Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. feb 2011

@bambola vy golfáčky ste nejaké chytré 😀

mirka285
5. feb 2011

@bambola 25 kil som mala ked som isla do prvej triedy 😀

bambola
5. feb 2011

@monline som niekde citala a mne vacsinou hovadiny ostanu v pamati 😀

bambola
5. feb 2011

@mirka285 tak to som len tak odveci dala, bohvie kedy som mala ja 25 a kedy bude mat mala si tiez netrufam povedat 😀

kafoditka
5. feb 2011

@monline musela mi stacit, sak som obedovala bryndzove halusky... a nebudem sa napchavat cokoladou, aby som potom vecer cvicila, takto by som daleko teda nezasla.. 😉

mirka285
5. feb 2011

@bambola podla mna ty mas teraz tolko 😀 😀 inak baby nebojte 15 kil je vaha 3 rocneho dietata,aj ked mate teraz 10 kilove deti a myslite si,ze vsak 15 kil budu mat raz dva,tak budete prekvapene ale nie je to tak...deti nam pojdu do vysky,ale na vahe uz budu po roku priberat velmi velmi pomaly...

monline
5. feb 2011

@mirka285 bratov syn má tri roky a 20 kíl, možno i viac..ale on je veľký, je vysoký ako 5-6 ročné deti..ale v kočíku sa samozrejme skoro dva roky nevozí

@kafoditka si super cieľavedomá..tak ako aj mirka

merikac
5. feb 2011

cawte baby,,,,,,,tak navstevny den za nami- este jeden zajta,,len dufam, ze ho v zdravi prezijeme,,dnes teplota prinutila do postele moju maminu a o hodinu neskor aj Denisa-obaja maju cez 38 😠 - ak to maminu neprejde, tak musim zostat cez tyzden doma,,,Musim ale pochvalit Emmu, naucila sa sama posadit, takze uz s nou nevybabarem,,kde ju polozim uz aj sa posadi a v zapati hlada, cho by sa mohla chytit a postavit,,,,,,,,ale stvornozkovat nevie,,takze
@monline - neboj, ani emma v tomto neprisla na ten grif ako prepletat ruckami,,,,,,,,@mirka285- Linda je sikovna,,,a to tu napises, len tak medzi riadkami,,aj kafkoditka dnes napisala s vacsim elanom, ze dnes bude krasny den 😀 - ale mala pravdu,,nee?............baby, ja som nechcela kupovat golfac, nakolko mam ten quiny buzz,,ale tak ste ma nainfikovali, ze som sa prichytila pri myslienke.,ze ktory si asi vybereme my 😀 .............

merikac
5. feb 2011

@mirka285 akurat dnes som vazila Emmu,,a zhodnotila som, ze za 3 mesiace mi pribrala len 1 kg,,,,,,,dnes mala 7900alebo 8000g-podla toho ako sa naklonila,,takze ja to vidim, ze ona sice vela papa, ale vobec nepribera,,,,,,,,,teda len minimalne,,,,,,

maxara
5. feb 2011

@kafoditka by si sa posrala, keby si videla, co som dnes mala ake menu.. 😀 😝

@monline veru Mon, citaj pozorne 😉

kafoditka
5. feb 2011

@monline no musela som sa zatat, lebo stare veci sice obleciem vsetky ale koza trci a ovisa a to sa mi nelubi... ja sa nechcem hanbit v lete v plavkach tak dufam, ze do leta postavu spevnim...

mirka285
5. feb 2011

@monline tak on je extrem ten tvoj synovec...
@merikac ale jasne,ze sa tesim,podla mna to doladi do piatku a tatovi sa predvedie v plnej parade,hlavne uz vie co ma robit s rukami,a inak zacala to robit u svokry na koberci,doma mame parkety a tam sa jej to smyka...
@merikac vsak tie golface nie su take drahe,no ja som uplne nadsena z neho,pre mna je to velke plus ked ho mam v aute hodeny a nemusim vlacit vsade Teutonku so sebou...

mirka285
5. feb 2011

@merikac Linda detto,svokra dnes kukala,ze a to vsetko zjedla?ja ze ano,Linde chuti..ona zje vsetko...

merikac
5. feb 2011

@mirka285 to verim,,ja som sa doteraz na ne moc nepozerala,,ale teraz ked max, holila nejake linky som si vsimla cenu,ze ved super, za taku cenu sa to oplati

kafoditka
5. feb 2011

@maxara aj by mi to posratie bodlo, dnes som este nekadila 😖 baby ja dufam, ze sa mi to nevrati do starych kolaji spred troch rokov, ked som kadila 3x do tyzdna a chodila stale nafuknuta ☹ vtedy mi pomohla 2mesacna kura s aloe vera...

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka neboj sa do leta spevnis,ked budes cvicit,ja lutujem,ze som sa neodfotila pred tym ako som zacala cvicit,by ste kukali na ten rozdiel...vsetko mi vsade viselo,brucho,zadok...teraz je to ovela lepsie az na tu celdu...ale tu som mala aj predtym...ked sa naserem,pojdem na nejake lymfodrenaze,na nejaku kuru...

maxara
5. feb 2011

@merikac a ktory sa ti paci? 😀 provokujem..

@kafoditka no ty sa snaz nieco s tym sranim robit.. to nie je sranda.. ked to takto pojde dalej, dotiahnes to az na hemoroidy a pojdes k F na ritne vysetrenie 😀

@mirka285 ja som dnes Nine kupila v DMke polievocky, rozne, tak som zvedava.. ale dostala na desiatu hned slivkovu hippku a zlupla ju jak malinu, az mi z toho za minutu po zjedeni zaspala 😀

merikac
5. feb 2011

@maxara ten prvy bez toho madla, ,,len fakt skoda, ze nemal madlo

kafoditka
5. feb 2011

@maxara ooo dakujem aj ked je fesak ale o prsty do analu nestojim 😀

mirka285
5. feb 2011

ja som najprv nemala kriterium pri golfaci ze musi mat madlo,ale som velmi rada,ze ho nakoniec mam,lebo aj hracky tam malej mozem pripnut a ona sa zabavi,a vyklada si na neho nohy 🙂

meruska
5. feb 2011

@maxara ako vyzeraju polievky? su tiez v takych flaskach ako jedla?

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 Miri a to si sa spevnila prakticky za vyse mesiac? to je super, ta Lenka ma fakt nieco do seba

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka ja uz cvicim skoro tri mesiace...zas tak rychlo by to neslo 😀

meruska
5. feb 2011

ja malemu varim dva dni huste jedlo a potom dva dni polievku..a obcas ked nestiham dam kupovane 😅 ...

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 to uz?? jaj, januar som nezaratala..viem, ze okolo vianoc si nejake dva tyzdne necvicila skrz tu zilu..boze to tak strasne leti ten cas, ze nechapem

noemarta
5. feb 2011

dobry vecer holky,
ja som akurat dorobila posledne cestaky a mozem ist spat 😉
Priiiiserne ma boli od poobedia hlava 😠 😠 😠 😠 to bude asi tym pockom, nechutne fukalo.
Zas preberate chudnutie 😎 😎 😎
@mirka285 co to co to citam, Linduska je riadna sikulka, dobreee.
@merikac Emma je dost vysoka, takze asi tam sa stracaju tie kila co priberie....
@maxara vidim ze vo velkom hladas golfac, mne osobne sa velmi lubi od espritu, nie je ani drahy, taky stred. 😉

maxara
5. feb 2011

@merikac ale mal taku nahradu za neho.. som potom objavila, len neviem, ci je to vo vybave, alebo si musis dokupit a potom este sa da dokupit taka blbost tiez namiesto madla, take na hracky a jedlo

@kafoditka tak padaj kakat 😉

@meruska 😀 ja tie jedla volam polievocky 😀

meruska
5. feb 2011

@maxara aha 😀

kafoditka
5. feb 2011

@maxara .... ked mne sa aj chce, sa posadim na hajzel, aj farebny casopis si vezmem - a nic sa nedeje 😠

meruska
5. feb 2011

idem spinkat..pekny vecer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre