Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
15. júl 2010

@janka_michal ahoj.uvazujem na dtym darovanim pupocnikovej krvi a som sa rozhodla ze ju darujem.ved nech to pomoze hocikomu na svete ak sa bude dat...

bambola
15. júl 2010

@zrzulka ja som pravdupovediac prvu noc bola bez malej, najprv som myslela, ze si ju vezmem lebo som bola uplne v pohode a vsetci sa divili, ze som prave porodila 😀 ale okolo desiatej prestala asi ucinkovat epi a rozbolela ma cela panva a maternica.

bambola
15. júl 2010

@lenuss84 ja som tiez chcela dat do verejneho ale podmienkou bolo aby babatko malo nad tri apol kila ☹ to je podla mna podmienka na hlavu

dugyna
15. júl 2010

Caute kocky,akurat mi pisala stanka33 ze dnes sa narodila mala Lilianka 3120g 48cm,obe su OK.

lenuss84
15. júl 2010

@bambola hm tak to je teda blba podmienka.ale aj tak si myslim ze z toho nic nebude.ja mam termin uz teraz 21eho.myslim ze asi nestihnem povypisovat formulare.teda ak to nestaci nahlasit pred porodom rovno v nemocke...neviem.zaregistrovala som sa na tej ich stranke teraz /ceptra/.poslala som im spravu.tak uvidim co mi odpisu.ale je to moja chyba.mala som sa rozhodnut skor.no ja uvazujem nad tym tak riadne len odvcera...

monline
15. júl 2010

a mne písala adka1311, že zajtra ju čaká sekcia... a že jej písala stanka33 to, čo písala dugy- že má Lilianku s mierami 3120g a 48cm a obe sú ok....

bambola
15. júl 2010

@lenuss84 to staci nahlasit v nemocnici porodnikovi

merikac
15. júl 2010

@bambola tak to ma prekvapilo,,,moja mala 3190 a sam lekar sa ma pytal, ci nedarujem,,a ja ze okk,,,,,a ziadne nad 3,500.............. 😲

merikac
15. júl 2010

@dugyna a ako rodila sekciou, ci prirodzene?

mirka285
15. júl 2010

@merikac to po ockovni ma byt take ako si pisala a ma sa to vytierat liehom,aspon tak kazali mne...

bambola
15. júl 2010

@merikac no mne na sale tvrdili toto aj sestry aj lekar. dost ma to nastvalo 😒

merikac
15. júl 2010

@mirka285 t mala dostala az po mesiaci na to reakciu,,alebo ze by sa jej az teraz vytvorili protilatky?!,,,,,,,,,hmm?

merikac
15. júl 2010

@bambola ....ma to prekvapilo,,tak asi by si to nevymysleli..asi kazda nemocnica ma vlastene podmienky,,ale to by bolo cudne,,,,,,,,

mirka285
15. júl 2010

@merikac to asi nevadi,hlavne ze sa urobil ten vacok,takze len to cisti liehom...baby tak si predstavte ze v lekarni v Auparku je ten Nutrilon co davam malej o 5 eur drahsi ako v Tescu..normalne ma to vytocilo,ved ako 5 eur je dost ☹

mirka285
15. júl 2010

to s tou pupocnikovou krvou naozaj vsade hovoria nieco ine,kazda nemocka ma svoje podmienky,cele je to pofiderne,preto tomu ani neverim 😠

oacka
15. júl 2010

@mirka285 lekárne sú komerčné svine, aj u nás sú vo veľkých centrách drahé lekárne. nie sú najlepšie také pri nemocniciach?
ja už nemám ricinus...musím kúpiť,ako dlho to môžem brať? už som dve balenia zjedla.

merikac
15. júl 2010

@mirka285 - tak to je pekne,,,presne ako pises, cloveka to len rozculi,,,,to kde sme, ze az taky cenovy rozdiel na "strave"..........

tutifruti
15. júl 2010

Baby maxi písala, že nič... už ju pripravujú na sekciu zajtra... robili jej predooperačné vyšetrenia a pichli fraxiparín..., že už aj doktor nad nou zalamuje ruky..., že je sklamaná... ale všetkých pozdravuje a dakuje za podporu...

luminkasp
15. júl 2010

@zrzulka , chlapi, chlapi, len nasa tereska bola taka ista 😎

luminkasp
15. júl 2010

stanka33, gratulka aj tebe, super, ze ste to tak pekne zvladli a hlavne rychlo, tesim sa s tebou, ked uz si ma aj ty predbehla 😎

oacka
15. júl 2010

ináč kočky, ako sa vám kočíkuje? spokojné ste s fárami? ja tú našu teutonku milujem!

ericica
15. júl 2010

stanka zo srdca gratulujeme 🙂
kocky podla vas mi potvdri sestricka u gynekologa papier na rodicovsky prispevok ze som chodila pravidelen an poradne od 4 mesiaca...ja sa uz nepametam ako to bolo u malej.....zajtra idem do mesta a dala by som si to potvrdit...
oacka mne sa na casual nepaci len to ze ked ju uspavam to predne koleso ide kade tade 😒

luminkasp
15. júl 2010

@maxara, maxi, drz sa zajtra 😉

ericica
15. júl 2010

chuda maxi... ☹ inac dost sa cudujem ze preco jej nedali infuzku ,alebo preco jej nepichnu oxitocin.....mne dali tiez najprv tabletku potom som dostala infuzku, a som dostala aj nejake in jekcie do ritky na uvolnenie svalstva a pekne sa mi to rozbehlo 🙂

stanka33
15. júl 2010

ahojte, tak dnes okolo 16.30-45 sa nam narodila Lilianka, má 48cm, 3100g. Lili aj manzelka su v poriadku, porod sa sice trosku natahoval, ale bol vcelku "v pohode". viac info doda potom manzelka 🙂))

luminkasp
15. júl 2010

@stanka33 , stani, fakt mate nadhernu bambulku 😉

oacka
15. júl 2010

@stanka33 veľká gratulááááácia! malá je krásnučká! ako bábika.

mirka285
15. júl 2010

@stanka33 grutulujem,mala je zlatunka...
@oacka akurat dnes sme skonstatovali ze ten kocik stal za tie prachy,on okrem toho ze ide sam,ho napracem aj do mojho maleho opla a vsetky tehule sa za nim obzeraju 🙂

sunnygirl
15. júl 2010

Gratulujem všetkým mamičkám, veľa veľa zdravíčka a mliečka 😉

petrap001
15. júl 2010

@stanka33 aj ja gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre