Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
18. feb 2011

@monline ja som si vsimla na Filipkovi, ze zacina mat obcas take huncutske prejavy, asi uz budu trochu vymyslat...
mne by to bolo tiez luto vyhodit, ved stoja dost penazi, dobre si urobila, ked si to odlozila, ja to robim tak, ze ked nieco nechce, zmiesam mu to s tym co ma rad a ani si nevsimne...

mirka285
18. feb 2011

@katka55 a ja som kde isla?si spoznala moj ksicht hned??

katka55
18. feb 2011

@mirka285 😀 praveze robika ma pravdu. som kukala jak puk, ze ako dobre vyzeras 😉 ja nafutrovana v rifliach 😝 nejako do nich neviem naspat schudnut 😠

robika
18. feb 2011

inak dnes sme mali mat s mm pekny vecer, cely den mu hovorim, ze konecne nechcem nic robit, iba oddychovat a ze nech si urobime vecer pre seba a realita... sedi pred telkou so svojim kamosom, lebo ked mu niekto zavola, ze co robi, jeho zvycajna odpoved, nic take ale on to hovori vzdy, aj ked moze byt zavaleny robotou a potom ked sa k nam niekto dotrepe, nevie povedat aby uz odisiel a tento je zrovna taky kamos, ktoremu to samemu bohuzial nikdy nedochadza...

katka55
18. feb 2011

@mirka285 ty si isla zprava dolava 😀 nooo, smerom od dracika... 😀 jasne, ze som ta spoznala 😉

robika
18. feb 2011

@mirka285 vidis aky mam dobry odhad a to iba z fotiek, si jednoducho kocka 😉

monline
18. feb 2011

@robika huncút je aj daniel..páči sa mu, ked ho hreším nonono a on to naschvál robí a rehoce sa...vyslovene čaká kedy si všimnem, že v chodítku šiel až ku kvetu a ide ho chytiť..a potom ked mu poviem nono, tak ho začne kmásať a ťahať a ja bežím a zachraňujem a on sa rehoce strašne..

robika
18. feb 2011

@monline teraz som sa zasmiala aj ja, lebo som si to predstavila ... 😀

mirka285
18. feb 2011

@katka55 nabuduce do mna kopni 😉 no musim ist uz,zdielam dnes izbu s mojim synom,je Gabova dcera u nas,tak spi v spalni lebo ona vraj rano bude vstavat k Linduske a da jej mliecko...a moj syn mi kaze vypnut kona,vraj som zavislacka 😒 hm,tak idem spat,dobru noc vsetkym

monline
18. feb 2011

@mirka285 ja som zistila, že neviem trafiť dobrý čas na obed..malý zje ukážkovo na desiatu výživu a pekne zje aj olovrant..ale na obed je asi dosť sýty z desiaty a z mlieka, ktoré dostane keď ho pred obedom uspávam..akoby nepotreboval vtedy príkrm, tak premýšľam, že mu dám mäso so zeleninou doobeda miesto výživy..lebo ani večer nechce mäso...skúsim

robika
18. feb 2011

@mirka285 dobru noc a pekne sny 🙂

katka55
18. feb 2011

@mirka285 kopnem, kopnem 🙂 idem uz aj ja. dobruuu.

monline
18. feb 2011

@mirka285 dobrú noc..tak dnes ťa vystrnadili zo spálne, som zvedavá, či sa lepšie vyspíš

monline
18. feb 2011

@robika a aký huncút je filipko? čo vymýšľa?

robika
18. feb 2011

@katka55 aj Tebe dobru noc

robika
18. feb 2011

@monline on sa snazi zdemolovat kolotoc, tiez z neho chyti niektoru hracku, pozera na mna a caka a tiez ked zacnem nonono, tak s tym zacne kmasat... najnovsie sa zacina jedovat, ale tak rozkosne, ze sa na neho musim vzdy usmievat, ked sa mu nieco nepaci, zacne vydavat take dlhe mrncajuce zvuky a zatinat pasticky a krutit s nimi...

monline
18. feb 2011

@robika ja už som kolotoč dala dole, lebo ho skoro zhodil, tak silno ho ťahal..a odtrhol šnúrku na hniezde, tak občas ho v postieľke nájdem skrývať sa pod ním 🙂 zlaté sú tie deti, že? vymýšľajú

robika
18. feb 2011

@monline hej aj ked velmi vymyslaju, su take zlatucke tie nase deturence... na to hniezdo este neprisiel, ale zboznuje ked sa mu schovavam ja, tak krasne sa vie smiat... joj tak velmi ho zboznujem 🙂

monline
18. feb 2011

@robika idem do postele, malý sa mi prebral..dobrú noc prajem

robika
18. feb 2011

@monline dobru noc

gabika41
19. feb 2011

dobre rano a pekny den sa praje....dnes vyrazam k nasim na kopanice.....

luludi
19. feb 2011

Dobre ranko 😵

maxara
19. feb 2011

Ranko damy, dnes utekam k nasim. Prisla som len kuknut, ci mam kupit hrniec pre Mirku alebo nie..

@ywett ako? nechapem s tym feniklom.. Fenikel je zelenina, cize cerstvy a potom sa predavaju aj jeho semienka, ako korenie. Tieto semienka su v detskych cajoch a ja ked parim zeleninu, davam tieto semienka do vody dole, pod zeleninu. Cerstvy fenikel, taka bulva co vyzera ako cibula cudna alebo zeler, tak to normalne musis uvarit do makka.
A dostanes ho kupit v pohode aj v tesku.

maxara
19. feb 2011

@sarai na zubky som ja kupila Dologel to je jediny gel, ktory neobsahuje lidokain a je cisto prirodny. Ale samozrejme aj menej ucinny. Ale nam pomaha, takze to neriesim. Povedali mi v lekarni, ze keby to neucinkovalo, tak si mam prist po silnejsi.

@bellablonde oki, to mi staci 😉

mirka285
19. feb 2011

dobrer anko....tak Linda mala dnes v noci svoku polhodinku,zobudila sa o tretej a a ni za svet spat...ona sa chcela hrat,chapete to?nastastie po pol hodine zaspala a spala do deviatej..ja uz mam aj vlasy umyte a idem robit ranajky...
@maxara si zlata,ze si sem kvoli mne nakukla 😉 my ideme poobede k svokre a odviezt Lujzu,lebo zajtra ide na lyzovacku....takze o dnesny program mam postarane...

maxara
19. feb 2011

@mirka285 Hrniec ti teda zakupim, nepojdem okolo nahodou, ale cielavedomo, lebo idem na vedlajsiu ulicu vratit saty, lebo ja krava si ich velice prirovnavam na boky a dojdem domov a na prsach narvate??? 😠
Som myslela, ze ten hrniec ti kupim taky obycajny samozrejme, ale keby mali iny, trosku drahsi ako som pisala, tak nevadi, vsak? Proste vyberiem ako by som sebe kupovala, dobre?

som nasrata na moje jeble telo, lebo zerem len zeleninu a kazdy den mam o par deko viac.. ☹ cukor mam jedine 1 lyzicku v kave. Ale nevadi.. mozno fakt sa spamatava z tychto zasahov kadejakych. Zase mi zacalo krvacanie, dufam, ze prejde, lebo v pondelok budem musiet ist na gazu a mast. ☹

@monline ja teda nemam bohvie aku postavu, ale ruzovu si doprajem, aj fialovuuuu 😵 😵 milujem tie farby
Ale mne sa hodia, nie? 😅

maxara
19. feb 2011

@mirka285 peciem kolac a mam este 10 minut cas 😉

maxara
19. feb 2011

@mirka285 Vies vco ma napadlo? Nema Lindusa nejaku alergiu na nieco, co mate doma? Ked ma len sopliky, obcas zakasle a nic ine? Ja som mala plesen doma (teda tam, kde som byvala, ked som na to prisla) Liecili mi 4mi antibiotikami zapal priedusiek, ktory nechcel prejst.. zadusala som sa neskor kaslom a soplami hustymi.. a nakoniec som nasla za velkou skrinou megaplesen az po vrch. Som sa prestahovala do ineho bytu (v NR)

mirka285
19. feb 2011

@maxara Peti presne tak som si to predstavovala,ze kupis tak akoby si si ho pre seba kupovala,jasne,ze moze byt aj drahsi......sa mi zda ,ze Linde to uz ustupuje,dnes rano nemala ani plny nos,ani neviem naco by mala alergiu,kvety mame az dva a plesen nemame mat kde,kedze my mame minimum nabytku...

bellablonde
19. feb 2011

ahojte
co je toto za den? nevyspata, strapata, v byte vladne chaos,
chalanov som poslala zaniest staru umyvacku do zberneho dvora a na nakup
sa mi nic nechce, myslite, ze dalsie presso mi pomoze? 😒
a rozhodla som sa, ze dnes nevarim, objedname pizzu

zas mi tecu slzy... kocky, ktore ste alergičky, zacala uz "sezona"??
mne dobre dva tyzdne slzia oci, ci doma, ci vonku,
v zivote som nebola na nic alergicka, ale teraz prisamvacku premyslam, ze to predsa neni normalne 😠 oci mam ako angorak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre