Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
29. okt 2010

@sarai najprv som dala tri dni len mrkvicku,potom tri dni mrkvu so zemiakom a zajtra pridam cukinu...kasicky este nedavam,Linda nie je moc hladoska ,ona prespi v noci 12 hodin bez problemov 🙂 ja som jej len chcela s tou zeleninou trosku spestrit jedalnicek lebo mama mi stale nosi nasu biozeleninu z vlastnej zahradky,no tak nedam jej? 🙂

lenuss84
29. okt 2010

@maxara ahoj.nebola to funny story ale aj tak vdaka.to si teda ozaj dopadla-ked sa ti o konovi a srani sniva...nie si na knovi zavisla? 😲 😉

carrie84
29. okt 2010

@macik27 - chudy je vraj skvely lekar 😉 Hej - rodila som v tn. Ale ja som mala porod bez problemov. Ty si si to asi poriadne uzila ....Odkial z tn si?

sarai
29. okt 2010

@mirka285 12 hodin? to ti mozeme asi vsetky len zavidiet. moja spi max 4 hod. vkuse. a to tiez len niekedy.

lenuss84
29. okt 2010

@tinaki1275 ahoj.no to s cumlom robi aj moja mala.posuva si ho sama doprava,dolava,potom obhryza uz aj tu plastovu cast...ja som z toho tiez uz niekedy pekne na nervy.no ale co uz.zuby tak ci tak coskoro pridu,hoc by este mohli pockat...

mirka285
29. okt 2010

@sarai no Linda je v tomto rekordmanka,zaspi vecer o osmej a zobudi sa rano okolo osmej ,da si mlieko a este hodinku si zdriemne...zato ja som stale taka vysmiata,lebo som maximalne vyspata 😀

lenuss84
29. okt 2010

@kafoditka ahoj.aj ja som zacala nad tym kremom uvazovat.mam ten do chladu a vetra.asi tiez zacnem ked bude 0 C.a neviem ci tym neposkodis tie milie.ja by som sa radsej doktorky najskor opytala.az to nie je este horsie ako teraz.pa

noemarta
29. okt 2010

@katty17 @kafoditka hm.. my sme na tom podobne posledne tri noci, bud sa zobudi na hlad, alebo sa hadze ako kapor na suchu, zavrete oci a mrnci, tak neviem, ci sa jej nieco sniva, ci????? 😕 😕
@katty17, veru mame stafetu navstev, ale to uz je navsteva medzi poslednymi, este cakame dve, ale tie sa zatial neohlasili. 😉
@mirka285 taku chut si mi narobila s tymi haluskami, zboznujem bryndzove halusky 🙂 🙂 odgrgni si aj za mna 😀 😀
Denisse to faaakt, ze prvy zub, dobreeeee 🙂
idem rychlo povysavat, umyt hlavu a hajde von 🙂

maxara
29. okt 2010

@noemarta ozaj noe, ako si dopadla u holica? kde mame foto s novym ucesom? hm? 😉

katty17
29. okt 2010

@noemarta - my uz sme z prechadzky u maminy na navsteve 🙂 ako dopadlo ockovanie? boli horucky? sandra to zvladla uplne bravurne. len chvilinku plackala ked jej to pichli. horucky neboli ziadne.
@mirka285 - uz sa moze prikrmovat? citam ze ste uz zacali, tak premyslam ze kedy zacat....

katty17
29. okt 2010

@kafoditka - domi uz si zacala chodit do Curvesu? dala si sa na to alebo si to vzdala? 😉

monline
29. okt 2010

@maxara zasmiala som sa na tvojom sne aj na červíkových piškótach...ako s kľudom angličana tvoj chcel, nech pokračuješ v robení koláča 🙂)) u nás by asi všetko skončilo v koši 🙂
@denisse gratulujem k prvému zúbku 🙂 teraz musíš dostať nové šaty, lebo si ho objavila ty
@mirka285 Daniel tiež jedol najskôr mrkvu, potom aj so zemiakom, potom aj s patizónom, teraz už 3x mal mrkvu s brokolicou, dnes bude mať viac brokolice ako mrkvy, brokolica mu veľmi chutí..ale vlastne všetko mu veľmi chutí...ovocie si nedala ešte? mne len oblizoval banán a raz mal jablkovú výživu...občas ho zapeká, ale zhruba raz denne, max raz za deň a pol naloží...a spinká tiež celú noc, ale zobudí sa ráno o šiestej či siedmej, naje sa a spí aj do desiatej...ale ak sú nejaké buchoty (ako padnutý mobil), tak sa zobudí a zaspí len na prsníku

lenuss84
29. okt 2010

a ozaj.uz som chcela vcera napisat a som zabudla.minule sa riesilo cistenie medzi prstami na nohach.ja som malej vycistila s vatovou tycinkou namocenou v detskom oleji.lebo mojimi prstami sa tam tiez nedostanem...tak len tak.

katty17
29. okt 2010

baby ako cistite uska? vraj sa nema ist do uska tou vatovou tycinkou.

noemarta
29. okt 2010

@maxara dobre..., len som ti uz nevolala, lebo som skocila este k nasim a flakali sme hodku po modre a potom som letela domov.
@katty17 kokso zas spala iba pol hodku..... neviem co sa to s nou dnes deje. 😕
idem s nou von, hadam tam zaspi viac nez na pol hodku.
Pisala som, ze nas neockovala, lebo Nele sa ako keby znovu nieco zbieralo v tej ranke po prvom ockovani, takze teraz v stredu nas to caka. A ideme aj na neurologiu, lebo preventivne, ze sa jej rychlo zrasta fontanelka. 😕 😕

noemarta
29. okt 2010

@katty17 ja cistim tymi detskymi tycinkami, s nimi sa do vnutra ani neda ist, iba tak z vonka. 🙂

lenuss84
29. okt 2010

@katty17 ja cistim normalnymi vat.tycinkami ale len zvonka,vobec nejdem dnu.aj doki mi tak kazala.

maxara
29. okt 2010

@monline popravde, este som ten kolac neochutnala a ani sa nechystam, nejako ma presla nan chut 😀 😀 😀

lenuss84
29. okt 2010

@maxara sa ti ani nečudujem,ja by som ho asi tiez uz nejedla...po tom cervikovi...

strasska
29. okt 2010

@macik27 aj my cvicime Vojtovku, Julka preferuje pravu stranu a placu je dost, ale ked docvicime, tak sa aj usmeje, vtedy viem, ze to nebolo az take strasne 😉 Neboj spolu to zvladnete a vzdy je lepsie ako zacnete cvicit skor ako neskoro 🙂

strasska
29. okt 2010

@denisse gratulka k zubu, dufam, ze my mame este cas, lebo niekedy mi tak stisne bradavku, ze mi aj slzy vyjdu...tak kebyze uz ma zub, tak revem ako decko 😒

maxara
29. okt 2010

@noemarta jasne, ved si mi aj pisala, ze nevies co a ako.. tak som si aj myslela, ze si zbehla do Modry..

My si cistime uska len tak, ze ked sa kupeme vo vani, vidim, ze jej tam nateka voda, tak po kupkani jej len uterakom prejdem tie uska.. cize len tak sporadicky. Vaticky asi raz za tyzden a aj to su len tie decke..

miki060707
29. okt 2010

@maxara maxi, ty si rodila kde? v ružinové, som zabudla, jedna v diskusii opisuje pôrod kamošky, no trochu mi to pripomínalo teba, možno je to tá istá doktorka....
prečítaj si to, porád mi je zle...
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-ruzinov-ake-mate-skusenosti/

maxara
29. okt 2010

Inak!!! Prave malujem obraz. Mm si nakazal, ze urcite to zvladnem.. a predchvilkou sa ozval jeho bratranec, ze k nam pridu podusit hry 😖 a mna hned napadlo, ze ved preboha, on uvidi moj obraz.. ☹ ja sa teraz hanbim a mam chut ho odtrepat prec, ale je len zacaty, vobec nie je ani trosku dokonceny a ked ho odlozim, uz ho nechytim 😠

miki060707
29. okt 2010

@mirka285 no inak, svokra mala plnu záhradu cukinu, aj hnila, čo sme ju nestíhali jesť a teraz ked mám dávať krpcovi, ešte nedávam, ale za pár týždnom dám, alebo dní...tak musim kupiť v obchode, ale mrkvu máme, chavlabohu 🙂

miki060707
29. okt 2010

@maxara pekne dokonči, čo si začala, sakra, ty vieš aj malovať, no ja som lavá na všetko....čo už so mnou

katty17
29. okt 2010

@miki060707 - jezisiiiiii, prave som to docitala. otrasny priebeh porodu. ja som sice rodila v ruzinove ale bol to pohodovy porod... nechapem ako sa mozu k mamickam - rodickam takto spravat . je to az do placu. ☹

maxara
29. okt 2010

@miki060707 @katty17 tak uz som tam prihodila aj ten moj porod. nech si vyberu maminy ☹

@miki060707 ja neviem malovat 😅 ale mm chcel, tak som sa do toho dala.. potom mozno odfotim, ak sa mi podari nieco pekne

kafoditka
29. okt 2010

@katty17 ano moja chodim, uz druhy tyzden a celkom ma to aj bavi 😉
@lenuss84 dakujem za odpoved 😉

Babule tak my sme uz z prechadzky doma, dnes sme boli zase tri hodinky, teraz maly napapany lezi v postielke a ja idem nieco zjest..

kafoditka
29. okt 2010

@maxara ty kokos, ake skryte talenty este mas???? 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre