Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
10. feb 2011

ozaj , este rozmyslam nad touto podlozkou do kocika, co myslite bude sa mi hodit do mojho hnedo-modreho Maclarenu? lebo ta cena je dost vysoka 😒

http://www.newbabyland.com/accessori_materassin...

merikac
10. feb 2011

@maxara Peeti,,ja som nejako ani nepstrehla, ze ty si mala dnes posledny den kedy si odbavovala svoje patalie s telom,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ufff, napata som bola pri citani,,tak sa necudujem, ze si zisla z tej kozy cela spotena,,ale zvladla si to statocne,,,,,,,,,,,,tak uz len vela zdravia prajem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😵

macik27
10. feb 2011

ahojte dievčatá 😉 ..tak ten náš tatinko včera dorazil doniesol mamičke krásu kytičku ruží a malej princeznej hojdacieho koníka ( prikladám foto 😀 )...dnes sme vyrazili tochu prevetrať obchody a keďže som si 5 mesiacov nič nekúpila tak som mu trošku prevetrala účet 🙂 vôbec neprotestoval naopak že len si kúp však si zaslúžiš 😀 😀 😀

merikac
10. feb 2011

ahojte zabule,,dnes som mala na rit den 😠 a som rada, ze uz lezim v posteli,,v nej ma uz nic negativne hadam nemoze prekvapit,,Emuska uz spi,,tak vas idem pocitat 🙂

merikac
10. feb 2011

@macik27 mily konik,,tak teda privitanie bolo vo velkom a so vsetkym co k tomu patri 😀 krasny konik,,,som ja len zvedava, ci nas pride informovat na druhy dne po privitani s drahym aj @mirka285 😀 😉

meruska
10. feb 2011

@macik27 tatik si ide rozmaznavat svoje dve zienky 😉 pekny konik

monline
10. feb 2011

ahojte kočky...všetky ste pri telke, alebo tu niekto ostal?
@maxara..poviem ti- zle sa to predstavovalo čo som čítala..ufff...už aby aj toto prebolelo a si fit...veľa zdravia peti 🙂

@macik27 prekrásny princezničkovský koník, musíte byť teraz doma dobre naladení, ked sa ocko vrátil 🙂 malá musí byť vytešená a ty ešte viac..super, užívajte si ho..a teraz dokedy je doma? na furt? či sa vráti ešte?

@luludi super, že ste vyzdraveli, môžete si užívať krásne počasie (kým zas neostane zima)

neviete mi baby poradiť ako sa dá tuto vymazať priateľ?? a ešte- existujúci album sa nedá zamknúť iba pre priateľov, však?

monline
10. feb 2011

@merikac prečo si mala na rit deň???

adelaine
10. feb 2011

@monline neboj, ja som tu...je tie turecke kraviny nemozem pozerat ...a tak visim na koni 😉 😀

monline
10. feb 2011

@adelaine super..ani mňa to nechytilo, začala som pozerať kriminálku, ale ked malý zaspal, šla som zo spálne...všimla si si novinky na konovi? kolekcie? a potom fotoblogy priateľov zvlášť?

merikac
10. feb 2011

@monline mon,,aj ja som tu,,,dnes baby toho vela nepopisali, tak som mala dnesny den zachvilku preluskany,,ja tiez nepozerem Sehinu ,,,,,,kazdy den sa to kdesi pretriasa,,tak chtiac- nechtiac sa vzdy dozviem co sa tam dialo, ciize som v obraze bez obrazu 😀

merikac
10. feb 2011

@adelaine u vas sa uz polepsilo?? maly tokolo neplace?

adelaine
10. feb 2011

@monline pravdupovediac nie...rovno som klikala na julovky, mam ich v oblubenych...
a inak, som rada, ze zacne buduci tyzden panelak, hadam sa bude dat pozerat.... 🙂

kafoditka
10. feb 2011

@monline
@adelaine ja som tiez anti seherezadna 😝 som cvicila doteraz..
@monline Mon existujuci album dodatocne nezamknes, jedine, ze by si ho cely zmazala a znova nahodila s tym, ze bude len pre priatelov..
@merikac a coze si mala za blby den??
@katarina7777 Kati dost je draha ta podlozka a mne osobne sa nepaci.. nechces mu tam dat usit nieco veselsie? Mirka ma link na jednu sikovnu babiznu, ktora sije obojstranne podlozky za 10euri, ja mam tiez, ale su o 5 eur drahsie..

adelaine
10. feb 2011

@merikac nastastie ano, nakoniec to neboli zuby, ale blba kasa na veceru, asi mu
bola tazka na brusko, teraz ked som ju vylucila mi v noci celkom dobre spi, a potom
aj nasledujuci den je v pohodicke, lebo sa v noci vyspal 😅 a ja tak isto ....

macik27
10. feb 2011

@monline len do prvého marca potom zase odchádza až do júla ☹ no a doma je perfekná nálada malinká sa sním blázni a stále sa na neho škerí 😀

merikac
10. feb 2011

@adelaine no vidis,,takze to nebolo od hladu 😉 dolezite je , ze ste na to prisli🙂)

katarina7777
10. feb 2011

@kafoditka prosim posli mi ten link, lebo som pozerala ze s postovnym by ma to vyslo 35 eur! sadnu tie podlozky na vsetky golface? aku si si dala usit ty?

monline
10. feb 2011

@merikac ja ani nechcem počuť čo sa tam deje, stačia mi aj upútavky aby som sa zorientovala 🙂 takže čo sa deje?

@adelaine panelák som pozerávala, ale väčšinou v repríze, kedže malý zaspáva nevyspytateľne...teraz sú nejaké novinky, dokážeš rýchlo zistiť, či niekto z priateľov pridal nové fotky alebo niečo napísal do svojho profilu

@kafoditka myslela som si ☹ už som začala vymazávať albumy, je mi ľúto tých komentárov, lebo každý jeden, ktorý mi pochválil drobčeka ma potešil, ale čo už..spravím to tak...a zistím ako je to s tými priateľmi, asi aj tam si upracem (dúfam, že zistím ako)

katarina7777
10. feb 2011

@mirka285 miri prosim ta posli mi do IP link na tu babu co sije podlozky... dikes

kafoditka
10. feb 2011

baby ja musim pochvalit Filipa (klop klop klop) cez den mi celkom pekne spava, doobeda potiahne hodinu, tesne po obede zasa hodinka a vonku na prechadzke tak isto 🙂 vecer zaspava okolo 19tej, budi sa napanie o 23 a potom okolo 5..ale medzitym este zamrnci, lebo chcee bud dudel alebo trochu caju. Celkom som s nim spokojna 🙂

monline
10. feb 2011

@macik27 aspoňže tak..že to nie je na kratšie..takto majú mesiac na to, aby si to spolu užívali..ale ked skypujete, apsoň malú vidí ako rastie, aj malá stále viac ho bude vnímať..pusu to síce nenahradí, ale aj toto je skvelá forma komunikácie..

monline
10. feb 2011

@kafoditka tak aj my sme s ním spokojné a chválime ho 😀

merikac
10. feb 2011

@katarina7777 - no musim suhlasit s Dominikou,,ze tiez mi pride ta podlozka k tak krasnemu kociku,,ze eeeee........ale je to vec vkusu,,,,,mozno si to len neviem predstavit 🤐

merikac
10. feb 2011

@gabika41 vsimla som si az teraz neskoro, ze dnes mas sviatok mena,,preto vsetko kraaasne aj v ostatne dni, nie len ten dnesny 🙂

katarina7777
10. feb 2011

@kafoditka
@merikac celkovo tie maclaren podlozky su nejake divne, este som nevidela ani jednu taku do ktorej by som sa zalubila ☹

katarina7777
10. feb 2011

@gabika41 aj my sa pripajame k gratulacii. 🙂

merikac
10. feb 2011

@monline
@kafoditka baby,,ale zamknete aj uz existujuce albumy,,zaidne mazanie,neskoro som si vsimla co pisete

meruska
10. feb 2011

@monline ja si viem zmenit kto vidi moj album, vam to nefunguje?

katarina7777
10. feb 2011

@kafoditka aj mne maly zacal pekne spavat cez den aj vecer uz nevymysla a hned zaspi, v noci sa mi budi medzi 3-4 na papanie a okolo 7 ho zobudi hovienko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre