Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
9. feb 2011

dobré ránko baby
@maxara takže vyzerá to, že naša prítomnosť je v ohrození..tak uvidíme ako to vypáli, snáď sa nelinke polepší

maxara
9. feb 2011

@katarina7777 Katka ty si ma odignorovala.. potrebujem vediet, kedy prides najblizsie na svk, idem sa objednavat do NR 😉

@alica26 inglesina trip 2010 ten starsi model je pekny, dobry kocik, len musis maleho vyskusat dnu posadit.. moja Nina tam vyzerala, ze je taka akurat.. a navyse z nich maju na centralnom sklade uz len bezove a cervene.. 😒 ale ta bezova je krasna, elegantna.. a da sa na nu dokupit aj madlo za 15e. A tie nove 2011 su drahsie, ale teda nie o vela.. no ale tie som neskusala.

@adelaine pocuj, ma napadlo s tou kasou, ze napr ja ked sa vecer nazeriem, cim si roztiahnem viac zaludok ako bezne, tak som potom rano strasne hladna.. tak mozno mu daj menej kase skor a potom pred spanim este trosku mliecka.

noemarta
9. feb 2011

@monline teraz ma 38,5, tak neviem, ale nic jej nie je, ruky ma studena, a iba hlava jej hori, celo ma tiez studene, nechapem... a zuby som jej kukala, nevyzera ze by jej isiel dalsi, minuly tyzden jej vysiel... no neviem, kazdopadne sledujem a dam vam vcas vediet, hlavne tebe mon.

maxara
9. feb 2011

@bambola no myslim, ze toto by som ti mohla splnit 😉 😀

maxara
9. feb 2011

@noemarta a kde si merala? 😕

maxara
9. feb 2011

@monline 😒 ty nekuvikaj.. a ver v lepsie poobedie

noemarta
9. feb 2011

@maxara vsak v zadku....
ale vsak este nie je nic strateneeee..

monline
9. feb 2011

@noemarta už aj my sme mali 2x teploty predtým, aj lekárka potvrdila, že zo zubov a zuby nikde..takže nevylučuje sa to.

monline
9. feb 2011

@maxara no ja už som si dala sprchu, umyla si vlasy, stále sa chystám 🙂

maxara
9. feb 2011

baby prave som zapla telku a znova su tam tie 4svadby a prisla som na to, koho mi ta mrzana Veronika pripominala.. Dorotu z Perinbaby.. ta bol arovnako nastajlovana na svadbu s Jakubkom

adelaine
9. feb 2011

dobre ranko sa praje
vonku je krasne, mna tesi ze svieti slnko, aj ked je chladnejsie,
hned mam lepsi den 🙂
@maxara urobila som vecer pokus, vecernu kasu som mu vobec nedala a bolo to lepsie,
seriemja na kasu, bude na mlieku...asi mu nerobila dobre....

maxara
9. feb 2011

@noemarta rano je vzdy vyssia teplota.. a ked v zadku odratas toho pol stupna, tak je to v pohode.. uvidis.. kukni jej do pusy, ci nema biele na jazyku, alebo cervene hrdlo.. ked nema sopliky a nekasle, nehnackuje, tak su to zuby

maxara
9. feb 2011

@adelaine alebo mu ju daj skor, nech ma akoze pestrejsi jedalnicek 😉

maxara
9. feb 2011

@monline no ja som dojedla a este vas chcem docitat a potom musim zacat upratovat 😲 ved je tu bordel jak v tanku.. by ste ma riadne poohovarali 😀 😎

adelaine
9. feb 2011

@maxara tiez som to zapla, vcera som postrehla debatu o 4 svadbach, ja vsak netusim,
ktora je ta veronika....
mne je sympaticka ta vysoka cierna kocka, dobre vyzera...ale z chlapov, co si vybrali
mi nie je sympaticky ani jeden 😖

monline
9. feb 2011

@maxara mala si fajnové raňajky ako som čítala...🙂 ja si idem vysušiť vlasy, kým sa malý baví v postieľke, potom k našim na kafe a raňajky a tiež by som mala trocha upratať a navariť..

@adelaine ja kašu dávam, ale skôr..pretože pred spaním kojím a vypije obe didi..kúpila som aj raňajkovú kašu, tak niekedy ju je aj ráno..a veľmi mu chutí jogurtová s lesným ovocím od sunarky, pri banánovej už začal vymýšľať (ale to asi preto, že mu do nej dávam ešte banán a on ho moc nemá rád..)

adelaine
9. feb 2011

@monline ja zatial s kasami experimentovat nebudem, mozno mu ju skusim dat na olovrat,
ale mame doma len bez prichuti, ryzovu a s lepkom nejaku osmizrnnu, ovocne som
mu zatial nedavala....a riska z bananu boli brucho, nafukuje ho 😒
a take dobre ovocie to je, no co uz....

maxara
9. feb 2011

@adelaine je ta co ma teraz v telke svadbu

maxara
9. feb 2011

@monline ano, topinka v hriankovaci, na tom cesnak nakrajany a volske oko.. mnam

kafoditka
9. feb 2011

Bre ranko, slniecko svietiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵
My sme konecne dobre spali, ale maly mal o 2 v noci svoju hodinku - zobudil sa, posadil v postielke a rehotal sa na plne usta a rozpraval a rozpraval 🙂 sme mali z neho sou, potom o 3 znova zalomil...
@noemarta snad sa malej polepsi..
Babulky uzite si to dnes u Max a mohli by ste aj nejake foto urobit, nech sa pokochame...
@maxara ty nezabudni poriadne ocekovat tu Mirku, ci najdes nejaku chybu alebo nie 😉 😀

kafoditka
9. feb 2011

@gabika41 vsetko najlepsie k meninkam 😉

sarai
9. feb 2011

@maxara ahoj, davas uz jogurt? a aky? nevies, odkedy sa moze davat? nasla som vselijake teorie a fakt sa dost lisia - po roku, 9. mesiac...

maxara
9. feb 2011

@kafoditka jasne, nafotim ju ako dugyna kocik z kazdej strany aj pat krat 😀 pekna foto 😉 trosku si ju pribliz, lebo ste tam strasne podareni, tak nech vas je lepsie vidno

@sarai 2x som uz dala jogurt, aktiviu saldku bielu a chuti jej..

adelaine
9. feb 2011

@kafoditka jeej, aka pekna fotecka! 😉

mirka285
9. feb 2011

dobre ranko....vy co uz buntosite,ha?ja som vyspinkana do ruzova,umyla som si vlasy,vsak nech nie sim mockos,obliekla som sa,mala kasle stale rovnako,v noci zakaslala asi dva krat,ale zahlienena je teda dost,skoda,ze sa nevie vysmrkat...
@kafoditka jasne,ze nenajde na mne chybu,nevies,ze ja som pani Dokonala 😀
@maxara a inak obliekla som si teplaky,dufam,ze ti to nebude vadit,ale mam dnes naladu na teplaky,taka domaca kultura u teba 🙂

kafoditka
9. feb 2011

@adelaine 😉 to mi Maxinka zaopatrila taku fotecku, ked som sa vcera stazovala, ze ziadnu peknu s nim nemam 🙂

maxara
9. feb 2011

@mirka285 ked mi uvaris kavu, tak mi teplaky nebudu vadit 😀

oacka
9. feb 2011

ahojte! idete sa dnes stretať? máte na to krásne počasie..
@kafoditka krásna fotka...
ja som happy,lebo som sa veľmi bála reakcie na očkovanie, a nebola takmer žiadna, trochu plaču pre boľavé nožičky, večer teplotka 37,9 a nad ránom už nič... včera už bola fit. dúfam,že sa už žiadna rekacia nevyskytne... v sobotu ideme plávať, asi budem v bazéne jediná veľryba....budem robiť vlny. 😀
o chvíľu pádiť na kožné, konečne dačo spravia s tými mojími krátermi na ksichte. 😀
@strasska veľká v ´daka za tie hračky do vody,malá ich úplne žere....doslova. 😀 pije z nich vodu s mydlom. 😀

bellablonde
9. feb 2011

ahoj krasky
zas mi ujde kafe u maxi 😠 petiaka mam doma uz treti den neni v jasliach, som z neho mierne na nervy aj z jeho nekonciaceho sa sopla vrrrr 🙄
dam si s vami kafe aspon virtualne, dufam, ze ma poriadne ohovorite 😀 😀 ze sa zas neviem dotrepat
kafko pekne foto 🙂

maxara
9. feb 2011

@mirka285 @meruska tak este raz... fuuuj basket, neznasam.. 😝 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre