Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
11. máj 2010

asi nie, videl, co vychadza zo mna...svrbi ma spodok, stipe, mam husty zeleny zlty vyytok...☹

mirka285
11. máj 2010

no tak som dopozerala Panelak,dufam ze uz tu Ivanku niekto natre ze nebola na oslave 😉 fuha tak v Irsku by som nechcela byt ani nahodou,ja nemusim ani Irov ani Anglicanov,som si ich v roboye uzila az az a je mi z nich zle...zato Spanielko by som brala 🙂 teraz by sa malo chodit na gyndu kazde dva tyzdne...ja idem buduci tyzden posledny krat k mojej dokine a potom uz do nemocky...moja dokyna je strasne motovidlo,ale zato ma ultrazvuk ze viem vzdy vahu babatka aj vsetko...

luminkasp
11. máj 2010

tu sa chodi do nemocky od zaciatku

mirka285
11. máj 2010

koceny inak nie su tie vytoky kvoli sexovacke?ja vam poviem ze ja som sa snazila od takeho stvrteho mesiaca sexovat nie priamym pohlavnym stykom,a ked mi robila doktorka stery mala som ich ukazkove povedala..a minule ked som si sexla akoze normal vaginalne,tak som z toho nemala vobec dobry pocit a uz sa mi zdalo ze ma svrbi vsetko a tak ☹

luminkasp
11. máj 2010

mojalili, tak dufam, ze bude vsetko ok

stanka33
11. máj 2010

mojalili dobre ye ti ich dal tento rad Atb malemu neuskodi ak treba teba prelieci...drzim palce

luminkasp
11. máj 2010

no, mirka, to ja budem mat po tych mojich kazdodennych fatalne vysledky 😎

mirka285
11. máj 2010

luminkasp daj vediet 😉

stanka33
11. máj 2010

aj mne uz kazal prist po dvoch tyzdnoch.... 😉
inak mirka som sa pytala mojho dr na niekoho na kramaroch som zvedava koho mi doporuci a vybavi

oacka
11. máj 2010

mojalili,veľmi ti držím palce! ja viem,žo to pre teba je nemysliteľné nič nerobiť, ale preboha snaž sa naozaj ležať! podľa mňa ani dlhé sedenie pri počítači nie je dobré, to bábo tiež hlavou tlačí na krčok. dávaj na seba pozor!
ten ster na streptokoka robia v nejakom 35 tt, lebo to je nebezpečné pri porode. ja som mala v tele streptokoka,tak som sa vystrašila,ale doki mi povedal,že to je väčšinou iný typ,a že to ma ešte určite vyšetria,či ho mám.
ktovie mirka, mne sex tiež nerobí 2x dobre teraz... polhodiny sa potom pušura ukľudnňuje.... 😀 😀

luminkasp
11. máj 2010

oacka, tak super, ze si mi to objasnila, ten ster sa tu robi v tom 35tt co ti pises, resp daju ti skumavku s palickou vysvetlia, co mas rano urobit a zaniest k sestricke

oacka
11. máj 2010

tak som asi kúpila aj ja overal. za 7,50. dobrá cena? čo stojí vlastne nový?

luminkasp
11. máj 2010

mate radi bob?

luminkasp
11. máj 2010

oacka tak to ja netusim, nikdy som ziaden nekupila 😎

mirka285
11. máj 2010

stani daj vediet potom...a mne uz brala doktorka v 30 tyzdni stery z vaginy,ale neviem mozno mi este bude brat aj ked pojdem buduci tyzden 😒

luminkasp
11. máj 2010

maxi, ozi, tebe nebola v tych satach dnes zima?ja som na teba cely cas myslela 😉

oacka
11. máj 2010

luminka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 provokuješ?

luminkasp
11. máj 2010

oacka, bobom? 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
11. máj 2010

tým overalom, že ty nijaký nepotrebuješ! to ušetríte na kabátoch,čo? 🙂 a tým bobom neviem vobec čo myslíš... 😅

luminkasp
11. máj 2010

oacik, som to chcela zamaskovat 😉

oacka, ja nosim v zime kabat na styl jesennych na slovensku

luminkasp
11. máj 2010

oacka, nevies co je bob, ci to moje maskovanie?

petrap001
11. máj 2010

jooj zienky tak vy si aspon zasexujete kedy chcete..my naposledy asi v marci..takze ziadna slava.stale mi to vrta v hlavne,lebo chut by som aj mala ale moj mily akosi nic ☹ ☹ ako sa vyjadril,nerobi mu to dobre,lebo si mysli ze to nieje vhodne a boji sa ze by malemu ublizil 😀 som mu to vysvetlovala ze nic sa nestane,ze je to bezpecne ale ked ma nad tym rozmyslat pocas sexu tak z toho nema on nic a a ani ja.a tak mi poveedal ze po porode bude vsetko ok,ze to uz len par tyzdnov.aleeeeee moj mily nevedel ze po porode nic nebude par tyzdnov.tak teraz chudak ma asi z toho depky 😀 😀 😀 ja uz som si akosi zvykla,ved co ine mi ostava..ale ako pozeram tak vasi chlapi nemaju problem s takymi vecami 😀 😀 mam ja ale smolu haha

luminkasp
11. máj 2010

petrap, no moj nastastie nema problem, sa zblazni po porode a ja s nim 😎

oacka
11. máj 2010

patra, moj muž to isté, bojí sa a nemáme z toho nikto pôžitok, tak nesexujeme, sme si povedali,že hádam v septembri 2010 si zasexujeme! 😀 😀 😀 😀
neviem,čo je bob...
idem už k manželovi pozerať ten otrasný hokej... nech tam nedostane innfarkt!
dobrú nocku!

luminkasp
11. máj 2010

gooooooooooooooool

luminkasp
11. máj 2010

oacka, september 2010, aspon mas ruzovu viziu 😀

bob, no vies si predstavit zelene hrachove struky, ked ich jes surove? tak take len velmi velke a maju taku horkastu chut, ja milujem, dnes som sa prejedla surovych, potom som na obed robila ryzu s treskou bobom, articokami a sparglou a teraz na veceru ho robi moj muz pikantny, mnam

oacka
11. máj 2010

a aj z toho sa toľko prdká? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luminkasp
11. máj 2010

uz ste isli vsetky spat?

luminkasp
11. máj 2010

oacka, taku skusenost nemam, to by ma muz asi pri sebe nezniesol celu noc 😀 😉

oacka
11. máj 2010

ja už padám, dobrú noc!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre