tak preto ma kazdy ine...

zrzulka
7. máj 2010

Dior ale ja som o 2 tyzdne popredu od teba.... Dorastiete :o))) moja mala tiez mala takmer 4 kila a to sa narodila o 2 tyzdne skor :o))))))) Vsetci sa smiali ze je vacsia nez ja 😒 A kde bola ukryta v tom mojom pidi bruchu

oacka
7. máj 2010

nika, ja si zas vobec,ale vobec neviem predstaviť, že ja naozaj budem rodiť a budeme mať bábätko... príde mi to veľmi neskutočné...
tie moje gate mám preť, povedala teta v zdravotníckych potrebách... ja si ešte kúpim tie jednorazovky...

nika23t
7. máj 2010

No mna este ani na sono neobjednal, a to som uz v 31 tt a poradnu mam buduci piatok 😒 Moj dr sa nikdy nikam neponahla... A s tou taskou asi zacnem uz aj ja, lebo ja nemam este nic 😖 A kedze teraz som uz dost leniva, neviem, ako to zvladnem neskor.

zrzulka
7. máj 2010

oacka aka je to znacka? tych sexi gatusiek? 😀

mirka285
7. máj 2010

Nika aj mna to uz prestalo bavit...doteraz pohodka,ale tieto dva posledne mesiace by som s radostou preskocila...

mojalili
7. máj 2010

dievcata, KONIEC V PRACI.........ZACIATOK MATERSKEJ.....

Prepacte, ze sa vam teraz vyspovedam, co som v praci zazila....

Prišla som do triedy, kde deti zborovo povedali MÁME VÁS RADI". Na tabuli veľké ĎAKUJEME a všetky deti podpísané...
Sadla som si za katedru a neudržala som sa, začala som plakať, pocity také, že mi bolo ľúto, že ich nechávam tak napospas 2 mesiace....
Potom jedno dievčatko predstúpilo pred tabuľu a povedalo túto básničku:

Máme v živote radosť veľkú, NAŠU PANI UČITEĽKU.
Nikto nie je ako ONA, naučila by aj slona - čítať, písať, počítať. Tiež by ju mal veľmi rád.

Nie je však len učiteľka, ale je aj režisérka.
A na naše predstavenie celá škola vždy sa ženie.
A vždy majú úspech veľký, nápady našej učiteľky.

Minule sme zbadali, že jej boky pribrali.
Začala sa guľatiť. Čo s ňou asi môže byť?
Záhada to bude dáka. Žeby nám zjedla spolužiaka?

Odpoveď je proste taká, že miminko ona čaká.
Veľmi sa s ňou radujeme, aj keď za ňou banujeme.
Ale zas na druhej strane, nech sa má stať, čo sa stane.

Navždy platí jedna vec, povieme jej nakoniec.
MÁME RADI našu veľkú, HANKU, pani učiteľku.

Potom veľká rada, každý s kyticou, čokoládou, anjelikom....proste musím zavolať manželovi, nech príde pre mňa. Dokonca krásne dupky na zimu so snehuliakmi, čo jednému žiakovi priniesla pre mňa teta z Ameriky....

Aj teraz potláčam slzy a budem celý deň, keď si na to zmyslím. PRE TOTO SA OPLATÍ BYŤ UČITEĽKOU.......(nemyslím dary, ale tie deti.....) 😉 🙂 🙂 🙂

prepáčte, ale musela som to dať von zo seba.... 🙂

zrzulka
7. máj 2010

oacik jednorazovky su urcite lepsie, aspon do porodky. vies si predstavit kde ich tam budes susit ked ich operies???? jednorazovku smaris do kosa a mas po starostiach....

nika23t
7. máj 2010

A teraz Vas citam a pisem si veci, co mam nakupit. Uz mam na listku asi 12 ks, tak len piste, co este mate a kupujete 🙂 Ooo, taka som rada, ze ste tu. Info z prvej ruky na nezaplatenie 😉

dior
7. máj 2010

na bud.tyzden ich odvazi,min. tyzden ich len pozrel ci su ok -hlavne krcok pozeral

lulu1983
7. máj 2010

mojalili to je nadherne.. az mne sa chce od dojatia plakat.. uzasne 😵

zrzulka
7. máj 2010

Miri tak tak aj uz som nervna aj z malej. Vobec to s nou nezvladam.... Mam sa setrit ale ona mi to vobec neulahcuje.... potom mi je to cele tak luto....

dior
7. máj 2010

dobre su aj tie jednorazove podlozky,ked si zaspinis plachtu-sestricky to x krat za den nemenia...

zrzulka
7. máj 2010

nika co tam vsetko mas? napis aj nam nech sa inspirujeme:O)

oacka
7. máj 2010

jaaaaaaj, mojalili,to je krása!!!! to je veľmi pekné, že to tak ppozitívne zakončili! ja som sa už zľakla,že čo sa hovadinu na teba zas našili! krásna rozlúčka! 😉 😉 😉 😉

zrzulka
7. máj 2010

Dior oni to nemenia vobec... musis ich nahanat aby ti vymenili, aj to ked nemaju tak mas smolu....

nika23t
7. máj 2010

Mojalili, to aj mna dojalo, a to som tam nebola s Tebou... Mile od deti, a Tebe sa tiez urcite lahsie odchadzalo a aj navrat budes mat veselsi, co? Inak planujes ostat doma cele tri roky?

mirka285
7. máj 2010

mojalili si ma rozplakala...to muselo byt krasne 🙂 🙂 mna to dojalo uz ked to len citam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre