Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
30. máj 2010

@maxara MAxi, veru spal s oboma...preto som bola i cele 1. tehu na vsetko sama, on "chodil na sluzobky" non stop.... Ale kaslat na neho 🙂.

mirka285
30. máj 2010

mojalili ved ja ta dobehnem,tiez sa chystam vydat buduci rok..on mi o svadbe uz hovoril pred dvoma rokmi ale priznam sa,nechcela som ani za svet,som sa bala asi po mojej skusenosti..ale teraz uz chcem,len som sa nechcela tehotna,ja chcem taku lezernu svadbu iba,tak si tam zobereme aj malu uz 🙂

kafoditka
30. máj 2010

Inak baby, ja som nikdy nechapala ludi, ktory sa po niekolkorocnom vztahu a jeho ukonceni vrhli hned do dalsieho.....az kym som to nezazila na vlastnej koži. S byvalym som bola 5 rokov ( krava sprosta) a ked sme sa rozisli, dala som sa dokopy s mojim manzelom a prišlo mi to ako ta najspravnejsia vec na svete. (je to moj kolega, takze sme sa poznali uz dlhsie) Proste som citila, ze robim dobre.. Od zaciatku spolu byvame a aj ked sme spolu 2,5 roka - pride mi to akoby sme sa poznali cely zivot.. 😉

mirka285
30. máj 2010

kafko ved kazdy robi tak ako to citi 🙂

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - no to aj mne tak vyslo🙂 najprv som bola taka znechutena z toho vztahu predtym, ale ked som sa zoznamila s mm, tak to bolo o niecom uplne inom...

@mojalili - teraz trosku odveci, ale mohla by si mi poradit - ked si sila ten zasobnik na plienky, ake rozmery ma to dno, ta tvrda podstava? Lebo ja este neviem, akej velkosti budu potom tie plienky, zatial som kupila len tie newborn a chcela by som, aby sa mi tam zmestili potom aj tie vacsie plienky...

mojalili
30. máj 2010

@alllexa ja som si tipla, a mam svoj, neobvykly.....daju sa mi tam 2 plienky vedla seba _____ _______ takto, takze som si tipla len...36 cm siroke a 15 cm hlboke...65 dlhe...... Da sa mi tam cca 80 plienok aj viac...

maxara
30. máj 2010

@kafoditka vidis, tak aj u teba to zacinalo netradicne na tvoje pomery, nie? 😉 inak vcera si pisala, ze hras o byt a prave bolo bytobranie a vraj ze posledny byt a tak si vravim, ze neprepnem, nech viem, ci vyhras a Brucho prave zahlasil, ze vyhercom je DOMINIK no v momente som skamenela.. 😀

maxara
30. máj 2010

kafko, mirkaaa dosiel mi mejlik, ze zajtra nam to vyjde 😉

kafoditka
30. máj 2010

@maxara ANI MI NEHOVOR!!! Akurat predychavam maly infarkt 😀 😀

kafoditka
30. máj 2010

@maxara tesime sa 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina7777
30. máj 2010

Odbehla som navarit, najedli sme sa , upratala som kuchynu a vy tu zatial take hot temy preberate... no ja som na zaciatku na toho mojho dost ziarlila (hlavnej kvoli jeho povolaniu), potom ma to ale preslo, som si potom aj poedala ze som bola blba ..... nasa story je trosku jak z romanu, teraz ked spominame ako sme sa zoznamili a co sa potom dialo tak si hovorime ze to musel byt nas osud. Obidvaja sme radikalne zmenili svoje zivoty aby sme mohli byt spolu (mm sa vratil po 15 rokoch z USA kde robil v muzikantskej brandzi a ja som sa prestahovala do ITA, z denneho studia presla na dialkove, naucila novy jazyk... ) no na dlhe rozpravanie je to.... ale teraz by som nic nemenila a som spokojna ze som verila svojim instinktom ked som ho stretla... som zvedava ake to bude ked bude s nami nas chrustik 😅

alllexa
30. máj 2010

@mojalili - dakujem! No teraz som to nasla na pampyshope - tie ich maju sirku 38 a vysku 62, tak si sa slusne strafila🙂 takze tam sa Ti zmestia dve vedla seba na lezato?

katarina7777
30. máj 2010

kafko, maxi inak cakam vas na to umyvanie okien, v polovici juna by malo byt po malovke .. .ubytko a strava je zadara .... opalenie do bronzova zarucene 😉 😝

katarina7777
30. máj 2010

@luminkasp ten moj vie za 10 rokov asi 20 slovenskych slov povedat ... rozumiet trosku rozumie len nechape to nase sklonovanie, casovanie a pod....

katarina7777
30. máj 2010

kde ste vsetky? zeby Let's dance?

maxara
30. máj 2010

kafko ale bacove gule nebudu, lebo tento tyzden tyzden sme ich jedli pozehnane dlho, 3dni
katka7777 no ja to vidim skor na buduci rok 🙂 teraz by som ti s mojim klbom ubolenym ledva vysla po schodoch a nieto este na okno 😒

kafoditka
30. máj 2010

@katarina7777 no keby som mala tych tvojich asi 50 okien teraz umyvat, tak ti tam rovno porodim.. 😀

katarina7777
30. máj 2010

maxi dohodnute, znacim si to do kalendara 😉 jun 2011...

katarina7777
30. máj 2010

kafko dojdi keby nahodou prenasas 😀

kafoditka
30. máj 2010

@katarina7777
@maxara no pockajte ale ja som jun 2011 na svadbe mojej svedkyne a k tomu v tu sobotu oslavujem manzelovu 30tku a dufam, ze aj Filipkov 1.rok 😕 😕

katarina7777
30. máj 2010

inak to malovanie je dobra vec, tento vikend som vyhodila asi 10 vriec sprostosti co sme doma skladovali... dufam ze budem mat znova na 5 rokov pokoj s mega upratovanim a potom zase spravim "generalnu cistku"

katarina7777
30. máj 2010

@kafoditka pre mna moze byt aj maj 😉 ja sa prisposobim... 😝 To teda budes mat plny buduci jun...

Jaj zacalo tu riadne hrmiet, aj sem ide nejaka burka... idem skontrolovat okna...

katarina7777
30. máj 2010

aj vas sa stava ze ked polozite ruku na brucho tak sa babo presunie pod nu (samozrejme ked nespi) a akokeby sa tlaci von? tento tyzden sa mi to stalo viackrat, asi sa chcel pomojkat 😅

luminkasp
30. máj 2010

kati, no moj asi ani nerozumie 😅

adelaine
30. máj 2010

..kde ste vsetky? ☹
budem trpiet samomluvou...

alllexa
30. máj 2010

Mna kopka bezohladu na to, ci tam mam ruku alebo nie🙂

kafoditka
30. máj 2010

baby kukam ten lets dance, ale Krainova to brusko asi dobre schovava... 😕

mirka285
30. máj 2010

kafko ved aj my sme nosili prve tri mesiace nase normal oblecenie...a ona sa urcite strazi aby si nepokazila postavu 😖

alllexa
30. máj 2010

A naozaj je tehotna? Podla mna ked je v druhom-tretom mesiaci, tak este nic nevidno... Aj tak sa mi zdalo, ze ako mala ten opasok, tak sa pod nim trosku rozsirovala...

kafoditka
30. máj 2010

sice na druhej strane, mne vykuklo brusko poriadne az v 6. mesiaci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre