Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
16. máj 2010

caute zelam krasny podvecer.....dnes sme boli konecne pre kocik idem ho odfotit a hodim foto...uz som si ho pripravila na letne kocikovanie 😀

maxara
16. máj 2010

cigi - ja som myslela, ze si ju chcela vidiet nazivo.. jasne, ze objednaj cez net.. ja som tam bola pokukat kociky, ale kupovat som teda neplanovala..

maxara
16. máj 2010

eri tak ponahlaj.. som zvedava..aky to je?

oacka
16. máj 2010

adelka, ubezpečujem ťa,že závin z kúpeného lístkkového cesta vie upiecť každý!!!!!!! to sa robí samo! a je sa to tiež samo! 😀 😀 😀

cigaretka5
16. máj 2010

Zirafku som nevidela ale videla som v podstate taku istu iba s macikom v hodonine ked sme sli z manzelom z wellness pobytu.

cigaretka5
16. máj 2010

Oacka ale zavin z kupovaneho listkoveho nie je taky mnam ako domaci

dugyna
16. máj 2010

cigaretka ja som s pampyshopom kvalitou aj rychlostou dodavky velmi spokojna.
urcite neradim objednavat z www.babyport.sk niektore veci nedodali doteraz aj ked pisala ze budu v marci a ani uz neodpisuje na emaily....takze asi tak

mirka285
16. máj 2010

na pampyshope je super ze sa daju objednat k tym sadam rozne doplnky s tym istym motivom...ja som si napr. minuly tyzden zmyslela ze chcem ten kos na plienky a objednala som ho k sade do postielky aby mi to pasovalo 🙂

cigaretka5
16. máj 2010

Dugy a su realne dva tyzdne kym
dodaju, ako pisu?

ericica
16. máj 2010

no hadzem fotos

tinka349
16. máj 2010

adelaide, maxi - potesili ste ma s tymi komplimetnami 😀 dakujem

manzel ma teraz kludne obdobie, poslucha, klop klop.....a ja nemam cas sa zlostit , ked mam tolko weeela skusok teraz 😀

zajtra idem na poradnu tak som zvedava kolko vazi mala.....v 29/4 mala 1660 gramov a 34 cm 🙂 mala zirafka

ericica
16. máj 2010

rozmyslam ze ak bude trochu chladnejsie bude vo vanicke ale tam ju dam v zavinovacke.....ale neviem co by som dala do vanicky ked nebude nahodou v autosedacke 😒 ...

mirka285
16. máj 2010

Eri no uplne frajersky je ten kocik 😉

mojalili
16. máj 2010

Ericica, krasny kocik🙂 a ja som ho hladala na tvojom fotoblogu🙂

Baby, malý mi zase robi v brusku mexické vlny....a táááák tlačí na moč. mechur, chodim kazdých 20 minut na wc.... 😠

ericica
16. máj 2010

diky ozaj co by ste dali do vanicky v lete???v zime tam pojde fusak ale v lete????daku deku???
mojalili moja dnes robi salta cely den a tie male nozicky si vystiera pod rebra ze to normalne boliii 😖

oacka
16. máj 2010

ty vole, fakt parádny kočík! to je casualplay???? veľmi pekný!
cigaretka, ale kým by som urobila domáci, tak by ma aj chuť prešla! 😀 😀

mirka285
16. máj 2010

tenku deku a ked bude ze uplne teplo tak ja som kupila take flanelove pienky s macikmi,velmi prijemne na dotyk 🙂

katarina7777
16. máj 2010

ericica krasny kocik, taky vesely a hlavne konstrukcia vyzera byt pevna... pekny a prakticky, to je podla mna najlepsia kombinacia 😉

Baby nas dom je beh na dlhu trat, uz tu byvame 5 rokov a vonku sme dokoncovali postupne, jeden rok terasy a chodniky, potom sme zacali s tehlickami, najskor sme chceli len vchod a komin a nakoniec sme postupne potiahli cele prizemie, minulu jar sme konecne vymalovali z vonku a teraz musime znovu vymalovat aj z vnutra co su uz steny spinave.... stale volaco, to je nevyhoda domu, niekedy by som menila za apartman s terasou ale zase kdeby boli nasi chlpaci?

Konecne som dozehlila vsetky letne veci co som pomenila v skriniach a teraz sa idem hodit do vane .... nechcite vidiet moze nohy, su jak bakule a moja mamina ma tento vikend schladila ze uvidis v lete, bude to ovela horsie. 😝

katarina7777
16. máj 2010

tu predavaju do kocikov take 2 cm madrace lebo vsetky trojkombinacie maju spodok vanicky tvrdy, aj ja ho este musim kupit, plus nan treba ochranu proti vode a navlecku... nechapem preco to nepredavaju s kocikmi, co uz im nevystalo 5 euro?

adelaine
16. máj 2010

...ja som si tiez myslela, ze dole do vanicky dam plienku, hore bude prikryty dekou....
stale planujem, ze bude teplo 🙂

..inak aj u mna dnes Risko ubieha nejaky maraton 😀 ,
rebra ma uz total dokopane, ja ho mam nasackovaneho vpravo,
cele brucho mam vystrcene doprava,cele sa mi vlni 😀 neda mi pokoj.

katy1979
16. máj 2010

Ericica ja som obalila ten matrac plienkou. Ten matrac ide v pohode vyprat nic sa mu nestane.

dugyna
16. máj 2010

cigaretka mne to doslo asi do tyzdna..ale zalezi ci maju asi na sklade

mojalili
16. máj 2010

Prave mi muz vyfrflal ze funim.....tak ked jem vadi mu ze mlaskam, tak mam zavretu hubu aby som nemlaskala dycham nosom, a vraj pri tom funim....tak nech si vybere, chytrak 😝

Mne to brusisko rastie zo dna na den tusim, uz neviem kde chce ist, ci chce vyskocit z koze 😀

Ja tiez dam cistu plienku naspodok kocika, 😀 a na vrch mam jednu teplu a druhu jemnu deku...podla pocasia. 🙂

dugyna
16. máj 2010

mojalili to asi vsetky teraz funime ...

stanka33
16. máj 2010

ahojte...pisete ako cesky zandari...

aj mna porazi ked bude caly tyzden taketo pocko, ale dedo na jojke povedal ze v piatok ma byt odrazu 24 stupnov tak neviem neviem...my sme isli dne s v tom necase z nitry do ba no konec...prideme domov tepla voda nikde, ked sme chceli prikurit neslo...a moje posadene muskaty a tujky zdemolovane tak som sa z nich vytesovala a prd z toho, mozem sadit znova... na vahe o kilo viacej ako pred tyzdnom... dalej radsej nekomentujem....
pekne kociariky ste pokupili, katarina fakt super domcek mate....
mojalili aj mna strasne tlaci na mechur ja tak beam na wcko stale a nic nevycikam...

na spodok kocika dam urcite plienku, a na vrch tenucku deku, alebo hrubsiu podla pocasia

adelaine
16. máj 2010

stani,
mna rozculuje to, ze cez den ani velmi nebeham na wc,
ale v noci to je ine kafe, presne je to tak ako pises, vstavam asi 8 x za noc,
idem a pomaly nic 😖

lenka23
16. máj 2010

ahojte... na koníku som už dosť dlho, ale písala som len pár krát...takže ak sa môžem pridať....

Chcela som sa vás spýtať... budete mať manžela pri pôrode? Musí pred tým absolvovať nejaký kurz?
Lebo môj manžel sa vyjadril, že by pri pôrode bol rád.. (si trúfa 🙂
Už budem mať poslednú poradňu u mojej doktorky a začiatkom júna si mám vybrať pôrodnicu a
na poradňu chodiť tam... jaj, len keby som vedela ktorú... 😢

Ešte chodím do roboty, sľúbila som im, že ešte potiahnem aj tento týždeň, takže som na ani nemala veľa času
zatiaľ premýšľať o pôrodnici, alebo či si zazmluvniť doktora, alebo nie... len, nijakého okrem mojej nepoznám ☹
a ona nie je pôrodníčka
Ako ste na tom vy? Zmluvníte, nezmluvníte? A čo muž pri pôrode?

dugyna
16. máj 2010

tak mi mame aj paplonik a vankusik s pampyshopu do kocika..
ale tiez tam dam cistu plienku s obraskami na spodok..a bude pouzijem ten paplonik alebo deku...mam na vyber z viacerych 😉 bude taku strikovanu..alebo teplakovinovu a este aj babicka kupial dasliu takze mi mozme striedat 😉

stani do kelu idem kuknut moje fuchsie, teraz zacali kvitnut lebo nejaky buchot na balkone som bocula..a aj muskaty tam mam akurat maju puky...

dugyna
16. máj 2010

lenka podla toho kde..na kramaroch musi mat manzel jedno sedenie..aby mohol ist k porodu
na antolskej netraba..a ruzinov neviem..

moj mm bude urcite pri porode..on chce od zaciatku a ja tiez 😉
nezazmluvnim si ..nebudeme niekomu pchat do vrecka peniaze za jeho mravciu povinnost

mirka285
16. máj 2010

leni niekto zazmluvni niekto nie,niektore budu mat manzela pri porode niektore nebudu..kazdy podla svojich pocitov 😉 som ti moc nepomohla,ze?ale uz sme to tu rozoberali,tak som ti to chcela napisat v skratke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre