Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
8. jan 2011

@mirka285 ja nemám znamienka, len to blbé vitiligo..ale nika má znamienok plno, ale len na jednej polke tela..normálne na tvári len na jednej strane..to má po otcovi

monline
8. jan 2011

@mirka285 ak ti zaliezla tá žila, tak by t mala liečba a čípky dostať do normálu..ja už mám obavu, že mne pomôže to len zoperovať

bambola
8. jan 2011

ja som chlpataa tak normalne, aj ked ruky mam riadne, to mam po mame ale take svetle a v lete ked sa opalim tak zlate 😀 takze ruky neholim (mala som asi 2x v zivote)
co sa tyka znamienok tak mam vela a vsade ☹ ale mne mama vzdy vravela, ze ludia s vela znamiienkami majujemnejsiu kozu 😀 tak neviem 😅

monline
8. jan 2011

@bambola a čo na to vraví tm? on sa predsa vyzná 🙂

monline
8. jan 2011

@bambola všetky baby šli spať?

bambola
8. jan 2011

aj mm je znamienkovy a co je horsie on ma bledu kozu(riaditel vapenky 😀 , snad to mala nevyfasuje 😒 ja mam aspon tmavu kozu

mirka285
8. jan 2011

mne blbne kon,mi zamrzol,takze idem do hajan...dobru noc

bambola
8. jan 2011

@monline tak to ma mama asi len chcela utesit, lebo ja som tym dost trpela 😒

bambola
8. jan 2011

@mirka285 bru
@monline asi sa rozutekali

monline
8. jan 2011

@mirka285 dobrú noc

@bambola malá má porcelánovú pokožku

monline
8. jan 2011

@bambola ked som bola malá, tak sme s chalanmi a dievčatami preberali znamienka a tretí sused nechcel veriť, že nemám ani jedno..chcel to silou mocou sám preveriť 🙂

bambola
8. jan 2011

@monline no zatial ma fajnu ako kazde babo 🙂 ale dufam, ze bude mat po mne lebo mm vyjde na slnko a uz je ako rak 😒

monline
8. jan 2011

hľadám tú chudnúcu tému a nedarí sa mi.ako sa vlastne presne volá? a kde to nájdem?

bambola
8. jan 2011

@monline netusim kedze ja tam niesom vitana 😠

monline
8. jan 2011

@bambola po desiatich minútach hľadania a rýpania sa v cudzích témach (boože o čom všetkom sa dá tuto diskutovať??? 😕 ) mi došlo, že to bude medzi súkromnými 😀 a hned som to našla..
a ty sa divíš? jedine ako povzbudzovateľ by si tam mohla..🙂

bambola
9. jan 2011

@monline jaj, tak to ze je sukromna to viem 😀 mon idem si lahnut lebo ma fakt celkom dost boli hlava 😒 dobru noc

monline
9. jan 2011

@bambola dobrú noc..ja si budem ešte trocha čítať

aalexis007
9. jan 2011

Ahojte, všetky varíte obed ? 😉

gabika41
9. jan 2011

Ahojte,tak som si Vas konecne docitala,lebo rano vobec nefungoval MK.
Dnes to vyzera na krasny den.... 🙂 stavebna sezona sa u nas zase zacin apomalicky rozbiehat..... 🙂

gabika41
9. jan 2011

@mirka285 ....a maju pravdu,mala je cely ocino... 🙂

jaruska8
9. jan 2011

@adelaine Ahoj, trošku oneskorene, ale predsa, aj nám malá robí niečo podobné, ona akoby zo sna mrnčí a plače, nezobudí sa úplne, má zavreté oči, ale prehadzuje sa, nie je to stále a nie tak intenzívne ako tebe a tak často v noci, je to hlavne do tej pol noci (pritom doteraz to bol u nej naj spánok). Inak, počas spánku niekdy len-tak zamrnčí alebo zaplače a potom ticho, lenže ja sa zobudím, manžel chrápe, takže môj spánok o ničom. 😒 Nie je to vždy, už sme aj rozmýšľali, že či to tým chrápaním nebude, ale napr. cez Silvester nám ohňostroj prespala a to spala 8,5 hodiny vkuse, takže neviem. Živé sny???? Baby, vaše detičky spávajú s vami v jednej miestnosti. Dokedy to takto plánujete??? My už sme uvažovali nad detskou izbou okolo roka. Hm?????

mirka285
9. jan 2011

tak uz ide kon konecne?no slava 😒 ja uz mam maso v tube,urobim ryzu s hraskom a poobede este upeciem kolac 🙂
@jaruska8 nasa mala bude s nami v jednej izbe do troch rokov lebo ju nemam kam inde dat 😀 ale Tomasko tiez spaval so mnou s spalni do troch rokov,takze ja som zvyknuta...akurat,ze ty pises,ze mala sa budi zo sna a place a chces ju dat do samostatnej izby???to by som ja nerobila...

lutsine
9. jan 2011

@monline aj moj maly ma na nozicke bielu skvrnu asi 1X1 cm

kafoditka
9. jan 2011

Caute, no kym som vas docitala...aj ma zamrzelo, ze som musela vcera prchnut prec, kopec srandy tu bolo vcera 😅 Takze mame tu novu temu, do ktorej my lahsie smrtelnicky nemame pristup? 🙂 No toto ale neni fer, teraz nas tam budete oklepavat 😀 Varim malemu cestovinu s masom a cukinou, som zvedava, ako mu bude smakovat.. my mame na obed kura s plnkou mnam 😵
@gabika41 u vas to vypada na krasny den? my tu mame akurat paradnu hmlu... 😒
@mirka285 strasne zlata je Lindusa v tom kabatiku a ciapke, velka kocena 🙂

tinaki1275
9. jan 2011

ahojte baby ,tak vidim ze vsetky uz mate navarene.. to ja by som nestihala..este ze greci obeduju o tretej 🙂
nasa noc ako tak ,bohuzial mne sa vratila moja nespavost z obdobia tehotenstva..asi je to tym narusenym spanim taku dlhu dobu..takze ja som do tretej nezazmurila ani oko ..potom o piatej ma zobudila mala ale jedla az o pol siedmej..a potom ona zaspala a ja nic do pol deviatej .. 😒 potom sa zaspala ja a mala ma zobudila o desiatej.. takze mam dnes naspane tak 3,5 hodiny ..a este dnes pokracujeme v nejedeni .. 😒 az nechapem ,jedla o 6;30 to stiahla 180ml mlieka a potom o pol jedenastej ani necucla..ani caj ani mlieko ..ani ovocie nechcela..akurat dve piskotky nestle som jej nanutila..a tie som macala do vyzivy ☹ tak som zvedava ako mi zje obed 😠 za hodinu .. 😠
@jaruska8 my sme malu mali prve 3 mesiace v jej izbe a bolo to v pohode ked spala ukazkovo a nase izby boli presne oproti sebe ze som na nu videla a bola odo mna presne tri metre..potom sme mali navstevy a nemali kde spat len v jej izbe a teraz je s nami kvoli stahovaniou ,jej izba je este sklad 😒 ale ked dojdeme vo februari z dovolenky uz pojde do svojej izby ..ak bude zle spavat tak ju este necham ale problem je ze hlavne mna budi aj ked sa len pohne.. 😒 a mm chrape a budi ju (vcera 3x!)..ale to je len plan..kazdopadne som vobec neplanovala ju mat vo svojej spalni .. 🙂 a je s nami uz 3 mesiace 🙂

cigaretka5
9. jan 2011

caute dievcata , no nasa mala mala vcera pol roka mame 8515 g a odmerat ju este musim ist. CHcela som sa spytat poradte mi nejake hracocky pre toho nasho pokladika. Mam chut jej nieco kupit, no pre nu jje teraz najvacsia hracka ovladac a klavesnica.
Hrazdicku mame, tam sa jej uz moc nepaci,.........
a este som sa chcela spytat kupete deti v vanicke alebo uz ste vo velkej vani? Ja som kupial vcera sedak do velkej vane, tak uvidim ked pride ci nepresedlame uz do velkej

maxara
9. jan 2011

Ranko damy, tak pozeram, ze vas chude to este nepreslo, ale stale sa chcete navtirat do chudnucej temy.. 😒 co by ste tam robili, ha?
ja som navarila bryndziaky a kedze Mirka mi napisala v chudnucom sukre, ze toto je moj posledny bohaty nedelny obed, tak som rychlo zozrala este jednu celu milku 😀 😔 noa? ved bohvie, kedy si ju najblizsie mozem dat 😔

Inak som velmi sklamana nizkym zaujmom o stretko u nas doma.. Tinaki pisala, ze okolo 30.1. , co je nedela.. tak ak by ste mali zaujem o tento datum, staci povedat.. pozeram, ze merikac sa uz zacala vykricat a pritom vravela, ze hned ako bude termin, berie dovolenku a nununku, sada do auta a porad je tu ☹ a teraz...

kafoditka
9. jan 2011

@maxara my sme vikend predtym v CA a 30 nemam nic, tak ja rada dojdem 😉

noemarta
9. jan 2011

@maxara aj my dojdeme, co bojis, 😉 😉
A kedy teda v nedelu?????

maxara
9. jan 2011

@kafoditka oki, takze jeden ucastnik evidovany 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre