Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. okt 2010

@noemarta krásne spinká..pokojne, spokojne...aj môj bol fajn celý deň, teraz večer som ho uspala, ale plače mi zo spánku, to nezvykne robiť..veľmi kope nožičkami, kope..asi ho bruško bolí...zatiaľ našťastie stačí dať dudeľ a trošku tľapkať zadoček, ale nechcem moc pri pc sedieť, nech sa narozplače príliš, potom by som ho už musela vziať na ruky..

monline
3. okt 2010

@merikac
@noemarta udobrovať? ale čoby, to nie je nič pre mňa... u nás to zvyčajne prebieha tak, že na další deň sa tvári akoby žiadna nedeľa a hádka ani nebola..a ja mávnem rukou a je to..ale- ten kúsok chodníka potrebujem, tak budem tvrdá!!!! samozrejme, muž už dávno spí, však je zrobený z celého dňa 🙂

noemarta
3. okt 2010

@monline takto sa mi mala trepoce nad ranom, hadze hlavickou, rozhadzuje rucickami a pritom mrnci ale pritom spi. Tak ju bud chytim za rucicku a ukludnim, ale pri najhorsom jej dam cecet a to sa vzdy ukludni a spi dalej.

monline
3. okt 2010

@noemarta mne to nezvykne malý robiť, teraz vyslovene žalostný plač a hrozné kopanie..ale utíšil sa..

mirka285
3. okt 2010

@monline vsak keby si sa tolko narobila aj ty by si bola....no ten moj este nedvihol rit z gauca...teda pardon,dvihol ked si robil nieco jest...

noemarta
3. okt 2010

@monline tak ho asi ozaj nieco trapilo...

monline
3. okt 2010

@mirka285 no..som zvedavá, či bude skôr vytriedený roldor ako uložený chodník 🙂

merikac
3. okt 2010

@mirka285 mirka a po mm, hod na noc pampersku,,ze ked teda neni ten toaletak,,tak nech sa tam ani neunuva 😀 ....

merikac
3. okt 2010

@noemarta je mi tazko od zaludka cely den,,vlastne uz som na tom bobre, doobeda som sa vyobimala so zachodovou misou 😀

mirka285
3. okt 2010

@monline no tak to som zvedava aj ja 😒

merikac
3. okt 2010

@noemarta presne to metanie robi aj Emma,,vzdy nad ranom,,,ale oci tiez neotvori

mirka285
3. okt 2010

@merikac jezis tak teraz som sa normalne zasmiala nahlas,dobry napad 😉

noemarta
3. okt 2010

@merikac jaj jak som blba, si spominala ze si grckala... neznasam taketo stavy ☹
ale tak hlavne ze uz je lepsie.

monline
3. okt 2010

práve som zjedla celú smotanu..strašne mi teraz chutí kyslí smotana, do ktorej si dám granko alebo práškový cukor a kakao...a že prečo už nechudnem? 😒

noemarta
3. okt 2010

@monline nooo to poznam tieto chute a ja si do toho davam este tvaroh. 🙂

mirka285
3. okt 2010

aspon ze Linda zvladla dobre ten prechod z Nutrilonu na Sunar,uz nema ani hnacku a dnes cely den pije 150 tky...

monline
3. okt 2010

@merikac dnes ráno som vstala v pohode..ale napila som sa minerálky a zrazu som mala pocit, že pôjdem tiež vyobjímať misu, našťastie to povolilo...ale to bude tým, že do noci niečo vyžieram a včera po tej oslave u našich ani nie je divu..

noemarta
3. okt 2010

@mirka285 uslo mi to, ale preco si presla na sunar ???

monline
3. okt 2010

@noemarta škoda, že som nepísala skôr...mám doma aj tvaroh, mohla som skúsiť

monline
3. okt 2010

@mirka285 ja doteraz neviem koľko malý vytiahne..

mirka285
3. okt 2010

@monline
@noemarta a ja si kupujem jogurty Sabi tie tvarohove,nemaju chybu..

merikac
3. okt 2010

@monline ozaj mon,,,aj mala sa stavia tak na nohy ako tvoj Daniel,,a ja sa na nej smejem, ked je vyzlecena,,tie sunky male ma ako daka bohyna nabobnane,,,skoda, ze ju nema kto odfotit je to take rozkosne 😀

merikac
3. okt 2010

a ozaj,,,v piatok som malej vytlacila ten D vitamin- je to davka na 3 mesiace a mam pokoj,,nemviem preco nedavaju toto, ne sa paprat kazdy vecer s vigantolom- svagrina spominala, ze kedysi davali detom len tento vidamin od slovakofarmy,,a neskor zacali robit ten vigantol a v nom je pridany aj vitamin A,,tak mozno preto

mirka285
3. okt 2010

@monline aspon to neriesis...hlavne ze prospieva..ja som bola rozladene lebo mala cim bola vacsia tym mi menej pila...akoby nevedela stravit ten Nutrilon,uz mi pila len 80-100 ml,co je na trojmesacne dieta dost malo....

noemarta
3. okt 2010

@mirka285 jogurty sabi, to asi nepoznam, nic mi to nehovori...
Ja ficim teraz momentalne na mliecnej ryzi.

merikac
3. okt 2010

@mirka285 ja tiez slapem na jogurtoch,,rano musli, banan a na to jofurt,,nikdy som to takto nejedla,,no co som doma z porodnice,tak ine ranajky mi ani nesmakuju,,,,

noemarta
3. okt 2010

ozaj, minule som sa vas pytala na tu reakciu po ockovani po tbc. mala tam ma taky hnis a lekarka mi kazala jej to natierat ichtiolkou a potom to vytlacit, ja sa bojiiiim jej to vytlacit.

monline
3. okt 2010

@mirka285 my kupujeme zvolenské jogurty, tie sabi nepoznám, ale pozriem a ochutnáme...občas ked niekam idem, tak odsajem cca 120, niekedy nechá, niekedy mu je málo..ale z fľašky nerád pije, možno aj preto nechá a nevypije toľko

merikac
3. okt 2010

@mirka285 a uz vypije viac,,,ja nemam ani tusenie kolko by mali deti v tychto mesiacoch vypit

merikac
3. okt 2010

@noemarta je to asi individualne,,nam zakazala vytlacat..tak ale ked kazala,,hadam vie pre co

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre