Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
28. jan 2011

prikrmujem iba raz denne, inak iba kojím

strasska
28. jan 2011

@sunnygirl ja mam tiez doma takeho papkaca a aj pred 2,5 rokmi som mala...my mame to papkanie asi v genoch 😀 😀 😀

luludi
28. jan 2011

@ywett mirka ma cistu pravdu, aj ja som o tom citala, ze cvicenie nema vplyv na mlieko, len do pol roka treba davat pozor na moc hopsave druhy cvicenia kvoli tvojim slacham, po pol roku pohoda 🙂

luludi
28. jan 2011

@sunnygirl my sme nieco take zazili okolo 5,5 mesiaca a trvalo to 22 dni, potom sa to same upravilo a teraz papa naposledy okolo desiatej - jedenastej a potom az rano okolo siedmej

ywett
28. jan 2011

@luludi
diky..kvoli slacham? zumba je dost hopsava .-)

tak pripajam svad.foto

sunnygirl
28. jan 2011

@strasska
@luludi a iba kojíte?

sunnygirl
28. jan 2011

... 😒 😒 😒 ...

luludi
28. jan 2011

@ywett lebo do pol roka sa v tele uvolnuje nejaky hormon, ktory ich uvolnuje... dufam, ze som to teraz nesplietla 😕

krasne svadobne saty 😵 a aka netradicna foto.. super
@sunnygirl rovnako ako ty, kojim a raz denne davam prikrm, zatial len zeleninovy bez maska

ywett
28. jan 2011

@luludi
dakujem, satky su este doma 🙂

a tu su plavky a brusko, ake chcem mat..hoci vtedy som si myslela, ze ake velke 🙂

kafoditka
28. jan 2011

Caute 🙂 sme doma z prechadzky..... a my nocne stoliky nemame 😀 😀
@ywett krasne saty si mala, velmi ti svedcali..videla som viac tvojich svadobnych fotos 😉

kafoditka
28. jan 2011

@bambola Mati gratulka k ukonceniu semestra, tak mas na chvilu pokoj... 😉
@luludi tak ja nemozem lubrikacny ani ziadny gel, som na to dost hakliva -stipe, pali...utekala som pod sprchu presne ako bambi 😀 momentalne mam podozrenie, ze som alergicka na latex.. 😒

luludi
28. jan 2011

@kafoditka to ano, vela zalezi na zlozeni

ywett
28. jan 2011

@kafoditka
dik moja...no mne sa tiez stale pacia, napriek tomu, ze moda sa meni 🙂
na pamiatku uz stale mam v kufri, no neodvazujem sa do nich uz navliect 🙂 a momentalne urcite nie :(

monline
28. jan 2011

@luludi
@ywett
@mirka285 takže mám len hlúpu výhovorku prečo sa viac nehýbať? no fajn,...presvedčili ste ma a zajtra si vraciam stacionárny do obývačky 😉

monline
28. jan 2011

@ywett krásne šaty, aj nevesta 🙂

emanuel22
28. jan 2011

@luludi ďakujem 😉 áno, moja kapsa je podobná tvojej, len ty máš kapucňu, čo myslím, že super využiješ. Adamkovi obliekam body, punčošky, sveter na zips alebo na gombíky a na to overal, sveter aj overal nechávam rozopnutý trochu, lebo sa Adamko veľmi potí, keď je na mne tak nalepený. Ja si dám veľký šál a ten dám aj na Adamka.
Dúfam, že tá choroba je len zo zúbkov, že to nebude vážne. Už kýcha a dá sa mu aj odsávať soplíky, tak odsávame... Už teplotu nemá. Aj vám držíme palce, nech je aj Tvoj drobček zdravý...

maxara
28. jan 2011

som doma, ale nejdem vam pisat ako to vyzera, lebo mirka ma zdrbe, alenie je to tmava farba 😀 ale pre zmenu pohoda..

u nas lubrikacny gel nie je tabu odkedy nasim doniesol sused veterinar flasu toho gelu, cim si inseminatori mazu rukavicu pred zasunutim do kravy 😀

ywett
28. jan 2011

@monline
och vdaka, je to uz davno :(
a na co je dobry stacionar? myslim, ktoru cast tela

emanuel22
28. jan 2011

Ahojte 🙂 dobrú tému ste zasa nahodili, že tajomstvá v nočných stolíkoch 🙂 my tam máme lieky 😀 ako dôchodcovia.... :-/

kafoditka
28. jan 2011

mame novu zabavku: oslintavat zrkadlo a demolovat hrazdicku 🙂

kafoditka
28. jan 2011

@maxara dnes ti ide karta moja 😀 😀

kafoditka
28. jan 2011

@maxara ty tajnostkarka, rychlo prezrad, co mas s vlasmi!! 😕

monline
28. jan 2011

@kafoditka
@kafoditka tak toto je poriadne šikovný chlapček..ako si sám stojí, úžasný je

kafoditka
28. jan 2011

@monline 🙂 no keby mohol, tak sa najradsej rozbehne..

monline
28. jan 2011

@ywett predpokladám, že na nohy..ale ja ho budem využívať na obžieranie, funguje to tak, že po trištvrtehodinovej námahe na stacionári nepôjdem vyžrať chladničku, lebo mi bude ľúto námahy..🙂 predtým mi to tak fungovalo, uvidíme, či aj teraz..nedeľu ešte nechám tak, ved maxistretko..ale od pondelka už budem kontrolovať príjem a výdaj energie 🙂

monline
28. jan 2011

@kafoditka veľmi je šikovný..ale to je dobre, musia aj tie naše lenivé deti mať nejaké vzory 🙂

emanuel22
28. jan 2011

@kafoditka jej, ten je šikovný, zlatý 🙂

mirka285
28. jan 2011

tusim iem prave vas,Maxiiiii co mas na hlave?????

mirka285
28. jan 2011

@ywett perfektny vyber siat,ziadna tuctovka 🙂

maxara
28. jan 2011

@kafoditka @mirka285 nemozem.. mirka ma zdrbe 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre