Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
30. dec 2010

@merikac krásny dník aj tebe 🙂

merikac
30. dec 2010

@luludi Luci a to tak krasne prospieva z mlieckovania??-

luludi
30. dec 2010

@monline mne sa jednoduche veci pacia.. mas uzasny zmysel pre detail a dom je tak nevyumelkovanie prijemny, ide z neho prirodzene teplo 😵 😵 😵 vela krasnych napadov.. musim ukazat aj mm, urcite sa mu to bude pacit 🙂
mne osobne nevadi, ze je risi taky pevnejsi.. proste to tak ma byt.. akurat by sa uz zisiel lepsi nosic, lebo v mai tei sa uz s nim necitim bezpecne
@bambola ;)

monline
30. dec 2010

@luludi dakujem 🙂 postupne ho trocha "šatíme", lebo sme sa sťahovali narýchlo pred dokončením a potom už tie práce nejdú tak odruky..inak- celý dom som farebne maľovala ja..som najlepší maliar v rodine 🙂 s tapetami mi pomáhal švagor, na bielo líčil muž, aj lišty som lepila ja 🙂 aj parkety viem ukladať a kadečo iné 🙂

luludi
30. dec 2010

@merikac dakujeme 🙂 risi vlastne prvykrat bude chvilu v pritomnosti ineho babatka, som zvedava, ako bude reagovat 🙂 ano, z mliecka je taky fajny.. v rodine mm mavali vzdy takychto chlapov.. podla mna, ked sa rozhybe trochu sa to upravi, ale zaroven bude mat tolko sily, ze neviem, ci mu budem stihat 😀

luludi
30. dec 2010

@monline si sikovna... ja ako lavacka musim povedat, ze mam obe ruky prave ☹ vlastne spravene cloveka najviac tesi, u nas robil celu kuchynu mm a je to moja najoblubenejsia minimiestnost v dome ;)

monline
30. dec 2010

@luludi áno to je pravda..čo si sama spravíš, z toho máš väčšiu radosť a viac si to vážiš...
muž je taký šikovný? 🙂
zobudil sa drobček, ideme niečo papať..s takým úsmevčekom vstal, že ma to veľmi potešilo..aspoňže má dobrú náladu

merikac
30. dec 2010

brrr, vonku zrazu taka kosa udrela,,ze sice mala spi ako dudok, je zababusena,,ale aj tak som ju preniesla do bytu do najchladnejsiej miestnosti,,,,ved mi zlepuje nos, ked dycham

merikac
30. dec 2010

@monline 😀 .......som sa zasmiala,,to vazene,,,si povedala??????????? 😀 ............moja pva myslienka- sice som katolik, ale mna samu ta veta prekvapila,,ked som si nasla dve ciarky,,ze "pane boze dakujem ti"- test som nechala na stole(kedze som si ho robila rano ako sme mm vstali)- lahla si spät do postele a ked mm, vysiel zo zachoda a nasiel test,,tak sa ma hlupo pytal,,ze to co znamena??.........a ja v posteli urevana ako tur,,,,,,,,,,,mna to proste tak dostalo do kolien,,,,,,,,,,,,

merikac
30. dec 2010

@monline
@luludi tiez sa mi pacili- zatial vsetky zabery co som videla z monlininho domu,,,hlavne doladenie stien,,,,

mirka285
30. dec 2010

@merikac no monline ti to presne vysvetlila...vcera som cvicila vecer a doslo mi zle,tak som si hned nahovarala ze som tehu...ale zozrala som dva chleby s kacacimi pecienkami,tak asi mi bolo zle z toho 😀 a citila som sa naliata strasne a stale som mala na nieco chut 😒 a ty si ma s tym testom zneistila takze vlastne ty zato mozes 😀 som nesmierne rada,ze som ich dostala,lebo momentalne sa na tretie dieta necitim,chcelm si uzit Lindu a dost starosti mam momentalne aj s Tomasom,takze Vili musi pockat 😔 baby bola som v obchode,milion ludi,Tomas varoval malu doma,tak som sa snazila rychlo nakupit a uz sa mi vari na sporaku silvestrovska kapustnica so vsetkym vsudy,super mi to tu vyvana 😝
@luludi a bubu vobec nevyzera ze ma tolko kil,on je sice chlapisko ale nepripada mi vobec tucny....

mirka285
30. dec 2010

@monline pozerala som dom,mate to tam sympaticke,myslim,ze mate s Maxi velmi podobny vkus,na mna je to trochu moc farebne,ale celkovy dojem je prijemny,neposobi to na mna katalogovo,vedela by som sa tam zabyvat 😀

maxara
30. dec 2010

Dobre ranko.. posraty kon, ked mam nan cas, tak sa neda pripojit..
mam oprate ozehlene okupana som, vlasy umyte, maso na kapustnicu vybrate.. idem este na nakup a potom varit kapustnicu.. len musim ist este na urad podpisat ten rodicak, aby mi prachy dosli uz v januari, lebo teta sa spamatala az teraz, ze by mi to mohla aj poslat.. 😒

@alllexa @monline my mame v spalni len jednu stenu fialovu, ale tmavofialovu.. ostatne stenya sikminy su vanilkove, strop biely, lebo mm hundral, ze kto to kedy videl mat farebny aj strop..

@mirka285 no paraaada.. tak snad dnes aj nieco funny napises

@bambola tebe som este chcela napisat k tym oteplovackam, ze som raz davno mala takeho frajera, ktory bol strasne vysoky a chudy.. taky klasicky parik sme boli, biliardova gula a tago.. a raz sme sa dva tyzdne nevideli, medzitym sa ochladilo a ked sme sa mali stretnut, prisiel ma pockat na zastavku a mimoriadne dobre vyzeral.. a ked sme prisli k nemu domov, tak ze sa ide prezliect do teplakov a dal si dole rifle a pod nimi vojenske oteplovaky 😀 😀 😝 .. toto ma dorazilo..
a inak, Risi stoji v rade na Ninku, aby bolo jasno 😉 😀

@merikac foto pridam, ked sa nabije fotak a vratim sa z mesta, ok?

maxara
30. dec 2010

@merikac 😲 takze ty si ta, ktora za to moze, z emirka mala vcera taku hrooooznu naladu.. sa hanbi, takto ju vystrasit 😀 a Miri ty si zapamataj, ze deti nikdy nechodia nevhod.. 😉

denisse
30. dec 2010

ahojte baby ...
tak mame vonku 4 horne zuby ... takze k dnesnemu dnu stav zubov: 6
dufam, ze nam teraz daju chvilku vydychnut, tieto 4 naraz boli riadny zahul ... 😝

ani vas nestiham citat, sme u svokrovcov, tak vsetkym len prajem krasne posledne dni roka ... 😀

bambola
30. dec 2010

@maxara a nie Ninka na Risiho😀?

bambola
30. dec 2010

@denisse deni tak konecne 🙂 snad uz bude teraz lepsie 😎

bambola
30. dec 2010

@maxara 😀 😀 biliardova gula a tago 😀 no ty si cislo 😀

maxara
30. dec 2010

@denisse 😲 6 ty vole.. super, gratulujeme a snad daju pokoj 🙂

@bambola jasne ze nie Ninka na Risiho.. na Ninku si robi zalusk strasskin misko a Lulkin Risko.. nejaky .isko to snad bude 😀

denisse
30. dec 2010

@maxara
4 horne jej teraz isli naraz, sme 4 noci vooobec nespali, dni neboli o nic lepsie ... ale uz sa to zlepsuje a teraz by chvilu nemuseli ziadne rast ...

maxara
30. dec 2010

@bambola 😀 vies, taky ten parik ze dovi 😀

@denisse no veru nemuseli.. a teraz je uz lepsie? uz sa upokojila?

mirka285
30. dec 2010

takze ja uz konecne periem poslednu pracku,vecer budem zehlit minimalne dve hodiny 😢

@maxara som dopada,ze jedny kramy mi stacia k radosti 😀 ale super,druheho odchadzame,takze to uz budu koncit,takze som spoko....kapustnicka sa mi vari,pridala som este slivky a hriby a myslim ze bude eno nuno...a este sa musim priznat,ze som sa vcera rozplakala,lebo som chcela ist do Tesca a Gabo poobede zaspal ☹ normalne emocionalne vypatie a potom,ze nemysli si,ze si tehu 😀 ...
@denisse tolko zubov naraz,no konecna 😕 my mame stale len dva,takze asi nas to este len caka....

strasska
30. dec 2010

caute, pozeram, ze vy uz vo velkom vyvarate...ja som sa uz minule chcela opytat, ci niekto nevarite kapustnicu bez masa...lebo my sme varievali vzdy s klobaskou ale u MM je zvyk bez masa...no a mne sa ta kapustnica zda cudna, ale u nich doma mi chuti
Mam pocit, ze som asi lava, ked je doma taka o nicom ☹

oacka
30. dec 2010

kočky, ja nechápem moju dokinu....včera sme u nej boli, malá mala vysoké teploty,ale inak nič...dokina ani nespomenula šiestu chorobu..... že asi to budú zúbky... a dnes má Kika vyrážky,spí celý deň,chúďa a nič nechce jesť ani piť... dúfam,že už to rýchlo prejde. keby som nemala inernet,tak už som pokakaná od strachu,že čo je taká fľakatá....

oacka
30. dec 2010

my s mm vážne uvažujeme,že Silvestra prespíme...mal byť celý týždeň doma a už je tretí deň v robote... 😠 😠 😠 a to robí u mojich rodičov 😠 😠 😠

luludi
30. dec 2010

@denisse gratulka k zuborovi 😀

poradte mi, risi vstava o 8 rano, od 10.00 do 11.00 spi, to sa ulozi a spi v pohode, ale v poslednej dobe neviem, kedy ho mam spravne ulozit poobede. O 12.00 zacne zivat a byt unaveny, ulozim ho a zacne plakat, vezmem na ruky a hrame sa, znovu zacne zivat, znovu ho ulozim a zase place a to sa opakuje niekedy do 3 a niekedy do 4 poobede kym zase na hodinu zaspi, vecer ho ukladam o siedmej. Ja by som ho aj rovno dala spat az o 3, ale vyvadza ma z miery, to ze uz od 12.00 ziva a vyzera unavene. 😕 Neviem, co s tym?

luludi
30. dec 2010

@maxara @bambola risi ide malu bambi len kamaratsky vyvetrat... Odkedy sa misko prihlasil o ninku a ja som zistlila ze @tinakina Leia bude rysava,... tak uz sa jednou nohou vidime v chanii 😉

jaruska8
30. dec 2010

@luludi No, my zase ideme spať o 8 a vstávame tak všeljak, niekedy o 8,7 lebo o pol 7. Ona vydrží cez deň nespať tak 2 hodky, niekdy tri, čiže máva cez deň také 3-4 hodinové spania. Ja by som ho teda skúsila predsa nejak uspať, aj o tej dvanástej, skúsiť to, možno zaspí, vysúšaj a možno mu bude dobré, keď si ešte schrupne aj o tej 4. A cez noc sa koľkokrát budí, či prespí??? lebo ak hej, tak to máš super, a potom mu tento spánok cez deň úplne stačí. Ale to zívanie??? Vraj zívame, lebo nechceme spať, vraj zaháňame únavu. 😉

mirka285
30. dec 2010

@strasska strasne vela zalezi aj od kapusty,ja sobim kazdy rok rovnaku a niekedy je fakt vyborna tak ako tohtorocna a niekedy je o nicom akoby plana...nesmies kapustu moc umyt,proste musi ostat trosku kysla a nazaver dajdo nej lyzicku medu,to zjemni chut....

mirka285
30. dec 2010

@jaruska8 tak to mas pekne spave dieta...moja Linda spi za cely den hodinu a pol...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre