Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
14. mar 2011

@maxara jeeej, prekrasne 😵 sikovna si 😉

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara uzasne..ty by si sa robenim takychto veci v pohode uzivila.. 😉 mas neuveritelny talent.. 🙂

tinaki1275
14. mar 2011

no ja som baby uz na konci so silami .. 😒 som uspavala malu aj s viburcolom vyse hodiny (a to este upln e nespi ..)..ona normalne revala ..nechpaem preco ..mlieko pred spanim zase odmietla ,uz treti den.. ☹ chcela len caj a toho vypila 70 ml ..zase ju budem musiet mliekom dotankovat v spanku .. ja neviem ako toto budem zvladat dalej..a kto s nou vydrzi ked ja budem v praci ,na uz aj cez den je neznesitelna ..viac ako 5 minut sama nevydrzi ..ja len dufam ze toto nebude dlho trvat ..a ze je to len nejaka prechodna faza..

macik27
14. mar 2011

@tinaki1275 tak ja som na tom podobne malá mi prestala v noci spávať budí sa asi každú hodinu nalepí sa na cicik trošku si cucne a hneď sa odtláča a nervačí...včera sa zobudila o pol jedenástej a bojovala som s ňou do piatej rána a to už bola ako čert normálne ma škriabala a búchala a nakoniec zaspala ale len na dve hodiny...pozerala som jej aj do pusy ale po zúbkoch ani stopa a cez deň je celkom v pohode tak som zvedavá ako to bude dnes 😒 uspávanie už bol horor nechcela ani kašičku a dokonca plakala aj pri kojení ☹

tinaki1275
14. mar 2011

@macik27 ja ozaj nechapem co to s tymi detmi je..presne aj mna az kope a skriabe..a tiez zuby nikde nevidim ,ale dufam ze su to zuby ,lebo inac neviem neviem... ☹ a ty si moja este uplne sama co ?ja som len cez den sama teda do tej deviatej vecera..predsa len aspon sa mam v noci komu postazovat .. 😒

monline
14. mar 2011

@maxara no teda, ty si ale kreatívna šikuľka! krásne sa ti mačka podarila..🙂

macik27
14. mar 2011

@tinaki1275 no veru občas by som ju aj niekomu požičala nech ju popestuje 😒 teraz som ešte aj chorá tak mi ju aspoň babka chodí kočíkovať na hodinku no to si stihnem tak niečo porobiť lebo pri nej sa už moc nedá ona je na mne úple závislá... už nech máme doma tatina 🙂 ale na stálo...ja som si aj myslela či ju bruško nebolí ale keď ona aj pekne kaká dokonca sa pýta na nočník 😀 a bez plaču ...tak tiež už neviem a len dúfam že vykukne zúbok a už bude dobre

tinaki1275
14. mar 2011

@macik27 v zubok dufam aj ja.. 😒 ale ...nezda sa mi ani zeby mala dasna cervene ..aj ked hryzie vsetko o dusu, a slinta kazdy den via c a viac.. ..tak mozme dufat ..z tebe kedy pride drahy domov uz na trvalo?

macik27
14. mar 2011

@tinaki1275 až v septembri ☹ to už bude malá vychovaná 😀 alebo ja zvyknutá...ona tiež nemá červené dasná tak vôbec netuším že čo ju trápi mňa len mrzí keď chytí ten nával zlosti a otočí to proti mne vtedy som úple bezradná a netuším čo mám s ňou robiť...ona sa od narodenia nenechala velmi pohladkať a ani teraz sa nerada mojká len ma musí vidieť že som na blízku...takže občas to vyzerá tak že čím viac ju čičíkam tým je to horšie 😒 ...ale ono to hádam prejde kým sa z toho zbláznim 😀

monline
14. mar 2011

@macik27
@tinaki1275 tuším to máte veľmi náročné stále...držím palce, nech máte dosť energie, ono to prejde, nebojte
@bambola ako malá? má horúčky stále?

ja som práve asi 6x kýchla a spustil sa mi sopeľ..☹((

tinaki1275
14. mar 2011

@macik27 akoby si opisovala nasu Leiu ..presne to iste ,mojkanie v ziadnom pripade ..jej prejavy lasky su asi take ze ma hryzie do nosa ,a lebo taha za vlasy a smeje sa pri tom .. 😀 ale ked od nej odchadzam ,spusti taky krik .. 😕 ..a este nikdy som ju napr.v naruci kolisanim "neuspala"..ona sa bude snazit este aj vymanit sa mi ...ked uz ma naval zlosti tak ju musim niecim uplne inym zaujat ..napr.zavolam nasho havina alebo macku ...ze hladkat ,alebo mojkat ta by prskala od zlosti ..... 😀

tinaki1275
14. mar 2011

@macik27 no budes to mat tazke do septembra.. 😒 fakt ta obdivujem..

tinaki1275
14. mar 2011

@monline no daj si rychlo nejaky teply caj a sup do postele... 😉

macik27
14. mar 2011

@monline dík 🙂 večne to trvať nemôže...idem si ja ľahnúť skôr ako sa zobudí nech aspoň trošku pospím

monline
14. mar 2011

@macik27 veru, využi čas a pospi si, dobrú noc

@tinaki1275 tuším je to z minúty na minútu horšie..dúfam, že ma to rýchlo prejde, idem si spraviť čaj a dať nejaké šumivé čosi

tinaki1275
14. mar 2011

@macik27 dobru ..
@monline aby to od teba nechytil Danko .. 😒 alebo zeby si mala nieco ty od neho ?

monline
14. mar 2011

@tinaki1275 ktovie..možno fakt ja mám nádchu od neho

tinaki1275
14. mar 2011

@monline som pozerala tvoje susedske fotky .na fb.zlate... 🙂
idem ja zalahnut ..mm este neprisiel z roboty 😒 uz ani nevieme ako vyzera.. ☹

tinaki1275
14. mar 2011

prajem vsetkym dobru noc..

monline
14. mar 2011

@tinaki1275 dobrú noc tinka 🙂

tinaki1275
14. mar 2011

@monline a ty do postele a vypotit..a uz neodsavaj ked nevies 😀

monline
14. mar 2011

@tinaki1275 rozkaz 😀
a ešte pridám čerstvé foto malého hojdačky, dali sme ju zatiaľ dnu

tinaki1275
14. mar 2011

@monline super je..a paci sa mu evidentne... 🙂 prave sa mi nechtiac podarilo zobudit malu 😒 spadla mi flaska s cajom na podlahu... ☹ rozplakala som ju chuda ..tak idem uspavat .. ☹

monline
14. mar 2011

@tinaki1275 moja krásna..mama robí buchot, tak nevie spinkať..tie detičky majú taký krehký spánok

ericica
15. mar 2011

AHOJTE BABULE krasne slnecne rano zelam aj ked nie nadlho akurat som pozerala v telerane ze hovoria dazd...aka skoda...
babule su hore uz od stvrt na sedem..edina ma sople tak sa trapime, ,zle spala aj v noci a rano ju piskotom zobudila Rebi....ani tu dnes nepustim do skolky lebo vcera uz ucitelka utrusila pri odchode domov ze kaslala pri zaspavani ......acho jo kedy uz bude teplo a tie hnusne choroby odidu ☹ zelam pekny den....

gabika41
15. mar 2011

dobre ranko babeny 🙂 klasika...5:30,takze uz mam aj ozehlene...a malu som teraz usadila do pavuka,ze pocitam....vcera pokracoval cirkus uz aj vo vanicka,takze musim prejst do sportovej verzie.... 🙂

denisse
15. mar 2011

ahojte
my sme nejak divoko spali, mala sa furt hadzala, vrtela, tak som nejaka dolamana ... a mam doma aj nelu, v skolke prazdniny, tak spajaju triedy, tak som ju do konca tyzdna nechala doma ... takze nas caka boj 😀

@monline
my mame tiez taku, este po nele, uz sa neviem dockat kedy ju vycapim na balkon .. doma mm odmieta vrtat do stropu, aj preto som kupila tu s konstrukciou 🙂

barunke som dala do ruky kus rozka, nela pozera A je to a ja ranajkujem, pijem caj a citam ... bo o chvilu naskocim do dna a tak lahko sa z neho nedostanem 😀

maxara
15. mar 2011

Ranko babule, dakujem za pochvalu 😵 akoze dost dlho mi to trvalo, minula som na to dva rukavy starej kosele a kusky zo starych triciek 😅 , ale je to malinke len.. lebo v rukach to sit.. ALE, mam este dalsie strihy, tak ked budem mat trosku casu (ako vidite, malovanie ma uz nebavi.. 😖 typicky blizenec blby)..
No a este jednu vec, minule sme sa tu rozhorcovali, ze deti prihlasujeme do kadejakych sutazi, tak dufam, ze teraz zahlasujete vy za mna 😀
http://slovakia.vip-yourself.com/index.php?inha...
ked nie, tak nevadi, samozrejme.. musite potom kliknut na dalej a tam na hlasovat.. vdaka 😀 a kludne aj viackrat ak sa vam da, resp zajtra..

meruska
15. mar 2011

dobre ranko...
u nas uz asi 3 tyzdne fungujeme na cudnom nocnom rezime ☹
pekne zaspime o pol 8 ale od polnoci sme hore presne kazdu hodinu..dnes sa dokonca skoro vzdy trafil 😀
vstal 1:05 2:07 3:04 4:08 a 5:09 kedy papal a nakoniec vstal 7:00

cista vyhra ☹

luludi
15. mar 2011

Ahoj zlatinka,

prajeme prijemny den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre