Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
29. máj 2010

caute, dneska som vas aj precitala co ste nepisali 😉

co porabate???

stanka33
29. máj 2010

sme boli na nakupe v rakusku, hlavne na mlieko pre maleho a nejake veci este...

mojalili
29. máj 2010

Ahojte kočky, vidiet, ze bol dnes krasny den a vsetky sme asi oslavovali predcasne MDD 😉 🙂 🙂

AJ my sme boli na atrakciach, koniky, vystupenie a sutaze.....ale prisli sme domov a nohy som mala ako tie indianske koliky... 😒 Pokial nieco doki neurobi s tym, neviem neviem, zhorsuje sa mi to zo dna na den, aj tie ruky boli a su vrele.... 😠

Inak pekny den, mame aj fotos, len nemam kabel do PC... 😒

Kocky, zerem pate cez devate, tak mi bude zle z toho, neviem, co mam taky den dnes, sladke, slane kysele....a dokolecka... 😖

maxara
29. máj 2010

Ahojte krasulky, ja som totalne grogy, jemne osmahnuta na slnku, samozrejme podla tricka, jak dementka.. AKurat co mi to slnko na ksichte vytahalo vyrazky 😒 Rano som vyrazila este do obchodu kupit mm darcek (mala som uz vybrate, len furt vtiral so mnou, akurat, ked som ho na nakup nepotrebovala), poflakala som sa este trosku po meste a potom som sa okolo 10tej spotena jak prasa ledva doterigala domov.. Potom sme spolu vyrazili, aj s prdosmi na chalupu do Harmonie, kam sme zavolali aj moje sestry s tymi ostavajucimi dvoma prdosmi, s frajermi a mojich a mm rodicov. Ibaze mm mama je prec, tak prisiel len svokor, ale ostatni vsetci. Masa bolo dost, bolo vyborne, ani spekace, ani klobasky, ani slanina, ani zelenina nechybali, vsetkeho bolo dost a nachystane, takze sme boli vsetci spokojni. Decka sa poriadne pohrali, dokonca aj vsetci ostatni, takze super. NAVYSE, pocasie bolo kraaaaasne, aj ked okolo tej 11tej doobeda bolo normalne medzi tymi horami chladno, dazdu nohy viseli, ale nakoniec ostalo iba kraaaasne slniecko. Takze spoko. Nasi odisli okolo 17tej na inu navstevu, k maminej sestre do Senkvic, co je kusok a potom mi odtial volali, nech sa zastavime, lebo vraj chcu vsetci (vsetci mamini surodenci s rodinami, bolo ich 7, ale ostali uz len 6ti aj s mamou, tak ked uz tam vsetci boli.. 😒 ) Ibaze my sme medzitym isli dat Laru k samcovi a prave sme s mm asistovali tomu psovi, no tak som rychlo ukoncila hovor zalepenim mame ust mojim suhlasom. Cize sme este pokecali s deduskom slziacim nad straymi zlatymi casmi a isli sme, lebo samec bol uz aj tak dost unaveny. Asi z toho nic nebude, lebo sa moc nevedel chytit..No ale neva. Potom sme teda isli do tych Senkvic, tam ma vycmaglala cela rodina a isli sme konecne domov. Ledva som dosla. Straaaasne ma boli ten klb, co sa spajaju krize s panvou. Na lavej strane. Niekedy ani stat nemozem. ☹ Ale inak den hodnotim velmi pozitivne, dokonca ako vydareny, aj ked som sem teraz zavesila samych antismajlov.. ale to bude z unavy. Takze asi dnes zalomim veeeelmi rychlo

mirka285
29. máj 2010

mojalili ja mam uz dva tyzdne take ze zerem pate cez deviate 😕

stanka33
29. máj 2010

ja tiez tak jem hlavne cez obed a potom vecer, hrozne....

mojalili
29. máj 2010

JA som praveze nezrala tak, to dnes som tak zacala....musim sa krotit 😒 Práve sa muz treskol do otvorenej truby, nadaval....pytala som sa ho, kto otvoril trubu....ze on 😀, tak co sa stazuje???

MAxi super den. 😉

maxara
29. máj 2010

mojalili ja som teda vobec dnes neoslavovala den deti, ale nasi prdosi si ho v podstate riadne uzili.. 😉 vidis, ani ma nenapadlo. A ja som napodiv dnes vobec neopuchla, akurat ze nevladzem chodit na tu nohu, co ma ten klb boli.. des
a este som zabudla povedat, ze mm dostal velmi prakticke darceky pre MUZA na svoju poslednu 20tku, konkretne rychlozavinku na suchy zips a dve ruzove ciapocky.. Ja som predcasne dostala tiez jednu rychlozavinku a som vybavena.. Ja neviem, nezda sa vam to divne, ze vsetky tehule a maminky malych deti na kazdy svoj sviatok a este aj na Vianoce dostavaju darceky NIE PRE SEBA ale pre prte??? Mne sa to zda cudne teda..

maxara
29. máj 2010

no a o zrani.. dnes som sa naozaj prezrala.. 🙂 ale bolo to takeeeee dobreeee, mozem za to, ze som taka dobra kucharka??? 😀

bellablonde
29. máj 2010

ja by som tak jedla a nemozem ☹ dokonca zo vsetkeho co dam do ust mam vycitky svedomia, ci to nahodou nema v sebe vela sacharidov 😠 ☹ cista psychiatria
no tesim sa az bude babo na svete ako si zamaskrtim a budem ladovat vsetko mozne

my sme dnes boli stale vonku, skoda nevyuzit pekny den, hlavne ked sa ma zase zhorsit pocko
ale boli sme len okolo panelaka, na ihrisku, ziadne MDD ... po skusenostiach viem, ze peto by sa nedal dotiahnut na ziadnu hojdacku ani ine atrakcie, totalne neznasa davy a namiesto toho by liezol napr do jazera na zeleznej

mm je na ceste domov z turistiky, uz ho vrele ocakavam, vysprchovana, hodinu som bola vo vani 😀
baby aj vy tak v tehu pomaly zarastate? lebo ja som si teraz holila nohy po 2 tyzdnoch a mozno by este nejaky den-dva vydrzali...

maxara
29. máj 2010

@bellablonde coze??? ved mne rastu chlpy jak travnik v teple a vlhku.. straaaasne rychlo 😀

bellablonde
29. máj 2010

maxi mne nikto nedava darceky pre mimi dopredu 😅 teda neratam byvale kolegyne, ktore mi na rozlucku v praci darovali nejake oblecko pre krpca
v nasich rodinach to nefici.... teda konkretne v mojej absolutne nie a z mm strany je to sice bohatsie, ale az po narodeni... dokonca tema nenarodene dieta alebo priebeh tehotenstva je "tabu"

bellablonde
29. máj 2010

😀 travnik 😀 😀
ja mam travnik cely zivot, ale ako som tehu sa mi to spomaluje a redne
po porode zase budem kosit kazdy druhy den

mirka285
29. máj 2010

bella ja som s tou cukrovkou lezala v nemocnici pocas prveho tehu a keby si videla tu stravu co mi davali akoze dietnu tak ver tomu za sa mozes normalne najest..jedina akoze dietna vec co mi dali boli grahamove rozky na ranajky 😔

maxara
29. máj 2010

bellinka ale ved to nedostalo babo.. to dostal mm 😀 😀 tie ciapocky si moze obliect na gulky ako nejaky specialny suspenzor a prve co spravil so zavinkou, navliekol si ju na ruku a tvaril sa, ze ho napadol rotvajler s pitbulom a trhaju a trhaju az som si musela navliect ja tu svoju a ist mu na pomoc 😀

bellablonde
29. máj 2010

miri jj, len ja sa chcem uz konecne niecoho nezdraveho prezrat 😀
ty kokso a strava v nemocke, ani mi nevrav, uz sa desim, co nam tam budu davat za dobroty 😝

nejaka baba spominala, ze na antolskej dobre varia, napr ryza a pecene kuriatko - to by mohli aj kazdy den navarit a bola by som spoko

mirka285
29. máj 2010

bella ved ani v tej nemocke mi nic zdrave nedali,akurat bolo vsetko neslane 😝

bellablonde
29. máj 2010

😀 hihi maxi riadne vesela oslava, k tomu dedko s usexovanym psom... samy humor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bellablonde
29. máj 2010

aki machovia v eurosongu idu teraz 😕

maxara
29. máj 2010

bellinka tomu ver.. bavila som sa celkom dobre, to fakt.. mm ale nebol moc nadseny, ked pridrzal Laru, kym na nu skakal ten samec.. cely bol od slin a ... ved vies coho 🙂

bellablonde
29. máj 2010

keby nasi junaci odhalili hrude a netvarili sa, ze su stromy, mozno by sme postupili do finale

maxara
29. máj 2010

baby idem hajat.. som uz strasne unavena a este sa musim vyplazit po schodoch.. neviem ako s tym klbom ubolenym ☹ az sa mi nechce..

maxara
29. máj 2010

bru nocku 😲

bellablonde
29. máj 2010

boze no viem si predstavit to teatro
historka z detstva
kedysi davno, ked som mala asi 12, prisla ku nam navsteva s nadrzanym psom
sedela som v izbe a pisala si ulohy a pes mi dosiel k nohe (mala som oblecene cierne rifle doteraz si to pamatam) a normalne sa na mne spravil.... vtedy som absolutne nechaaaapala co to stvara

😅 🤐 😅 😅

bellablonde
29. máj 2010

peknu dobru nocku maxi 😉

alllexa
29. máj 2010

Aj ja to sledujem - ti pekni chlapci s gitarami su ako klonovani🙂
No my sme mali mat Horehronie v anglictine, i ked kto vie, ked nemama tu spravnu lobby v porote...

Dnes som bola v Eurovei, kupila som si letne topanky s platformou, nech ten opatok nie je taky vysoky, tak sa tesim, ze mam v com chodit a nevyzera to ako placka🙂

petrap001
29. máj 2010

@bellablonde no fuuuj psi vedia byt ale humusni 😀 😀 😀 zenske pohlavie sa vzdy vedelo akosi ovladat a posobit slusnejsie 😀 😀 my mame tiez psa,uz bude mat sice 4 roky ale on si trtka len svoju plysacku,ale nasucho 😀 😀 ale len ked je vyprata,inac sa jej ani nedotkne.ale pritom ani nikto iny sa jej nemoze ani dotknut,hoci je v kute 3 tyzdne 😖 chudinka 🙂

bellablonde
29. máj 2010

ja vytahujem vyssie topanky iba na slavnostne prilezitosti (rozumej krst, vyznamna oslava) vsetky zapadaju prachom ... fnuk
mam pocit, ze cely zivot chodim len v teniskach a balerinach

bellablonde
29. máj 2010

😀 petka takze psik je fajnsmeker 😀 no pekne
aka je to rasa?

kafoditka
29. máj 2010

no baby nestraste, opatky su moja normal vybava... ja som pred tehu nosila tenisky jedine na beh.. Milujem sportovo-elegantny styl. Rifle, sako a opatky, to je moje... To budem odteraz fungovat len na teniskach a mokasinach??? 😕 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre