Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
24. jan 2011

@maxara neviem, neviem, akysi sa mi zdal kratky a strucny 😀 si sa nam tam pokazila 😉

denisse
24. jan 2011

@alllexa
barunka z flase nevie .. s tym dudlikom sa hraje, kuse ho, pouziva ho ako kusatko ... vobec nevie, ako sa z toh pije ..
takze u nas jedine prsnik a lyzicka ... a vodu a caj jej davam z takej flase so sosakom, takze jej to lejem do pusky a ona preglga ...

tinaki1275
24. jan 2011

@ywett moja s tymi tekutinami to neries.. 😉 mala si od teba urcite vytiahne dost mliecka..a s vodou skusaj pomaly aj napr. lyzickou ,ja som tak skusala zo zaciatku a polku mi vypluvala a polku prehltla a asi po tyzdni zacala pit s lyzicky ale mne napr.vodu chce len ked papa zeleninovo -masovy prikrm..to ju asi vyslovene smadi ..a cajik mi predtym pila pekne- davala som len sypany ,nie granulovany ( ale ani ten si myslim v primeranom mnozstve neuskodi)ale moja bola zvyknuta na caj od druheho mesiaca ked som jej davala fenyklovy pri kolikach ..a teraz uz tak vela caju nechce..mne raz niekto povedal ze 6 mesacne dieta by amlo pit spolu s mliekom aj do 1l tekutin ..ale to je vyslovene individualne aj moja dr.mi povedala ze mam davt casto pit ale ked nechce ,tak nechce...hlavne ze ma dost pocikanych plienok ..

tinaki1275
24. jan 2011

@maxara ja ano ,myslim ze tentokrat si tromfla vsetky nie? 😉

maxara
24. jan 2011

@luludi no som sklamana ☹ som myslela, ze budete sa tesit, ze mate rozpravku na vecer pre deti a ty ma takto odpises.. 😒

@tinaki1275 aspon ze tebe sa pacilo

Inak pozeram spatne kona a badam, ze som vam naozaj chybala asi velmi 😵 dakujem velmi pekne, ze ste na mna mysleli, velmi ma potesili aj smsky a telefonaty.. ste moje zlatinka 😵

maxara
24. jan 2011

navyse citam, ze ste boli velmi solidarne @oacka kvoli mne pribrala kilo a pol aby mi nebolo smutno a vy ste menej pisali, aby som nemusela toooolko citat 🙂 co samozrejme neocenila @bambola 😀 ktora nema potrebu mi lichotit 😀 😀 😀 ako raz @strasska napisala 😀

maxara
24. jan 2011

som do vas 😀

mirka285
24. jan 2011

@maxara no vitaj..hned ta zdrbem na uvod,kam si sa uz trepala do mesta,ha???pekne sed doma na riti aspon dva tyzdne kym sa ti to poriadne nezahoji 😠 sa ti nejak moc lubilo v tej nemocke,porodnicu tam nemaju?aj rodit by si tam mohla ist 😀

maxara
24. jan 2011

@mirka285 ☹ musela som ist mame kupit naparovaci hrniec 😒 Michal nevedel, aky chcem..
akoze je to podla mna najlepsia nemocnica v BA a je to naozaj tragedia, ze tm nie je porodnica, lebo tam si to viem predstavit.. ale F by nemohol byt gynekolog !! 😀 😀 😀 😝 ale vlastne ostatni, lebo su tam sami fesi doktori 😕

oacka
24. jan 2011

@maxara jaj, vitáj sousede! iddem prečítať,ako si sa mala a ako sa máš, predpokladám,že už je to niekde zachytené. 😀 😀

mirka285
24. jan 2011

@maxara 🙂

mirka285
24. jan 2011

@oacka urcite to neprehliadnes 😀

maxara
24. jan 2011

citam spatne, ze Nika mala 17 @monline gratulujem jej 🙂 a ze ste pri tej prilezitosti zaspominali na vasich 17.. tak ja musim povedat, ze moje 17tini zacali operaciou slepeho creva 😀 😀 😀
Ale to som naozaj niesla velmi dobre.. v tom case sa menilo moje ja zo zakriknutej trubky na extrovertnu veselu trubku, ktora bola strcena v kazdom pruseri, leto po 17tych narodkach som stravila v Nemecku na praxi zo skoly a bolo supeeeer, mala som tam krasneho frajera, moju prvu velku lasku.. 😵 a potom som bola v septembri nestastna, ale prezila som to, odtrhla som sa z retaze a absolutne som sa odviazala.. chlapov som mala na haku, ked sa objavil nejaky dvoric, tak som sa s nim pobavila do syta podla toho, aky bol pekny a sexi (to boli moje kriteria pri vybere frajera 😀 v tom obdobi) .. a odkopla.. skola bola v pohode, nutne zlo samozrejme, ale kedze mi isla na jednotky bez ucenia, tak som to pretrpela 😀 😝 a potom som sa az o dost neskor jemne znormalizovala.. ale celkom v poriadku to nie je 😀 😀

maxara
24. jan 2011

@oacka @mirka285 😀 😀 😀 ano neprehliadnes to 😀

drievko
24. jan 2011

@maxara ahoj maxi ako sa mas?

luludi
24. jan 2011

ludia, pod lyzickou nam cinka prvy zub 🙂 umreeeeeeeeemmmmm

lenuss84
24. jan 2011

@luludi gratulujem k zubku

monline
24. jan 2011

@luludi no konečne máte zúbok! .-) gratulka

@maxara super čítanie..teším sa, že si v poriadku a že máš dobré spomienky a zážitky, že si zmysel pre humor nestratila 🙂 a teraz pekne oddychuj..šetri sa, lieč sa 🙂 (a priznaj sa...koľkokrát si už nosila NInku na rukách?)
@bambola @tinaki1275 dúfam, že kočky sa majú lepšie

lenuss84
24. jan 2011

@maxara vitaj doma.obdivujem ta ako to vsetko zvladas.

meruska
24. jan 2011

@maxara vitaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵

meruska
24. jan 2011

baby mi mame darcek k meninkam 😵 😵 😵 aj nam pod lyzickou cinka zubok,
a uz som ho za pomoci mm aj videla....on ho drzal, ja otvarala usta a pozerala ako jastrab..a vidim ho 😀

lenuss84
24. jan 2011

@maxara krasny dlhy prispevok.dakujem.ty vies vzdy vsetko tak pekne podrobne opisat.zelam ti vela vela zdravia a uz ziadne! operacie a nemocky jasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monline
24. jan 2011

@meruska všetko najlepšie zubatému oslávencovi..krásny je v tej hojdačke, do albumu kuknúť som nestihla, ale večer snád sa podarí

katarina7777
24. jan 2011

@maxara peti konecne si doma, bez teba to tu nebolo ono (sorry baby 😀 ) a tvoj prispevok som zhltla s usmevom na perach 🙂

Gratulujem k novym zubkom... ale nechajte aj jeden pre nas 😉

@tinaki1275 ani mi nehovor o tom baleni, aj ja chcem zajtra zacat malemu veci chystat, vsetko prat a podobne, ked som chodievala domov sama som bola vzdy zbalena za 5 minut 🙂

katarina7777
24. jan 2011

kocky co ste mavali pred tehu bolesti pri menzese zlepsilo sa vam to? lebo mne ani nie, dneska ma brucho riadne trapi. 😠

merikac
24. jan 2011

@maxara uff- nevynechala som ani jedno jedinke slovo z toho dlheho prispevku na 3 stray vo worde,,,,a musim povedat,,ze si to zvalaldla statocne a bravurne a super a ze,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, proste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,kooonecne, ze si tu,,, 😀

merikac
24. jan 2011

@luludi gratulky k dalsiemu julovemu zubadielku 😵 - je tu este niekto nezubkovy?!!

luludi
24. jan 2011

dakujem, moj krasny maly zubor 😵 😵 😵

zuzik1983
24. jan 2011

ahojte
no my este nemame ani jeden zubok,ale zato uz stvornozkujeme 🙂

merikac
24. jan 2011

@zuzik1983 no prosim,,,,,aka je Nika sikovna,,,,,vidiet, ze tie deti sa tak v niecom odobaju a v niecom su zase tak odlisne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre