Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
25. jan 2011

baby ked uz sme pri tych kadernikoch,mna este ziadny neostrihal uplne podla mojich predstav...ja som bola celkom spokojna asi len u Kopanicu,ale aj tak ani raz mi nikto nespravil uces ze wau 😕 dajte nejaky tipy na dobreho kadernika

mirka285
25. jan 2011

@tinaki1275 skontrolovane,nie su tam...zeby sexovali,vsak az zajtra je streda....

kafoditka
25. jan 2011

@mirka285 wau by ti 100% spravil Zolo Takacs, ja som spokojna s babenkou v jeho salone, to som ti spominala uz.. velmi sikovna baba, ktora vie odhadnut, co ti sadne... lutujem, ze som ju nespoznala po svadbe, ked som si svoje dlhe vlasy dala ostrihat 😢 😠

tinaki1275
25. jan 2011

@mirka285 tak asi v predstihu 😀 skus ten salon tony@guy ale tam sa rozlisuje teda a spon v atenach ci ta striha obycajny "strihac" alebo creative director..oni maju nejake pozicie podla toho aky maju certofokat ..aj cena je rozna..mne sa ten najvyssi osvedcil ..ozaj som bola spokojna a moji znami zasli ..nespoznavali ma.. 🙂 teda taka pekna som odtial vysla.. 😀

tinaki1275
25. jan 2011

boze toni &guy ja som to tym y zaklincovala..ti by mi dali .. 🙂

kafoditka
25. jan 2011

@mirka285 a celkom dobre ma raz ostrihal Novosadov brat... bola som s nim spokojna, ale su drahi, tak som tam viac nesla...

mirka285
25. jan 2011

@kafoditka inak ty mas tie vlasy stale upravene,co sa o mojich teda neda povedat...ja nemam rovny vlas,takze mna aj ked niekto ostriha a vyfuka alebo vyzehli,tak je to pekne ale len pokial si neumyjem hlavu...a kde ma salon ten Takacs?

monline
25. jan 2011

@tinaki1275 nie, nevykecávajú sa tam, doteraz bola šeherezáda, asi preto tu nikto nie je..🙂
toľko peňazí stojí kaderník u vás? strašnééé

@bambola malá je neskutočne nádherná 🙂

mirka285
25. jan 2011

@kafoditka u Kopanicu som platila 140 euri pokazde,ale isla som odtial vzdy s dobrym pocitom a o par euri lahsia 😀

bambola
25. jan 2011

@mirka285 mirka ani ja som este na taku kadernicku nenatrafila, ale to by musela byt zazracnica pretoze ani ja sama neviem co by som chcela 😀
@tinaki1275 jaj to som nevedela, ze sa chodia zaucat do GB . tak super potom 🙂 ale fakt to je asi palka len za ostrihanie 🙄 v blave su oproti hlavne poste 😉

mirka285
25. jan 2011

@bambola no ja mam predstavu,neviem ci by sa mi to hodilo,ale ja by som chcela nechat dlzku aku mam ale kedze mam trochu vlnity vlas a celkom husty,chcela by som to prestrihat ako Simona Krainova...co baby poviete??

kafoditka
25. jan 2011

@mirka285 tak tolko by som kadernikovi nedala ani blbou nahodou, jedine, ze by som vyhrala loto a splnila si taky maly sen - dat si nadpojit alebo zahustit svoje vlasy 😀 😀 Zolo ma salon Roccoco hned pod Zidovskou ulicou, na tom rohu, ako zabacaju elektricky do tunela smer karlovka.. ale kocka, ku ktorej chodim mi spominala, ze Zolo ma niekam odist - tak neviem ci je este tam alebo uz odisiel...

tinaki1275
25. jan 2011

@kafoditka @mirka285 baby to kolko je drahe v BA? ja uz nemam paru o cenach na svk ..kolko stoji teda strihanie u nejakeho dobreho kadernika? aby som bola v obraze.. 😒

noemarta
25. jan 2011

@tinaki1275 ja napr. idem uz spaat, merikac uz asi tiez spi, aby bola rano cula do prace, monline ju asi likviduje danko , maxara odpociva, ma to nakazane, a kto je este taky nocny vtak...... 😕 😕
paaa

mirka285
25. jan 2011

@tinaki1275 no sto euri rataj u dobreho kadernika urcite....no baby co poviete na ten strih ala Krainova,islo by mi to??

tinaki1275
25. jan 2011

@mirka285 neviem aky strih ma Krainova nemas nejaky link na nejaku fotku ?

tinaki1275
25. jan 2011

no kon blbne tak dobru noc damy.. 😒

monline
25. jan 2011

@mirka285 povieme ti v nedeľu, ked ťa uvidíme naživo 🙂
me nešiel vôbec koník, vám fungoval??

ywett
25. jan 2011

baby ahooojte,

ten kon furt blbne...dostanem sa sem a o pat minut zamrzne...asi je zima aj na kona 🙂

my sme dnes 1x papali kasicku a mnamky mnam velmi chutila.
dnes mi laktacna povedala,ze by som do malej mala dostat aspon 1dcl vody..tak ideme skusat.

@mirka285
kadernika? ja som bola aj u janka molnara, urobil mi uces waw, ale akonahle som to dala do copu, tak to vyzeralo, ako keby som si nefarbila pol roka vlasky... ale som spokojna s kadernickou v trencine, ale tu by si sa asi netrepala, vsak?

kafoditka
26. jan 2011

Dobre ranko.. tak vcera vecer mi najprv nesiel odoslat prispevoka potom ma to vyhodilo z kona a uz sa mi nedalo prihlasit 😠 😠 😠

@mirka285 pozerala som si foto Krainovej a myslim, ze tebe by to slo..ved ona to nema nejak dramaticky zozstrihane, skor take prevzdusnene a na tebe by sa mi to pacilo - take ozivenie by si mala.. dlzku vlasov na to mas a tak ci tak to das do gumicky...

Baby to co je vonku??? Sak ja tie sanky nakoniec este aj vytiahnem.. 😉

booklover
26. jan 2011

@mirka285 tak iste kazdy pokrok nema na svedomi latkovanie. ale kto mal jednorazovky a presiel na latkovky, tak vie, ktore zmeny s tym priamo suvisia. nasa napriklad robila velku potrebu do jednorazovky bez problemov, ale do latkovky nechce- potrebuje nocnik. a ma zadocek ako z reklamy-tiez len pri latkovkach. to su urcite veci, ktore maju na svedomi latkovky.

booklover
26. jan 2011

damy, nasa dievka nechcela buvat, mrnkala vecer, tak sme ju dali k nam, kazdy chytil jednu ruku, a spala od 9:30 do 6:15. trha rekordy 🙂
snezilo a snezi. zase sa mesiac nedostanem z domu... na tychto lazoch...

noemarta
26. jan 2011

dobre ranko, wau sneziiii, este aj my vyskusame sane, huraaaa.
@kafoditka ty co uz tak skoro hore, haaaaa
babyyy, co budete dnes varit, ja netusiiiim, dajte typ....

bambola
26. jan 2011

@mirka285 ja moc nemusim simonu krainovu 😉 ale uces by ti asi siel, aj ked myslim, ze nenosis asi casto rospustene vlasy a bez toho to asi neukaze, ze ich mas tak zostrihane 😉 navyse urcite si ich kazde rano fuka. mnne sa paci na tej fotke s okuliarmi ale tam ich ma asi kratsie, ta s ciernymi satami,tam je to doobre vidno ako to ma spravene

bambola
26. jan 2011

Dobre ranko 🙂
aj tu je nakydane 😒 ja scem jaaaaaaaaaaaaaar ale tak este skoro asi v januari 😠 malaa mi este trosku sopli tak ak je vonku taky neprijemny studeny vzduch tak dnes este von asi nepojdeme 🙄 mozno sa pojdeme teda prejst do SC, vyvetrat kocik 😀 a hlavne malu lebo chuda uz nebola von vlastne od piatku. jedine stastie, ze niesme u nas v dvojizbaku lebo by porazilo aj ju aj mna.

kafoditka
26. jan 2011

@noemarta Maci no moj maly teraz najnovsie zaspava okolo 19:15 19:30 takze je uz rano o 6 vyspaty, ale dam mu mlieko a potom potiahne este hodinku... A my mame od vcera lasagne, tak ja mam vystarane 😉

luludi
26. jan 2011

dobre ranko,

v dubravke stale snezi 😒 bubo v noci teplotoval a spal nekludne, druhy zub zatial nemame

vsetkym prajem prijemny den 🙂

adelaine
26. jan 2011

dobre ranko,
pridavam sa k radu nevyspatych 😖
my sme mali vcera zly den a este horsiu noc a zuby furt nikde, uz ma fakt porazi ☹ ☹

emanuel22
26. jan 2011

@booklover môj Adamko si veselo kaká aj do látkovej plienočky 🙂 ale pravda je, že má riťku ako z reklamy 🙂

emanuel22
26. jan 2011

Dobré ráno.. my sme mali tiež zlú noc, Adamko zaspal až o polnoci s plačom v nosiči nakoniec, inak sa nedalo... A ráno bol hore už o 6.... Zub stále nemáme žiadny, dúfam, že keď je tá nespavosť zo zubov, že sa už nejaký prereže.. ani ďasná nemá nejaké červené či citlivé na dotyk... tak neviem...
Vonku sneží jak divé.. už by som tak chcela jar..
Prajem vám pekný deň 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre