Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. máj 2011

dik baby,bolo naozaj fajn...vsak uz sme stare zname 🙂
@tatianka.g na tvoj ti bude pasovat urcite,dnes sme to skusali 😉

noemarta
12. máj 2011

@tatianka.g tak na ten ti to bude pasovat uplne suprovo, lebo ja ho mam tiez, a uplne to sedi 😉
Ahojte holky,
veru bolo super, ja som iba pred pol hodkou dosla, bola som este v tescu, asi dvadsat minut som hladala nejaky dar pre 11rocnu pubertiacku 😖

tatianka.g
12. máj 2011

@mirka285 tak sa na nich idem pozriet, aku farbu si si vybrala ty? a ako pozeram, tak tu clonu v brendone co ma kafoditka uz nemaju alebo aspon ju uz neviem najst 😠

noemarta
12. máj 2011

@tatianka.g maju rozne farby, ja mam cerveny golfac, tak si asi kupim cervenu clonu...

tatianka.g
12. máj 2011

dik @noemarta a splna ucel, lebo mi pride nejaka kratka? 😖

tatianka.g
12. máj 2011

ja mam presne tu kombinaciu co kafoditka, tak neviem aku farbu mam vybrat

noemarta
12. máj 2011

@tatianka.g heeej, pekne to cloni, tedaaa, ja som tam nemala posadenu nelu, ale sa mi zda ze hej, ved uvidis co ti napise mirka.

monline
12. máj 2011

ozaj baby, pozerávate Bez servítky? videli ste tento týždeň? zajtra bude variť mužov bratranec, ale nevarí doma, ale u svojej tety (svokrinej sestry)...inak- ja som ho naživo ešte nikdy nevidela, lebo nikdy nebol doma keď sme boli u jeho rodičov..ani na oslavách nebol..ale kadečo som počula a vyzerá to, že oprávnene 🙂

bambola
12. máj 2011

ahojte, tak my mame pekny den za sebou, boli sme v petrzalke na rebierka 😀 😝
mala samozrejme cely cas nespala a zalomila az cestou domov v buse, cize nespala vyse 7hodin 😕 a aj to potom potiahla len zvycajnych kocikovych 40minut. ale hlavne, ze mala cely cas dobru naladu, ona rada cestuje v kociku 🙂
@maxara to bol nejaky natural kysucan 😀 ale hlavne, ze ho bude mat rad 😉 ale mohla si mu povedat napriklad o toxoplazmoze v surovom mase, vies.. nejaka info na vymenu 😀 😀
@mirka285 nahodne ste sa tam vsetky styri spichli 😀 ale co, dobre vyzerate 😉

kafoditka
12. máj 2011

Ahojte, maly uz spinka,ho zmohlo tolko peknych bab pokope 🙂 veru dobre bolo, rada som vas kocky opat videla..

noemarta
12. máj 2011

@monline ne nekukam, ale skusim si to zajtra pozriet, jaaaj, zajtra sme na oslave, tak jedine v reprize.

bambola
12. máj 2011

@tatianka.g tani tu clonu si v brendone treba objednat, na sklade nemaju
@monline mon ja pozeravam a tento tyzden su tam fakt zaujimave typy a ten zajtrajsi je fakt asi "naj" kusok 😀 ale ak dobre striha tak by si nam mohla vybavit 😀 😀

tatianka.g
12. máj 2011

@bambola ale pozeram na ich stranku a neviem ju tam uz najst, niekto minule hadzal link a uz su tam len plastenky...

mirka285
12. máj 2011

@tatianka.g no tak to ti neviem zodpovedne povedat ci super cloni,mne cloni akurat,ale perego aj Teutonia maju take dlhsie striesky...
@bambola ano zavolali,stretli,neplanovali tyzden do predu,tak som to myslela...

monline
12. máj 2011

@bambola no musím vyzistiť, netušila som, že je kaderník, ale o ňom sa v rodine strašne málo rozpráva, no..škoda, už som mohla byť nastajlovaná 😀

monline
12. máj 2011

@bambola mne dnes malý spal od 11 do 13 a odvtedy nechcel, aj ked som skúšala aj klasika doma pri kojení v spálni, aj vonku na prechádzke..zaspal až teraz pred ôsmou..už aj minule mi vynechal poobedný spánok, to sa mi vôbec nepáči..

mirka285
12. máj 2011

@monline no teda,tak ty mas celebrity v rodine a ani nevies 😕

monline
12. máj 2011

@mirka285 to preto, že viac rozprávajú o druhom bratrancovi- kňazovi 😀

mirka285
12. máj 2011

@bambola a ty si s kym bola na rebrach,ha???v Petrzke,vsak to je z Dubravky trochu od ruky,nie??si bola s Dugynou?
@monline no vsak ani knaza mat v rodine nie je na zahodenie...

tatianka.g
12. máj 2011

baby ten brendon ma len kamenny obchod alebo sa da objednavat aj cez e-shop?

bambola
12. máj 2011

@monline no ked sa vychvaluju knazom a tento je podla vyzoru uuuuuplny protipol asi ho nemaju moc v laske 😉
@mirka285 nie 🙂 odruky ano ale mala som so spoluziakmi nejake tie zlavove kupony tak sme sli 😉
ved ja chapem ako si to myslela 😉 nahodou take ad hoc akcie su naj 😎

bambola
12. máj 2011

@tatianka.g len v kamennom 😒

tatianka.g
12. máj 2011

ouu tak teda si ju nemozem objednat 😠 tak nic

monline
12. máj 2011

@bambola pritom aký fešák..a ten kňaz je taký tmavooký tmavovlasý, ale ešte väčší fešák..a ostatní sú priemerní, čo už, len taký mi za manžela ostal 😀

mirka285
12. máj 2011

@tatianka.g vsak si objednaj z Babymarketu tu Teutonacku a hotovo...ja mam ciernu,ta ide ku vsetkemu...

tatianka.g
12. máj 2011

@mirka285 hej mirka viem,ze uz vymyslam a este mi prosim ta povedz, ktora je cierna? kod 4055? ja to nejak neviem rozlisit z toho obrazka 😀 a uz dam s tym pokoj 😉

maxara
12. máj 2011

@merikac @monline baby vy nic nemente.. ja som si dala taku fotku, lebo si stahujem niektore stare prispevky, tak nech sa neprehliadnem

katka55
12. máj 2011

dobry vecer.
aj my sme si dnes uzili super den. boli sme kuknut v robote a vraj ma tam uz caka zvyseny plat 😕 😵, potom sme sa presli starym mestom a poobzerali ruskych a finskych fanusikov, na hviezdoslavku sme sa napapali, kupila som si konecne slnecne skulky, co mi uz moje dieta stihlo zlikvidovat a sli sme pre mm do roboty a hajde domov. patrik si v meste aj pospal v kociku, tak som bola happy. a teraz pred spanim si chudacik tak tresol hlavu do stola ☹ normalne mu to navrelo, omodrelo a aj kozu ma narusenu, tak som zvedava, co tam bude mat rano 😢 chudatenko moje.

@denisse dakujem za info 😉

tatianka.g
12. máj 2011

baby a este mi prosim poradte ked ste chodili plavat, deticky mali nejake specialne plavky alebo plienky? nevyznam sa v tejto problematike 😀 😀
my sa chystame plavat od jula

katka55
12. máj 2011

@tatianka.g na nasom plavani mali deti vacsinou plavacie plienky a my a bambolaovci sme mali plavky 😉 ak budete chodit plavat vela (myslim aj cez leto), tak sa ti oplatia plavky, aby si nemusela stale kupovat plienky. ak budete plavat malo, tak plienky, lebo tie nemusis prat a keby sa ti babo pototo, tak zahodis a neriesis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre