Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. okt 2010

@bambola a akumas autosedacku?lebo ja som z maxi cosi musela vybrat,mne sa tam mala s nou uz nezmestila,ale hlavicka jej nelieta ani bez nej.takze pohoda...

lela1809
3. okt 2010

@maxara jej maxi tak tento tyzden mozeme ja som od vcera slamena vdova :o( tak aspon si s Laurinkou rozveselime den 🙂 vo stvrtok na pol druhu idem do Jura na vysetrenie... v piatok mam o pol druhej zubara a potom mame oslavu... ale inak mozeme kludne utorok 🙂 co ty na to ? na klbikoch sme boli vo stvrtok min. tyzden 🙂 tak to ides ku mojej svokre 🙂 je tam sestricka :o)

monline
3. okt 2010

@maxara tento týždeň ideš na klbiky? do pezinka? aj ja musím ísť, len neviem ako nám to vyjde

maxara
3. okt 2010

@lela1809 🙂 tu v PK? sranda.. tak potom je ta tvoja svokra velmi mila. Zajtra idem do BA na chirurgiu, v utorok som chcela ist na tie klbiky, ale mozem ist kludne vo stvrtok a teda v utorok mozme supnut tu pizzu 😀 v modrom dome, dobre?

maxara
3. okt 2010

@monline tak pod vo stvrtok, alebo podme v utorok a dame pizzu vsetky tri spolu, hm?

lela1809
3. okt 2010

@maxara ano v PK :o) modry dom moze byt :o)
@monline @maxara no tak to by sme mohli :o)

maxara
3. okt 2010

@lela1809 @monline no tak to by bolo super 🙂 😵 mon pod v utorooooook, poooood 😀

maxara
3. okt 2010

@monline mon ide ma porazit.. ninkini krstni sa na mna vysrali s tymi fotkami ☹ idem uz ninku kupat a spat, som uz uplne unavena, uz mam aj poupratovane to najvacsie svinstvo do umyvacky a do smetiaka, ale tak spala som sakra kratko..

lela1809
3. okt 2010

@maxara tak sa poriadne vyspi :o) dobru nocku a na fotky z oslavy sa faaakt tesim 🙂

merikac
3. okt 2010

dievcata pekny vecer Vam...ja som cely den pregrcala 🙄 ......netusim z coho,,,,,zeby od toho vcerajsieho prezratia?!...a s tymi chlapmi,,ako mirka napisala- su ako cez kopirak, aj ked ma kazdy inu vadu,,,ale ma,,,a to take muchy maju, ze my zeny si ich dovolit nemozeme 😠

merikac
3. okt 2010

@maxara dobre si to zmakla, napriek predoslym zdravotnym neduhom,,,ako sa hovori,,co nezabije,,tak posilni,,,, 😅

merikac
3. okt 2010

@monline ktovie, co by urobil, keby si zobrala lopatu a zacala hlbit jamu,,ty,,,mozno by sa do toho pustil,,,,moja mama tak donutila otca urobit bazen 😀

merikac
3. okt 2010

@katty17 fuuu,,,ta fotka mi trosku nahana strach,,aj ked je ten havo istotne mierumilovny,,,ale aj tak mam respect 😎

noemarta
3. okt 2010

ahojte koceny,
hm... dnes sa tu rozoberala pekna temicka "nasi naj chlapi" 🙂 🙂 🙂
My sme mali nastastie kludnu nedelu, boli u nas nasi, a mala bola dnes uuuuplne ze supis, skoro cely den spala, prikladam foto a ked nespala, tak sa kraaasne skerila. 🙂

merikac
3. okt 2010

BABULKY A VY CO SPITE, CI SA VENUJETE MUZIKOM ZA DNESNY DEN?🙂)

noemarta
3. okt 2010

@merikac bud isli od nervom spat, alebo sa udobrujuuuu 🙂 🙂 🙂

merikac
3. okt 2010

@noemarta JEEJDA,,TA VYZERA TAK NESKUTOCNE SPOKOJNE....

noemarta
3. okt 2010

@maxara peti a vy musite ist znovu na klbiky ????
Nam kazal dojst az ked bude mat mala styri az pat mesiacov. 🙂

noemarta
3. okt 2010

@merikac tak ona je vzdy spokojna v pohode, ale dnes bola extremne dobruckaaaa zlatuckaaa, neviem, ci som jej dala dnes na miesto mlieka, slahacku, hi hi 🙂 🙂

mirka285
3. okt 2010

dievcence no ani nespim ani sa neudobrujem,este to tak aby som ja za nim chodila 😔

merikac
3. okt 2010

@noemarta mne zas bolamala mrzuta,,,asi citala, ze ja nie som v pohode,,,ale aj tak bola zlata,,,nato, ze mi s nou nemal kto pomoct a ja som vacsinu dna skapinala,,sa to s nou dalo pekne zvladnut

merikac
3. okt 2010

@mirka285 a co,,,toaletak u mate? 😀

noemarta
3. okt 2010

@merikac a co sa deje, mas nejake zdrav.problemy??? 😕
To urcite mala z teba citi, ze si neni vo svojej kozi.
@mirka285 ty sa vies tak dlho jedovat, ja sa dlho neviem, ja vybuchnem vynadam, ale za pat minut ani neviem ze nieco bolo. Asi dvakrat som zazila ze som isla aj nasrata spat, ale raaano uz bolo dobreee. 🙂
Takze ako som citala, vy ste nakoniec neboli ani na obede v meste??? a a a si varila nakoniec ciiii???

mirka285
3. okt 2010

@merikac no mozem cakat ze isiel do obchodu,jasne ze nesiel,vraj pojde rano....som od nervov kadeco pozrala,teraz mi je tazko...

noemarta
3. okt 2010

@mirka285 ja som bola este teraz vecer u susedy na depilacii(na voskoch) noh, ozaj ty si ako dopadla, a kolko si platila??
Lebo mama si tie chlpky na tvari dava depilovat voskom, boli to,ale zabera. 🙂

monline
3. okt 2010

@maxara premýšľam ako to spraviť, aby som v utorok mohla ísť..vieš- ja nešoférujem a mal by ma odviezť otec a ten určite nebude chcieť čakať, kým s vami zládujem pizzu..skúsim nahovoriť švagrinú, ona je tehu na pn, možno by šla a s ňou by sa dalo aj posedieť..však dám vedieť, ale strááááášne by som rada šla..

noemarta
3. okt 2010

@mirka285 miri, a mala si co pozrat ked mate prazdnu chladnicku, hi hi a a a a moc toho nejec, lebo potom budes chodit castejsie na toaletu, nooooooooooo a tam nie je toaletaaak, hi hi 🙂 🙂 (musim ta trosku rozveselit)

mirka285
3. okt 2010

@noemarta neboli sme ani na obed,co ma tiez sralo lebo sme mali ist na shushi,a ani ma nehlo varit,Tomas nebol doma a ja som som si dala co bolo v chladnicke...zajtra musim ist do Tesca vsak nemam ani plienky,ani nic,som to mohla mat dnes z krku takto sa budem musiet trepat zajtra....

monline
3. okt 2010

@merikac neviem čo by spravil, možno by sa snažil bleskovo upadnúť do bezvedomia, aby akože nevidel, že kopem 🙂 Ale ja mu tie obrubníky aj cement zajtra kúpim, aby nemal výhovorku, že nemá materiál, tak kopanie počká..a uvidíme

mirka285
3. okt 2010

@noemarta 😀 😀 niake zbytky sa tam nasli,a prinajhorsom ukradnem malej vlhcene obrusky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre