Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 @monline ja som bola v petrzke ked bola ta svadba, teda ked som prisla domov, bola uz vydata mrzana 😀 uz sa isli cmaglat na balkon.. ale teda co to som zahliadla, kyticu neviem vobec a tie saty.. ja neviem, ja si nedokazem vsimnut detaily, ja normalne nevnimam na nikom oblecenie.. mozno ked mi to nejako vyrazne udrie do oci, ze je to nechutne, ako napr ta babka co ma chcela nahlasit na policii ako potencialneho zabijaka.. proste ma neoslovilo na Kate nic ine, co by som si zapamatala ako vyrazne skarede alebo pekne, iba ten jej vyraz 40tnicky 😒

mirka285
29. apr 2011

@bambola no to som si nechala ako poslednu moznost,Gabo chce aby som si kupila,ze vraj co si budem poziciavat 😒

maxara
29. apr 2011

@mirka285 fiiiha, tak to ozik vysoko rubes 😉 tak idem pokukat len tak zprdky, ci mi nieco nepadne do mojho liznuteho oka 😉

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara juj si zlata 🙂 ako sa vies krasne hnevat ..ale suhlasim s tebou je to o tom ci ma niekto zaujem ozaj..su tu baby co aj pracuju uz a najdu si cas.. alebo nemaju normalne doma net ...niekedy uz trochu zacinam chapat preco sa niektore skupiny rozdelili a vznikli sukromne a pod..

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 skus pozriet aj blumarine, maju krasne saty, krasne farby a motivy... valentino tiez neni zly, tu je v outlete jeho obchod a maju tam chutne veci nie az za take astronomicke sumy... v alize som bola raz a su to zlodeji lebo tu tie iste veci stoja podstatne menej... to chod radsej do viedni alebo budapesti pozriet 😉 chces nieco po kolena? lebo my sme podla mna nizke na dlhe saty, teda ja sa dobre v dlhych satach nevidim 😕

katarina7777
29. apr 2011

@maxara ja zboznujem tvoj vyraz mrzana, od zajtra ho pouzivam 😀

mirka285
29. apr 2011

@maxara pokukaj veru...ja som uz smirovala stranku Alize,ale na stranke nic neni,tak pojdeme pozriet osobne,akoze ja by som sa uskromnila ale ked Gabo inac neda 😀

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 a este ked chces farebne a chic tak aj Roberto Cavalli a Etro, to by boli spolu s Blumarine moje znacky kde by som si hladala saty na svadbu 😉

maxara
29. apr 2011

@tinaki1275 ale tinka, ved ja to nie v zlom, lebo viem, ze nemusis mat cas alebo chut alebo aj prilezitost hned napisat.. napr okolo 9teho plus minus sa chodi na poradnu, tak to je pohoda, to je jasne, ale ked po troch mesiacoch prides a uz je dalsie kolo a stale nic.. vyzvu ta a si urazena.. akoze teraz nehovorim o sunny, ale vies dobre, ze bezne sa stava.. Fakt su baby, ktore nemaju doma net, alebo komp a nakuknu len raz za cas, alebo nakuknu presne iba na nahlasenie udajov .. ale nakuknu a aspon pozdravia 😒

mirka285
29. apr 2011

@katarina7777 Kati ja by som skor nieco tesne nad kolena,mne ta kolenova dlzka nepasuje....snad nieco pekne zozeniem do septembra,ale urcite nechcem cez net objednavat,chcem to mat vyskusane na sebe,nech sa vidim...koceny idem do Obyvacky,lebo moj milovany je tam sam,paaa

bambola
29. apr 2011

@mirka285 aha, to mi uslo, ze su na pozicanie

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 😀 mrzaňa oficialne, ale ja to hovorim tvrdo, sak som Pezincanka, neeee? Bambi zas zacala pouzivat raspuška namiesto ritusky 😉

mirka285
29. apr 2011

@katarina7777 Cavalliho ja velmi mozem,zopar kuskov mam od neho uz 😉

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 a to ani nehovorim o spokofone 😉 mali by ma zavolat do ustavu jazykovedeckeho vymyslat slova 😵

tinaki1275
29. apr 2011

@maxara ja uplne suhlasim moja..a je mi luto ked vidim ako sa snazis ..a velekrat je to na pic..u sorry ..az ma to mrzi .. 😒

monline
29. apr 2011

@maxara a čo tvoje výdnie a výmesačie? 🙂

bambola
29. apr 2011

@maxara uz to pouziva aj mm 😀 😀

monline
29. apr 2011

@maxara o rukále ani nehovoriac.. 😀

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 jasne ze saty musis vyskusat a na tvojom mieste by som isla do viedne a pockala si na vypredaje, ja tak vzdy robim a potom sa citim menej previnilo ze som oplieskala vela eurasov , vsak som usetrila, ne? 😉

katarina7777
29. apr 2011

@mirka285 cavalli bol lepsi pred 10 rokmi, teraz uz sa dost zgycovel ale niektore kusky su stale kraaaasne ale vypracovanie uz nie je to co bejvavalo 😒 ale to plati asi u vsetkych... aspon sa zabavis pri kupe siat a potom este topanky, kabelku... 😀

maxara
29. apr 2011

@monline @bambola 😉 a vytyzdnie nikto nepouziva? 😕 to som v soku 😀

@tinaki1275 ale niekedy sa aj nesnaziiim 😀

monline
29. apr 2011

práve si čítam nezvyčajné krstné mená dávané na Slovensku..a že Haralampos 😀 😀
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=592911

katarina7777
29. apr 2011

bru noc,idem do periiiin

bambola
29. apr 2011

idem spat, musim este vymysliet co budeme robit zajtra lebo ocko je v robote 😔 mala prist kamoska z prahy ale to padlo tak uvidime podla pocka

dobru noc 🙂

tinaki1275
29. apr 2011

@monline jaj to je grecke a tu sa to cita ze charalambos a volaju ho skratene babis 😀

monline
29. apr 2011

@bambola ja viem..u nás je oslava prvého mája v parku, tak tam bude veselo, deti budú vystupovať, bude vatra, stánky s gulášom a cigánskou, chlast, hudba, disko...muž ide ale do práce, tak pôjdem len v rámci prechádzky pozrieť vystupujúceho Marečka

monline
29. apr 2011

@tinaki1275 ale uznaj, že je to na naše pomery smiešne 🙂)

tinaki1275
29. apr 2011

@monline to je 😀
idem spat aj ja som mrtva...

maxara
29. apr 2011

@monline 😀 dovidenia..

@tinaki1275 no po gratsky to znie celkom pekne a aj ta skratka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre