Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
19. dec 2010

@noemarta ano tento rok zostaneme tu, ideme 25 k mojej svokre na obed... videla som tvoj stromcek... peknucky 🙂

merikac
19. dec 2010

@katarina7777 jeeej,,aj ja som schudla,,ale ani zdaleka sa nepriblizujem k tvojej vahe,,ale mam z tych stratenych 2 kg, rovnaku radost ako ty 😀

katarina7777
19. dec 2010

baby tu maju nadherne ozdoby na stromcek, hotove umelecke diela ale cena ze 10-20 eur za kus ☹ pojdem pozriet pocas vypredajov ci nebudu lacnejsie.

katarina7777
19. dec 2010

@merikac kazde mensie cislo na vahe potesi 😉

noemarta
19. dec 2010

@merikac no chlapi 😒 😒 ale potom ked to vidi, tak povie, jeeej ake to tu mame krasne, zeee?????

kafoditka
19. dec 2010

@aalexis007 ved ja som to nerobila sama 😉 piekli sme so svokrou a maleho zabaval mm alebo sedel pri nas v stolicke a kukal, co porabame... 😉

robika
19. dec 2010

@aalexis007 som rada ze nie som sama, co pri malom nestiha, ja neviem nic poriadne urobit, tiez moj Filipko vyzaduje aby som sa sa mu stale venovala a ked chcem nieco urobit, tak sa s nim musi niekto hrat, ale aj ked byvame so svokrou, tak az tak sa jej nechce... zvycajne takych 15 minut a potom od neho oddide aj ked som tam neni a maly ked niekoho nevidi, tak zacne mrncat a ked nikto nepride, zacne kricat a plakat... obcas si ho dam do kuchyne na jedalensky stol v lehatku, lenze svokre to vadi, ze jej znicim obrus a pritom na ten obrus davam taky stary, (nemozem na zem, lebo mame psika, ktory by ho hned olizoval a tento nas psik vobec neposlucha, takze ho darmo okrikujem...)...

aalexis007
19. dec 2010

@robika Máme asi náročných chlapčekov. Žeby to robilo to meno FILIP 🙂 😕

lela1809
19. dec 2010

@merikac idem na to 😀 otacam a este pridavam nasu kocku v ciapke a satke co dostala 😀

kafoditka
19. dec 2010

@noemarta Ak si si vsimla v Avione pri fontane je teraz zlozeny taky velky stanok s vianocnymi ozdobami a okolo neho su uz hotove ozdobene stromceky..jeden tam je uplne prenadherny - husty, s velkymi banami a maslami, ale bol v smotanovej farbe..keby bol oranzovy, bol by dokonaly 🙂 Inak ja som priamo z Cadce, kde sa v Okrase vyrabaju a vyvazaju do celeho sveta banky a vzdy si hovorim, ze v lete tam nabehnem a vo vypredaji nakupim krasne a lacne kusky - a vzdy na to zabudnem 😠 Tak buduci rok to musim uz 100% vybavit, ved co ked blbou nahodou sa stastie unavi, sadne na nas a my budeme vianocovat vo vlastnom? 🤐 😉

monline
19. dec 2010

@mirka285 prosím ťa, všimla si si niekde predávať chodítka? také, čo sa dajú zmeniť aj na hojdačku? potrebujem do vianoc kúpiť, už sa bojím cez net objednať, brat mi dal peniaze nech malému vyberiem aké chcem

krááásne stromčeky baby máte..nádherné..u nás hrozí, že budeme mať umeláč, ale nie je taký krásny hustý ako tieto najnovšie...@merikac ten váš je úúúplne nádherný a malá je strašne krásna..taká veľká, narástla
@kafoditka hned by som si dala...my sme piekli medovníky, ale viac ako polku sme už zjedli..Nika sa vykašľala na tých 200ks, čo chcela rozdať kamošom, máme len zvyšok prvej várky..

kafoditka
19. dec 2010

@aalexis007
@robika JEDNOZNACNE meno Filip robi svoje.. 😔

noemarta
19. dec 2010

@lela1809 nevidela som tvojho mm, ale Laura je podla mna, cela mamina. 😉 zlataaa.

aalexis007
19. dec 2010

🙂

monline
19. dec 2010

@lela1809 ako vyrástla aká je krááásna!!!! 🙂 úžasné očká

monline
19. dec 2010

@aalexis007 krásny vianočne oblečený Filipko..taký prekvapený, čo sa to deje 🙂

noemarta
19. dec 2010

@kafoditka preesne viem ktory myslis, aj mne sa velmi paci a taky si predstavujem v oranzovom a u nas doma 🙂 🙂

lela1809
19. dec 2010

@aalexis007 @robika kocky ani ja pri malej nestiham... vcera som napiekla medovnicky recept od monline a su dobrucke 🙂

noemarta
19. dec 2010

@aalexis007 veru krasne oblecko, a filip fesaaak.

aalexis007
19. dec 2010

@monline presne, kukal že čo sa deje. Bol celý v červenom a on má veľmi rád červenú farbu. Tak bol z toho vedľa 🙂

robika
19. dec 2010

@kafoditka @aalexis007 Filipko je zlatucky v tom vianocnom outfite a pri tom stromceku, ako maly vianocny darcek 🙂

monline
19. dec 2010

@aalexis007 aj Daniel má rád červenú..môj nescafe pohár ho fascinuje najčastejšie 🙂 stromček bude červený, tak som zvedavá na reakciu..naša svietiaca girlanda na okne ho nejak extra nezaujala

kafoditka
19. dec 2010

@aalexis007 jeeej fesacisko 🙂
@lela1809 aaaa a ze dievcata su na otcov a synovia na maminy... ee tvoja mala je cista mamina 😉

lela1809
19. dec 2010

@kafoditka tak tu posielam moje obe lasky 🙂

lela1809
19. dec 2010

@aalexis007 je tam nadherny 🙂

mirka285
19. dec 2010

@monline Moni v All toys v Avione maju choditka ale veru neviem ake a aj v Brendone som videla....baby krasne su tie nase deturence vsetky 🙂 e este k vianocnym stromcekom,ja som asi total staromodna ale ja musim mat stromcek bud do cervena,do zlata alebo do strieborna.,nejlepsie kombinacia dvoch z nich....ina farba neexistuje 😕 baby ten Nikolas je fakt ale fakt dobry,ja ho zerem a ked vyda cd urcite si kupim...

katarina7777
19. dec 2010

a tu je nas stromcek umelac a este aj nas maly pankac 😀

robika
19. dec 2010

@lela1809 dala by si mi ten recept od mojalili, ak bude zajtra doby den, mozno mi maleho niekto postrazi 🙂 ... mm je fesak a dcerka je krasnucka

oacka
19. dec 2010

@merikac ty zjavne nevieš,čo je to gýč. 😀 😀 tvoj stromček je krásny a veľmi vkusný. a rovnako všetky stromčeky,čo som tu videla. počkajte,keď nafotím moju zlato striebornú prečačkanú hrôzu! 😀 😀 😀 to pochopíš,čo je gýč! ale ja to takto milujem a mienim ho takto zdobiť každý rok! 😀 😀 😀

katarina7777
19. dec 2010

dneska sa tu roztrhlo vrece s fotkami 😀 inak nechapem preco mi dve otocilo naopak 😒

@lela1809
@aalexis007 deturence su zlatucke, uz su to neni miminka ale taki velkaci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre