Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
28. jan 2011

Dobra pomocka baby, nasla som:

Priemerná telesná teplota je od 36,5 do 37,0°C.
Mierne zvýšená teplota je od 37,5 do 38,0°C.
Ľahká horúčka je od 38,0 do 38,5°C .
Vysoká horúčka je nad 39,0°C

mirka285
28. jan 2011

@ywett tak som v obraze 🙂

bambola
28. jan 2011

@ywett moja naj kamoska je Lea ale volame ju Leila 😉 ja som myslela, ze aj tvoja je Lea 😅

robika
28. jan 2011

@monline velmi rychlo to ide, snazim sa co najviac si uzivat kazducku chvilku s Filipkom, lebo ani sa nenazdam a uz bude z neho velkych chlap 🙂 , nikdy som si cas tak neuvedomovala ako teraz... keby sa to dalo trochu spomalit a viac si uzivat, ale stale je tolko povinnosti, stale mi tak nenapadne svokra dava navrhy, ze ona zostane doma s malym, ale neviem sa s tou myslienkou stotoznit (ona ked mala chalanov malych sa isla do prace ked mali 6 mesiacov), ale ja to stale beriem tak, ze iba raz ma Filipko detstvo a pokial sa mi da robit z domu, tak budem robit, len aby som si ho uzila, nechcem iba pocuvat, ze co sa mu podarilo, chcem byt pri nom....

monline
28. jan 2011

@robika pokiaľ sa to dá, ostaň s ním doma...ja som šla pri nike do roboty ked mala 9 mesiacov...a poviem ti- bolo to ťažké..malú mi varovala mama, vtedy sme bývali spolu..nika to znášala dobre, ale ja horšie..ked som prišla domov a mama mi povedala- pozri, nika už chodí, som prerevala celý večer až kým som nezaspala..a tak to šlo..ale musela som robiť..keď to zrátam..tak ja vlastne od 19 rokov robím, s výnimkou tých 9 mesiacov a týchto pár mesiacov, ešte aj na materskú som šla (6 týždňov pred) v pondelok a už v utorok s problémami do nemocnice..ja si chcem malého užiť..ale tiež neviem dokedy budem môcť ostať doma

robika
28. jan 2011

@monline presne preto chcem zostat doma, ze by som to velmi tazko zvladala, dufam ze sa mi bude dat robit z domu co najdlhsie, ja som sla na matersku tak ze v utorok som robila a v stredu som isla do nemocnice a vo stvrtok bol cisarsky a tiez si hovorim, ze od 18-tich robim, hned po skole som si uzila posledne prazdniny a konec vyvalovaniu, tak teraz chcem byt doma s nim, ved robim a nezalaham, akurat ze cez den som s malym a vecer makam ☹

monline
28. jan 2011

@robika určite si treba drobčekov užiť, lebo to sa nám nikdy nevráti
už som toooľko vyžehlila, teším sa...možno sa mi podarí všetko požehliť 🙂

macik27
28. jan 2011

@monline tak spinkáme 🙂 dala som nasivin a hneď na nej bolo vidieť ako sa jej uľavilo...dúfam že to vydrží do rána alebo aspoň 4 hodinky ...ďakujem za rady a za podporu idem do sprchy a do hajan, dobrú noc

robika
28. jan 2011

@macik27 dobru noc a hlavne nech mate kludnu noc a mala sa dobre vyspinka

robika
28. jan 2011

@monline ja idem zehlit rano, teraz nemozem ☹ a Ty sa mas ako? tusim si spominala raz, ze obcas pracujes aj Ty z domu

bambola
28. jan 2011

@katarina7777 no pekne pekne 😠 clovek nepride na jedno stretnutie a maly uz hlada nahradu 😀

bambola
28. jan 2011

baby co tolko vzdy zehlite? 😕 ja nezehlim vobec nic a vybavene 😀 maximalne v lete ma mm zo tri letne kosele tak tie 😉 a ked pekne uschnu tak ani tie nie 😀 😀 plus ja ma zo tri sukne letne 😉

bambola
28. jan 2011

@monline mon aku knihu odporucas z tych ebookov co su online? uz som si natiahla agathu christie, grishama, toho murakamiho co ste tu spominali, zo dvoch coelhov, salmana rushdieho.....mas nejaky tip?

monline
28. jan 2011

@macik27 to som rada..tak sa rýchlo vyliečte..dobrú noc

monline
28. jan 2011

@robika hej, pomáhala som robiť návrhy, ale už veľmi dávno nie..vieš- peniaze za to som nevidela a s šéfom sme sa nepohodli..takže tak..

monline
28. jan 2011

@bambola ak chceš, daj meil a pošlem ti svoj výber..

monline
28. jan 2011

@bambola ten čo máš na gmaily? pošlem tam?

monline
28. jan 2011

@bambola ja žehlím aj pančucháče 🙂 ked sa raz pustím do žehlenia, vyžehlím všetko..ale niekedy dám malému body rovno zo sušiaku, to sa tak previnilo potom cítim ..dnes som toho vyžehlila dosť veľa, ešte tam je asi 15 nikiných tričiek..možno preháňam, možno len 13 🙂 Danielkove mám požehlené, ale niečo je ešte dosť mokré, tak to zajtra...

bambola
28. jan 2011

@monline ano ten 🙂

robika
28. jan 2011

@monline tak to je teda chrapun, ten Tvoj sef.... aby si robila zadarmo, tak to by sa mu pacilo.... katastrofa

@bambola tak to sa mas, ze mas malo zehlenia, Filipko zehlim skoro vsetko, mm ma kosele, ktore musim zehlit a nohavice a tie strasne nerada zehlim... sebe nezehlim skoro nic, ved na mne sa to vyrovna 🙂

bambola
28. jan 2011

@monline mon ja som malej nikdy veci nezehlila, pride mi to zbytocne. ale mam napriklad kamaratku a ta je posadnuta, zehli aj uteraky, postelne pradlo, spodky aj nohavicky 😠 😕

bambola
28. jan 2011

@robika tak to je jasne ked mate muzov, ktory nosia do prace obleky, kosele a tak ale inak.... 😀 ja som nastastie uchranena aj od tohto kedze mm sa v praci supne do bieleho 😀

bambola
28. jan 2011

@monline @robika dievcata idem uz do postele. mala teraz vstava o osmej rano tak idem sa supnut k nej pod perinu 😉
mon ten vycuc si pozriem zajtra, dakujem 🙂

monline
28. jan 2011

@bambola ja periem na 40 stupnov, preto žehlím aj nohavičky, ale uteráky málokedy, posteľné len ked suším vnútri, vtedy je fest pokrčené ale neznášam to žehliť..
už ti idú meily

robika
28. jan 2011

baby idem aj ja, maly budem za chvilku papkat a uz sa mi od neho nikdy nechce 🙂
dobru nocku prajem a nech sa vam nieco pekne sniva 🙂

bambola
28. jan 2011

@monline aj ja perem na 40, to by som mala preto zehlit? 😕

ywett
28. jan 2011

@bambola
nie nie, Leila..aj nad menom Lea sme premyslali...

monline
28. jan 2011

@bambola odišlo ti 9 meilov, odhadom asi 50 kníh, tak príjemné čítanie 🙂

monline
28. jan 2011

dobrú noc kočky

ywett
28. jan 2011

@robika
aj t y pracujes? aky mate rezim? ja som na tom takisto, este v porodnici som vybavovala, den pred cisarok a dva tyzdne po porode uz som robila, samozrejme z domu...od buduceho tyzdna mam ist na rezim, dva dni v praci, dva dni home office, den volno, cize dva dni s malinkou bude mangel..tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre