Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

macik27
29. okt 2010

no ja už idem di postele,nejako ma tu láme dobrú noc

maxara
29. okt 2010

idem uz na ucho, bru noc

maxara
29. okt 2010

@macik27 dobru 😉

monline
29. okt 2010

@maxara na prvotinu celkom slušné, pekné farby 🙂 to abstraktné druhé bude dobré, ak to ostane takým zvláštne abstraktným

monline
29. okt 2010

@macik27
@maxara dobrú noc

maxara
29. okt 2010

@monline mon, je hrozny.. to druhe vyzera na fotke cudne.. moc na tej fotke svieti ta biela, inak to nie je take ziarive.. a bu ten druhy ovela krajsi.. toto je len zaklad

monline
29. okt 2010

@maxara ten modrý vnímaj viac emočne..je dôležitý pre tvojho muža, lebo si mu namaľovala siluetu zaľúbencov a on sa s ním stotožnil...že je to gýčový motív vieme..ale jeho potešil...a ten druhý má potenciál
mne sa páči album tejto baby a tento obraz, ona ho maľovala, kuk
niečo také či podobne švihnuté by sa mi páčilo mať doma (vlastnoručne spravené)
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/evikg/album...

monline
29. okt 2010

tuším ste to všetky vzdali...tak vám prajem krásne sny a spinkajúce detičky

bambola
30. okt 2010

Dobre ranko,

tak ja idem dnes do skoly, asi nemusim pisat, ze sa mi nechce 😒 ani nie tak kvoli skole samotnej ale dnes mame slovencinu a tu ja moc nemusim 😠
Bobku som zverila do opatery mm tak uvidime ako sa im bude darit 😉 mlieko odsate a nachystane a mala este spi (klop klop)
Prajem vsetkym peknu, prijemne stravenu slnecnu nedelu s rodinkou 😉

bambola
30. okt 2010

@maxara mne sa ten obraz paci 🙂 ja VOBEC nemam nejake umelecke vlohy, na zakladnej skole som spoluziackam do pamatnickov vzdy obkreslovala cez kopirak 😀, cize u mna nehrozi ani napad, nieto este nejaka realizacia 😉

bambola
30. okt 2010

Aby som nezabudla, Šimonkom dneska VŠETKO NAJLEPŠIE 😵

tutifruti
30. okt 2010

Dobré ránko žienky.... Vo štvrtok sme boli Šimonka očkovať... samozrejme som doma zabudla očkovaciu látku.,... tak mi Dr. strážila so sestričkami malého v ambulancii a ja som na aute letela domov... som porušila všetky pravidla, ktoré sa dali.... Očkovali ho vlasntne bezo mna... ked som prišla.... tak už sa vyškieral... nosili ho na rukách a ťažká pohoda...
No ale... Za päť týždnov mi pribral iba 300g.... Som z toho hotová... pretože v noci mi spal krásne ... od večera do štvrtej piate.... tak nechápem... cez den kojím podla potreby... nedodržiavam, žiadne intervali....
Takže teraz sa musím budiť v noci.... kojím dva krát a potom ešte skoro ráno,,,, a cez den sa snažím dodržiavať dva a pol hod. intervali.... O dva týždne ideme na kontrolu na preváženie... tak dúfam, že sa to zmení.... No nechápem.... Taká som išla z poradne neštastná.... som sa doma dorevala.... ale už som v poho.... a skúsim ešte zabojovat.... MM kúpil iniciatívne váhu... tak neviem, či nebudem len viac v depke 😒
@bambola dakujeme

lulu1983
30. okt 2010

dobre ranko damy 🙂,

@maxara: .. ty si ale sikovnik
@bambola: nech ti to rychlo v skole zbehne a nech po ceste natrafite, len na normalnych soferov, ja som slovencinu vzdy velmi lubila 🙂

vsetkym simonkom prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂

mirka285
30. okt 2010

dobre ranko..
@maxara uz so spominam na ten obraz a mne sa tiez paci...dnes pojdeme do stareho mest na prechadzku asi,no uvidim ako sa nakoniec rozhodneme....
@tutifruti a to je problem?aj Linda malo pribrala a moja doki v tom problem nevidi,hlavne ze nechudne...

noemarta
30. okt 2010

dobre ranko,
tak uz mam za sebou ranajojky, pilates, navarene, upratane mam, takze dnes relaxujeme v trojici 🙂 😉
@maxara mne sa tie obrazy tiez pacia, si talent 🙂 🙂

tutifruti
30. okt 2010

@mirka285 no povedala mi, že je to strašne málo.... Vraj aspon 100g za týžden by mal....a jemu to vyšlo nejakých 60g, predtým pribral 250g za týžden.... tak ja neviem.... No a teraz som ho akurát vážila.... tak asi 100 g pribral od štvrtku... .ale to ho v noci budím na kojenie.... a cez den... to zatial moc neriešim.... 😒

alllexa
30. okt 2010

@tutifruti - my sme na tom podobne - za 4 tyzdne pribral len 350 g, takze mi doki povedala, nech prideme o tri tyzdne opat. Tak v stredu ideme na kontrolu. Tiez nechapem preco, lebo na zaciatku pekne priberal, a papa kazde dve hodiny. Ale vravi sa, ze okolo toho tretieho mesiaca sa ten rast trosku spomali. A aku mate celkovu vahu?

alllexa
30. okt 2010

@noemarta - no, Ty si sikovna🙂 Ja som akurat spravila polievku a zemiaky. Potom tesne pred jedenim spravim lososa.
A teraz ideme na trh, troska ponakupovat zeleninku a ovocie.

tutifruti
30. okt 2010

@alllexa no mne sa praveze nezdalo,že by papal menej... ani viac neplakal, dokonca prespal celú noc... Dr povedala,že je lenivý a vraj neje preto, že má stiahnutý žalúdok, preto mám aj v noci budit... Dnes ked som vážila tak 6020g

monline
30. okt 2010

@tutifruti šimonkovi všetko najlepšie
aj ostatným šimonkom 🙂

tutifruti
30. okt 2010

@monline dakujem 🙂

monline
30. okt 2010

@tutifruti ja teda neviem, ale pokiaľ sa ti zdá byť spokojný a prespí celú noc, nevidela by som to tak tragicky a nebudila ho 2x v noci..podľa mňa deti vedia koľko potrebujú, však má výbornú váhu, my sme nemali 6 kíl v troch mesiacoch. My chodíme na poradňu raz za dva mesiace a asi to celkom stačí, potom nie je až také úzkostlivé sledovanie a porovnávanie s tabuľkami...

noemarta
30. okt 2010

@alllexa ja sem malej ale sikovnej 🙂 🙂 🙂
nasa s vahou nestagnuje, ale z rastom, teraz narastla iba 1 cm, ale ja sa nestazujem 😉

tutifruti
30. okt 2010

@monline no ja som z toho bola hotová prave preto, že som si myslela, že pekne priberá, ked je pokojný... tak ma to úplne vykoľajilo... Aj naša Dory prespala celú noc ako maličká... tiež bola kojená... ale ona priberala priam ukážkovo... tak neviem....
A už som si myslela, že ked sme a riadne vytrápili na začiatku ,aby sme kojenie naštartovali /kojila som cez hadičku/, prstom a pod.... tak som bola spokojná, že je to za nami... a teraz toto... 😒

adelaine
30. okt 2010

@noemarta ahoj 🙂
no jednym z hlavnych problemov je intolerancia laktozy, este musia vylucit alergiu na
kravske mlieko, nasli mu aj reflux a plno inych sprostosti... 😢 😢 a dufam, ze sa
neobjavi uz nic horsie 😖

lulu1983
30. okt 2010

@adelaine : to mi je luto, tak to ste na tom zial rovnako ako nas risko. Ale odkedy som upravila stravu a polohujeme ho doma v postielke aj v posteli plus vozime ho vo sportaku, ten je tiez napolohovany a uzivame Bio Gaiu, dari sa nam omnoho lepsie. Aj u vas sa to zlepsi, hlavne,ked konecne vedia, co za tym je..

tutifruti
30. okt 2010

Baby.... ja som sama doma.... 😎 Normálne mi to až divné je.... Baby išli na narodeninovú párty... a malého mi zobrala kámoška kočíkovať.... tak normálne neviem čo skôr... ale upratovat rozhodne nemienim... aj ked svedomie ma trocha hryzie... ale rozhodla som sa nepodľahnúť 😀

katty17
30. okt 2010

ahojte babulky.
@tutifruti aj nasa sandra zacala posledne dni pit velmi malo a interaval papania si predlzila. v noci spinka aj desat hodin bez papania. uz mala aj dvanast hodinovy interval . cez den papala kazde tri hodiny ale teraz zacala aj kazdych pat hodin. a to my ani nevypije to co by mala resp. na co bola zvyknuta. dokonca ledva ledva polovicu z toho.... tak verim ze to je docasne... v pondelok sme boli na poradni a vazila 5900 g. cize uz aj my tahame na sest kileciek 😉 .
tuti, verim ze vsetko bude v poriadku s tym vasim papanim a casom sa to da do poriadku.
@adelaine - ako vidim tak predsa s Riskom cosi bolo ☹ .dolezite je ze sa prislo na koren a mas pravdu, ak nie si spokojna s pedinou, tak chod k inej. kam chodite? chces nejaku dohodit v ruzinove? alebo si si uz nasla?
@mirka285 - paradny bazenik. normalne si ma navnadila. hned som si ulozila stranku do oblubenych 😀 . hodil by sa nam na terasku 😉 .
@kafoditka - som zvedavucka ako ti pojde to cvicenie. ale ma to cosi do seba v Curvese, vsak?
@noemarta - a co dobreho si na dnes navarila?
my ideme na piatu do grobu na husacinku s priatelmi. joooooj, tak sa tesim na pecienky ze doviiiiiiiii 😀. ja som uz u nasich s malou. necham ju tu s maminou vyhrat a my pojdeme husacinovat.
uz mam nechty konecne upravene, natacky na hlave, este sa nalicit a vybrat si cosi na seba. joooj, uz by som konecne chcela vyzerat trochu k svetu 😉
@allexa - ako bolo na plavani? mala si aj tu plutvu ci co to je?
@maxara - uz teraz som zvedava na tvoj dalsi umelecky vytvor 😉

katty17
30. okt 2010

@lulu1983 - aj my uzivame biogaiu a uz aj kaka v normalnej farbe a aj hlien sa straca. tak som sa potesila 🙂 asi to ma vazne cosi do seba.

tinaki1275
30. okt 2010

@tutifruti nemusis sa vobec plasit,ja som tiez hysacila kvoli vahe asi pred mesiacom ,a uz ma to preslo ,mne mala pribrala len asi pol kila za mesiac( a to sme na UM) a tiez ma vystrasili ze musime na prevazenie po tyzdni ,to zas e pribrala len cca 130g ,co je ale podla mna dost ked som bola u inej dr.ta mi povedala ze je to v pohode..papa menej ako by mala na svoju vahu -kedze ma 5800g a papa len 750 ml denne vraj by mala 850 ale na to ja uz kaslem..kym je zdrava a spokojna .. 😉 vobec sa netrap a hlavne nevaz to budes este viac v strese..ja som tiez vazila -uz navazim -staci raz do mesiaca..a vobec v noci extra nebudit, to je ale moj nazor.🙂 ked uz ma dieta vytvoreny spankovy rezim tak preco mu ho kazit..ozaj vsetko naj k meninkam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre