Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
13. júl 2010

Ahojte kocky. Pisem vam z nemocnice. Dnes nad ranom sa nam narodil Matej 53cm a 4.300 kg cisarskym rezom.
Obaja sme sa predtym riadne trapili, ale nakoniec vsetko dopadlo dobre 🙂

stanka33
13. júl 2010

Ahojte...
no dneska sa asi malo bude pisat, mna vartil doktor rano domov, ze je preplnena porodnica, radsej este pockame ked to poprepustaju...tak trcim doma na 3cm otvorena zatka odecena a cakam do stvrtka ked bude mat dalsiu sluzbu a poprepustaju, cez vikend mali 30 cisarskych a prirodz. ani neviem....a revem tu za malym ze ako to zvladne bezo mna...
@cigaretka5 no nech vas uz prepustia lebo aj druhy chcu rodit....povedal ze uz musime rodit asi mam malo vody alebo zle prietoky a to si dobra s tou zatkou, mne odteka od piatku a stale nic....

tinka349
13. júl 2010

@lutsine aj ja gratulujem, vela mliecka a zdravia obom 😵

maxi a alexa drzte sa 🙂

juuuuuuuuj a ja furt nic ☹ to tu ostanem asi sama tehulka 😖

stanka33
13. júl 2010

@lutsine gratulujem nech ste zdravy

tinka349
13. júl 2010

@izira gratulujem, juuuj pekny macko sa ti narodil, nech je zdravucky 😵 😵 😵 😵

stanka33
13. júl 2010

@izira aj tebe gratulujem tak nakoniec cisarsky???

stanka33
13. júl 2010

@tinka349 neboj sa ja som tu este tiez....uz som mohla mat porodene dnes kurnik sopa....

tinka349
13. júl 2010

@stanka33 ale ved termin mas az 17.7 😝 a ja 14.7 a furt nic . . . uz ani kontrakcie necitim 😖 😖 😖

stanka33
13. júl 2010

@tinka349 ja som mala ovulku skorej ako som mala mat takze termin mam urcite skorej o 3-4 dni len som si udala podla povodneho cyklu ja som to mala cele rozhadzane liekmi preto som aj .otehotnela, len ma stve ze vsetko som mala nachystane, muz popresuval vsetky mitingy v praci na stvrtok a teraz takto cakaam

stanka33
13. júl 2010

@tinka349 to je aj tak jedno kedy mas termin aj tak nas kopec bab predbehlo

meruska
13. júl 2010

aj ja som este tuuuuu 🙂

miki060707
13. júl 2010

ahojte, len vás chcem pozdraviť, skusim niečo prečítať
ja sa tak fajn citim po tom cisárskom, že nechápem, dobre mi radili, čim skôr vstať a "makať" na sebe, že chodiť a tak, že tým to bude lepšie a lepšie.....
malý je zlatý, stále nutrilonujeme, lebo je taký nervozny, kamošky radili, že nemám dať flašu, nech sa potrápi, ale šak on tak sa kmitá, že to neviem ani uchytiť, hned tam ruky dáva a ked sa konečne chytí, tak je ťahá chvilu, ale aspon to....

dnes v noci nespal, ozaj malinko, ale vôôbec nekričal, naša sona kričala a sme sa s nou prechádzali, tento si žiadal len náruč, ale som sedela, xi a zasvietené, lebo od obeda do večera spal, ale teraz mi spí pekne aj tri hodky, takže to vyzerá nádejne, lebo včera doobeda vôôbec nespal.....

no ja som uplne doma sama, mm je s malou, rodičia niesu doma, ja perem, som si spratala a fungujem...sa tak čudujem....

meruska
13. júl 2010

@izira blahozelam k malemu - velkemu Matejovi 😉

meruska
13. júl 2010

@stanka33 to je blbe ze ta vratili domov...to tam v BA mate ozaj neaky natresk...a ze vraj sa nas malo rodi 🙂

monline
13. júl 2010

@izira veľká gratulácia k Matejovi..

monline
13. júl 2010

blahoželám všetkým novopečeným maminkám k ich krásnym bábätkám

monline
13. júl 2010

aká nová téma sa založila?

stanka33
13. júl 2010

@meruska zevraj tam rodili aj tazke pripady mimo ba tak ja neviem, keby som nevedela co tu baby pisali ze je tam plno ani dokimu neverim ale som na jednej strane celkom rada ze to povedal na rovinu a ze ma tam neposlal do toho natresku ja si fakt neviem predstavit 4 mamicky na izbe plus babatka k tomu
pisala som aj maxi smsku neodpisala asi jej to vyvolavaju...

stanka33
13. júl 2010

@monline ziadna ostava tato alebo mi nieco uslo??? postupne ju premenujeme

stanka33
13. júl 2010

@miki060707 to ti nezavidim ale neboj mna to caka tiez sama s deckami....

meruska
13. júl 2010

@stanka33 aj v KE je vraj na porodniciach plno...tak som aj rada ze ja este vegetim doma...u nas je porodnica na 17 tom poschodi...hotovy sklennik

zrzulka
13. júl 2010

prosim ta a ako to robis ked maleho kojis? cim zamestnavas Sonicku??? nasa hyperaktivna hviezda to nechape ze potrebujem klud na kojenie . maly zrovna doobedu buntrosi. noci mame my pokojne. to sa tusim len dva razy zobudi. velmi to nevnimam, len z polospanku si ho prilozim.

maminy co mate viacero deti ako riesite to kojenie? Toto si neviem zariadit ale inak sa to celkom da zmaknut na to ze sme cele dni doma je to relativne v pohodicke....Uz ked zacneme chodit von tak to bude hadam este lepsie

tinka349
13. júl 2010

@stanka33
@meruska no tak zhruba ste an ten termin co ja nooo 😝 aj tak si myslim, ze ma predbehnete 😕 to mna tu snad kazdy uz obehol....akurat alexa to potiahla pekne dlho,a ja asi nastupujem an jej miesto 😒

zrzulka
13. júl 2010

Novym maminam gratulujeme :O)

A co maminy co nastupili vcera do porodnic? mame nejake infosky???

tinka349
13. júl 2010

taaake nervy som dostala az soms a rozrevala . . . mam 19 rocnu sestru a ona si v pohode nosi moje veci ani sa nepyta ci moze, rovno vyberie zo skrine a hotovo. . . a dnes som chytila nervu lebo mam jedinu peknu riflovu suknu ktoru milujem a ona si v nej chcela ist na kupalisko . . . a sa jej pytam ci sa ma vobec spytala ci ju moze zobrat a ona drzo povedala ze nech zabudnem ze by som ju ja na seba niekedy este natiahla s mojou novou postavou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a ja som tresla s dverami a odisla s revom . . . ☹ ☹ ☹

robika
13. júl 2010

@izira a @lutsine gratulujem k babatkam a prajem vela zdravicka 🙂

oacka
13. júl 2010

@izira gratulujeme ku krásnemu chlapiskovi!!!!!
baby,ja tu mám už druhý den moju mamku, a tak nám je fajn, malá je úplne príkladná, dokonca papala o 6:40, 8:40 a 10:40!!!!! asi sa chce pred babkou vyťahovať,že aká je poslušná! 😀 😀 a konečne sme jej dali poštolky, dúfam,že nie je neskoro...

@zrzulka aj moja mala pár potničiek pri pišulke,ale dávalla som na to púder aviril a zmizli. a na krku mala hrozne veľa, celý červený, lekárka povedala, že to je možno pleseň, natierala som to canestenom a po dvoch dňoch krásne krčik, žiadne vyrážky..

oacka
13. júl 2010

božinku,že by to maxarka už mala za sebou? to bude mať malá Ninka meniny aj narodky takmer naraz, čo?

meruska
13. júl 2010

@oacka mas prikladnu vnucku 😉

stanka33
13. júl 2010

@zrzulka to by aj mna zaujimalo ako to robit aby nas vtedy jurko nechal na pokoji ja sa bojim ze kvoli tomu kojit nebudem ze to nebudem vediet uhart na obe strany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre