Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. mar 2011

@maxara najskôr prešlo pár sekúnd, kým som pochopila, o čom píšeš..cundrov je čundrov 😀 a smejem sa, že si testovala spôsoby bozkávania v rodine, ešteže matku si nechala stranou 🙂))

bambola
5. mar 2011

@maxara akozeeeeee nechcem vediet akym sposobom si to zistila 😀 😀
@monline zajtra frcime zase domov 😉 vsak mame tatovo auto a to by bez neho neprezil 😀 a s katkou sa stretneme ale utorok v dnv na plavani 😉
inac mne sa minuly tyzden mala tak otocila napriec v posteli a proste bola na celu sirku, nohy som mala pri ksichte tak som len cakala kedy dostanem ranu 😀

merikac
5. mar 2011

@maxara tak to chce vysvetlenie,,,,co si to zistila a ako,,,,??? 😕 ....ty si nekonecna studnica prekvapeni,,,, 😀

monline
5. mar 2011

@bambola mne dnes prvýkrát večer odmietol prso..o 6 som mu dala kašu, od 7 som sa ho pokúšala uspať, zaspal po 8 na reklamy, ešteže ich je toľko, že ho upútali natoľko, že sa nevrtel a nestaval na 4..po hodine som ho nakojila ked sa začal vrtieť

merikac
5. mar 2011

baby, dnes sme boli na navsteve u barata- neter mala 24 rokov,,,a brasko si trosku viac vypil,,,a stale chcel Emmu na ruky,no ona sa ho bala,,a chuda, aby si ju nepytal na ruky,,tak mu zacala sama od seba ukazovat, zrazu- varila mysicka kasicku, aj tapi,tapi,aj papa- proste vsetky tie naucene veci,,sme sa na nej tak nasmiali,,co si ten maly mozocek tak pomyslel,,ze z akeho dovodu mu vsetko poukazovala a nasledne za sebou,,,, 😀 😀 😀

monline
5. mar 2011

@bambola no asi akým? klasika, jazyk do pusy 🙂))

monline
5. mar 2011

@merikac malá je herečka, vie na seba stiahnuť pozornosť a vynájsť sa 🙂

merikac
5. mar 2011

@monline mne Emca zacina zas odmietat pre nu varenu varu,,nasi jej zacali davat kostovat normalne jedla a ta opica jasne,,ze nechce to co je urcene pre nu,,ale normalne jedlo,,,,,, 😠

noemarta
5. mar 2011

caute holky,
ja som pred chvilou dosla, si predstavte ze som bola na babskej zuuuurke, hi hi 😉 😉 suseda bola sama doma, tak si pozvala k sebe kamosky, tak som tam bola dve hodky, ked mi mm zavolal ze nela hlada cecek, hi hi 😀
aleee v pohode stacilo, sme pokvakali, aj sampus som vyfasovala, ze aky dobryyyyy.... a bola tam jedna tehoska co rodi o mesiac, tak sme jej davali rady, 😉 😉
cely den sme dnes flakali, hned po obede sme isli von na dlhuuuu prechadzku, potom sme zakotvili u svagriny, svokrovcov , potom som umyla uspala malu a hajdeho na zurku a pekny den je za nami. 😉

noemarta
5. mar 2011

@merikac zlata emmka 🙂 🙂

noemarta
5. mar 2011

babyyy, ja som dnes chcela Nele vymenit nausnice, tie nastrelene som chcela dat dole, a nehrozi, mne to nejdeee a nela si furt osiva, ona si ucho vobec nedovoli chytit, neviem ako jej to dam dole, asi ked bude spat.... ale horsie ze to nejdeeeee 😕 😕 😕 😕

merikac
5. mar 2011

@noemarta nooo pjekny dnik si dnes mala,,,,,,,,,brala by som kamosku blizko mna,,,

maxara
5. mar 2011

@monline @bambola @merikac no baby, k tomu snad staci dodat len, ze som mala naozaj veselu mladost 😀 a zistila som nahodou samozrejme, a po celodennom popijani som zbalila uuuplne brutalne sexi chlapika, tazky sympos, jasne ze starsi rocnik a taaak.. ale teda skoncilo to pri bozkavani v stane plnom vody 😀 a na druhy den sa samozrejme nic nedialo.. a vecer druheho dna sa ku skupinke pridal kraaaasny sexi mladik, tak som ho zbalila a skoncili sme za krcmou v objati a strasne mi to nieco pripominalo a potom som zistila, ze je to syn Velkeho Psa (toho starsieho) a tak som sa na tom schuti zasmiala 😀
ale to som bola este pekna vtedy, tak..
A matka tam nebola pritomna samozrejme

monline
5. mar 2011

@noemarta no parádny deň aj večer si mala, žúrka ..super -)

merikac
5. mar 2011

@noemarta noo musis to tak zacvaknut medzi nechet a brusko a silno potiahnut,,ale musis si byt ista, ze to pevne drzis,,a ked sa ociva, tak si daj malu nejako pod pazuchu,,- proste daky hnat musis zvolit aby si jej zafixovala hlavicku,,lebo ked ju bude mat volnu,,tak to nehrozi,,,

merikac
5. mar 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 😀(velky pes) ty sa fakt nezdas 😉 😉 ,,a nie ze bola,,esete satale si pekna,,,,,,

noemarta
5. mar 2011

@merikac no skusim zajtra druhy pokus 😉
baby idem sa osprsit a asi spat, nejaka som k.o. ved som od 6,20 hore, urcite aj zajtra, nela cez vikendy vstava takto skoro....

maxara
5. mar 2011

@merikac ty lichotnicka 😀 no bola som krajsia, 18 rocna.. chapes..

noemarta
5. mar 2011

@maxara ale teraz si zrelsia zena, pomaly 30tnicka, mne napr. v byvalej robote povedali ze som opeknela, tak som im povedala ze darmo, zrela 30tnicka, a povedali mi, ze tak tak... 😉 😉 😉

monline
5. mar 2011

@merikac no, aj malému chutí z nášho..ale napr chlieb s maslom a šunkou nehrozí, on si niečo mokré studené nevezme do rúk, normálne vidno ako skúša prstom a pustí..ani jablko do ruky nehrozí 🙂 strašne sa mu páči môj červený neskafe pohár, tak jemu varím čaj do takého a lyžičkujem, občas, ked neje čo má, tak mu akože naberám z pohára a otvorí pusu, po 2 lyžičkách chápe, že ho šálim, tak zase čaj a tak dalej 🙂 a v posledné dni sa hrá, že pľuje..ale to sme oprskaní všetci v dosahu 🙂

@maxara a ja že v rozpätí pár rokov a to deň po dni? haha..ale skvelý zážitok..a sranda, že si ich identifikovala takto, ani nemusia ísť na testy otcovstva 🙂

bambola
5. mar 2011

@noemarta pekny dnik 🙂
@maxara ty bedarka 😀 a teraz uz niesi? 😠

maxara
5. mar 2011

@noemarta no ved ano, ale uz teda by som nesla zistovat, ci sa dedi bozkavanie z otca na syna.. uz len tych otcov by som cekovala 😉 😀 😝

merikac
5. mar 2011

@maxara dievca v rozpuku 😀

noemarta
5. mar 2011

@monline booze o jablku mi ani nehovor, pred vcerom ma tiez hypnotizovala aby som jej dala kusanec z jablka, tak som jej dala, a zrazu sa zacala tak drhnut ze sa nevedela nadychnut, by si sa mi krvi nedorezala, tak som sa zlakla ☹ ☹ ☹

noemarta
5. mar 2011

@merikac anooooooooo, to je ten spraaavny vyraz 😀

merikac
5. mar 2011

@monline varu mas pravdu ani emma nechyti taky chleba,,,,no nastastie neprska- musi byt zlaty 😀 😀 😀 , emma ked nieco nechce jest,alebo ma dost tak ju striasa,,,,,a to je take,,ze jej ozaj nedam, lebo vidim, ze jej to doslova robi zle

maxara
5. mar 2011

@monline no ja som popijala so skupinkou, vecer sme sa s Velkym Psom ocitli v tom stane a na druhy den sa nic nedialo, znamenalo, ze si on myslel, ze teraz s nim chvilku chodim, ale ja som nebola pod vplyvom, takze niiic. A tak bol akoze trosku naserkany, ale tak pila som s nimi dalej. A ked prisiel vecer ten fesaaaak, tak sa zvitali huronsky vsetci s nim, cize tam sa to nejako poznat nedalo.. az po tom, ako som ho zbalila, tak sa ma opytal, ze ci som s nimi sedela aj vcera a ze ci neviem, ktora to je, co pretiahla jeho otca vcera 😅 tak vtedy som sa skoro dostala od smiechu..

merikac
5. mar 2011

@noemarta moooja,,neboj,,ona sa po piatom drhnuti nauci,,,, 😉 ..ema sa uz konecne nedrhne,,ale trvalo jej to dlho, kym sa naucila,,,

maxara
5. mar 2011

@bambola teraz uz nie Bambi.. teraz na mna letia otroci, alebo chlipaci.. 😢

@merikac presne taaaak v rozpuku som bola

noemarta
5. mar 2011

@merikac to faakt?? ked ja mam z toho straach.... 😔 😔
idem ja uz ozaj spat, majte sa dobruuuuuuuuu, aby ste dobre spali. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre