Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
18. nov 2010

@kafoditka dobru,,,,,

mirka285
18. nov 2010

@merikac urcite ano 🙂 baby idem kukat Adela schow,Gabo s uz prebral,zaspal mi v obyvacne na gauci,taaaaaky bol unaveny z roboty 🙂 zase ju celu prepotil 😠

ywett
18. nov 2010

@monline
tak ked znamky nezatlka, tak je dobre..

no nic, idem sa napapat a idem balit a pak buvat

bruuuu noc maminky

merikac
18. nov 2010

@mirka285 si spominla, ze mas potah, ktory sa da prat,,zial ja nemam- mne sedacku devastuje denis,,a videla som v jisku taky krasny potah biely,,,makky,,ale stal 29 eur, jeden, sa mi to zda dost, na to, ze ich potrebujem 3 ☹

monline
18. nov 2010

@merikac pozerám tie fľašky, aj cumlíky sú zvlášť, ktovie, či sa dajú vymeniť do mojej fľaše..ale tipujem, že nie...skúšala som okrúhly z aventu dať do fľašky MAM, kvapkalo..a aj opačne..
ten môj ale vymýšľa..lebo cumeľ má rád..dudluje veľa...inak- pozerám, že sú aj hrýzatká, čo vyzerajú ako cumeľ? super 🙂))

monline
18. nov 2010

@ywett dobrú noc

merikac
18. nov 2010

@monline ak chces, tak ti premeriam priemer- je taka dost siroka,,ale myslim, ze napriklad do flase k odsavacke od tesca by pasoval

merikac
18. nov 2010

dobru noc baby,,,,

monline
18. nov 2010

@merikac díky..premeraj...ale aj tak si myslím, že nebude sedieť..aj tie moje dva druhy fliaš majú rovnaké priemery ale nedajú sa vymeniť

monline
18. nov 2010

@merikac dobrú noc

bambola
18. nov 2010

@monline vitaj 🙂 kde si sa flakala? 😉

tinaki1275
18. nov 2010

Dobry vecer babule co ste tu este ostali ..ja nestiham citat ,uz druhy den balim veci uz ame zacali stahovat a je to hroooooza...vcera som balila do tretej v noci ,lebo len vtedy sa to da..cez den beham okolo malej.. 😒 inac pokrok ako hrom ,mala sa zamilovala do zemiaku hned na prvy sup ..sama otvara pusu len co vidi lyzicku 😀 je to neuveritelne..ani neviem kolko jej mozem dat,nechce prestat papat ani za nic..place ked nedostane dalsiu lyzicku ..
joj ani neviem co mate vy nove..skusim zajtra co to pocitat.. 😉

patresko11
19. nov 2010

@mirka285 ahoj chcela by som sa ta opytat cim si zacala p[rikrmovat a kedy?

jaruska8
19. nov 2010

@ywett Pi čaje na kojenie a viac si bábo prikladaj, ak nie je nijaký problém, tak sa to po pár dňoch upraví a bude sa ho tvoriť viac. To, že sú mlandravejšie, to je len pocit, to sa len tvorí toľko mliečka, koľko sa má, podľa potreby a nie ako na začiatku, kým sa to ustálilo. Ak je bábo spokojné, usmiate a priberá a rastie, tak je mliečka dosť, neboj!! 😉

adelaine
19. nov 2010

dobre ranko dievcence 🙂
chcem sa opytat, tento mesiac mi prisla posledna materska,
a teraz by som si mala vybavit rodicak, treba ist najprv na socialku alebo
na UPSVaR? 😒

a posledna otazka, aj vam deti robia brusaky?
riso ma furt zdvihnutu hlavu nad podlozkou, je v permanentnom
brusaku 😕 a ked sa unavi, place, lebo nevidi,
dam ho do kresielka a tam zase, ani nakrmit a prebalit ho neviem bez
toho, aby nebol pokruteny....
a teraz asi tyzden dozadu si objavil nohy 😀 nie je to skoro?

lela1809
19. nov 2010

@maxara ahoj Peti 😉 mam nieco s netom tak narychlo od nasich pisem.... v utorok veeelmi rada pojdem... len si budeme musiet napisat sms... kedze neviem ci spojazdnime net.... mozem az po dvanastej... tak daj vediet ako ti to vyhovuje 😉 pekny vylet

alllexa
19. nov 2010

@adelaine - ja som najprv napisala do prace, nech mi poslu potvrdenie o tom, ze som necerpala dovolenku, potom som na socialku poslala to prazdne tlacivo, nech mi ho vyplnia (lebo sidlo firmy je mimo BA), no a prave dnes sa chystam ist na UPSVAR s tymi vsetkymi dokumentami.
Inak, moj Misko je lenivy, on ma problemy aj s pasenim konikov, uz som z toho zufala...

bambola
19. nov 2010

@adelaine moja robi brusaky uz asi tri tyzdne. vkuse sa taha a pozera. dokonca aj v sportaku aj ked ho ma vyzdvihnuty, v autosedacke kde v ppodstate sedi a ked jej dam prsty tak hned sa sama taha a vytiahne sa az do sedu. nohy si este neobjavila ale uz si parkrat skumala kolienka 😀
@lulu1983 vy idete tusim dnes na tie rehabky. daj vediet ako bolo a co bolo, mne malu objednali o dva tyzdne 🙂 na vstupnu prehliadku tak ma to zaujima

adelaine
19. nov 2010

@alllexa neboj, koniky neznasa ani moj, ale lietadlo robi rad 😀
ale ked sa pretoci na koniky, chvilu vydrzi, potom spusti rev, ze tak nechce byt 😀

aalexis007
19. nov 2010

Ahojte, neviete kde v BA predavaju detske topanocky zn. Pediped resp. Liliputi??? 🙂

mirka285
19. nov 2010

dobre ranko,my sme dnes nejako potiahli s malou,hlava ma boli jak kona,to asi to pocko....
@adelaine Mati ked masuz tlaciva stiahnute z netu,musis ist najprv na socialku tam ti potvrdia od kedy do kedu si poberala matersku a az potom tie tlaciva odnesies na upsvar...mne to dokonca neurobili na pockanie,len som to tam nechala,a socialka mi to poslala domov 😕
@patresko11 zacala som v 4 mesiacovh,nejprv mrkva,potom som pridala zemiak,brokolicu,cukinu a potom aj Hippky od 4.mesiaca,s morcacim masom,spenatovu....ale ona zje este naozaj malicko,asi tri polievkove lyzice.....mozes jej skusit dat aj cucat chlebovu korku,to sa teraz odporuca kvoli celiaklii,od 5.mesiaca jej pridam aj ovocie...
@merikac ten moj potah sa da prat,to bolo take original,ze ta latka ma zips,ale mi mame taku inu sedacku,to asi preto,my mame z bananoveho listu ci co to je 😀

adelaine
19. nov 2010

@mirka285 dakujem

mirka285
19. nov 2010

@adelaine Mati neni zac...inak keby som ja robila take brusaky jak moja dcera,tak mam kachlicky na bruchu 🙂

merikac
19. nov 2010

dobre ranko zabule,,,,
nespala som v noci ani tuka,,mala ma premieru co bola po prvy krat v zivote ukazkovo mrzuta, v polospanku, stale dudlala, ked nie mna, tak cumel a ked jej vypadol, uz ho aj hladala,,,-dufam len, ze toto bola vynimocna noc, ktora sa uz nezopakuje. Dokonca som zaspala a nezobudila Denisa do skoly, jasne, ze je teraz doma

@monline- ma az 6cm- takze sa asi nevmesti do nijakej flase

@mirka285 -bananovy list?- zaujimave,,,,,,,,,,nieco poriesim, asi fakt kupim ten potah- ved nendavno sme menili sedacku- Denis si tam stale vyklada svoje cangale,,ja mam na to nervy 😠 . Ja uz ovocie davam, puceny banan s marina keksom- to jej smakuje, skusala som aj s jablkom a mrkvou,,ale to jej este nesmakovalo,,ale zboznuje vyzivu s keksom,,tu zlupne kazde rano celu,,,,narobila som jej jablkovo bananove vyzivy,,,boli v lidli minuly tyzden banany v akcii- no nekup to

mirka285
19. nov 2010

@merikac hej ale tvoja Emmka je starsia,ja ked dam tej mojej opici ovocie,tak viem ze uz sa tej zeleniny ani nedotkne...ja som si myslela ze zje tak malo lebo to nevie spracovat a prd vcera som jej dala rizoto a sprasila ho jedna radost,takze viem ze ona zje len co jej chuti...ten tvoj kocik je aky rok?a je to buzz 3 alebo 4?

mirka285
19. nov 2010

@merikac a moj Tomas si este krasne ranko 7,50 spinkal,Gabo sa ma pyta ze ci maju prazdniny?to by si mala vidiet tie futase do skoly,vraj mu nezvonil budik 😒

merikac
19. nov 2010

@mirka285 je to 4, vraj 2009- co sim si nie ista, nezistila som totiz rozdiel farba pi/orange........rizoto?? malej ryza nechuti,,zato maso,,,tak na tom si makuje, ked skusam davat 😀

mirka285
19. nov 2010

@merikac no zistila som len tolko ze predajca by mal byt schopny objednat nahradne diely aj z kolekcie 2009,ale neviem ci ty vies kde bol ten kocik kupeny ☹ a rizoto mam Hippku

katka55
19. nov 2010

@ywett mne velmi pomohli tabletky More Milk - po 2 dnoch som ich musela vysadit, lebo som mala toooolko mliecka 😀 Ale je mozne, ze sa ti len zmenil typ mliecka - uz mas menej predneho a viac zadneho tukoveho, ktore treba aj silnejsie tahat, a to sa babatkam niekedy nechce 😒

merikac
19. nov 2010

@mirka285 ja som si uz predstavila normalne rizoto 😀 ...................mam jeden mail z fota, kde by mi vedeli zodpovedat na otazku,,len som si myslela, ze najdem aj konkretnu striesku a sumu na nete,,zial doposial som nic na take nenadabila,,,a kocik bol kupovany v nemecku, preco je dolezite kde bol kupovany?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre