Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. feb 2011

@mirka285 jasne ze by mi neodmrzla 😀 len by som sa hanbila

monline
25. feb 2011

@merikac tiež si si predstavila to háro vyfúkané na stranu v smere vetra a ten primrznutý úsmev na tvári? 😀 😀 červené líca a nos? maxiiiii 😀

bambola
25. feb 2011

@maxara nefrfli, sak si sa sama ponukla, ze odvezies 😉 navyse by si uz len udia o tebe pomysleli, ze bez strechy a von -10 pls ten vetrisko 😀

tinaki1275
25. feb 2011

baby vy ste super rychle ja nestiham ani citat nie to este reagovat .. 😕

maxara
25. feb 2011

@monline tusim ta pridem previazt, nech vies, ako strasne sa mylis 😉

monline
25. feb 2011

@maxara musíme vyskúšať, inak neuveríme...že @merikac?

maxara
25. feb 2011

@bambola ten vetrisko by bol uz irelevantny 😀 😀 😀 a jasne ze to pisem len tak.. ved vravim, ze by som sa hanbila dat strechu dole.. ale nie kvoli tomu, ze by mi bola zima, ale proste by som putala pozornost

monline
25. feb 2011

@maxara vidíš, čítam ti myšlienky..jasnačka, prevezieme sa..najlepšie vtedy, ked nebudem kojiť, nech môžem piť a vykrikovať za jazdy z auta, postojačky 😀

maxara
25. feb 2011

@monline 😉

merikac
25. feb 2011

@monline veru som si predstavila to iste,,,a aj tych dvoch z blbi a blbsi, co si na tej babete, ci motorke 😀 😀

tinaki1275
25. feb 2011

@maxara inac mne vadi ked mi fuka na hlavu v cabriu ..aj v lete 😒

monline
25. feb 2011

@maxara no ale zas koľko zážitkov by si z toho mala a koľko by si o tom napísala a koľko by sme sa my na tom opise nasmiali..🙂

bambola
25. feb 2011

@monline poprosim potom aby ste zverejnili trasu ktorou pojdete, dojdeme fandit na kraj cesty 😀 😀

merikac
25. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................baby, vy si viete predstavit mon,,ako pije a vykrikuje postojacky z maxinho zltaska??????

maxara
25. feb 2011

@monline to ti zakazem samozrejme, lebo je to nebezpecne a kedze vodic je kapitan vozdila a zodpoveda za bezpecnost.. pit mozes aj vykrikovat, ale po stojacky neeeee.. a to by si musela cochvila dokojit aby si stihla zimu

monline
25. feb 2011

@tinaki1275 mne vadí ked mi fúka na hlavu z otvoreného okna v lete 🙂

mirka285
25. feb 2011

babulky opustam vas,idem kuk telku 🙂

maxara
25. feb 2011

@tinaki1275 to fakt? ja neviem, ja si tak prisuniem sedacku blizsie a fuka na mna zohriaty vzduch z kurenia.. v lete samozrejme nie, to sa nechavam previevat 😀

merikac
25. feb 2011

@mirka285 dobru noc Mirka,,,,,,,,,,,

maxara
25. feb 2011

@mirka285 ta nudime co?

monline
25. feb 2011

@maxara ved nie je všetkým zimám koniec 🙂)
@merikac mery, ja si to sama neviem predstaviť..akože- páčilo by sa mi to, ale takto sa ja neviem utrhnúť 🙂

tinaki1275
25. feb 2011

baby ja cumim popri konovi na King konga a super sa mi to paci .. 😀 nie som ja divna? 😕

maxara
25. feb 2011

@merikac a teba preco napadol blby a blbsi?

@monline ale to nie je ako otvorene okno.. to je ako ked si vonku a fuka

monline
25. feb 2011

@mirka285 dobrú noc..je vôbec niečo dobré v telke?

merikac
25. feb 2011

@tinaki1275 nie si,,ja som cumela na to,cca rok do zadu a tiez sa mi to pacilo 😀

maxara
25. feb 2011

@monline no ale je koniec mojmu zltaskovi ☹ pojde sluzit do prahy .. nevies si predstavit aka sofiina volba to pre mna bola.. bud mazda, alebo zltasek ☹

merikac
25. feb 2011

@maxara lebo bol ten jeden straasne primrznuty,,,presne takym stylom ako som si predstavila teba 😀 - ale zmarila si mi vsetky predstavy o premrznuti, tym kurenim 😒

monline
25. feb 2011

@maxara ešte si viem vybaviť dopadajúci vzduch na tvári na kolotoči..ale kolotoče neznášam 🙂

merikac
25. feb 2011

@maxara preco do prahy? 😕

monline
25. feb 2011

@maxara ťažké vzdať sa ho, že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre