Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
22. feb 2011

Babenky ... nechcete niektora predat kyblik na kupanie deticiek? Kebyze vam je uz maly ....
Segra by mala zaujem ... Byva v BA, v Dubravke, rodi koncom maja, takze to ma este cas 😀

meruska
22. feb 2011

dobre ranko, cim ste vcera nasrdili vasich muzikov? @bambola @mirka285 ??? 😀 alebo oni vas?

kazdopadne uzite si kavicku, predpokladam ze ju bude varit mirka 😉

macik27
22. feb 2011

ahojte, prišla som vás kuknúť 😀 manželíka som vyhnala s autom na servisnú prehliadku malinká búva tak mám chvíľu čas 🙂

mirka285
22. feb 2011

@bambola aj my,tak idem teda,za takych 15 minut som tam

luminkasp
22. feb 2011

@mirka285 mirus, tych 200ml za cely den ci jedno jedlo?

maxara
22. feb 2011

@tinaki1275 @mirka285 @kafoditka no dobre teda.. tak sa tesim..
Ale musim povedat, ze chalosi si pekne makli, som ich prevetrala a teraz sa to tu da.. A za odmenu mi mozu upratat v spalni postel a sadnut si tam, zapnut komp do telky a hrat sa.

@bambola keby stol.. tie obaly boli vsade, len nie na stole.. 😉

@cigaretka5 kupovala som na kocarky davidek.cz ale mali tam na nu brutalnu zlavu, tak preto.. inak teraz uz je mozno lacnejsia aj inde. mna vysla vtedy 3600 Kc. Neviem rozdiel, lebo potom som uz nepatrala po ostatnych, aby som nevymyslala nahodou, ze chcem inu. Tato je bezpecna, nam sa paci, aj farba je superska.. Ninka sa v nej vytesovala, pultik jej nevadil, ale teda este sme s nou v aute neboli. Da sa trosku sklopit tak, ze NIne by hlava nemala padat, na hlavu ma este dalsie polohy na sklopenie.. Ked chces, dobehni dneska k nam na kavu a omrkni si ju 😉 Ahaa a priputat v tomto aute nam ide aj bez isofixu. Ma taky podstavec a vraj ked sa ten da dole, tak sa da priputat.

denisse
22. feb 2011

Ked niekto neviete, ake to je, ked dieta reve a chyba vam to, tak kuk na nasu baru v autosedacke 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=y4y8cdZjIVg
tatianka.g
22. feb 2011

baby to ste vsetky na kavicke? a ja mam konecne chvilku pre seba... 😉

denisse
22. feb 2011

A takto sa pohybuje .. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=nLEzJOpAdws

Je to len video z mobilu, takze nic moc kvalita

tatianka.g
22. feb 2011

@denisse sikovna je a ako pekne jej to ide, taaaak my sa veru nechytame... mame lenive babatko

denisse
22. feb 2011

@tatianka.g
to je otazka posledneho tyzdna alebo desat dni ... vtedy na to prisla a trenuje 😉

tatianka.g
22. feb 2011

a myslis ze jej pomohla aj vojtovka?

strasska
22. feb 2011

@denisse dakujem ti velmi pekne za druhe videjko...nasa sa pohybuje uplne rovnako len pomalsie, lebo mame koberec 😉 a sikulka je ta vasa 😉

denisse
22. feb 2011

@strasska
aj toto je na koberci ... a zrychluje sa to kazdym dnom 🙂

denisse
22. feb 2011

@tatianka.g
neviem, ja uz dlho necvicim ... a stale dufam, ze si to nebudem vycitat

tinaki1275
22. feb 2011

@denisse je super sikovna..a ked som si pustila ten plac,rozrevala sa mi aj Leia 🙂 ..presvedcive..tot mi zacala robit v autosedacke aj leia uz asi tyzden...a pritom predtym nikdy ani nemukla.. 😒 fakt ta obdivujem..

denisse
22. feb 2011

@tinaki1275
niet co obdivovat, pretoze ja to nezvladam .. skoro nikam nechodime ... 🙂
niekedy mi takto reve aj v kociari .. . tak ked mozem tak sa vartim domov, ale ked musim po nelu do skolky, tak proste ideme s revom 😒

tinaki1275
22. feb 2011

@denisse ja som vcera zastala na 5km 3x .. a ztoho raz na dialnici a proste vytiahla malu von 😒ja ten rev nemozem zniest .. 😒to je az na zblaznenie..samozrejme len co ju vytiahnem ani nemukne a este sa smeje.. 😠proste so mnou toci .. ☹

denisse
22. feb 2011

@tinaki1275
ale pri takom reve sa neda sustredit na soferovanie .... takze ja ta plne chapem ...

tinaki1275
22. feb 2011

@denisse presne kvoli tomu sme v rakusku dostali pokutu rycala na dialnici hned za viednou a tam sa nikde zastat nedalo ..a tak miesto 80 siel mm 110 km aby sme rychlo dosli k najblizsiemu parkingu alebo pumpe..to ale policajti nepochopili .. 😒 aj ked videli ze sa zadusa od placu este nas zdrzovali a hladali co dlasie by nam dali zaplatit.. 😖

tinaki1275
22. feb 2011

jaj baby ved uz dokavickujte 😠 chybate nam tu .. ☹

miki060707
22. feb 2011

@denisse tá vaše je ale šikovnica, ale vie pekne aj spievať 🙂

miki060707
22. feb 2011

@denisse toto isté som mala aj s dcérou, od narodenia bola taký revák, že ma išlo poraziť a zostalo jej to do dnes, je to na nervy, mne hoc kedy začne revať jak bláznivá len kôli tomu, že sa nechce česať a o chvílu začne vracať z toho revu, šimon je uplne iný, ten ked sa mi zobudi v kočiku, ked som na prechádzke, tak je kludný a sona, s nou som hned utekala domov....
ja som už dokávičkovala a odsala sople malemu

miki060707
22. feb 2011

no asi tu nikto neni, malý zaspáva, dcéra spí, robiť nemôžem nič, lebo by som ich zobudila, tak si ešte niečo budem hladať na nette v bazaroch...pekný den vám

tinaki1275
22. feb 2011

@maxara hej peti ty si nam tu normalne zrusila popludnajsi pokec..vidis bez teba tu nikto nepise.. 😀 dufam ze uz pomaly koncite... 😒

tinaki1275
22. feb 2011

@bambola ozaj uz s skusala manducu na boku ? co na to mala bambi ? chcem to vyskusat .ale chcem najprv zistit ci to vobec stoji za to ..ja som totiz leniva skusat to len tak .. 😀

luludi
22. feb 2011

@tinaki1275 ja som skusala dat buba v manduce na bok, ale nebolo to prijemne, lepsie mi bolo vpredu, alebo vzadu na chrbte, ale zase bubo ma okolo 10,5 kg a bobka bambolina je drobusik a tvoja princezna tiez 🙂

alica26
22. feb 2011

Ahojte kočky, čo ste všetky na káve u maxi? 😀
Ja som bola doobeda v robote, malý bol s mužom a ked som prisla domov, malý mal výživu aj vo vlasoch... 😀 Úspešne sa krmili... 😅
@denisse Akú malú jedošku máš.... ale ona neplačká, ona sa len hnevká... 🙂 Ale musím povedať, že plaziacu taktiku má vymakanú 😀

adelaine
22. feb 2011

@luludi na boku by sa ani nosit nemali, ci uz v manduce alebo bez nej,
moj risi je tiez tazky, niekedy si ho na boku akoby prehodim na inu ruku,
ked to videla rehabil. pracovnicka, ku ktorej chodim, tak ma zdrbala, ze nech
sa neopovazim dieta nosit na boku 😠

monline
22. feb 2011

ahoj kočky, tak dnes sme mali zase super stretko u Maxi, pridávam fotky, komentovať ich asi nebudem, počkáme si na maxine komenty 🙂 Bolo výborne, ako vždy, ja som sa vtirkla s polkou rodiny (moja švagriná Katka s 5r. synovcom Marečkom a Nika), bola Mirka, bambi, noe, kafko, bella, samozrejme maxi a ja, takže Danielko mal parťáka, nebol na toľké krásne kočky sám 🙂 detičky boli úžasné, dokonca jeden čas spinkali takmer všetky naraz, tak sme mohli klábosiť...ešte raz díky Peti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre