Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
27. feb 2011

@bellablonde.....tema mamkin servis davali teraz statistiku,ze chalani su na to podstatne horise ako dievacat,lebo dievcata odchadzaju z domu ovela skor a vtejto suvislosti som sa v piatok nasmiala,lebo bol akysi program,v ktorom chlapik vyhlasil,ze syn mal 30 a stale nic a chceli mat vnucata,tak odisli z mesta byvat na chalupu a ze do roka si mlady aj gazdinu nasiel.....takze asi tak 😀

monline
27. feb 2011

@maxara pekne si to rozdelila ...múdro...
poznám človeka, ktorý všetky prachy vráža do cestovania, umenia, kultúry, deťom do vzdelania, býva v neupravenom soci byte a je spoko...a zrejme nechápe, že môžem mať nejaký problém s tým, či mám alebo nemám zariadené dve kúpeľne, keď na umytie stačí aj jedna obyč, kde tečie teplá voda a wecko splachuje

monline
27. feb 2011

@gabika41 haha..to je dobré..asi to skutočne tak je..ale ako vidím tú moju niku, tá si tiež stále užíva servis..

bellablonde
27. feb 2011

@gabika41 ušli pred vlastným synom 😀 😀 hahaha

bellablonde
27. feb 2011

@monline moni aj ja poznám takú dvojicu, vonku v spoločnosti sú najviac "posh" zo všetkých, oblečení ako časopisu a u nich doma sa bojím sadnúť na 30 ročnú vyheganú stoličku, že sa podo mnou rozpadne a ja zletím na 40ročné linoleum 😀 😀
no ale oni teda moc kultúre ani vzdelaniu nedajú 😀 deti nemajú...

vierkaha
27. feb 2011

@bellablonde doobeda mi ho zobudila vonku a teraz zas v nútri, už nech je teplo a pojde definitívne von 😠 ako ona bola môj mlezonko kým sme nemali Maťka, ja sa jej síce snažím venovať, ale už na ňu nemám čas a tak to kompenzujem tým, že ju nechávam vo vnútri ....

vierkaha
27. feb 2011

@bellablonde aj ja takých poznám a hlavne, že nakúpili drahé spotrebiče jak fras a keď boli u nás na návšteve tak čumeli, ako puci, že nám umývačka riad aj vyšuší, lebo tá ich super drahá to vraj nerobí 😀

bellablonde
27. feb 2011

od budúceho týždňa má byť oteplenie ... nebudú mrazy, môže ísť von 😀

vierkaha
27. feb 2011

@bellablonde veru aj pôjde

meruska
27. feb 2011

hmm téma bývanie...ja sa pripájam ku kafoditke, tiež ešte nemáme vlastný byt ani dom ☹
ale mali sme aspoň to šťastie že bývame v nájomnom, je ich síce na celom SR málinko, ale nám sa jeden ušiel 😉
ale i tak neprestávame šetriť na niečo vlastné, šetríme už od slobodna 😀 ...hádam sa nám raz podarí... a keď sa vrátim do práce, po takom roku dvoch budeme mať už neaký ten lepší základ a na zvyšok vezmeme stavebné sporenie

vierkaha
27. feb 2011

baby tak taký nejaký pohľad by som si predstavovala z terasy
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/lofo/album/...

meruska
27. feb 2011

nase terajsie byvanie 😉 nato ze je to najomna bytovka je celkom fajn

karinnka
27. feb 2011

@meruska Krasa 🙂 A najomny byt si nemozte v buducnosti odkupit?
My splacame hypo uz 3 roky a dalsich 20 nas este caka 😖 Zial sponzora sme nemali a bez hypo by sme sa neposunuly nikam...Kazdy mesiac platime strasne prachy za byvanie,ale nic s tym nespravim 😒 Keby som zila v zahranici kde bezne ludia ziju v najomnych bytoch nikdy by som si hypo uz nebrala..........Zial na SR sa takto nezije 🙂 Stale vravim,ze nepotrebujem drahe dovolenky ani luxus len byvanie bez hypo,aleeeeeeee tak snad raz nieco vyhram alebo zdedim po prastrykovi z USA a budem v baliku 😀 😀 😀

bellablonde
27. feb 2011

@meruska veľmi pekné 😉

bellablonde
27. feb 2011

tiež by som bola za nájomný byt

meruska
27. feb 2011

@karinnka odkupit sa bude dat ..ale az za 24 rokov..obec sa zaviazala ked ich postavila, ze 30 rokov to musia byt najomne byty ako pomoc mladym 😉

meruska
27. feb 2011

@karinnka dnes si bola s mamkou? velmi ste sa na seba podobali

miki060707
27. feb 2011

Ahojte, riešite bývanie, mojim snom bol bungalov s vačšou trávnatou plochou, kde by boli pre deti šmyklavky, pieskovisko, bazeník, terasou, kútikom na opekanie.....
kupili sme starší dvojdom, pozemok je celkom veľký, takže možno o pár rokov tam bude trávnatá plocha, síce si to žiada moooc uprav, či vnútry, či vonku, ale budeme mať svoje a svojpomocne euro k euru, rok po roku si to budeme zveladovať, síce to bude trvať, ale su tam také domy, ktoré maju nové okná a fasády a vyzeraju na nepoznanie, tak sa tešim, že možno raz, síce neviem kedy 🙂 teraz ešte aj kuchyne v bazaroch kukám, čo nemáme a nebudeme mať na novú...ale nevadi, niejako bolo a niejako bude....
pekný den

meruska
27. feb 2011

@miki060707 a s kym budete v dvojdome?

miki060707
27. feb 2011

@meruska našťastie to su také dvojdomy, že s tými druhými, čo tam bývaju nemáme nič spoločné, je to veliký dom a rozdelený na dve časti a vchod je zboku a vzadu je to ohradené takou veľkou trávou a pletivom, že ja k nim nevidim na dvor ani oni k nám, takže máme aké také sukromie, ale zas vedla je další dvojdom, tie su prerobené, fasady a oni tam vidia do záhrady, lebo je tam len pletivo, ale to nevadi, tam sa dá v budúcnosti niečo, aby nebolo vidieť, alebo nasadia stromky, tuje...je to ako bytovka, kde máme jedného suseda, svoj vchod, pozemok veliký, dokonca jedna na tom pozemku postavili dom, takže v budúcnosti jedno z našich deti tam môže stavať.. 🙂 ale žiada si to veľa úprav, lebo to bolo rok neobývané, ale ked sa daju okná, bude to zas iné....
a tiež sme mali žiadosť na nájomné byty, ešte sa nestavaju, ale su v pláne, ale toto došla ako celkom fajn ponuka, v tichej uličke, blízko školy, jednoty...

miki060707
27. feb 2011

@meruska tie nájomné byty máte fakt krásne...

maxara
27. feb 2011

@gabika41 ano to mas pravdu.. si nemysli.. ja som uz viec krat vravela, ako sme sa k domu dostali a samozrejme sme nadmieru spokojni a stastni.. a uplne ma vytaca, ked o nas vravia, ze sme z milionarskej stvrte a pod.. ale tak nech zavidia, ja ich o to neprosim, ja sa snazim si robit tak, aby som bola spokofon 😉

@bellablonde 😉 vsak je uzasna 😵 aj ja som na nu pysna

maxara
27. feb 2011

baby tie obrazy su ppc.. tesim sa ako blazon.. 😵 😵 😵 😵 namalovala som hudobnu skupinu 😀 na styroch obrazoch styria hudobnici

kafoditka
27. feb 2011

Baby tak sme doma, boli sme dve hodiny na Zeleznej studnicke sa prevetrat...
@maxara odfot a hod to sem, nech ta pochvalime 😉

karinnka
27. feb 2011

@meruska Ano s mamkou,prisla mi ako au pair 😉

kafoditka
27. feb 2011

@meruska byvate v peknom prostredi 🙂

maxara
27. feb 2011

@kafoditka ale oni este nie su hotove... 😒 nevadi?

kafoditka
27. feb 2011

@maxara zeleny podklad sa mi velmi paci, taky vesely ale neviem poriadne definovat konkretnych hudobnikov 😅 teda na ake nastroje hraju..druhy ma husle? kazdopadne sa tesim ked nam to tu hodis dokoncene 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre