Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
9. okt 2010

ahojte jej aky mate dnes romanticky den.....krasne pribehy jeden krajsi ako druhy 🙂 🙂 🙂
my sme sa s mm zoznamili v praci....on skoncil vojnu v roku 97 a nastupil do prace a ja som skonicla skolu a takisto som nastupovala v ten den ako on.1.10.97 o dva tyzdna na to ma pozval na disku a tam sme sa dali dokopy.....robili sme spolu 10 rokov v jednej firme on ako zastupca sefa a ja ako majsterka ucnov.....sa cudujem ze sme si vobec neliezli na nervy,kedze sme spolu aj zili 😀 zobrali sme sa po 1O rocnom vztahu 15.7.2006 a mala sa narodili o rok na to......
ozaj ta moja mala opica zase vymysla a ma zase daku krizu cely den sa odtahuje od prsnika a pritom viem ze je hladna,niekedy uz fajt nemam nervy s nou bojovat...poznate to niektora???

lela1809
9. okt 2010

@maxara Peti si poklad 🙂 idem k nemu 21ho 🙂 zatial kamoska slubila ze pokocikuje tak ak by jej nieco do toho prislo tak sa ozvem 🙂 ale nezabudaj ze mas u mna este PIZZU 😉

lela1809
9. okt 2010

@monline Danielko este stale spinka ??

monline
9. okt 2010

@maxara pri csnakových topinkách som si uvedomila, že sa v tom opise vôbec neorientujem, ale že mi to vuoobec, ale vuoobec nevadí, lebo sa to dobre číta...takže tiež net a tiež ste si sadli na prvom stretnutí..peknéé

@lela1809 a uháňaš ho aj teraz? 🙂

@mirka285 hahaha..tuším som čítala dnes ako si nič v auparku nepotrebovala 😀

lela1809
9. okt 2010

@ericica aj nasa princezna to robieva... je hladna vrhne sa na mna a potom sa odtiahne...akoby jej nechutilo alebo co... aj dens to robila. tak som ju zobrala na ruky, samozrejme s placom a trochu som ju polouspala a potom znova som skusila dat paapt a to uz pekne tahala a zaspinkala 🙂

maxara
9. okt 2010

@lela1809 ja idem k nemu teraz v stredu 😅 bojim sa.. tak na to pamataj, pokojne ju mozes ku mne dovalit.. jasne a na pizzu pamatam ja 😉

@ericica 😒 ta tvoja Edinka s tebou riadne cvici.. ale s tm ste pekny parik 😵

monline
9. okt 2010

@ericica 10 ročný vzťah? tak toto sa dnes už moc nevidí..ako to prebiehalo na tej diske? čo sa udialo, čo vás naštartovalo?

@lela1809 veru spinká..dúfam, že bude spať do rána aspoň do deviatej s občasným papaním

maxara
9. okt 2010

@monline 😀 a mohla som to este zlozitejsie napisat.. to preto, ze kafko chcela na pol strany 😀

merikac
9. okt 2010

@maxara Peti ty si same prekvapko,,normalne mi padla sanka,,,kto by to bol do teba povedal, ze ty si bola taka stretkuchtiva maniacka 😀

monline
9. okt 2010

@maxara ale všetko po topinkách som pochopila na prvýkrát 🙂))

mirka285
9. okt 2010

@monline vsak nic len tu bundu...som prisla domov iba s jednym ulovkom pre seba,ostatne sme nakupili detom..no ale na moju obhajobu ja som tu bundu co mam z minuleho roka a nezmestim sa do nej predala a tuto co som kupila stala o polovicu menej,takze ja som vlastne este zarobila 😀
@ericica a co jej potom das UM ked sa odtahuje...a zabudla som ti povedat ze som zistila ze kamos ma u vas v Tvrdosovciach podnik..

lela1809
9. okt 2010

@monline 😀 no ked to tak vezmem tak hej 😉 aj domcek sme si sami stavali asi tak ze som uz nechcela byvat u jeho rodicov tak som zacala zhanat byt... a kedze na neho u nas v byte ,,steny padali,, ako sa vyjadril tak nejak ze zacneme stavat 🙂 a tak sme svojpomocne postavili nas domcek 🙂 a to boli krasne roky...stale spolu...vsetko sme si spolu budovali 🙂
a teraz nas uz uhana nas maly drobec 😉

monline
9. okt 2010

@merikac to máš pravdu..maxi má odvahy za 10 chlapov 🙂

mirka285
9. okt 2010

@merikac vsak to jej ostalo doteraz,ved ona bude za chvilu postretavana zo vsetkymi babami z konika,ze Maxi?

lela1809
9. okt 2010

@monline kolko krat sa budi v noci na papanie?
@maxara oki tak keby nieco tak sa ozvem 🙂

maxara
9. okt 2010

@merikac 😀 😀 veru bola som.. strasne nas to bavilo, aj s Mirou.. a s mm som sa vlastne stretla nestandardne. A inak, aj vo vlaku cestou domov som si vyberala to spravne kupe 😉 aj toho Roba som zbalila na zelezniciarsky stvorhran, ktorym sa da zamknut kupe 😀 😀 😀 😀 skratka ten den mi tak utkvel v pamati, ze doteraz sa na nom rehocem a rada nan spominam

@monline no ale ved nic zlozite, hm?

merikac
9. okt 2010

baby,mna tak lomi dnes pri tom PC.......a zabudla som vam napisat,,ze dnes moja mamina nacapala denisa ako si prelieva v pivnici slivovicu - vraj potrebuju odpalit travu ........haha,,vacsiu blbost som nepocula a teraz je na mna nasraty,,ze som ho stiahla z vonku,,,,

maxara
9. okt 2010

@mirka285 ak uz aj nie som 😉 ved nas tu ostalo uz len zopar

monline
9. okt 2010

@mirka285 fakt sú aj bundy, do ktorých sa vy, štíhle baby nezmestíte? 🙂

@lela1809 aj ja na budovanie domčeka rada spomínam, strašne ma to tešilo aj bavilo organizovať a aj robiť všelijaké i chlapské práce...a strašne rýchlo som sa s domčekom aj zžila, hned som mala pocit, akoby som v nom bývala celý život

merikac
9. okt 2010

@mirka285 vidis,,a toto ma nanapadlo,,tiez trefne,,,,uz vidim ako ciatam,,""baby, zajtra si robim vylet do KE- dame stretko?",,,,,,ci malo pravdepodobne?????????

mirka285
9. okt 2010

@merikac na mna Tomas musi dychat vzdy ked pride vecer domov..

maxara
9. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 😀 teda ty si skareda.. 😀 😀 ved keby sa niekto nechcel stretnut, tak sa nestretne.. a inak do KE sa chystam, ale az niekedy zaciatkom roka.. a mimochodom, chystam sa aj do PD a to este tento rok, asi buduci mesiac, zle? 😀

monline
9. okt 2010

@lela1809 teraz ked mal teplotu, tak som mu dala papať aj ked spal ked som si líhala po jednej spať..ale predtým mi už prespával celú noc, zobudil sa ráno po šiestej na papanie a zase zaspal do deviatej či desiatej

mirka285
9. okt 2010

@merikac jasne,Maxi sa vyberie aj do Kosic,no problem 😀

merikac
9. okt 2010

@monline noo,,vidis,,tak toto by zaujimalo aj mna,,ako sa stihle nemozu do niecoho zmestit,,alebo sa cudujem,,ked baba ako prutik ukazuje prstom na svoje bedrove kosti,,,ze aha ako mi trci brucho...................

lela1809
9. okt 2010

@merikac pekne vysvetlenie 🙂
@monline presne ako hovoris.. aj somzaklady s nimi kopala 🙂aproste sme si veeela veci robili sami a tak si to aj vazime 🙂 uz si volala Nike?

merikac
9. okt 2010

@mirka285 sak ale mohla by zorganizovat daky bus- nalodili by sme sa aj my s kocikmi..robila by taky zberak od bratislavy 🙂)))))))

merikac
9. okt 2010

@lela1809 uprimne,,,,,,,,,,, 🤐

maxara
9. okt 2010

@mirka285 jasne, okrem toho, ze tam mam kamosku, zavod sluzieb tam ma pobocku, ubytovnu a tam mam zadara ubytko 😉

monline
9. okt 2010

@merikac ale snažil sa vynájsť 🙂)))

maxara
9. okt 2010

HEEEEJ BABYYY ja vas citam, ja som tuuuuuu 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre