Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
26. jún 2011

@mirka285 dodatocne vsetko naj k narodeninam 😉 vyzera to na krasnu oslavu

inak uz tiez chodime 😵

carrie84
26. jún 2011

@monline - na nohach ma flaky - take cervene, su drsne na dotyk a zvyraznia sa mu napr. po kupani. Ja mavam presne take iste a potom mi po case zblednu.

carrie84
26. jún 2011

@minizu - myslim, ze si rozumieme 😉 U nas dnes boli na navsteve svokrovci 😝 😀 Problem je, ze mm si mysli, ze v tomto nemam pravdu a je to neustaly boj o to, aby som obhajila, co maly je a preco to je, a preco neje nieco ine 😠 V podstate je to dost unavujuce a obcas mam po takychto dnoch fakt pocit, ze som divna.
Esteze sa mozem spytat vas a hned mi je kus lepsie 😉 😵

carrie84
26. jún 2011

@denisse - suhlasim. Moja oblubena hlaska je, ze ved sa toho este za zivot naje dost 😉

tutifruti
26. jún 2011

Ahoj baby....
@carrie84 No nas Šimon už všetko papá... ale v konzervách 😅 Aj imunologička mi hovorila, že deti od 4 mesiacov do 1 roka majú imunologické okno... tak treba dať všetko skúsiť..... takže si myslím, že som dala.... ale na horalku má myslím čas 😀 😀 😀
Bublaninu áno..... 😅 Tú môže... no a náš Šimon ešte zuby nemá... takže predpokladám, že oceňuje....

tutifruti
26. jún 2011

@mirka285 No Linduške všetko najlepšie k rôčku... a teda je to riadna žena.... 😀 😀 😀

robika
26. jún 2011

@carrie84 vlastne dieta si pozna najlepsie mama, takze Ty vies najlepsie co dat dietatku a na co ma este cas, s tymi sladkostami to poznam aj u nas, by hned prastary rodicia napchavali maleho cokoladou a vselijaky sladkostami, ale to som zatrhla... pokial ma niekto z rodicov alergiu je lepsie zavadzanie potravin pomaly... u nas je skor problem, ze maloktore nove potraviny mu hned chutia, musim vela krat opat skusat, aby mi daco z toho zjedol, napriklad ryby mi stale vypluva
@mirka285 z fotiek je vidiet, ze oslava dopadla super a krasne fotky, ta torta vyzera uplne uzasne, verim ze z nej nic nezostalo... a dodatocne Linduske vsetko najlepsie k rociku 🙂
@monline super ze vas tie kiahne obisli.. inak take nieco ma aj Filipko na lickach a este na boku na spankoch... myslela som si ze to je normalne, kvoli tomu ako lozi a potom si stale chyta tvaricku...

merikac
26. jún 2011

@carrie84 mne sa v tomto paci moja svokra, keby som povedala, ze toto nemoze, tak to malej neda, a naopak, keby som jej aj nieco davala a ona ma na to iny nazor, tak by jej to napriek tomu dala,,,,,,,proste ona akceptuje nasu vychovu so svagrinou a neporusuje zvyky deti z domu,,,,a nikdy ani nevnucuje, ze ja toto, alebo hento,,,,,v tomto ma u mna veeeeeeeeeeeelke plus,,,,,,,,,,,,a moja mamina- to je zas ina kapitola, zajdem za roh a urobi si po svojom 😀

robika
26. jún 2011

@merikac tak taku svokru chcem aj aj 🙂

carrie84
26. jún 2011

@robika - no my sme alergici obaja. A pomerne silny, ja mam kombinaciu aj na jedlo. Tak nasmu ked nieco nechuti vlozi ruku do ust, vyberie, preskuma a tym sme skoncili cele krmenie 😝 Ale nastastie sa to stane malokedy 😀 Resp. sa to potom snazim prebit inou chutou 😉 Ale vacsinou mi nato pride - sikovnicek je po mamicke 😀
@monline - nam teda holtov krem velmi nepomohol - a smrdel po nom danko ako rybicka s dechtom - aspon pre mna 🙂 Ja ho teraz celeho natieram kremom od A-Derma Exomega - je to sice drahsie, ale krasne to pomaha a hlavne to neublizi. V tomto je svokra zlata, len som spomenula, ze ma danko nieco na nohach a hned nam priniesla skoro polovicu lekarne domov 🙂

robika
26. jún 2011

@carrie84 a ten ekzem sa moze objavit hocikedy, ci v podstate od narodenia? ked ste obaja alergici, tak to musis byt naozaj opatrna...

carrie84
26. jún 2011

@merikac - moja svokra je v podstate zlata, pre maleho by sa aj rozkrajala, len ma tu vlastnost, ze ked s niecim neuspeje u mna, tak to skusa na mm 😀 No a tam obcas ma uspech (napr. pri caji este odolal 😔 )... No a mamina ma respektuje, bo sa ma bojiiiii 😀 😀 😀 😀 Som tak trochu cholerik, no .... 😅

ywett
26. jún 2011

Baby, my uz pijeme z takejto flase, pekne so slamkou..paradaa

tutifruti
26. jún 2011

@carrie84 a este si myslím, že dieta prirodzene vie, čo je dobré a čo nie... Naša Alžbetka nepila do troch rokov mlieko... nijaké.... jedla iba syr a jedla jogurty... proste mlieko eeeee.... No a po troch rokoch si mlieko pýtala... a pije doteraz.... Myslím si, že prirodzene vedela čo je pre nu dobré a čo nie.... 😀

carrie84
26. jún 2011

@robika - ekzem sa moze objavit kedykolvek - to je to svinstvo, ale ked ho raz mas, tak ho mas dozivotne. Napr. mne to zhorsuju urcite druhy potravin, alebo ked je pelova sezona, v zime chlad a pod. Ale su obdobia, ked ani neviem, ze nieco mam. Moja mamina spomina, ze som to mala uz ako babatko, potom bol dlho pokoj az zistili, ze som alergik 😝 😀 Ale napr. teraz mam pokoj uz dlhsiu dobu - tuk tuk tuk 😎 A nastastie, ja mam fakt len velmi miernu formu, dokonca nesvrbivu 😉

monline
26. jún 2011

@carrie84 ani ja nevidím žiadnu zmenu po tom kréme, preto som si myslela, že to bude niečo iné a preto to nezabralo..no..ale pokiaľ je to tento ekzém, tak to ma teda vôôbec neteší -(( u nás alergie nie sú vôbec žiadne..jedine mužova sestra má nejakú kožnú alergiu, neviem akú, ale na rukách mávala

carrie84
26. jún 2011

@tutifruti - vidis, to som sa dnes tiez dozvedela, ze svagrina bola od 4.mesiacov na kravskom mlieku a skoro mi oko vypadlo! Ale to, co pises je aj podla mna fakt - telo si vie vypytat, co potrebuje. Ja som napr. schopna cely rok nejest vajicka a potom na mna pride obdobie, ked mam vajicka na vsetky sposoby rano, na obed aj vecer. A potom opat cely rok si na ne ani nespomeniem 😉 A cholesterol mam priam ukazkovy, keby to niekoho zaujimalo 😀 😀 😀

tutifruti
26. jún 2011

BAby idem ja spat... zajtra idem na pedikúru... hurá hurá.... a tiež baby majú v škôlke to mecheche... a idem si vybrat plavky.. mi kamoška mala doviesť, tak mi držte palce, aby som sa do niečoho vopchala 😖

carrie84
26. jún 2011

@monline - ja ta nechcem strasit! U nas o tom viem kvoli tomu, ze to mam ja. Ak u nie ste alergici, tak je velka sanca, ze je to nieco ine 😉 Ma to danko uz dlho? Nemoze to byt z jedla, potu alebo sa len jednoducho velmi chyta za tvaricku? Inak - ten holtov krem - no ja neviem, nam to fakt nezabralo. Neskusis sa poradit niekde v lekarni, ze nech vam odporucia nieco ine?

carrie84
26. jún 2011

Aj ja idem do postele, nieco precitam a hura spat 🙂 Bru noc 🙂

monline
26. jún 2011

@tutifruti držím palce držím 🙂
Nika chce tieto
http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...

robika
26. jún 2011

@tutifruti dobru noc a pekny zajtrajsi den 🙂

ywett
26. jún 2011

@merikac moja mama detto...tak je preto hovorim, ze ked bude robit a akceptovat, to co my nastolime, tak potom moze aj malu strazit dlhsie...moj otec by jej aj slaninu dal

tutifruti
26. jún 2011

@carrie84 no ale zrejme nie na krabicovom z Tesca od kráv ktoré sú hormónmy stimulované na zvýšený "výkon"... Moja mama mi tiež dávala kravské mlieko, ale od "tetky", ktorá chovala kravu... tak, že sa pásla na lúke a podojila za den možno 5 litrov mlieka...nie 50....

a podla mna človek by sa mal viac počúvať 😀

robika
26. jún 2011

@ywett sikovnica malicka ako krasne pije, mne Filipko pije z toho sosacikoveho poharika, ale z toho co tecie sam, z toho druheho kde ma on tahat, to nie, ten ma skor na hadzanie o zem...a dnes som skusala tu flasku s tym sosacikom a bola som prekvapena, ze si z toho potiahol... alebo to bola iba taka nahoda

monline
26. jún 2011

@carrie84 má to možno dva mesiace..také drobunké suché vyrážky vo farbe kože, normálne ich nevidno, len zblízka a cítim ich na dotyk...a niekedy je tak cca 5 vyrážok medzi nimi jemne červenších, potom to prejde...v stredu sa poradím s lekárkou a skočím aj do lekárne..

macik27
26. jún 2011

dobrý večer dámy 🙂 ..ja mám za sebou krásny víkend na chate pri grile otestovali sme cestovnú postielku malá si celkom pochvalovala 😀 taktiež sme sa vyrelaxovali vo vírivke a nakoniec sme malú trošku pofotili takže foto pridávam 😉
@monline aj my sme mali niečo podobné ale nám zabral holtov krém aj ked asi až po troch dňoch
@ywett šikulka veď tá už môže ísť za chvílu do škôlky 😀 😀 😀

robika
26. jún 2011

@monline tak tie plavky vyzeraju super, len skoda, ze o takych ja uz mozem iba snivat 😠

tutifruti
26. jún 2011

@monline No pred 10-r. by som sa do nich aj ja narvala... Som sa kedysi hambila aká som chudá..... to som ešte nevedela, že sa raz budem hambit za to, aká som tučná 😨

robika
26. jún 2011

@macik27 tak to si mala krasny vikend a fotky malickej su super...

@monline som zvedava ze co Ti povie doktorka, my mame nieco podobne, akurat ze to nemava nikdy cervene...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre