Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
24. sep 2010

@monline Dakujeme 😉 sme v pohode a bude uz iba lepsie.pevne tomuverim.
urcite je lepsie,ze som s malunkym samaa v klude,ako s jeho otcom stale v strese a
v hadkach,co robil bordel po byte,chodil domov ozraty ,smradlavy a so vsetkym buchal.
takto maem klud,ticho, robime si co chcele a nik nam nenadava.uzivame si zivot a tesime sa.
teraz som stastna.
len aby sme s neho vybuchali alimenty.a ked nie,tak nie.hlavne ,ze neotravuje...a my mozme kludne
zit.
Dobru nocku.
@maxara 😉 nicoho nelutujem,iba ,ze som s nim bola tak dlho a zbytocne.ale slepa zalubenost je
strasna, neprajem nikomu. 😝

petzi
24. sep 2010

@strasska Dakujem 🙂

merikac
24. sep 2010

@petzi
@petzi
@maxara myslim, ze za tym zlym uz ma,,a podla toho ako pise,,,tak uz su to len mile novinky,,a pripajam sa k @ monline,,aby si mala novy krajsi a hlavne taky -aky si zasluzi zivot- tvoj 5600 gramovy poklad na svete 😵

monline
24. sep 2010

@petzi ale aké osviežujúce je zobudiť sa a vedieť, že minulosť je konečne za nami..určite bolo najhoršie rozhodnúť sa, uzavrieť to..ale - určite si spravila to najlepšie, čo si mohla..drž sa

petzi
24. sep 2010

@merikac dakujeme ,ste zlate.
este mi slzicky sem tam do oci vyhrknu ,ale uz je to o moc lepsie.
psychicky sa zotavujem tiez celkom dobre.som rada, ze ma nedostal
na psychiatriu, k comu daleko nebolo.
zvladli sme to s malunkym a uz zvladneme vsetko, musime bojovat. 🙂

maxara
24. sep 2010

@monline no tak to netusim.. ja som ich trikrat poliala v tom najhorsom horku,.. mozno v tom sa nasa starostlivost lisila 😉 😀

@merikac no ja by som ti ho aj dala, ale ona ta rastlina vyzera desne.. chudinka.. ale ma 14 papriciek (mm uz asi 5-6 priebezne pozral) tak ju tam mam stale na tom stoliku.. nech ocerveneju..
no a strasfukel? 😀 😀 😀 😀 popravde neviem si to moc ani predstavit, ako to asi vyzera, ani nejaky iny ekvivalent slovensky tomu neviem.. ale mm babka vzdy ked bol maly, ho chytila za nos a ked ho mal studeny, tak mu povedala, ze "fiiiha, ty mas ale studeny nos, upletiem ti strasfukel" (to prve s je s makcenom ale na NTB sa mi neda dat makcen). Cize si to predstavujem ako taku placatu malu baretocku strikovanu na nos, ale ako to tam drzi, to uz fakt netusim.. no a taku pletenu nasadku na radiacu paku som myslela

monline
24. sep 2010

@petzi ja si ťa nepamätám z koníka, len som si občas všimla tvoj nick...takže neviem porovnať ako si pôsobila vtedy..ale teraz z teba ide taký pokoj a sila, že nemám strach, že by si to nezvládla..a slzičky sú prirodzené, však toto nie je ľahká situácia..okrem toho sme teraz tak rozcitlivené, že dokážeme plakať aj bezdôvodne..kľudne plač, ak sa ti uľaví..ale už bude len lepšie..

petzi
24. sep 2010

@monline ano,rozhodovala som sa velmi dlho , vlastne cely cas,co
som si s vami pisala.ale stale som dufala,ze sa zmeni k lepsiemu po
narodeni maleho a on sa zmenil na nepoznanie k horsiemu a tam uz
nebolo o com.to mi moc pomohlo,aby som sla aj s malym.
A teraz,ked vidim,ze o nas ani nezakopne, tak toho vobec nelutujem,
vidim,ze som sa rozhodla spravne.nech si zije ten svoj zivot.vykaslal
sa na druhu zenu a na druhe dieta.smutne

maxara
24. sep 2010

@merikac jj ako pozeram, tak @petzi bude mat teraz naozaj lepsie vyhliadky
A ozaj, ked je taky klobasovy typ, tak mu daj uviazat z klobas kyticu a k tomu flasu, pripadne aj na flase predavaju take akoze tricka

petzi
24. sep 2010

@monline ale vies ktosom,sem tam som pisala aj tebe alebo ty mne.mala som aj fotku
na nicku s fialovym trickom.to je jedno.ked to tam dam,tak si spomenies.ale bolo to
davno ,co som pisala, asi pred 2mi mesiacmi,tak je jasne,ze si nespominas.
Dakujem,za povzbudenie.pomaha to , velmi 😉

monline
24. sep 2010

@maxara a ja som to furt čítala ako strašfukel, odvodené od nejakej fusakle, čo straší 😀
moje papričky majú asi 200 papričiek na sebe, takých asi 3cm-ových, rôznofarebných..a ked boli najväčšie horká, mala ich svokra v záhrade..ale mne zdochne aj kaktus, takže nesnažím sa nájsť príčinu 🙂

maxara
24. sep 2010

Baby ja uz idem spat.. inak som vam este chcela povedat, ze ma nad tou ranou ta hrca dnes vecer dost pichala a ja sa bojim, ci to nie je nahodou pruh ☹ ma drbne..

maxara
24. sep 2010

@monline pockaj, ale ved ked maju na sebe tie papricky, tak ti nezdochla, nie?

monline
24. sep 2010

@petzi určite by som si podľa fotky spomenula..nedáš si ju?

merikac
24. sep 2010

@maxara baby vy ste zlate,,bude to kytica z klobas,,zajtra si ju urobim,,ze ma to nenapadlo a + ta flasa,,,,,no ten strasfukel by som nedokazala zajtra zohnat,,ale zaobideme sa aj bez neho,,,,.............uz som robla vselijake kyticky,,ale z klobas ma nenapadla,,,wou..sa tesim,,ak sa bude dat,,,tak aj odfotim,,,, 😉

petzi
24. sep 2010

Kocky,aj ja uz idem spat, maly mi bude papat okolo2hej,tak nech sa vyspim trosku.
majte sa krasne a dakujem,ze ste reagovali na moje novinky.majte sa. 😉
a zase sa niekedy ozvem, 😉

monline
24. sep 2010

@maxara všetky listy sú suché, resp. sušia sa stále viac....papričky tam sú a postupne červenajú

petzi
24. sep 2010

@monline dam, ked si ju nahodim do compu,tak ju tam dam.ok? dobru nocku

monline
24. sep 2010

@merikac daj si do google kytica z klobás a stavím sa, že nejaké obrázky aj nájdeš..

monline
24. sep 2010

@petzi dobrú noc

monline
24. sep 2010

@maxara s pruhom nemám žiadne skúsensoti, takže neporadím

merikac
24. sep 2010

@monline ja si pamatam, presne,,,ale aj predtym si vyzerala v phode,,ked si zvladla ten cas tak s tym v sebe bojovat,,teraz uz budes len silnejsia,,,
@maxara a mna ak neskutocne boli podbrusok,,ked sedim,tak pohoda,ale ked chcem prejst,,ani krok uz nemozem dat,,tak zeby ovulka?? ☹ ..........no ked je pruh,,tak je vypukle,,,,ale ten nepicha. neboj,,chce to aspom 2 tyzdne aby si bola ako tak fit

ericica
24. sep 2010

ahoojte baby ja som sa na vas nasmiala.....urobili ste mi na vecer dobru naladu 😀 ked ma clovek dobru naladu hned sa lepsie pozera na tento svet...xixi
@miki060707 jejda vy pojdete zvlast supeeeeeer uprimne zavidim ...potom ti dojdem pomoct upratovat 😉 😉 😉
@maxara uz sa na teba velmi tesim ako poklebetime 😵
inac kocky co chystate na vikend? budete doma alebo sa niekam chystate?
@mojalili super ze sa Lili polepsilo 🙂

maxara
24. sep 2010

@monline mon ale ved to je na papriku normalne v tomto obdobi, takze mozes byt mimoriadne spokojna.. takze nesysli papricky a posli ich merikac.. ja mam len jednu ubohu rastlinku so 14timi paprickami a aj o tu by si ma pripravila 😀 😀 😀

@merikac 😉 spolocnymi silami sme na to kapli.. nezabudni na drotiky a spajdle, aby to to drzalo.. a ako zelen medzi to pouzi normalne nejake haluzky zo stromu, nejakeho ovocneho mozno.. nam este kvitnu ruze na zahrade, tak mozno ani to by nemuselo byt zle.. to dobre podoprie

monline
24. sep 2010

@merikac no..na nete sú také kytice, ale mne sa moc nepáčia..ja by som to poňala asi inak..viac klobás a menej kvetov, miesto nich zelenina skôr

merikac
24. sep 2010

dobru nocku,,,no mne sa dako nechce,,ja cely tyzden po nociach makam,,dnes nie,,tak uz som si dako na to navykla,

monline
24. sep 2010

@merikac asi ovulka..aj mňa desne bolel jeden vaječník, nemohla som vstať a chodiť normálne..a potom prišla o pár dní mrcha

maxara
24. sep 2010

@merikac len ja mam nad tou ranou na pupku taku vydutinu a pod kozou tam citim akoby hrcu a ta boli na stlacenie.. ☹ ale boli aj ked vstanem a brucho mi akoze visi, aj ked si sadnem a stlacim si to.. no a z boku to je normalne nechutne vidno ako vyduty kopec.. tak bud hnis, krvna zrazenina alebo pruh

@ericica uz som si kukla aj trasu NR Tvrdosovce keby si nemohla do NR. Dokonca aj miesto u maminy v mrazaku som urobila telefonicky 🙂

monline
24. sep 2010

@maxara tak si ma upokojila, nie som až tak zlá pestovateľka 🙂 k tým kaktusom- hovorí sa, že pestovateľky kaktusov sa nevydajú, tak ked mi zdochol kaktus, povedala som mužovi, že to preto, že mi je súdené sa vydať,,,tretíkrát 🙂))

maxara
24. sep 2010

@monline ja tiez kvetov iba minimum, aj ziadne, ale nejaku zelen by som tam dala, skor take haluzky, lebo potom to pada, uz som taku kyticu robila 😖

@merikac hej asi ovulka.. a ozaj, aku chces tu kyticu? biedermajerku? ci previslu? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre