Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. mar 2011

@noemarta no tam som uz zase triezva

alllexa
26. mar 2011

@monline - chudatko male:( nas mal tiez predvcerom horucky, ale uz mu to preslo, teraz je trosku vyhadzany, take male cervene bodky. A celkom dobry clanok, normalne som zhrozena, ze aj nam sa to mohlo stat. Netusila som, ze febrilne krce su take nebezpecne:(

@denisse - drzim palce, nech s amala da do poriadku! Nie je sranda mat dieta chore, najma, ked mas popritom aj mensie babo.

@leanax - www.fotolab.sk - tam som robila fotokalendare a fotoknihy. Ale ked chces nejake kolaze, tak www.picjoke.com

@maxara - ta prva fotka je krasna - kde si s malou - obe ste pekne okvetinkovane!🙂

luludi
26. mar 2011

@mirka285 @denisse @tinaki1275 @monline ufff, tak som to prezila, u mna je nakupovanie rovnake ako u monline, v prvom obchode, po odskusani 3 veci ma chyti taky nerv, ze uz nemam trpezlivost na nic, takze, ked si chce mm nieco v klude kupit, tak nakupujeme zvlast jemu a mne zvlast, ale dnes sme to zvladli pomerne rychlo... (vsetko som kupila v dvoch obchodoch a do zimy uz NENAKUPUJEM) 🙂 idem citat, co ste popisali dnes

jaaaaaj a este

@mirka285 aaaaaaahooooj 😵 😉

miki060707
26. mar 2011

ahojte, tak čítam tu novinky, Mirka hladá domček... 🙂 Petra mala akciu, pár detí je chorých, mi sme mali len soplíky, predtým sme brali atb a dnes sa soplami dusil, som mu odsala a taký kašel, taký dusivý, či jak by som to napísala, jak keby mi sople do brucha postekali a to ho dusilo, a strašne je revavý, stále chce byť na rukách, idú mu zúbky, a straašne to prežíva, tak sa naťahujeme s ním... 🙂 ale nevadí, prežijeme... 🙂

gabika41
26. mar 2011

@monline...prajem skore uzdravenie.... 😉

@tinaki1275 ....no vidis nakoniec sa uplne celkom prirodzene vyriesi 😉

@mirka285....u mna tiez vyhrava tehla.....cenovy rozdiel tam velky nie je a zivotnost murovaneho domu je vyssia a este by som s abala dost aj tej chemie,ktorou tie panely musia byt osetrene....a ked stavia firma,tak kludne mozete byvat uz aj na buduci rok.... 😉

@aalexis007....aj my chceme konecne aspon jeden zub! 😠

ericica
26. mar 2011

@miki060707 miki mi to iste stale sa trapime so zubkamim jeden je uz von a tlaci sa druhy,,,,v noci ju drzim za ruky lebo sa stale bude a od siestej je aj tak hore....buducu sobotu ideme na svadbu som zvedava ako to s nou svokra zvladne lebo je na mna straaasne naviazana a ked zbada ze ju nedrzi mama tak je konec 😲 😝 🙄
inac krasny vikend vam zelam 🙂

tinaki1275
26. mar 2011

@gabika41 zlato my si pockame na zuby asi do leta.. 😀

mirka285
26. mar 2011

no caute babule,tak uz sme doma...dali sme si sushi a pozerala som sa po nejakych schopnych topankach,a vam poviem,ze som normalne rozcarovana,lebo nic poriadne nemaju,nakoniec mi padli do oka jedny cierne drevaciky,tak som si ich kupila 🙂 Lindu som prave obriadila a idem ju uspat,lebo som dnes zbadala ruzovy Moet tak samozrejme,ze ja uchylacka na vsetko ruzove som ho musela mat,tak sa Gabco hecol,ze urobime si vecer romantiku 🙂 takze vas opustam a prajem pekny vecer 🙂
@gabika41 no vsak to,ze ked sa rozhodneme pre montovany,budeme byvat uz tento rok 😉 ale este to dobre zvazime a potom sa rozhodneme,ale tak nejak vnutorne sa aj ja priklanam k tehle...

miki060707
26. mar 2011

@ericica jeeeeej Eri, nazdááárek, ja som malého prechválila, do pol roka bol uplne supeeerný, ale teraz , ked mu idú zubky, je to hruuuuza, ale niejako to zmákneme, že? ja som včera bola si v kauflande s kamoškou pokupiť a to som bola jako dve hodky sama a samé telefonáty, že straaašne reve, bola tu svokra a si ho striedali a revaaal, ja nervozna, stále mi volali, kokos, už si ani nakupiť nemôžem bez deti, došla som domov a domaaa kluuud, deti spali, kiki pred telku a ja som sa nervačila jak hovedo celou cestou, že čo bude doma....daj vedieť ako dopadla svadba, hadam to s nou svokra zvládne, mi sme sonu nechali mame, ked mala 3 mesiace, sme boli tiež na svadbe... 🙂

noemarta
26. mar 2011

@mirka285 krasny veceeeer 😉 😉 vy romantici......
ja som akurat dosla s nelou s oslavy, teda pred 15 minutami, uz je najedena , okupana a aj zalomila, total bola unavena, no moj mm, este zuruje....takze u nas romantika nebude...
ozaaaj, akurat ohlasuju zmenu casu tuto nooooc, baby, aspon budeme normalne vstavat rano... teda duuuufam.
idem si lahnut k telke, paaaaaa

bellablonde
26. mar 2011

caute babule
pekny den za nami
ja som v montovanom dome este nebola 😅 tak nemam nazor na otazku ci tehla alebo montovany 😀

sasena vstava kazdy den o pol 6, som zvedava na zajtra

kocky ja som mala k petovi cca od 9.mesiacov obcasnu opatrovatelku, ked sme chceli po veceroch niekam vyrazit. Plne som jej doverovala, lebo som ju poznala. Potom ked siel do jasli, sa nekonala ziadna tragedia, ziadny plac ani z jednej ani z druhej strany...
no a pred tyzdnom som nechala sasenku mojej mame na opatrovanie na cely tyzden, zatial co my sme sli na lyzovacku do dolomitov a v pohode

no a najlepsia sprava dnesneho dna je, ze sasena ma konecne prvy zub 😎 😵

bellablonde
26. mar 2011

@luludi vies co, ani ja si uz nakupovanie neuzivam
kedysi som mohla skusat do aleluja, vyzivat sa v kombinovani handier a doplnkov
teraz chodim nakupovat pre seba fakt len sporadicky,
som nervozna a ked mi nesedia veci, odchadzam nasrata, ze si nemozem nic kupit 😀 tragedia

gabika41
26. mar 2011

@tinaki1275 ...po dnesku si vazne zacinam mysliet,ze budeme vediet skor chodit ako mat zuby....uz to zacina byt pekny adrenalin,lebo zacina byt ako liana na vsetkom sa zacina vytahovat na nohy....

tinaki1275
26. mar 2011

@gabika41 ja som si ista ze budu nase potvorky skor chodit ako hryzt 😀 to bol aj moj pripad...chodila som ked som mala 10 mes.a prvy zub vysiel ked som mala 13 mesiacov..nevadi nejako to uz prezijeme..uz nas ale vela nie je bezzubych ..
ja tu mam dnes inu "romantiku"doma ..5 chlapov co pozeraju futbal.. 🙂 nie ako @mirka 285 .. 😀 uzi si to aj za mna.. 😉 a mala samozrejme zaspavala vyse hodiny ..som mrtva 😒

tinaki1275
26. mar 2011

@denisse ja som tak uvazovala ze keby nemam schopnu opatrovatelku tak ze september -oktober by Leia isla do jasiel..

tinaki1275
26. mar 2011

@bellablonde blahozelame k zubku ....

tinaki1275
26. mar 2011

no asi vsetky romatikujete tak sa tu nebudem vykecavat sama 😒

monline
26. mar 2011

@tinaki1275 ja som tak premýšľala..nestačilo by, keby vám svokor prispieval, ale ty by si bola doma bez opatrovateľky? spravilo by vám to veľký rozdiel? aj ked- chápem, že je to blbé, aby vás dotoval..ale ak by vám mal platiť trebárs 300eur mesačne, to je ako materská tu, nie?

monline
26. mar 2011

@tinaki1275 malý mi zle spinká, mrví sa, prehadzuje, putuje po posteli..ani sa mu nedivím, však už tretí deň je iba na MM, nie je z toho dosť sýty..ale ked nič iné nechce jesť ☹

luludi
27. mar 2011

Bre ranko,

no... bubo je hore od siedmej (siestej stareho casu) a mne sa chce taaaak spat. Teraz sa moji muzi divaju z postele na formulu 1.. hm... vsetkym prajem fajny den. 🙂 🙂 😵

gabika41
27. mar 2011

dobre ranko sa praje....u nas sa tiez skoro vstavalo.... 🙂

denisse
27. mar 2011

ahojte ...

@luludi
mne barunka normalne vstavala okolo 7 - 7.20 a dnes vstala 5.50 stareho casu .. esteze to uz bolo 6.50 ... nechapem, akoby vedela, ze sa posuva cas 😀

aalexis007
27. mar 2011

Dobré ránko, aj mne malý bežne vstáva o 6 ráno - a keďže sa dnes posúval čas, tak bol hore už o 6 ale už nového času ☹ A ja som taká nevyspatá, že ledva sa dívam na svet. A mm je po nočnej, takže je všetko na mne 😔

mirka285
27. mar 2011

dobre ranko,no my sme hore od osmej noveho casu...dnes ideme na obed k svokre,tak mam vystarane a vyskusame aj novu autosedacku,lebo vcera ked sme boli v meste sme si vsimli,ze pasy na Maxi cosi ma uz strasne nizko,a to su uz na tej vyssej polohe,cize asi to uz nie je moc bezpecne,tak uvidime co povie Linda na novu sedacku....
@monline Mon dufam,ze Dankovi je uz lepsie a @tinaki1275 by podla mna nepomohlo keby im svokor daval prachy,skor si myslim,ze jej aj malej naozaj psychicky pomoze ked pojde do roboty a vypne trochu 😉

kafoditka
27. mar 2011

Dobre ranko...

monline
27. mar 2011

dobré ránko 🙂
mali sme noc, kedy sa malý často budil, točil v posteli a mrnčal, ale našťastie ho stačilo vziať a priložiť k prsníku, chvíľu pil a otočil sa a spal ďalej..už pravidelne spí otočený o 90° v strede medzi nami, takže obaja spíme úplne na krajíčkoch postele, neviem, prečo mu to takto vyhovuje, či je to svetovou orientáciou, alebo sa mu len takto dobre spí...zobudil sa o pol ôsmej starého času, takže som spokojná, už bez teploty..

@mirka285 dík, tiež dúfam, že už mu bude lepšie, tri dni boli teploty, soplíky sú o 50% menej a kašľať nezačal... a chápem čo píšeš o tinaki, že jej dobre padne ak vypne..ak natrafí na dobrú opatrovateľku, tak jej to pomôže...inak- aj ja som už premýšľala, že si viem predstaviť pracovať 4 hodiny denne doobeda..od 8 do 12..to by som vynechala len jedno kojenie, keďže ráno by som nakojila a potom aj na obed..ale samozrejme je to len myšlienka, späť sa nevrátim (v noci sa mi snívali s šéfom samé brutality 🙂 ) a nič nové som si nehľadala..mala by som to jednoduchšie v tom, že mama býva vedľa a poldeň by ho povarovala, spolu s mojim otcom...

noemarta
27. mar 2011

dobre ranko,
my sme tiez hore na novy cas od 7,20, ale pred chvilou sme sa s nelou znovu zobudili, co sme si pospali este... takze pohodaaaa.
Ja mam tiez o obed postarane, ideme k nasim na oslavu, toto meniny, segra narodky, brasko meniny....
@kafoditka dobre ranko..... 😔

@aalexis007 coo na novy cas o siestej, 😝 😝 dufam ze zajtra uz vstane o hodku aspon neskor... 😉

noemarta
27. mar 2011

@mirka285 gratulka k velkej slecneeeeee, ze cmuk linduske 🙂

aalexis007
27. mar 2011

@noemarta to dúfam aj ja, alebo by mohol aj neskôr, ale to sa asi nestane 😒 😝

vierkaha
27. mar 2011

Dobré ránko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre