Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. feb 2011

@denisse vcera zaspala az o desiatej,a aj to som jej dala viburcol,v noci sa zobudila nastastie len dva krat,dostala dudel a spala,ale sople stale odsavam,cela chrapsi chuda moje,ale zle robit,to stiha 😀
@vierkaha vsak by ma porazilo,no a manzel,vsal typicky chlap 😠

vierkaha
16. feb 2011

@mirka285 veď ma skoro aj porazilo, ako ja bežne nemávam ilúzie čo sa mm týka, ale v piatok pred svatbou sme sa bavili o tom, že aspoň raz by som chcela ísť niekam tak, že by som sa v pohode nachystala a nepripadala by som si tam ako chudobný príbuzný a on sám od seba zahlásil, že sa bude starať o malého ...... čo už asi ho nezmením, budem si to musieť nejak inak zorganizovať - nabudúce
@noemarta ja budem francúzske zemiaky

noemarta
16. feb 2011

@vierkaha dik za typ, to som robila minuly tyz.
skusim asi granatir....
@mirka285 linda maeste stale sople??? videla som na fotkach, ze uz pekne stoji v postielke, waau, super napreduje 🙂 🙂 🙂

bambola
16. feb 2011

Dobre ranko 🙂

tak mala ma sopliky a kycha 😠 zatial si sopliky vykychava von takze neodsavam ale uz som jej strekla morsku sol a obcas aj zakasle, takze odsavacka nas neminie 😒
super, ze je von tak "nadherne" to som chcela ist do eurovei ale tak asi ostaneme trcat doma 😔
@maxara nadherna je na tych fotkach 🙂 a ako pekne uz sedi, vsak este minuly tyzden som ju musela dvihat ako sa po Danielkovi valala 😀
@luludi no s kocikom by som nesla a s manducou uz duplom nie 🙄
@mirka285 som ocumovala tu moju postielku detsku a som zistila, ze na nej su sice len dve polohy ale ta stredna chyba a asi aj ta prva je nizsie ako bezne byva, cize ta druha ju uplne naspodku 🙂 tak som spokojna, ze nemusime vrtat dalsie diery 😀

bambola
16. feb 2011

@noemarta mnam granadir 😝 ja to nemozem robit lebo by som si to jedla sama 😒

noemarta
16. feb 2011

@bambola noo tak nakoniec nemusim varit, babka varila, tak mame dojst na obed, waaau...

maxara
16. feb 2011

@bambola to bolo len minuly tyzden 😅 ?

monline
16. feb 2011

@maxara krásna je Ninka, gratulujeme k výmesačiu 🙂
dobré ránko baby
tak mne sa malý včera prebral, NIka mu šla akože dať dudeľ nech spí dalej, ale samozrejme sa na neho tak usmieva, že malý rovno rehoty..a tak sme sa hrali, bavili, smiali až do jednej v noci, o pol druhej konečne zaspal..potom som ho ešte asi 2x kojila (ani neviem, spala som), zobudili sme sa o pol 9, aspoňže tak 🙂 teraz spinká

monline
16. feb 2011

@bambola tak ale vieš..ktovie či chcela, aby si ju vôbec dvíhala? možno sa jej dobre váľalo 🙂

monline
16. feb 2011

@mirka285
@bambola takže obe máte choré dievky? chúďatká malé...nech ich to rýchlo prejde

@noemarta Nelka je už celkom v poriadku?

monline
16. feb 2011

@maxara a ešte aj k zúbku gratulujem..najmä tebe, že to všetko trpezlivo znášaš..tie deti si toľko vytrpia kým im zúbky narastú...

monline
16. feb 2011

a už mi niekto odpíšte, inak pôjdem variť kel 🙂

monline
16. feb 2011

@vierkaha aspoňže ste sa dobre zabavili, keď už to aj nebolo podľa tvojich predstáv..daj foto, nech vidíme ako ste sa vyfešákovali 🙂

monline
16. feb 2011

@luludi
@adelaine aj u nás je hnusne, strašná námraza...ale tuším to povoľuje..o chvíľu idem so švagrinou do senca nakúpiť, snáď budú cesty dobré...

@denisse sinupret je dobrý na zatekajúce hlieny

monline
16. feb 2011

no fajn..tak idem variť

denisse
16. feb 2011

@monline
ja mam taky pocit, ze na ceskom pribalovom letaku sinupretu pisu, ze je az od roka

bambola
16. feb 2011

@monline mala si solo 😀 ja som malu dopovala bananikom a zachvilku snad pojde spat. uvidim ako to vydrzime cely den doma kedze von sa neda 😠
zaujimalo by ma kde nachladla 😒

bambola
16. feb 2011

@denisse na paralenovych cipkoch pisu, ze su od 7kg a mala uz zoparkrat dostala 😉 ale isto pri sirupe by som sa poradila v lekarni 🙂

katka55
16. feb 2011

ani nestrasne s poladovicou. nas dnes caka 200 km domov ☹ dufam, ze cesty budu ok.

adelaine
16. feb 2011

ja mam navarene, zapekany karfiol zo vcera 😉
von som nesla, nechce sa mi....je stale tak hnusne ako bolo skoro rano,
take nizkotlakove zamracene hnusne pocko neznasam, je to na depku ☹
idem si kuknut TV, a budem dufat ze sa mi risi tak skoro nezobudi...

@bambola na paralenovych cipkoch je pisane od 7 kg preto, lebo je to 100 gramov,
ked ma dieta menej kil, nie je to o tom, ze mu ho nemozes dat, len mu musis dat
menej, dava sa polovica cipku

katarina7777
16. feb 2011

@maxara gratulka ku 7 mesiacikom 🙂 Ninka je velka kocka ... inak tie nase deticky asi spolu nejak komunikuju , lebo leo je taky isty jak Ninka, vsetko ho zabavi tak na dve minuty, on by bol najradsej v choditku a brazdil po dome a vsetko stahoval, alebo aby som ho drzala pod pazuchami aby mohol skakat... teraz nastastie spinka, normalne som si dala sladkost aby som si ukludnila nervy lebo niekedy uz toho mam dost ☹ a tu ma tiez do soboty prsat 😠

monline
16. feb 2011

@denisse my sme sinupret brali okolo vianoc, píše sa na ňom, že deti v dojčeneckom veku 3x denne 10 kvapiek, že by bol až od roka na letáku nie je a lekárka nám ho odporúčala

@bambola môj nemá rád banán

gabika41
16. feb 2011

tak uz som spat z poradne...baby ja uz tomu nerozumiem,tak moja pedina mi povedala,ze od 7 mesiaca uz moze vsetko aj piskoty aj tvaroh atd.....tak mam pekny gulas..

inak tu v PE je sucho,z coho mate tu poladovicu v Blave sa tam sneh topil,alebo prsalo...ja som dostala som z ineho,bola som tu n atrhu a ze kilo bananov 2,20EUR to sa mi teda zda uz fakt vela...

@maxara ....mala je akoby Ti z oka vypadla....inak uz teraz ma ako ja hovorievam nieco v oku......

@vierkaha ...no to mm by nieco take nikdy ani nevyhlasil.....

katarina7777
16. feb 2011

@mirka285 prisla ti ta podlozka? si s nou spokojna? Dufam ze to linde skoro prejde... inak aj ja som dala malemu vecer viburcol, lebo 4. noc nespat som uz nevladala 😒

maxara
16. feb 2011

@katka55 Kati, tak opatrne, lebo ja ked kuknem z okna (sice je u nas mrtvo na ulici) a obcas zbadam cloveka, tak chodi jak s kolikom v riti. Ja som normalne bola vonku posypat 😲 😕 a sama som sa skoro zdrbala a skoro mi odpadli usi.. strasneeee, vlezla kosa je, ako ked som bola v Belfaste.. nic nie je horsie ako vlezla vlhka zima

maxara
16. feb 2011

@katarina7777 jeeej Kati, dobre ze ides, si mi pripomenula Nitru 😉

maxara
16. feb 2011

@katarina7777 ja krava a ja to odoslem, bez datumu.. takze 4.4. o 10tej mam rande u dr. Takze zas budem vybavena asi tak okolo 11tej, pol 12tej

adelaine
16. feb 2011

@maxara prirovnanie "chodi jak s kolikom v riti" sa mi lubi 😀 😀

maxara
16. feb 2011

@any23 @drievko @merikac @nununka ??? ako? 4.4. o 11tej pri hypraci vyhovuje? 😀

maxara
16. feb 2011

@adelaine aj ja som tak chodila, ked som posypala, ale nastastie som sa nevidela z okna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre