Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
22. feb 2011

@maxara pretože ty nevnímaš veci plocho a oklieštene 😀
a teraz si ešte predstav ako fotíme 😀 😀

maxara
22. feb 2011

@monline vsetky v kruhu a oni tie fajky,... no amen tma

tinaki1275
22. feb 2011

@maxara jezis Peti ty mas predstavivost 😀 ja si idem radsej lahnut..tu sa to brutalne zvrhava 😀 asi by ste sa nemali tak casto stretavat 😀

monline
22. feb 2011

@maxara hlučné sme boli celý čas, nevadilo mu to..spal a ked sa zobudil, usmieval sa..to bolo podstatné...škoda, že sa nezúčastnil toho fotenia na sedačke, na tom tmavom pozadí deti viac vyniknú, pekné fotky sú to...

monline
22. feb 2011

@maxara tuším v grécku to robia inak...😀 pohoršili sme tinku 😀

maxara
22. feb 2011

@tinaki1275 @monline no ja vlastne som mimo hru, ja som predsa Rukaaal 😀 😀 😀

tinaki1275
22. feb 2011

@monline ale nie,len som si zacala predstavovat aj ja.. 😀 a to sa mi asi dobre spat nebude.. 😀
kazdopadne baby som sa zasmiala.. 😉 a padam do postele 😉

tinaki1275
22. feb 2011

@maxara to som chcela povedat ,ze hladnemu sa o chlebe sniva 😀 takze ty si mimo hry ..asi preto ta predstavivost 😵

monline
22. feb 2011

@maxara nieeeee, ty si domina 😀

maxara
22. feb 2011

@tinaki1275 neboooj.. ja som prevazne rukaal 😀 😀 😀 zartujeeeem

monline
22. feb 2011

@maxara peti kedy plánuješ cestu k vám do tesca, resp. do tej časti pezinka? žeby si aj ty v tom mole omrkla golfáč...a tiež tú hojdačku, nevšimla som si aká je, ale malému sa v nej páčilo..a cena začínala tuším štvorkou, ale na stránke majú inú cenu a jeden typ, tak len, či je to ono, lebo ja som pako v tomto, nezapamätám si, všimla som si len, že ju mali v dvoch farbách..premýšľam, že by som jednu kúpila Danielkovi a jednu miláčikovi (lukáškovi, či Oliverovi), keďže mu nebudem mať čo kúpiť, lebo handier má milión po svojom, po mojom aj po sestrinom malom..

maxara
22. feb 2011

@monline prave si pisemee 😀 😝

katka55
22. feb 2011

@maxara veruze sa bojim 😕 to budem musiet dat aj nejaku kadernicku alebo co 😒 a este schudnut... dufam, ze buduca kava bude dostatocne daleko, aby som to stihla 😀 😀 ale zase za tu fajku to stoji, nie? ;DDD

monline
22. feb 2011

@katka55 nemaj z toho bobky 🙂

monline
22. feb 2011

@maxara daj nejaké pikošky 🙂

katka55
22. feb 2011

@monline nemam 🙂 ale aspon dovod na poludstenie 😀 urcite aj mm bude rad 😝

maxara
22. feb 2011

@katka55 schudnut nemusis a kadernicku, akoze sorry.. snad nechces vyzerat u nas ako mockos 😀 😀 😀 jasne ze kadernicka musi byt.. opytaj sa vierkyha ako to bolo u nas.. ci mala soky a nervy 😀 ale ja si tiez myslim, ze fajku to stoji 😀 😀

@monline do toho mola ti mozem zbehnut kuknut.. a na ktory golfac? ci len ten jeden?

no a co si, nemozem sem pisat take veci, sak ma vymazu 😀 😀 😀

monline
22. feb 2011

@maxara ten jeden, lebo ostatné boli moc malé alebo veľké...ty si už pár kočíkov videla, skúšala, tak čo povieš na neho ty..chcela by som niekedy s mužom skočiť do BA a pozrieť kočíky aj tam...a tiež tú hojdačku
dnes som počula len kúsok z tej story, neviem kam som musela práve odbehnúť ☹

@katka55 no ja som sa dnes nestíhala namaľovať a aj vlasy som mala len čerstvo umyté, na robenie účesu nebol čas, čo už...ale baby ma neohovorili, čo ma teší 😀

maxara
22. feb 2011

@monline Mon, tak dost drsne som mu licila, co by odo mna schytal ako od dominy a potom zrazu ze staci, ze on to uz chce nazivo, ze som fakt dobra a ze si mysli, ze som to videla v telke.. a ze som naozaj sadistka mi napisal, ze za trest ho privizem k zabradliu na siedme poschodie a budem mu pomaly pilit spagatik, az sa z toho dosere a potom mu to napcham do huby a za kazdy naznak hnusu schyta bicom.. 😀 😀 😀 😝

katka55
22. feb 2011

@maxara 😀 😀 idem je zalahnut. dobru noc 🙂

maxara
22. feb 2011

@monline oki, pozriem sa, ked mne dojde moj golfac a nebudem musiet ninku davat do sportiaku

monline
22. feb 2011

@maxara si fakt dobrá, tuším najbližšie zájdeme k tebe na povalu a skontrolujeme, čo to tam ten tvoj drahý poschovával 😀

maxara
22. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 no ale povedal mi, ze som suka.. tak jasne ze som si vybrala byt domina.. a on je moj otrok 😀 😀 😀

monline
22. feb 2011

@maxara tak na toto som zvedavá kam to až dotiahnete 😀

maxara
22. feb 2011

@monline no kedze nie sme profici, tak si obcas odpovieme ako normalni ludia.. a potom je to sranda.. takze aj ja som zvedava 😀 😀

monline
22. feb 2011

@maxara teba tuším priťahujú extrémy 🙂

maxara
22. feb 2011

@monline ja pritahujem extremy ☹ cely zivot.. od malicka sa na mna lepia kadejake individua..

monline
22. feb 2011

@maxara nepochybne si vieš s nimi výborne poradiť 🙂

monline
22. feb 2011

ozaj, teraz ma napadlo..@mirka285 ako sa vydaril ten kreslený obrázok?

maxara
22. feb 2011

@monline no veruze som ti to chcela aj napisat.. uz som akosi zocelena.. vyuzivat to, ze sa chlapom nieco na mne paci, vacsinou takym 50tnikom 😖 som sa naucila az tak v 17tich 😀 napr zadara na hokej, zadara na hokeji pivo, a kooopec srandy 😀 😀 ale tak aj nie vzdy to bolo funny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre