Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
9. júl 2010

@adelaine ☹ tak to nie je nic moc... neskusala si klobuciky na prsniky? mne zachranili bradavky.

petrap001
9. júl 2010

@adelaine to ta tak kuse alebo tak taha? jooj nezavidim,musi to hnusne boliet.mna trocha boleli v nemocnici,az mi slzy isli,ale teraz uz v pohode

adelaine
9. júl 2010

@booklover dojcim cez klobuciky, ale odsavacka robi svoje...normalne
mam cele prsia ako v ohni 😒

alica26
9. júl 2010

@zrzulka tak skoro? a na ako dlho?

petrap001
9. júl 2010

@booklover ja mam tiez tie chranice,ale este som ich nepouzila,chvalabohu 😝

mojalili
9. júl 2010

@stanka33 LILIANKA slavi meninky podla ceskeho kalendara 25.2., ale vraj uz zapoisali meno (tak ako vsetky zahranicne) do nasho kalendar,a teda ho vsunuli tusim na Alzbetku....to je- specialny kalendar akoze slovensky, ale so zahranicnymi menami.....ale my slavime podla ceskeho... 😉
@zrzulka - ja som aj satnik pred tehu vytiahla a horko som zaplakala, aka som bola chuda...ale vazne, ze do tohoto som sa niekedy aj dala???? tak som sa sama seba pytala 😠 😀 😀

@petrap001 Kym si vase babatka vytvoria rezim spanku a papania, este to potrva a skuste spinkat cez den s nimi...ja to nemozem, lebo mam cez de LILI, ale zvykla som si....

My mame teraz laktacnu krizu, maly rastie a pyta viac a viac mliecka....tak snad za par dni predje...ale dnes som letela dokupovat Homeopatika....
@zrzi - ja uz nenosim tehu gate, lebo sa ma aj zacali pytat, ked ma videli samu,ze kedy rodim ☹ ☹ Ale ja mam uz 5 tyzdnov po porode, tak uz by som mala mat cosi dole 😠 Ved koncim sestonedelie

stanka33
9. júl 2010

@petzi lebo dr ma sluzbu 24h a povedal ze mam vsetko pripravene a ze ako druhorodicke to moze navrhnut, ale ze to dovtedy nemusim vydrzat..a mne to vyhovuje vklude dam maleho do nitry k nasim muz ma zavazie ziadne stresy a ako sa tak citim asi to pojde rychlo mozno aj skor
ja tu nikoho okrem muza nemam a keby to na mna prislo tak neviem co s malym narychlo, a pokial by prisiel z druheho konca BA nemusela by som stihat

petrap001
9. júl 2010

@adelaine to mas tolko vela mlieka,ze musis odsavat?? takze ty mas cas vyplneny na 100 percent,co?? 😒

stanka33
9. júl 2010

@mojalili dakujem aj ja som pocula ze na Alzbetu ....uvidim ako budeme slavit
baby ja budem plakat s vami, ja nebudem mat co nosit, a ani nebudem mat si ist nieco kupit... cvicenie tak skoro nehrozi tak budem cele leto v 2 gatiach a jednej pozicanej riflovej sukni super vyhlad...dalsi dovod na depku ze zrzi?

nika23t
9. júl 2010

Ahojte. Uz druhy den ma cez den aj v noci brucho boli ako pri menstruacii... Ako dlho to este asi potrva? Uz ani poriadne nespim, nonstop som v strehu, ci nahodou uz nejdem rodit... Som z toho na nervy.

monline
9. júl 2010

@mojalili koľko kíl ti zostalo po Danielkovi? ja som zhodila 10 kíl, takže mám menej ako pred tehu, ale nohavice nosím tehotenské, lebo iné nezapnem ...chcem sa ťa spýtať na ten zápal čo máš..karpálny tunel či čo som to tu zachytila..čo to je? aká bolesť to je?

petrap001
9. júl 2010

@mojalili a Alex ma kedy meninky,nevies nahodou?? lebo v kalendari je len alexander a alexej..a alex nikde ☹

petrap001
9. júl 2010

@monline mne ostalo este 8 kil 😠 a to v bruchu este mam a na zadku,lebo sa este neviem strepat do rifli ani nahodou 😠 😠 😠

mojalili
9. júl 2010

@monline Trpnutie prstov, konceky, bolest vystreluje az z paze, nechytim nic do ruk, http://primar.sme.sk/c/4116578/syndrom-zapastne... tu je o dobre opisane.....akurat dnes sledujem, ze mi viacej trpnu ruky, a ja ze to preslo 😠 ale pravda je ta, ze to uz nesledujem, zvykla som si na to, ze si necitim konceky prstov... a co je najhorsie, ze sa mi to uz vraj bude objavovat castejsie

nika23t
9. júl 2010

@mojalili A neda sa s tym nic robit? Myslim liecit to nejak alebo operaciou...

mojalili
9. júl 2010

@monline dost veru, nejakych 10 ☹ ☹ ☹ ale mam to vsetko v bruchu a neviem kde došlaka.. 😢

mojalili
9. júl 2010

@petrap001 daj mi do IP adresu, poslem ti ten kalendar, lebo ja som slepa, nevidim to tam, ale je tam urcite.. 😉

petzi
9. júl 2010

@stanka33 tak to mas fajn, aspon si si ista co a ako.drzim päste nech ti to dobre dopadne-no
ale v duchu pevne verim, ze ta este predbehnem 😀 ved teda mala by som...

mojalili
9. júl 2010

@nika23t da, len nie pocas kojenia.....prva moznost je elektroliecba, na co pojdem v auguste a druha je narezanie ci co...to by som musela mat 3 tyzdne v dlahe a nehybat rukami, co sa pri 2 detoch neda... ☹
Ale zvycajne to porodom a po kojeni prejde same, je to vraj aj hormonalnymi zmenami vyvolane 🙂

adelaine
9. júl 2010

@petrap001 veru, mam co robit 😉 on pije malo a casto...
a odsajem si kazde 2 hodky asi 100 ml prebytocneho mlieka z kazdeho prsa 😒
pojdemho spenazovat o chvilu....
a to som nejedla ziadne hemeo, nalievam sa vodou a vineou 😀

monline
9. júl 2010

@mojalili aha...nepríjemné..pozriem si ten link...mňa trápi ľavý lakeť, večer už bolí tak, že neviem ako ho "uložiť" na posteľ pri spaní..keď malého držím pri kojení, vtedy si to asi najviac uvedomujem..

mojalili
9. júl 2010

@monline ja som to mala najhorsie v nemocnici, ked som porodila, hormon. zmeny boli este vacsie, tak to bolo strasne, nespala som, prso som neudrzala....plakala som cele noci, ze ma strasne bolia ruky . Teraz je to o trochu lepsie.

monline
9. júl 2010

my máme s dankom problém so zdurenými bradavkami..má najmä ľavú riadne zdurenú, nebolí ho to...ževraj to spôsobuje estrogén v materskom mlieku a má sa to natierať octanovou masťou..natierame už asi tri dni, ale zatiaľ bez výsledku...a naša lekárka dostala porážku, tak neviem komu volať, kto ju bude zastupovať ☹

monline
9. júl 2010

@petrap001 väčšine z vás ak ostali nejaké kilá, tak vám to je len na osoh...však ste tu všetky také fifipierka 🙂

mojalili
9. júl 2010

@monline no, dost neprijemne...nema tam zastupujuceho lekara?
Nam zacalo hnisat ockovanie TBC, tak kazdy den vytlacim plno hnisu odtial...cistim to liehom.. 😒

stanka33
9. júl 2010

@petzi podla otehotnenia mam temin o 3-4 dni skor teda akurat presne, len mne je dneska strasne tak sa bojim ze do utorka nevydrzim

mojalili
9. júl 2010

@monline pravda je ta, ze po 30-tke tie kg idu horsie dole ☹ ☹ ☹ a to moj muz m dnes prehlasil, ze dnes ideme na tretie 🙄 🙄 🙄 zabit ho je malo

stanka33
9. júl 2010

@adelaine to si dobra, su take baby co odstrekuju mlieko a nosia do banky

mirka285
9. júl 2010

@stanka33 ty co fnukas,jake uz len tebe ostanu kila navyse?

petzi
9. júl 2010

@stanka33 ako ti je hrozneß vycerpana, ci mas tlaky?ci co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre