Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. okt 2010

@noemarta ja idem na to prve este len,moja dokyna ma az na utorok objednala...

noemarta
10. okt 2010

nasla som supis podprsenku pre tie co este koja, ale ta cena sa mi zda prehnana. 😠
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=6845
@mirka285 takze tiez idete na to prve, ahaaa, booze, ja uz sa toho teraz bojim, jak bude plakaaat ☹

izira
10. okt 2010

Ahojte 🙂 Tak som si uchmatla chvilku a citala posledne stranky. Tie pribehy ako ste sa s mm dali dokopy su fakt pekne...
A mam na vas aj otazocku. Je tu nejaka baba, ktora ma problem s vypadavanim vlasov? A co s tym? Nejaky dobry trik, napad, co by mohlo pomoct? ...teda nieco, co sa moze aj pocas kojenia.

izira
10. okt 2010

Este nieco ma napadlo. Kedy sa chystate davat prvy prikrm? Myslim pre plne dojcene deticky...dakujeme 🙂

kafoditka
10. okt 2010

Baby ja som teda kojila - teda odsavala len tri mesiace ale moje kozy su jedna tragedia.. 😝 😝 😔 ostali mi vacsie a o pruznosti mozem len snivat.. Gravitacie funguje v mojom pripade 100% ne... Teraz mi budu kozy stat len ked budem umyvat dlazku.. 😖

mirka285
10. okt 2010

@noemarta pekna je ta podprda,ale aj cena....ja sa tiez toho ockovania desim...

noemarta
10. okt 2010

@izira ahoj, aj mne teraz zacali dost padat vlasy, ale nemyslim si , ze je to kojenim, ale tym ze ide jesen, teda aspon u mna to vzdy tak je. ja som pouzivala revitalid,ci ako sa to vola, ale to neviem ci sa moze ked kojime. 😒

noemarta
10. okt 2010

@kafoditka tak teraz si ma tak rozosmiala..... 🙂 🙂
nooo, tak uvidim co potom teda bude z mojich..... hi hi, ale ja mam 80B kosik, tak dufam ze mi aj taky ostane.

noemarta
10. okt 2010

tento fusak sme kupili, tak sa z neho tesim, ze nech uz je zima, aj do vanicky sa nam zmesti, hm.. zatial. 🙂
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5010

monline
10. okt 2010

@mirka285 my mu už dávnejšie dávame obliznúť, trebárs hrozno, jabĺčko, banán..on to cucká a ksichtí sa, ale potom nechce pustiť 🙂 Dnes som napiekla koláčik podľa toho, čo si tu nedávno dávala link, ale nechcelo sa mi ho hľadať, tak len po pamäti som ho..vedela som, že jablká s azahusťujú pudingom a do pudingu na vrchu sa dáva smotana..takže takto sa vydarili 🙂
Daniela očkovali vo štvrtok na obed, noc bola dobrá, ale v piatok od rána mal teploty, aj v noci ešte a v sobotu mal okolo 37,2 skoro celý deň ešte

mirka285
10. okt 2010

@noemarta ejha,tusim si ho aj farebne zladila do kocika ze?

noemarta
10. okt 2010

@monline joooj by som si teraz dalaaaa. nejake chute na mna iduuuu, myslim mlsotiveeee. 🙂

tatianka.g
10. okt 2010

ja sa tiez toho ockovania bojim, snad nam to vsetkym dobre dopadne 😉

monline
10. okt 2010

@noemarta ešte mám pol plechu, však príd 🙂)

noemarta
10. okt 2010

@mirka285 nooo, hnedy nemali ani oranzovy, tak som zobrala cerveny. A tak myslela som aj do buducnosti, ze keby bol chlapec nahodou, tak aby to aj on vyuzil, nie ze zas budeme kupovat inej farby. 🙂

mirka285
10. okt 2010

@monline no ty si aka sikovnica,ty aj bez receptu napecies,a este aj dobre vyzera ten kolacik..ja som dnes nepiekla,som nestihala....

noemarta
10. okt 2010

@monline tyyy neprovokuj, ved ja to mam k vam na skok 🙂

mirka285
10. okt 2010

@noemarta no ale ved dobry si vybrala,ved kocik je oranzovy tak cerveny fusak bude super,keby bol aj fusak oranzovy tak vobec by nevynikol....

noemarta
10. okt 2010

@mirka285 no ved heeej. ved mam nejaky ten vkus no neee 😉 😉

monline
10. okt 2010

@noemarta tak šup, naštartuj..zo zálesia do dedinky je to menej ako 10km 🙂

mirka285
10. okt 2010

@noemarta vsak o tom vobec nepochybujem...ideme pozerat s Gabom nejaky film,v telke nic neni tak vas opustam nateraz...

monline
10. okt 2010

@mirka285 my sme čakali návštevu, čo sa nám ohlásila na včera, ale včera neprišli, tak sme aspoň stihli upratať a dnes ostal čas aj na koláčik

noemarta
10. okt 2010

@mirka285 hm... to sa tak hovori, ze idete pozerat film.... 🙂 🙂 prijemny vecer.
@monline ty si z dedinky??? to je ozaj na skok, aleee, kedze sa chcem zbavit brucha, tak uz by som nemala mlsotit. 😉 idem sa aj ja venovat mm. 🙂 🙂
pekny vecer, paaa.

meruska
10. okt 2010

@izira ja plne kojim a mne lekarka povedal ze od 17 tyzdna mam zacat s mrvickou a tak postupne ...ale nenahradzat kojenie len pred kojenim na obed vzdy par lyziciek

merikac
10. okt 2010

@monline ja som ten zakusok-kolac robila vcera a len tak sa po nom zaprasilo,,a aj my sme dnes prvy krat papali mrkvu,,ale nejako nadsene sa herecka netvarila,,,,potom mi chytila prsnik a asi sa zlakla,ze jej ho uz nedam,,ho nechcela pustit pocas celeho spanku 😀

monline
10. okt 2010

@merikac ja som ho kojila o 12tej, mrkvu dostal o druhej a zas mlieko o štvrtej..a teraz o siedmej sme ho okúpali, dala som mu jesť z jedného prsníka a šup do postieľky..dnes mi v postieľke po štvrtej zaspal sám, tak som skúsila..ale mrvil sa, vypľúval dudeľ a žalostne plakal..akože- mama si ma nevšíma, som tu sám..nechala som ho asi polhodku, lebo ten plač nebol nejak výrazný, potom som samozrejme dlhšie nevydržala a vybrala ho do svojej postele a dala mu druhé prso..zase pil (asi mu predtým nestačilo) a pri tom zaspal..tak od ôsmej som voľná 🙂
a inak včera v noci - zobudil sa a do tretej sme boli hore..rehotal sa, rozprával mi, obzeral sa..🙂

meruska
10. okt 2010

@monline zacinas teda prikrmovat tiez od 4 mesiaca? lebo mne sa kamaratky cudovali ze co to za novinka tak skoro ze az od ukonceneho 6 by som vraj mala...ale ja asi zacnem tiez od 4 teho....budes postupne skusat i zemiacik za par dni?

monline
10. okt 2010

@meruska hej, chcem to skúsiť..nechcem príkrmom nahradiť jedno jedlo, ale chcem, aby si zvykal na papanie lyžičkou, na to, že nie všetko do pusy tečie, ale že treba pracovať s jazykom...budem dávať týždeň mrkvu, potom pridám aj zemiak

merikac
10. okt 2010

@monline, tak to si tej mrkvicky,,pekne popapal,,mna ani nenapadlo, dat mrkvu z polievky,,som varila samostatne v cistej vode a veru nechutila ani mne,,,,,a iste by sa tiez emma prebrala keby som ju neokupala, ona ma kupanie ako dake znamenie,,ze uz sa ide hajat,,a najradsej zaspava,,ked ju polozim na bok na jej perinku,,dam na nu paplonik a az tak slastne sa zaryje do toho svojho pelechu a spi....no dnes cele poobedie prespala s mojim prsnikom v puse,,,nejak mi to neprekazalo,,kedze mam mliecka akosi pomenej,,tak nech dudkala,,hadam sa nieco dotvrorilo,,,,

meruska
10. okt 2010

@monline vies ako si ma potesila? 😵 konecne niekto kto to bude robit ako ja a nebude na mna pozerat akoby som bola z marsu ze co s Timim idem robit pokusy...ani ja nechcem vynechat kojenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre