Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
20. máj 2010

kafko, zboznujem tu suknu. nosila by som ju aj kazdy den. je neskutocne pohodlna a este aj dobre vyzera 😉 . aj zlta moze byt dost dobra. kde si kupovala? ;)
maxi, myslela som najskor ze pises Stanke, ze by sme mohli prist, ale na kolace pred tesco . az potom mi docvaklo ze odpovedas na tu prednasku 😀

alllexa
20. máj 2010

Maxi - ale na cakacke si iba vtedy, ked su boxy obsadene, nie? Nam to hovorili tak, ze normalne dojdes na prijem, vezmes si veci na prezlecenie a ides do tych porodnych boxov (ktore su oddelene plachtami). A tam uz cakas na samotny porod - je tam fitlopta, da s atam vraj natiahnut, manzel moze masirovat a pod.

bellablonde
20. máj 2010

caute zabky 🙂
vcera som mala supeeeer den - prisli mi na navstevu kamosky, isli sme na muzikal Drakula, malicka kopkala pocas celeho predstavenia o106 ... chudatko male, mozno sa aj trocha bala, lebo ozvucenie bolo riadne a niektore pesnicky riadne naslapane, bubny, zvukove efekty.
Mam trochu blby pocit, ze sa mi otocila. Doteraz mala hlavicku dole. Dnes rano som sa zobudila s tym, ze mam v brusku nejake ine vydutinky ako zvycajne 😕 heh som zvedava co povie uzv.

Baby pomoooc, musim do zajtra zohnat pre petka gumaciky 24. Doobeda som obehala cely avion, samozrejme vsetko vypredane, len same velke cisla. Ideme na Donovaly a tam bude urcite kopa blata a mokro vsade ☹ blba som, ze ma to nenapadlo skor zhanat.

A musela som sa riadne v tych obchodoch premahat, aby som si zas nekupila topanky pre seba - najnovsie mam maniu nakupovat papuce, slapky na doma 😀
minule som manzelovi musela vysvetlovat, ze dalsi par slapiek som jednoducho potrebovala specialne do porodky do sprchy 😀 😝

Stani, ja tiez musim malemu dnes vecer napiect torticku... rozhodujem sa medzi korytnackou co robila maxi (aj davali link na to s kiwi a tvarohom) a krtkovou tortou. Co bude horsie, ze to potom musim nejako zabalit a previezt z BA na donovaly... este ma caka balenie, urobit jednu decoupage krabicku ako darcek, boze kedy to postiham neviem... a hlavne, ze sa mi nechceeeeeee

sorrry som sa rozpisala 😝

mirka285
20. máj 2010

baby dik za povzbudenie 🙂 hadajte co robim?no Gabko konecne montuje policu a ja asistujem 😀

kafoditka
20. máj 2010

katty - ja som si ju doniesla z dovolenky v Bulharsku, manzel mi kupil 😉 ale nemam odvahu si ju obliect, lebo nemam nic vhodne navrch - jedine tak tielko a obut tak isto - jedine zabky... Tak si budem musiet este pockat na letnejsie pocasie... 😒

kafoditka
20. máj 2010

Miri supeeeeer, aspon o nu nezakopnes a bude sa vytesovat 😀 😀 my ideme asi v nedelu skladat postielku.... Ale kam dam potom kocik???? 😕

katty17
20. máj 2010

kafko, nosim k tomu rozne tricka a balerinky 🙂 praveze sa k nej hodi kopec svetrikov a triciek 🙂 ale na leto je vazne najlepsia 🙂 a so zabkami ani nevravim 🙂

mirka285
20. máj 2010

no uz su diery vyvrtane 🙂 Kafko kocik si dam do stredu obyvacky a budem ho kazdy den obdivovat 😀

katty17
20. máj 2010

baby, uz vam prisli kociky?

mirka285
20. máj 2010

neprisli este,asi zaplavilo vyrobnu Teutoniek 😨

kafoditka
20. máj 2010

no ja si ho dam asi na postel v tej nasej izbietke ☹

katty17
20. máj 2010

miri, my sme sa napocuvali takych vyhovoriek ohladne sedacky ktoru sme cakali v novembri. vraj ich chytila najskor fujavica, potom kalamita, potom nejaka vystava... nakoniec z troch tyzdnov boli takmer tri mesiace. ... a to som uz bola tehula a predalaa som medzi tym nasu staru sedacku. tak sme normalne sedavali a lezali pred telkou na matracoch. ked sa to dozvedel majitel predajne, tak nam zapozicali krasnu bielu kozenu sedacku z predajne 🙂

mirka285
20. máj 2010

Katty ved neboj ak mi nepride do porodu,tak isto ocakavam ze mi v Babymarkete zatial daju nahradny kocik a este sa budem dozadovat ze ako odskodne chcem fusak zadarmo 😀

adelaine
20. máj 2010

..ja mam maleho tiez dole hlavou, dole pri mechuri citim len take akoby steklenie,
hore pod rebrami vpravo su to riadne rany,
niekedy citim kolienko, niekedy paticku 😀
a niekedy citim ako sa mi hybe cele brucho,
je to akoby take vlnenie, vtedy neviem co tam stvara za kotrmelce 😀
inak mam v poslednych dnoch, ze sa hybe menej casto ako predtym, asi viac spinka,
ale ked je hore, soji to za to 😉 aj vam sa menej hybu?

juj, a dnes som sa dozvedela, ze mam termin skusky na prijimacky 22.6.,
dufam, ze budem este v celku 😖 boze..myslela som si, ze to bude skor....
ale takto par dni pred porodom ☹ ach jaj...normalne to mam chut vzdat

kafoditka
20. máj 2010

Baby, ja zacinam mat pekne nervy z kojenia... Akoze psychicky som 100% pripravena na to, ze kojit budem plnohodnotne aspon 1 rok 😉
Ale mam tolko otazok, na ktore neviem odpoved... Kurnik, chcelo by to nejaku prednasku o kojeni lebo takto nepripravena ani nejdem rodit 😵
Ja vobec netusim - ako budem vediet, ze sa maly najedol dost? Mam odsavat po kazdom kojeni? Co ked mi na ciciku po 2 minutach zaspi? A to odsate mliecko mam davat mrazit? Lebo zevraj prestrasne smrdi, ked ho potom zmrazene zohrievas...
Jaaaj, mam z toho hlavu ako slon.... 😒

alllexa
20. máj 2010
mirka285
20. máj 2010

Kafko nestresuj,ved tie laktacne sestry su na telefone,na koniku mame Annag a ked by bolo moc zle,zavolas si laktacnu sestru domov...ale pojde ti to jedna radost,tak vobec nerozmyslaj nad tym 😉

kafoditka
20. máj 2010

Miri, dufam, ze mas pravdu 😉

mojalili
20. máj 2010

Kafko, tym, ze budes stresovat si len mlieko odozenis, vazne, mlieko je zavisle aj na psychike, a to velmi...takze klud, v nemocnici urcite poradia a dovtedy, pokial pojdes rodit, nieco este zozenies na precitanie ci nejaku prednasku. Tak hlavne KLUD...

NO dojeli sme s LILI uspesne domov vo velkej zapche.....zvladla som to na 1, super pocit, lepsi ako rano 😀 😀 😀

NAsrali ma, na moje padaky nemaju kojaciu podprdu tu v tomto zapadakove. 😠 😠 😠 Otrasneeee..normalne ma presvedcili, ze si ju ani nekupim, este mi dali nadej ze utorok....tak som zvedava...utorok idem aj k lekarovi,fuuu...co mi povie, dnes som cely den behala.....a maleho som citila, akoby som mala hlavu medzi kolenami 😀 Zajtra koncim 36.tt, tak sa vytesujem 😵 😵 😵

vierkaha
20. máj 2010

Mojalili a akú veľkosť potrebuješ? Ja som si včera bola kúpiť a tiež somsi myslela, že takú veľkú ani mať nebudú a mali. Ale to bolo v TT 😨

mojalili
20. máj 2010

POtrebujem 75 F asi. V TT na pesej zone je dobry obchod, len ja tam uz cestu nebudem mat urcite.

vierkaha
20. máj 2010

Presne tam som si kupovala, aj ja a stála 13,- € dokonca mali na výber viacero druhov , ja mám 85 E , keď som sa pýtala predavačky, že či majú aj také veľkosti tak sa len usmiala, že oni mávajú až po H a normálne až po J

mima89
20. máj 2010

baby a kde presne v TT??

vierkaha
20. máj 2010

Mima presna sa to volá pasáž 22 a tam je taká galantéria na poschodí a predávajú tam aj Timo spodné prádlo, je to oproti PEPE pasáži

mima89
20. máj 2010

vierka a co je blizko toho?? neviem si to vybavit.... 😨

tatianka.g
20. máj 2010

opat po dlhsej dobe zdravim
ja som si podprsenky objednala z netu, www. anita.sk
a som s nimi spokojna aj ked su trosku drahsie
my sme uz tiez konecne kupili kociar, prichystali izbicku, nakupili potrebne vecicky
keby tak uz do prace netrebalo chodit 🙂

alllexa
20. máj 2010

Tu su dost lacne tehotenske podprsenky - cca 10 EUR:
http://www.nika-intima.sk/?tehotensk%E1-bielize...

mojalili
20. máj 2010

Allllexa, to je super stranka,normalne rozmyslam o tom, len teraz neviem ci E ci F, ale asi vacsiu,ked sa prsia naleju...

ericica
20. máj 2010

ahojte co robite dobreho okrem konikovania??
jej mojalili akurat na teba som myslela....minule som sa ta pytala ale asi si neregistrovala moju otazku....ako sa prosim ta pouziva ten rosalgin...???staci si nim len poumyvat susurku zospodu?

toto som objednala s menom malej......

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

mirka285
20. máj 2010

naozaj pekne podprdy a lacne ale ked tiez neviem kupit bez skusania..ja som minule v obchode vyskusala 5 a sadla mi len jedna z nich ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre