Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 však ja nejdem robiť delegátku, vedľa mám mamu aj švagrinú, čo v marci bude mať bejby 🙂

@merikac dobrý nápad, pošleme tam Niku a Denisa a potom ich prídeme osobne vyzdvihnúť a zdržíme sa dva týždne 🙂

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac a budeme vsetky svatky ..😉)

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 jeeeeeeeeeeeeeeej...a čo to značí? a to normálne máš niekde aj takúto klávesnicu, či ako to máš?

tinaki1275
11. okt 2010

@monline len prepinam,a na klavesnici su napisane vedla norm.aj grecke znaky ..a znamena to - co by ste chceli napisat?. dnes je pekna noc...ozaj tu je vonku je 25 st.,,,,

monline
11. okt 2010

@tinaki1275
@merikac tak najskôr dáme dokopy veľké deti..tak vidíš- predsa len budeme svatky 🙂

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 napíšeš mi tými vašimi písmenkami- monika ?

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac mohla by som pomoct s ubytovanim ,to sa tu da lacnejsie..ale problem je s letmi -chartre slov.cestovky nerpedavaju osobitne a ak draho..iba keby ste leteli cez ateny norm.letom ..alebo cez prahu boli lacne letenky ...ale aj tak si nie som ista ci to napokon vyjde lacnejsie..niekedy hej ale tera uz maju tak lastminutes..

merikac
11. okt 2010

@monline mon,,tebe sa to dako zapacilo🙂)))))))))

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275
@monline a inac,,matka by tam niekde mohla zohnat ubytko a urobit si cestovku pre julovky a tie co by chceli by mali dovolenku a ty by si nas spoznala osobne 😀

tinaki1275
11. okt 2010

@monline μονικα

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac waw to by bol napad..ze cestovka pre julovky ..🙂)pockaj baby sa zajtra na tom pobavia..🙂

monline
11. okt 2010

@merikac dnes som opäť dala mrkvičku, ale lepšie som ju rozmixovala na úplnú kašičku..malý to tak smiešne jedol, lebo on je zvyknutý, že ho kojím poležiačky, vtedy, keď ma vidí, že sa chystám k nemu ľahnúť, vystrelí dudeľ z pusy a dá si hlavičku celkom na stranu ku mne a rozhadzuje rukami nohami od radosti..no a dnes som mu dávala mrkvu a on hlavičku na stranu..až mi to bolo divné, ale nenechal si ju v strede ani za svet, tak dúfam, že to prekonáme..keď už sa mi zdalo, že moc ubudlo z misky, viac som mu nedala, lebo som sa zľakla, že moc veľa zjedol..ale bol v pohode celý deň 🙂 a inak- tá mrkva riadne farbí, hned za čerstva som pre istotu preprala tričko aj podbradník

monline
11. okt 2010

@merikac
@tinaki1275 ja sa hlásim, ja by som šla 🙂

tinaki1275
11. okt 2010

@monline ja sa uz tesim ked zacneme davat mrkvicku ..za tri tyzdne ..😉)bude sranda..inac mne tearz dva dni mala nenormalne vymysla pri papani ..odstrkuje flasku a smeje sa s plnou pusou a gagoce..krmim ju aj 30 min..☹dufam ze to prejde..nemam na to nervy ..

tinaki1275
11. okt 2010

joj predstavte si baby ze by sme sa mohli stretnut vsetky aj s prckami ..to by bola sranda🙂

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 ale máš na to nervy, neverím, že nie 🙂 podľa mňa keby bola vtedy veľmi hladná, nevymýšľala by..nasýti sa trochu a chce sa hrať..ved to je milé

merikac
11. okt 2010

@monline ja som davala tiez,,ale az sa rozplakala,,co chcela mliecko,,bola hladna,,tak papala aj tu mrkvu,,ale ked spustila plac,,nechala som mrkvu mkvou a dala cicu 😉 ...to musi byt mile,,ake si kladie tu hlavicku

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275
@monline 😀 ....nakoniec sa prihlasia aj dalsie a mozno, ze bysme aj dake male lietadlo naplnili 😀 - odlet z BA 😀

monline
11. okt 2010
merikac
11. okt 2010

@monline vravim,,ze to je rozkosne,,,a aky je upaprany,,ja som preistotu dala emme taky gumenny podbradnik,,co sa oblecie ako tricko 🙂)))))

tinaki1275
11. okt 2010

@monline jej ten je zlaty ..cely zababrany od mrkvy a ten pohlad..ze to co zase za blbiny mama vymyslela ..😉

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac @monline idem pripravit nocnu davku a strcim to mm do ruky nech ju nakrmi ,akurat sa vratil z futbalu ...hadam tu este budete ked sa vratim.🙂)

monline
11. okt 2010

@merikac musím si taký nejaký aj ja kúpiť, lebo sa mu zničia veci, nebudem ho predsa pred jedením prezliekať a potom zas..obyčajný podbradník je málo, aj ramená mal od mrkvy
v albume mám viac fotiek z papania mrkvy 🙂

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 ja tu budem určite, bež, nech je nevestička moja napapaná

merikac
11. okt 2010

@monline ty si s nim co stvarala,,jaky je vyrehotany po tej mrkve,,iste tam mal len mrkvicku? 😀

monline
11. okt 2010

@merikac s prímesou trávy? 😀 bola som rada, že aspoň takéto fotky sa mi podarili..on sa dokáže tak úžasne smiať, ale akonáhle vidí foťák, tak zvážnie..musím robiť trojzábery, aby sa aspoň na jednej z 15tich usmial

merikac
11. okt 2010

@monline mne tiez emma prestane santit,,ked vidi v ruke ci uz mobil,alebo fotak,,zacne sa za nim nacahovat,,,ale tieto fotosa ti podarili

monline
11. okt 2010

@merikac dík, hej, podarili sa, teším sa 🙂...a s tou miskou si ma ty inšpirovala, je to fajn pamiatka na prvé "vážne" jedlo..dnes som skúšala aj video spraviť foťákom..malý kecal v kuse, ale ked zbadal foťák, koniec..mohla som mu dohovárať, blázniť ho..nič..jeden malý úsmev na konci, ale ani hlások, len tie okále vyvalené

tinaki1275
11. okt 2010

@monline joj ten je krasny a to si sam drzal flasticku ? ten je aky sikovny ..
mm uz krmi ,teda bojuje s malou v polospanku ..nemyslim ze do nej natlaci 120tku ..on to vzdy rychlo vzda a ja budem pokracovat..☹ja uz som rozmyslala ze ju uz nebudem o jednej krmit ale ked potom jej nepapa dost ..

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac inac moja tiez ked vidi fotak hned nahodi vaznu tvar ...nemam jednu fotku s usmevom ..😢 zatial..

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 ak sa ti zdá, že menej papá, tak jej kľudne daj, však si hore, nespíš..ja som ho včera len preložila do postieľky a zobudil sa až ráno po šiestej a zas zaspal po napapaní. Fľašu si nedrží sám,len sa snaží, tak ako keď chytá hračky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre